קרואטיה מדהימה את גרמניה

הנושא בפורום 'פורום יורו 2008' פורסם ע"י לירן, ‏12/6/08.

1. Red Left Winger Member

משחק ראשון ביורו הזה שאני רואה בצורה מלאה, בינתיים מארסל(?) יינסן פשוט בדיחה, זה לא מגן לנבחרת כל כך מצויינת. גרמניה חסרת מחץ היום, אנמית לחלוטין, לא מאיימת למעט פעמים בודדות.
    בצד השני הקרואטי, סרנה וקראנצ'אר במשחק מצויין, חסר לקראצנ'אר שער...היה צריך להבקיע פעמיים.
    בכלל קרואטיה נראית נפלא. כל הכבוד בינתיים.
    איפה שוייני? איפה בורובסקי? איפה האגפים של גרמניה, הם לא קיימים פשוט, בכדורגל הנוכחי בלתי אפשרי לשחק כדורגל בלי אגפים יעילים.

נערך לאחרונה ב: ‏13/6/08
  2. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אם לא יכנס קשר טבעי בימין במקום פודולסקי (שווינשטייגר) אז גומז וקלוזה ימשיכו לא לקבל כדורים.

3. משוגע בירוק Member

פורטוגל ככל הנראה..

4. Lahmagik Member

יאנסן פשוט לא יודע לעשות הגנה (לא רק בנבחרת http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx ). עדיף את ווסטרמאן ואפילו את לל שלא זומן.

5. juventiner Member

טוב, מחצית אחת עברה לה, והקרואטים הציגו בפנינו משחק נהדר, והוכיחו שהם לא פראיירים.
    אני מבחינתי מציין לטובה את המשחק של מודריץ', סרנה, אוליץ' וראקיטיץ', שהפעילו יופי של משחק התקפי. ראקיטיץ' מפנה את הקו הימני לפרניאץ', וכך עושה חור בהגנה, מודריץ' עם המסירות החכמות האופייניות לו אמנם קצת נעלם לקראת סוף המחצית, אבל ממשיך לנהל את המשחק הקרואטי גם היום, אוליץ' אמנם החלוץ היחיד של הקרואטים, אבל מסית את תשומת הלב אליו, ומשחרר את שאר החברים שלו מההגנה הגרמנית.

מצדם של הגרמנים, שלטו ברבע שעה האחרונה של המשחק, אבל גם אז לא ממש הגיעו למצבים.
    פודולסקי ובאלאק לא תומכים כל כך בהתקפה כמו שציפיתי מהם, ועד כמה שאני ראיתי קלוזה וגומז נשארים כמעט לבד בהתקפה, עם הצטרפויות איטיות של החברים מהקישור, וגומז לדעתי במשחק חלש, שרק מסיים מהלכים בנבדלים\עבירות.
    עוד שחקן שחווה משחק נוראי הוא יאנסן, שפשוט מתקשה להתמודד עם סרנה וקורלוקה, ופודולסקי אמנם משחק יותר קרוב לחצי מאשר לרחבה הקרואטית, אבל לא ראיתי אותו יותר מדי בהגנה הגרמנית.
    אני צופה השתפרות משמעותית של גרמניה במחצית השניה, מקווה לאיזה חילוף רציני או שניים - שווינשטייגר (שמהרגע שנכנס במשחק הקודם נגד פולין סחף את הנבחרת איתו והחדיר מוטיבציה בכולם), ואולי גם קוראני, שיראה לראשונה דשא ביורו.

6. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

חייבים להוציא את יינסן וחייבים לחשוב על שינוי בקישור בדמות שווייני, אם זה על חשבון גומז או פודולסקי שעד עכשיו לא מוצא את עצמו.

יהיה טוב.

7. juventiner Member

טוב, אז אודונקור נכנס במקום יאנסן. הוצאה מתבקשת של יאנסן מהמגרש. משחק חלש מאוד שלו.

8. juventiner Member

הפתעה מוחלטת - 2-0 לקרואטים, שער של אוליץ' לאחר פגיעה בקורה מכדור של ראקיטיץ'
    לדעתי השער על השוער להמן. איך הוא לא הגיע לזה?! כדור קליל שהיה אמור להסתיים בידיים שלו.

גם שווינשטייגר נכנס. אבל פספסתי במקום מי הוא נכנס ?

9. SeRgInHo Member

עם כל הכבוד לקרואטיה... גרמניה כזאת חלשה אני לא זוכר מאז ימי היורו הקודם.

נערך לאחרונה ב: ‏13/6/08
  10. AVISEY Member

אני בשוק ! טעות חמורה של להמן . כנראה זה מה שקורה ששחקן מתייבש על הספסל ..

11. צחי לייבמן Member

איזה טעות של שוער
    אני לא מבין למה לא זימנו את מנואל נואר
    להאמן הזה רק שטיות עושה חלאס אני חושב שהזמן שלו לפרוש הגיע.

12. אבו Member

אתם רציניים? הכדור הוסט על ידי היד של פודולסקי.

13. AVISEY Member

גם אני , הייתי מאוד מופתע מזה , דווקא שחקן שלא שיחק כל העונה נותנים לו לשחק http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dunno.Xxx

14. צחי לייבמן Member

הכדור נבעט על ידי ראקטיץ לקורה ואוליץ השתלט על הכדור
    להאמן היה צריך לקחת את זה. זה כדור של שוער.

15. Football God Member

כי אתם בטוח ראיתם את המשחק המדהים שלו מול פורטו,אבל היו לו הרבה פעמים בליגה הגרמנית שהוא פשט עשה טעיות של שוער ללא ניסיון,ובירו עם כל הכבוד אין מקום לכאלה שטויות.
    מנגד אני לא אומר שלהאמן צריך לשחק,הוא פשוט ישן בעמידה.אנקה מהאנובר היה מרשים הרבה יותר ממנו.