קני סייף

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י oFiRzZz, ‏1/7/17.

1. סיונרה Member

אתה מפספס את הנקודה שלי. גם בעולם שבו הוא השחקן היחיד שיש לו את האפשרות לשחק ב2 נבחרות זה מהלך לגיטימי, בשל היחס שהוא זכה לו מהנבחרת.
    זה כמו שאני אהיה בעניין של ידידה שלי והיא מבחינתה תצא עם כל מני דושים ואותי תשים בfriend-zone. באיזשהו שלב יימאס לי ואני אנסה לחזר אחרי בחורות אחרות. הייתה לה את ההזדמנות והיא פישלה, יש גבול כמה אפשר לחכות. במקרה הזה הבחורה הבאה שאצא איתה תהיה הרבה יותר כוסית מזאת שלא שמה עליי.

2. Butragueño מנהלים

לא פספסתי את הנקודה, הבנתי אותה, פשוט לפי הדוגמה האחרונה היה נראה שאתה מתחיל להתכוון למשהו אחר לגמרי.

3. Drama2 הסמל מעל הכל

אתה קורא לזה קיצוניים אני קורא לזה "לא סמרטוטים כמו ישראלים" שמרוב השנאה לאלישע/הכדורגל כאן, הפכו להיות שונאי הכדורגל ומזלזלים בכדורגל.

ולמה אתה הולך רחוק ? ארדה, אחד מהסמלים של גאלא ואחד מהכדורגלנים הכי מרגשים שלבשו את המדים שלנו, אמר שהוא לא רוצה לשחק בנבחרת כי מזלזלים בו.
    מי הוא בכלל ? היום אוהדי גאלא לא יודעים כבר מי זה, אז הוא משחק בברצלונה... ביג פאקינג דיל. לא רוצה לשחק ? לא תבוא לתת 200% ? לך שב על תירס, בטורקיה תתקבל כבוגד כל חייך.
    לא מעריכים אותי אז אני אעזוב... זה יותר עלוב מכל דבר אחר, על אחת כמה וכמה בנבחרת (שזה לא ''מקום עבודה'')

את הדיון הזה סיימתי רק אשאיר לכם נקודה אחרונה:
    "ב-14 במרץ 2016 זומן סייף לראשונה לסגל נבחרת ישראל הבוגרת. ב-23 במרץ 2016 ערך את הופעתו הבכורה בנבחרת בהפסד 2:0 לקרואטיה."
    "באוגוסט 2016 בעודו שחקן בית"ר ירושלים זומן לראשונה לסגל הנבחרת הבוגרת למשחקי מוקדמות מונדיאל 2018 וערך את הופעת הבכורה כשנכנס כמחליף בהפסד 3:1 לאיטליה."

אז מה ההבדל ביניהם למעט עוד אזרחות ?
    אחד בכיין אפס עם סוכן שרוצה להגדיל סכום העברה,
    והשני גבר גבר ששיחק בליגה מהטובות בעולם (לשם הבכיין לא יגיע), והכי חשוב - סחורה של חולון.

מקור:
    קני סייף – ויקיפדיה
    עומר אצילי – ויקיפדיה

4. סיונרה Member

זה יותר לא נותנים לי הזדמנות אז אעזוב, כי יש לי אופציה אחרת שם מעריכים אותי.
    ישראל, ולא משנה למה, לא רצתה את סייף. הובהר לו כמה פעמים, אולי לא במילים אבל במעשים.

וזה לא שמי שכן בסגל באמת מעריך את המעמד, הרי חצי נבחרת שיחקו אותה פצועים לפני מולדובה ואלבניה, בן חיים מפסיק לרוץ כי לא בא לו באמצע משחק מוקדמות.

5. סמואל אטו Member

אתה אמיתי?

6. Drama2 הסמל מעל הכל

לא רצו את סייף ? איפה זה הובהר ? זימנו אותו אותם מס' פעמים כמו עומר אצילי, והם בני אותו גיל.
    אחד בכיין והשני לא.

סמואל אטו תצטט עד הסוף, התכוונתי לנבחרת, ובנבחרת זה הדבר הכי עלוב ופתאטי שאפשר לעשות. ואל תהיה טליסקי ותצטט מתוך הודעה שלמה 3 מילים.
    ולהגיד את האמת, גם בקבוצות כדורגל אתה צריך לתת הכל מעצמך. איך הפועל היו בצמרת שנים ? כל קיץ היו מחזירים מושאלים, שחקני נוער וכו', והחבר'ה האלה היו במשך שבועיים קורעים את עצמם ואחד את השני בחודרוב.
    איזה שחקנים יצאו משם ? זה כבר כולם יודעים... כי ברגע שבן אדם מעריך ובראבאק, ולא מתלונן "למה אני לא סטאר", והכי חשוב ומעל הכל - משחק במקום שהוא כ"כ רוצה לשחק בו, הוא יוציא את המיטב מעצמו. לפעמים זה מספיק ולפעמים זה לא.

ואגיד שוב, על אלישע הכי קל להפעיל לחץ, עם קצת תקשורת נכונה סייף ודודו היו יכולים להעביר את אלישע שרשרת חיול.
    קני סייף לא בחר להתראיין בצורה כה יפה מול המצלמות בזמן שהוא צועק "למה אני לא בנבחרת?" כל הראיון, אבל אחרי החתימה עם ארה''ב, בואו כנסו.

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  7. Blanco 7 Member

עצם העובדה שיש לנו שחקן ששיחק בליגת האלופות ושחקן הרכב בליגה הבלגית והוא לא נספר על ידי שני מאמנים זאת סוג של הבהרה על כך שלא שמים עליו, לפחות ככה אני רואה את הדברים.

לא חושב שאחרי שגם אלי גוטמן וגם אלישע שמו עליו פס ולא באמת התייחסו אליו(פה ושם זימון לתפוס מקום לספסל), מישהו יכול לבוא אליו בטענות על כך שהוא בחר נבחרת טובה יותר ומעבר לכך, נבחרת שרוצה אותו כשחקן לגיטימי . למה ששחקני כדורגל עושים את זה בקבוצות זה בסדר אבל שיש להם את האופציה לעשות את זה בנבחרת אז יש סוג של עליהום עליהם ?

amn אוהב/ת את זה.
  8. Drama2 הסמל מעל הכל

קבוצה = פרנסה.
    ובפרנסה אין יותר מידי דם רע, גם ששרון צופין הסמל האגדי הלך לאמן נערים או נוער בקבוצה לא מקצוענית בעיר, אפשר לכעוס עליו ? זו הפרנסה שלו. אפילו עם כל הסלידה מהקבוצה הדוחה ההיא, איחלתי לו (אישית) בהצלחה. רק לא מולנו ;)

נבחרת = ייצוג.
    אנחנו מוותרים לכל החדלי אישים האלה על שירות צבאי מלא (ואם זה היה תלוי בי הייתי מוותר להם בכלל) על מנת ש"יחזירו" לנו ביום מן הימים (בכך שישחקו בליגה בכירה מול מיטב הכוכבים ויגרמו לנו להתרגש, אבל בעיקר - אם לא רק - לשחק בנבחרת שלנו ולייצג בכבוד. והם מקבלים על זה כסף לא רע דר"א)

העובדה שיש כאלו אנשים שלא משקיעים בנבחרת וכו' זו בעיה אחרת ולא קשורה לדיון.
    כנראה שגם הדרוזים למדו את "אכלו לי שתו לי" האגדי, זהבי קיבל את הזימון הראשון בגיל 23, וגם אותו לא זימנו "על ההתחלה" מול הקבוצות החזקות בבית, אצילי שהוא בן גילו ובן דורו עם אותם הופעות בדיוק (ועם כל הכבוד לסייף, אצילי ענק)

דר"א, אין עליו עליהום, ההפך בדיוק.
    תמיד ערביי ישראל היו באים לייצג אותנו בכבוד ובאהבה, טוואטחה מעולם לא השמיע ציוץ בנוגע לנבחרת, והנה קני סייף מוריד באסלה את כל מה שעשו עד היום - אבל לא משמיעים כנגד זה אפילו רבע ציוץ. לא שמעתי שום הערה גזענית כזו או אחרת, וכזכור ערוץ הספורט שואל שאלה ראשונה כל חותם בבית"ר/סכנין "מה דעתך על ערבי בבית'ר/מה יקרה אם תעבור לבית'ר?" (בהתאמה)
    ההתערבות של הקרן החדשה בכדורגל הישראלי סוף סוף הניבה פרי שפוי...

9. Blanco 7 Member

זהבי קיבל את הזימון הראשון בגיל 23 כי התאים באותו זמן לנבחרת, עד אז הוא היה שחקן לגיטימי ולא מפלצת מעל הליגה, כמו שהוא היה בשנותיו האחרונות כאן. אצילי הוא ענק לדעתך כי אתה רואה אותו משחק יותר, אני חושב שאם יש לנו שחקן שהוא שחקן הרכב בקבוצה ששנה שעברה הגיעה רחוק בצ'מפיונס, ובכל שנה נלחמת חזק בצמרת בבלגיה, הוא חייב לקבל קרדיט משמעותי הרבה יותר. יכול להיות שגם אצילי ראוי לקבל יותר קרדיט, לא אומר שלא. מי יודע, אם לאצילי הייתה אופציה לשחק בנבחרת אחרת הוא היה עושה את זה? יכול להיות שכן ויכול להיות שלא, מה שבטוח גם אותו לא הייתי שופט אם היה עושה צעד כזה.

10. Drama2 הסמל מעל הכל

כנראה שאוהדי הפועל לא זוכרים מיהו זהבי, אז זה אותו זהבי ש:
    http://www.nrg.co.il/online/3/ART1/644/926.html
    והוא החליט להישאר בצבא אף על פי ולמרות הכל - וכל זה על מנת לייצג את המדינה יום אחד "ושהצבא לא יהרוס לו".

יש בכלל מה להשוות ? אתה מפקפק ברצון של זהבי לשחק בנבחרת ישראל ?
    במיוחד בתור אוהד הפועל אתה אמור לדעת שזהבי זה אחד שרצה לשחק בנבחרת מגיל 18.

בנוגע לאצילי - עומר אצילי שחקן בוגרת וכוכב מגיל 16 בערך, זה היה ברור לכל שיום אחד הוא יגיע לנבחרת. אתה באמת מאמין "שיהיה לו קשה" לסדר לעצמו נבחרת אחרת ? גם בלי אזרחות נוספת, אתה חושב שזה קשה לסדר לו דרכון קפריסאי ?
    או למנור סולומון ? עדן קארצ'ב ? גם מיכאל אוחנה יכול להגשים חלום של הרבה שחקנים ולהתאמן תחת רב"ש ולא תחת עוזרו לשעבר ;)

קני סייף בעזרת סוכנו קידמו את קני/עצמם דרך מדרון חלקלק, ובמיוחד שבטיימינג פשוט מושלם גם סולליך מדבר על נבחרת אתיופיה, אנחנו נכנסים כאן לנק' רגישה מאוד שתיגרום לנבחרת ליפול מ2 סיבות:
    א. כדורגלנים טובים וצעירים דוגמאת סולומון/קארצ'ב/אלמוג/אוחנה וכו', לא ירצו לייצג את הנבחרת ויתחילו לחפש שורשים/נבחרות מאזרחות עם סיכוי יותר טוב להעפיל (ולפי הדירוג שלנו יש בערך 120 נבחרות כאלו)
    ב. כדורגלנים בינוניים דוגמת סולליך יקבלו מקום בנבחרת רק כי "שלא יקרה לנו שוב מה שקרה עם סייף"

זכותו של סייף לעשות כל דבר, אבל ברגע שהוא פוגע בכדורגל שלנו בעידן הנוכחי והן מהווה ליצור תקדימים מסוכנים לעתיד - "לא לשפוט" זה בערך כמו להגיד "בוא נעביר את עזה למיצרים". צריכה להיות דעה חורצת בנידון ולא "באמצע".

11. Blanco 7 Member

קודם כל נתחיל בזה שלא פיקפקתי ברצון של זהבי לשחק בנבחרת ישראל, לא יודע איך זה השתמע לך מדבריי . לפי דעתי השחקן שיש לו את הרצון הכי גדול היום להגיע לנבחרת הוא זהבי, בכל זאת המאמן הוא סוג של בובה שלו, ושתי מילים של ערן יכולות לגרום לאלישע לשחק איתו כמגן ימני, אם רק ירצה כמובן. זה שהוא רצה לשחק בנבחרת מגיל 18 הכל טוב ויפה, מקצועית הוא לא התאים באותו זמן כי היה בצילם של כוכבים אחרים, וכשהגיע לו הזימון הוא זומן.

אתה לא יכול להשוות בין סייף לאצילי. קני סייף נולד בפלורידה ויש לו את אפשרות הבחירה. אם אצילי לדוגמא יתחיל לחפש שורשים וילך לשחק "בשדות זרים", זה משהו שונה לגמרי מאשר שחקן שנולד בארה"ב ויש לו אופציית בחירה. אני מאמין שאם אצילי היה מרגיש אותו דבר כמו קני סייף, ששמים עליו איקס למרות הצלחות ידועות (שחקן הרכב בקבוצה שהגיעה לשמינית גמר ליגת אלופות, מאבקי צמרת כמעט בכל עונה), הוא היה מחפש לעצמו נבחרת אחרת.

אגב אתה מספר על כך שאצילי שחקן בוגרת מגיל 16 ונמצא על תקן של סטאר. קני אמנם עובר פה מתחת לראדר של רוב התקשורת/אוהדים, אבל ההצלחות שלו במדי גנט או אפילו ברמת השרון הצנועה, הן בעיני יותר מרשימות מאשר להוביל את בית"ר ירושלים למקום השלישי או להיות מביא כדורים על ספסלי ספרד.

12. Telkiyski Member

גם זהבי עשה את הסצינות שלו עם הנבחרת כשהרגיש שלא ממש סופרים אותו.
    ??? ???? ????? ????? ???? ?-3 ?????? ?? ????
    ערן זהבי הושעה ממשחק ליגה בעקבות עבירת משמעת במסגרת נבחרת ישראל - ספורט - הארץ

כשאתה משחק בהפועל גם הרבה יותר קל ליצור עלייך תקדים ולהשעות אותך ממש אבל זה כבר נושא אחר.

גם זכור לי איזה סיפור לפני הדרבי של תחילת עונת 10/11 שהיו כאלה שטענו שהוא המציא פציעה כדי לשחק באותו דרבי.

13. גלץ Member