קרואטיה מדהימה את גרמניה

הנושא בפורום 'פורום יורו 2008' פורסם ע"י לירן, ‏12/6/08.

1. JR-Riquelme Member

אוסטריה הפתיעה לטובה במשחק שלה נגד קרואטיה ואני לא חושב שפולין תנצח בקלות, בטח לא שפולין היא לא איזה מעצמת כדורגל...

בסה"כ משחק די שווה ואני מאמין שייצא שם תיקו ואולי גם ניצחון אוסטרי.

במשחק השני של היום, גרמניה צפויה לנצח, לא התלהבתי בכלל מקרואטיה נגד אוסטריה ובסה"כ אני אף פעם לא הבנתי מה עושים ממנה, נבחרת חמודה לא יותר... אני מקווה שאני הולך לאכול את הכובע היום כי אני רוצה לראות קצת דרמה בבית הזה.

2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

יש מצב טוב שהיום יהיה המשחק הראשון שלא יעניק לנו חוויה של מתח, עניין, קצב טוב והרבה אירועים, אוסטריה-פולין כמובן. עד כה כל המשחקים בלי יוצא מן הכלל היו משחקים שהיה כיף ומעניין לצפות בהם, מאוסטריה ופולין לא יודע מה אפשר לצפות, כדורגל גדול כנראה שלא נראה, אבל אני מקווה שנראה משחק פתוח, 2 הקבוצות צריכות ניצחון אז כך שאין סיבה שזה לא יקרה, שיהיה קצב זה הכי חשוב.

בקשר לגרמני-קרואטיה, פוטנציאל למשחק גדול, 2 קבוצות חזקות, הגרמנים פייבוריטים אבל אי אפשר לפסול אופציה של ניצחון קרואטיה, יש להם את הכלים והנתונים לנצח את גרמניה ביום נתון, מודריץ וראקיטיץ' הם המפתחות בעיניי. קרואטיה אומנם הייתה רחוקה מלהרשים במשחק הראשון אבל הערב זאת יריבה אחרת, משחק אחר.. אין שום סיבה להשוות. ההתקפה הגרמנית צפויה למרות כל זאת להיות הדומיננטית יותר, קלוזה- גומז ופודולסקי אלה שחקנים שיודעים להעניש, יודעים לעשות טרור, יהיה משחק מעניין מאוד, ואני מקווה ברמה גבוהה.

3. Igi Member

אני כבר מחכה למשחק ה-1. אין לי ספק שנראה שם כדורגל איכותי. שתי קבוצות שיודעות לשחק ברמות הגבוהות ביותר ועם כישרון בלתי נגמר... מה גם שאני עדיין מצפה לראות מגומז הופעה משכנעת אחרי העונות הנפלאות שלו בשנתיים האחרונות.
    נקווה לניצחון גרמני בכדורגל משכנע, דבר שיכריח את האוסטרים והפולנים להגיע למשחק ה-2 כהזדמנות אחרונה בדיוק כמו שהגיעו טורקיה ושוויץ.

4. ManUtd Fan Member

אם קרואטיה תשחק כמו ששיחקה נגד אוסטריה, אז משחק גדול, אם יהיה, זה יהיה רק מצד גרמניה. לקרואטיה בהחלט יש את הכלים לעשות הרבה מאוד בעיות לנבחרת גרמניה, ולדעתי אפילו יש להם סיכוי לא רע לזכות בטורניר. בכל אופן, למרות כל השבחים שיש לקרואטיה שבאמת יש לה נבחרת מצוינת, גרמניה הרבה יותר טובה ואני מאמין שהיא תנצח את המשחק הזה 0-1 שיקנה לה את הכרטיס לשלב הבא.

לפי המשחק הראשון אוסטריה בהחלט יכולה לגרום בעיות רבות לנבחרת פולין ואם הייתה להם את הרגל המסיימת יכול להיות שהיינו רואים אותם אפילו עם נקודה או שלוש. אני מאמין שאוסטריה תפתיע את כולם, הרבה בזכות יתרון הביתיות שלהם, ותנצח את פולין 1-2.

מסכים, כל המשחקים היו מעניינים כולל כולם, כיפיים כמעט כולם, חוץ ממשחק וחצי.
    המשחק בין צרפת לרומניה היה משעמם, החזקתי את עצמי על מנת לא להירדם וכמובן המחצית הראשונה בין יוון לשוודיה. לשאר המשחקים באמת שאין טענות, עד כה לדעתי הטורניר מצוין.

5. דנידין Member

אני מריח תיקו היום, לא יודע למה, הקרואטים לא פראיירים. נבחרת חזקה עם לוחם בכל עמדה שמשחק בליגה בכירה באירופה. לא יודע מתי אנשים כאן יבינו שיש מה לתפוס מהם, ועוד איך יש. במשך שנתיים אף אחד לא יכל לדגדג אותם, הם ניצחו בחוץ ובבית במקומות הכי קשים, הם לא רואים בעיניים. גם גרמניה הנוכחית בטח שלא תפחיד אותם.

6. דנידין Member

אני מריח תיקו היום, לא יודע למה, הקרואטים לא פראיירים. נבחרת חזקה עם לוחם בכל עמדה שמשחק בליגה בכירה באירופה. לא יודע מתי אנשים כאן יבינו שיש מה לתפוס מהם, ועוד איך יש. במשך שנתיים אף אחד לא יכל לדגדג אותם, הם ניצחו בחוץ ובבית במקומות הכי קשים, הם לא רואים בעיניים. גם גרמניה הנוכחית בטח שלא תפחיד אותם.

7. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

דווקא המשחקים היותר מעניינים היו בסופו של דבר אלו שהציפיות מהם (לפחות מצדי) היו פחות גבוהות.
    נכון, אוסטריה ופולין הן לא מאריות אירופה, אבל זה לא אומר שלא יכול להיות משחק עם הרבה שערים והזדמנויות.

בכל מקרה ההערכה שלי היא שמבחינת משחק נטו אז המשחק השני יהיה טוב יותר, למרות שכמובן שהמשחק הראשון הרבה יותר מעניין.

אני גם לא צופה ניצחון קל לגרמנים. אני מאוד מקווה שקרואטיה תיתן פייט טוב ואני חושב שהיא כן יכולה להציק לגרמניה. אמנם בסופו של דבר אני כן מאמין שגרמניה תנצח, אבל זה לא יהיה לה קל.
    חוץ מזה מעניין לראות אם גומז ייתן היום משחק טוב או שהוא שוב יאכזב כמו במשחק הראשון.
    זה מזכיר לי קצת את קוראני בטורניר הקודם - שחקן שנתן עונה טובה בגרמניה שהקפיצה אותו להרכב הראשון בטורניר, אבל בטורניר עצמו הוא מאכזב. אולי הבמה הזו גדולה עליו. מה שכן אני מרגיש שפודולסקי הולך לתת עוד משחק טוב, הוא פשוט שחקן ענק.

8. oFiRzZz Member

קרואטיה עולה ליתרון מפתיע בדקה ה23 !
    הגיע להם לפי התפתחות המשחק עד כה .

9. y56kh Member

אבל אני מופתע איך יאנסן לא הצליח לעצור את זה
    אבל בהחלט קרואטיה מציגה כדורגל ברמה מאוד גבוהה

והנה עוד אמרה מבית היוצר של איינשטיין

נערך לאחרונה ב: ‏13/6/08
  10. משוגע בירוק Member

wtf יאנסן? איזה משחק מזוויע, עוברים אותו כמו לא יודע מה... מה החלופה של גרמניה בעמדה שלו?

11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ייאנסן הזה פשוט בדיחה... הקרואטים מתעללים בו והוא האשם הבלעדי ב-1-0, פשוט ישן בעמידה, סרנה היה הרבה מאחוריו ועדיין הגיע לפניו.
    הקרואטים נראים נפלא, שהגרמנים יגידו תודה שזה לא 2-0, הגרמנים חייבים לחטוף כמה סטירות, אין יצירתיות, אין עוצמה, אין התלהבות, משחק מאוד חלש, אפור וחסר מעוף שלהם.

ואגב בינתיים גומז לא מראה שום דבר ביחס לכל הדיבורים סביבו.

12. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

יאנסן ומצלדר הם זוועה, ההגנה של גרמניה לא טובה. אני וסלע הזהרנו על כך מתחילת הטורניר.
    הקוראטים מצופפים טוב, קשה לפתח התקפות לגרמנים בלי קשרים טבעיים מימין (פריץ ומשמאל פודולסקי.. לא קשרים).

הקרואטים התכוננו למשחק בידיעה שצד שמאל חלש, הצד של יאנסן ומצלדר. כל ההתקפות מגיעות משם.

לירן, כל החלוצים לא מקבלים כדורים. הקרואטים מצופפים את המרכז ואין קשרים טבעיים מימין ומשמאל לפתח התקפות.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏13/6/08
  13. אבו Member

סרגיי, איפה אתה בחור? קרואטיה נבחרת אדירה, וזה עוד בלי השחקן הכי טוב שלה, איתו הייתי מהמר עלייה כזוכה. כ"כ כשרונית, והייתה יכולה להוביל גם ביותר משער אחד.

14. משוגע בירוק Member

דרך אגב, אם התוצאה נשארת ככה ואוסטריה מנצחת את פולין 2-0, אנחנו מקבלים תסריט טורקיה-צ'כיה גם במשחק בין אוסטריה וגרמניה במחזור הבא...

15. ACBenb Member

טעות גדולה של יאנסן בשער של קרואטיה, נראה כאילו הוא חלם שם בעמידה.
    קרואטיה הפתיעו אותי, לא חשבתי שהם ישחקו טוב כל כך ויהיו יריב שווה לגרמנים, הייתי בטוח שגרמניה תטייל. כנראה שחצי השעה האחרונה במשחק של קרואטיה נגד אוסטריה הטעיתה את אלה שחשבו שקרואטיה רק התלהבה בהתחלה של משחק הפתיחה והיא לא באמת נבחרת טובה כמו שכולם עושים ממנה.
    מי תשחק נגד השניה בבית ב'? הראשונה בבית א' או הראשונה בבית ד'?
    רק ששם כולם יודעים מי יעלה עוד לפני שהמשחק יתחיל...