קסיאס מנצח עבור ריאל גם ברסה וולנסיה מנצחות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י rivaldo, ‏28/4/06.

1. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

מוצאי שבת

21:00 בטיס - בילבאו

21:00 דפורטיבו - סלטה

23:00 ברצלונה - קאדיז שידור ישיר בסספורט 5

ראשון

18:00 ולנסיה - אלאבס

18:00 סארגוסה - אספניול

18:00 ריאל סוסדיאד - סביליה

18:00 חטאפה - ויאריאל

18:00 מאלגה - סנטאנדר

20:00 אתלטיקו מדריד - מאיורקה

22:00 אוסאסונה - ריאל מדריד

נערך לאחרונה ב: ‏28/4/06
  2. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.elmundodeportivo.es/mundo-img/20060428a/entren.Xxx

הרבה חיוכים היו באימוני ברצלונה מאז יום רביעי , כולם קיוו שהמשחק בשבת יהיה המשחק שיכתיר את ברצלונה לאלופה באופן רישמי אבל מזג האויר ובעיקר דויד ויאה קילקלו את זה בשבוע שעבר.
    אדמילסון יורד מההרכב ליציע כדי לקבל מנוחה,מאז שחזר מהפציעה חזר אדמילסון למשחקים קשים ובראשם צמד המשחקים מול מילאן והקילומטראז' אחרי קאקה. יחד איתו גם מקסי לופז חוזר ליציע ורודרי יחזק את בארסה ב'.אולגר נשאר בחוץ גם בגלל הפציעה (למרות שהחלים ממנה כמעט לחלוטין) וגם כדי לא לסכן אותה .

ואלדז,ז'ורקרה
    באלטי,פויול,מארקז,ג'יו,סילביניו
    צ'אבי,דקו,אינייסטה, ואן בומל , גאברי ומוטה
    ג'ולי ,לארסון , אזקרו , אטו , רונלדיניו

אחרי ששיחק בשני המשחקים האחרונים צפוי ג'יו לחזור לספסל (מה שהוא רגיל לעשות בליגה) וסילביניו יקבל את דקות המשחק שלו בליגה.
    עכשי מעניין מה מכין לנו רייקארד לקישור , לדעתי זה יהיה ואן בומל-איניסטה-דקו וצ'אבי ישולב לקראת הסוף במקומו של ההולנדי ככל הנראה.
    בחוד הכל יהיה צפוי אטו ורוני כמובן יפתחו והשאלה האם ג'ולי ינוח ולארסון יקבל את דקותיו.
    http://www.elmundodeportivo.es/mundo-img/20060425a/9xavientren.Xxx

3. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

בריאל..
    דיוגו וגוטי שהיו פצועים יהיו כשירים למשחק מול אוסאסונה מאחר והתאמנו באופן סדיר עם כל הקבוצה. זידאן ורונאלדו ממשיכים בתהליכי השיקום אך ספק גדול אם יהיו כשירים למשחק. האימון האחרון לקראת המשחק יערך מחר ואז נדע את רשימת המוזמנים הסופית למשחק בראשון.

http://www.realmadrid.com/addon/img/1abe316gutiramosrondo288p.Xxx

http://www.realmadrid.com/addon/img/1abe316porterosrondo288p.Xxx

4. Raulito Madridista

טוב אז הנה התגובה שלי לקראת המחזור ה-35 בליגה הספרדית:

לריאל מדריד מצפה משחק חוץ סופר קשה נגד אוססונה העיקשת, רוב הסיכויים לדעתי הם שנפסיד. ראול לא בתקופה טובה, קאסנו גם לא הרשים אותי יותר מדי, ורונאלדו כנראה לא יישחק. ללא זינדין זידאן יהיה מאוד קשה, החזרה של גוטי להרכב מעודדת אותי. אני הייתי רוצה את גוטי כפליימקר מתחת לראול שיישחק כחלוץ, בקהאם ורוביניו באגפים, ובפטיסטה והלגרה בקישור האחורי, למרות שהלגרה הוא הימור גדול. ריאל מדריד חייבת להוציא נקודות, אסור שהמועדון הזה ידרדר ולא יגיע לליגת האלופות בעונה הבאה, הסיכוי להשיג את המקום השני קטן אבל קיים, הלוואי וריאל תפתיע אותי וראול יחזור לעצמו.

לולנסיה לעומת זאת משחק קל מאוד נגד אלאבס, אני בטוח שהיא תנצח , ואלאבס תידרדר עמוק עמוק. ולנסיה בתקופה נהדרת בעיקר בגלל דויד ויאה, במאסטייה היא מסוגלת לנצח כל קבוצה בספרד, אלאבס כחל משחק סופגת ואין לה מה להציע. עם זאת, הקבוצה הזו הוציאה 0-0 מברצלונה בבית והפתיעה את דפור 2-0 בריאזור. הלוואי וולנסיה תפשל, למרות שלדעתי היא תפתח פער גדול יותר על המקום השלישי.

סראגוסה ואספניול הוא משחק מעניין, אבל הוא לא יהיה שיחזור של גמר הגביע. אספניול עם כל האופורייה, יכולה למצוא את עצמה בליגה השנייה, ומשחק בגביע אופ"א, לוטינה חייב להכין את החבורה שלו כמו שצריך, דלה-פנייה וטאמודו שחקני המפתח. אצל סראגוסה אין על מה לשחק, אבל חבל שהקבוצה תיגמור בחלק התחתון יותר וקרוב לקו האדום, באחת העונות הטובות שלה. אברטון ומיליטו לא טובים בזמן האחרון, וההגנה של אספניול זה מקום נהדר. אם אספניול מנצחת היא במצב טוב בקשר להישארותה בליגה.

לברצלונה מצפה משחק קל על הנייר נגד קאדיז, היא תיקח את האליפות שלה בשקט, לדעתי היא לא חייבת לעלות עם ההרכב הראשון, אולי לשתף את צ'אבי ולתת לו כמה דקות. קאדיז לא תוציא נקודות מהקאמפ נואו.

מאיורקה במרחק נקודה אחת בלבד מהקו האדום, ויש לה משחק מאוד קשה בקאלדרון נגד אתלטיקו, שניצחון שלה יכניס אותה ברצינות לקרב על גביע אופ"א, עם לה קורוניה, סביליה וסלטה, שעדיין יכולה לעלות לצ'מפיונס. אני משאר שמאיורקה תפסיד.

בטיס בשבוע שעבר הפסידה לאספניול לאחר משחק טוב מאוד שלה, אסוסנאו הפציץ מכל מקום אבל חוסר מזל מנע ממנה את הנקודות, מקווה שנגד בילבאו בבית שהפער שלה מהקו האדוםמ הוא צמד נקודות בלבד, היא תעשה את העבודה, קרב תחתית שקול, גם בטיס עדיין לא בחוף מפתחים, 4 נקודות זה לא מספיק. הקבוצה המפסידה מסתבכת.

לדעתי ריאל סוסיאדד תפתיע את סביליה בבית ותנצח אותה, סביליה עבדה קשה נגד שאלקה לאחר הארכה והיא תהיה עייפה, סוסיאדד רוצה את הנקודות והיא משתפרת, והשם החם של השבועות האחרונים, מארק גונזאלס, נמצא בכושר מעולה והוא ייסדר לה את הניצחון, כמובן שיש לו גם את ניהאט.

חטאפה נגד ויאריאל זה קרב על מיקום גבוהה יותר, לדעתי חטאפה נותנת עונה טובה וחבל אם היא לא תגמור בעשר הראשונות(8-10 נראה לי שהיא מסוגלת). ויאריאל מבחינתה, באופ"א היא לא תהיה לדעתי, היא תפסיד את המשחק הזה, לשחקנים יירד המורל, היא לא בתקופה טובה בליגה, הם שבורים.

לה קורוניה נגד סלטה ויגו זה דרבי קלאסי. בדר"כ שהקבוצות היו נפגשות, לה קורוניה הייתה מעל סלטה והפעם זה לא ככה. סלטה רוצה לנצח בריאזור ומצפה לה משחק קשה, ולהיכנס למאבק על הצ'מפיונס, היא כרגע במרחק של 5 נקודות. לה קורוניה לעומת זאת רוצה גביע אופ"א, היא איבדה בשבוע שעבר נקודות סתם, לדעתי דפור תנצח.

מאלגה כבר ירדה ליגה, סנטאנדר חייבת לנצח אותה ולהתרחק מהקו האדום כמה שאפשר.

5. פלג Member

ריאל-אוסאסונה:
    משחק קשה מאוד שלדעתי יקבע אם ריאל תאבק עד הסוף בכל הנוגע למקום השני. הפסד במשחק הזה לעומת ניצחון של ולנסיה יהיה הכי גרוע ואם מצב כזה קורה- אין מקום שני על בטוח. גם תיקו לא יהיה טוב, למרות שאוסאסונה קבוצה חזקה. לולנסיה יהיה משחק קשה מול אלאבס שנאבקת על חייה בליגה וכמובן דווקא המשחקים האלו קשים אז אני מקווה שיש סיכוי למעידה לא צפויה של ולנסיה, הלוואי.

ההפסד האחרון של הפמבלונה היה במחזור 31 ב0-4 המשפיל מול חטאפה. אוסאסונה אכן קבוצה חזקה אבל מאוד לא יציבה. אני חושב שמשחק מסודר של ריאל עם מצבים רבים לעבר השער ינצחו את המשחק, והוא אף יכול להיות קל ממה שחושבים. אבל ריאל זאת ריאל, ויתכן מאוד שתיהנה תוצאת תיקו או הפסד.. אבל נקווה שלא.

החזרה של גוטי בהחלט טובה. הוא יכול לתרום להתקפה שהיתה מאוד חלשה במשחקים האחרונים, ביחוד מול מאלגה. דיוגו כנראה ייפתח על הספסל כך שהחזרה שלו לא ממש עקרונית. חבל שדווקא במשחקים כה מכריעיים זיזו ורונאלדו פצועים. לדעתי שחקנים שאפשר לבנות עליהם הם: באפטיסטה שהראה שבהעדרו של רונאלדו, הוא יודע לעזור ולהיות זה שדומיננטי בהתקפה למרות שהדבר לא כל כך התבטא, גוטי, סיסיניו ורוביניו.

נערך לאחרונה ב: ‏28/4/06
  6. Barcik Member

יום שבת הולך להפתח בשני משחקים מרתקים, שישפיעו עמוקות על הטבלה. יהיה מעניין מאוד בדרבי הגליסיאני, וההערכה שלי נוטה לעבר תיקו. בכל מקרה, משחק רב שערים לא צריך להיות (לשתי הקבוצות הגנה חזקה), אבל מלחמה על מקום באירופה שתורגש גם על כר הדשא דווקא כן תהיה.
    קרב התחתית בין בטיס לבילבאו מריח לי כמו הזדמנות מצויינת לרצך קאמבקים, אשר מריח לי גם כמו תיקו, שישאיר לשתי הקבוצות גם יחד דאגות לקראת המחזורים הקרובים.

בקשר למשחק המרכזי של המחזור, אני לא יודע מה לחשוב. אני לא באמת מחזיק מאוסאסונה, אבל לריאל מדריד יש נטייה לשים זין על משחקים בגארבאג' טיים של העונה (ועבורם, מלחמה על מקום שני זה גארבאג' טיים). עוד תיקו?

7. Engel Del Madrid Member

אתם לא רצינים. שוב אין שידור?!

8. Raulito Madridista

אני דווקא לא חושב שיש לקבוצות הגנה חזקה. לדפורטיבו יש הגנה בינונית מאוד, 39 גולים ב34 משחקים זו לא הגנה של קבוצת צמרת, ואפילו ריאל מדריד חטפה פחות ממנה(מקום רביעי בליגה אחרי ברצלונה, ולנסיה וסלטה ויגו). דווקא לסלטה יש הגנה טובה יותר, מלחמה תהיה.

אני דווקא חושב שזה בגלל על המהדורות על הפיינל פור של מכבי ת"א וכל זה, אבל היה אפשר לדחוף לנו איזה שידורון, נמאס באמת מברצלונה למרות שהיא משודרת בשבת, אבל היה אפשר באמת לתת לנו את הדרבי של סלטה נגד דפור, נמאס מערוץ הספורט, כל הזמן ברצלונה, ברצלונה וברצלונה.

אבל הנה הוכחה: 21:45 כדורגל מהליגה האיטלקית - סיינה נגד יובנטוס מהמחזור ה-36 מהיום (ש.ח)

בדקתי בלוח השידורים של ספורט 5, למה במקום להביא משחק צמרת מהליגה הספרדית, קרב ישיר על ליגת האלופות, ולתקוע לנו את החרא של יובנטוס נגד קבוצת תחתית שירדה ליגה כבר. בושה!!!!

צריך להתקשר לערוץ כמו שעשיתי כבר איזה פעמיים, שהיו משדרים את סנטנאגר כל הזמן בגלל בניון.

9. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

בערוץ הספורט פועלים עם השכל ,הם יודעים שהם רק יפסידו אם ישדרו את ריאל בראשון.
    אני מבטיח לכם שאם היה ההפך (ריאל בשבת , ובארסה בראשון) אז היו משדרים את ריאל.

כי בשעה 21:30 במקרה , יש גמר הפיינל פור שבו משחקת מכבי ת"א ו90 אחוז מהמדינה תצפה במשחק הזה, אז מה יתן להם לשדר את ריאל בלי אחוזי צפייה

10. Engel Del Madrid Member

על ה*** שלי פיינל פור יודע מה? זה המשחק הכי קשה שמצפה לריאל ולא משדרים אותו? שילכו לעזאזל.

11. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

ריאל בעצמם מזלזלים אז אתה רוצה שבערץ הספורט ישקיעו בהם שידור.

12. Raulito Madridista

היה מחזור ששידרו את ברצלונה(מחזור 11 לדעתי), נגד קבוצה בינונית וויתרו על המשחק של ריאל מדריד נגד לה קורוניה בריאזור, בערוץ הספורט.

הערוץ משדר באותה שעה שידור חוזר של יובנטוס!!!! הוא משדר את המשחק שלה נגד מסינה, שבשידור ישיר יהיה 5 וחצי שעות קודם, אז מה עדיף, משחק צמרת בליגה הספרדית של אוססונה מארחת את ריאל מדריד, או את יובנטוס המשעממת פעם שנייה?

13. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

לערוץ 5 אין מה להפסיד. לא פרסומות ולא מנויים. סתם לא בא להם.

14. פלג Member

ריאל-אוסאסונה:

רשימת המוזמנים למשחק הנ"ל מצד ריאל לאחר האימון האחרון לקראת המשחק שנערך היום(שבת):
    קסיאס, לופז.
    סאלגדו, קרלוס, ראמוס, סיסיניו, בראבו, פאבון, מחייה.
    בקהאם, באפטיסטה, רוביניו, גארסיה, גוטי, דה לה רד, חוראדו.
    ראול וקסאנו.

לא מוזמנים בשל פציעות או השעיות: רונאלדו, זידאן, מינאברס, וודגייט, הלגרה, גראבסן ודיוגו.

http://www.realmadrid.com/addon/img/1bb2556288gravesenp.Xxx
    גראבסן באימון המסכם, עדיין לא כשיר ולא זומן למשחק מחר.

נערך לאחרונה ב: ‏29/4/06
  15. Barcik Member

Totally right.

Lasy asses.