קלאסיק גרמני

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י bayer04, ‏4/8/06.

1. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

מ - 74? אי אפשר להשיג מקורי מאז. מה שכן. לפני כמה זמן אדידס הוציאו רפליקות חדשות (מאותם חומרים, באותם גדלים ובאותו עיצוב בדיוק). אני קניתי אחת כזו.
    לפני שנתיים או שלוש (כשהיו השיטפונות) SAT1 עשה מכירה פומבית שהכנסותיה ניתנו לנפגעי השטפונות ושם מכרו את החולצה שלבש השחקן ממזרח גרמניה שהבקיע את השער בניצחון על מערב גרמניה באותו המנודיאל (והחליף חולוצות עם פאול ברייטנר שנתן את החולצה המזרח גרמנית למכירה) וזה נמכר ב - 7,500 יורו. החולצה של ברייטנר מאותו המשחק (שנתן אותה למזרח גרמני) נמכרה ב - 3,000 יורו באותה המכירה.

ואם התכוונת לזו מ - 90 אז אתה יכול לבוא לראות אצלי. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx ואם אתה רוצה לקנות, תנסה כאן - רק תראה שזה לא זיוף. http://sport.listings.ebay.de/Deutschland_...ListingItemList

2. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

3. אפנברג Member

לא מזמן הזכרתי לאבא שלי שהוא הבטיח לי טיול בר מצווה למונדיאל 90' ואז יכלתי לראות את נבחרתי כובשת את פסגת העולם. בנתיים עברו שנים, עוד מעט לי יש ילדים וטיול ממנו לא נראה באופק... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

4. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אז לפחות בשונה מאבא אתה כן תקח את הילדים שלך לראות משחקים של הנבחרת והמועדון, דיק באלאק אה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

5. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

רעיונות למשחקים קלאסיים?

6. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

משחק הפרידה של לותר מתיאוס

http://www.tribuneindia.com/2000/20000306/0513a.Xxx
    תודה לותר

למתיאוס יש את הקריירה הבינלאומית המפוארת ביותר בין כל שחקני הכדורגל אי פעם, הוא הופיע במדי נבחרת גרמניה לא פחות מ-145 פעמים. הוא זכה עם הנבחרת הגרמנית בגביע העולם ובשתי אליפויות אירופה. הוא שיחק בבורסיה מנשגלדבך, אינטר ובאיירן מינכן, ובעבר זכה הן בתואר שחקן השנה בעולם והן בתואר שחקן השנה באירופה. מתיאוס לא מסיים את הקריירה כפי שרצה, וכפי שראוי היה לסיים אותה. בעקבות יורו 2000 החלה העיתונות הגרמנית להשתלח בו בחריפות, והוא איבד מזוהרו וממעמדו, אך ללא ספק, אחרי הקייזר פרנץ בקנבאואר, הוא עדיין נחשב לשחקן הגרמני הטוב ביותר אי פעם.

שלב הבתים השני של עונת 99/00 הביא למפגש קלאסי בין באיירן מינכן לריאל מדריד. במשחק הראשון בניהם במדריד מביסים באיירן את ריאל 4-2 מרשים. שבוע לאחר מכן המשחק עבר לאצטדיון האולמפי במינכן באווירה חגיגית במיוחד. לותר מתיאוס עולה למשחק האחרון שלו בקריירה המפוארת מול הקבוצה הכי קלאסית שרק אפשר, ובאיירן עושים את העבודה שוב, והפעם עם 1-4 מוחץ שמהרגע הראשון היה ברור, שלזה לותר לא יתן לברוח מהידיים. הדקה ה-87 במשחק, והיצפלד מחליט שזה הזמן לחילוף. לותר מתיאוס יורד עם דמעות מהעיניים, חיבוקים מהשחקים וכל הקהל על הרגליים נפרד מהקפטן הנצחי בפעם האחרונה.

נערך לאחרונה ב: ‏1/1/07
  7. אפנברג Member

אני זוכר את המשחק הראשון של רבע גמר האלופות ב-2001/2 מול ריאל. למרות שבסיכום אותה התמודדות הודחנו המשחק הראשון סימל עבורי את "רוח באיירן": ריאל עלתה ל0:1 ומאותו רגע באיירן תקפה בחמת זעם עם עידוד מטורף של הקהל באולימפישטדיון. אי אפשר היה לחדור את ההגנה וסזאר (אם איני טועה) בשער הספרדי היה ביכולת מצוינת. לקראת הדקה ה-80 קיבלנו פנדל וחשבתי "הנה אנו חוזרים למשחק", אך סזאר לקח את הפנדל של אפנברג. הייתי בטוח שהקבוצה נשברת אך באזור הדקה ה-82 אפנברג כיפר בגול מתוך הרחבה ובאזור הדקה ה-88 פיזארו, בעונתו הראשונה אצלנו, שם את ה-1:2. משחק ענק!!!

8. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

חלקכם עוד לא נולדו אז רובכם הייתם קטנים מידי כדי לדעת ולהבין. אבל אני חוזר לספרד של 1982. חצי גמר הגביע העולמי. משחק שאי אפשר יהיה לשכוח. גרמניה צרפת. 1:1 אחרי 90 דקות ובתוך כמה דקות במחצית הראשונה של ההארכה 3:1 לצרפת. הכל אבוד? לא כשמדובר בגרמניה של פעם. משחק ענק וחוזרים ל - 3:3. בפנדלים כבר היה די ברור מי ינצח. בין לבין שומאכר מפרק את בסטיסטון שרץ לבדו מולו ויוצא רק עם צהוב. בטיסטון יוצא עם זעזוע מוח על אלונקה ו - 3 שניים חסרות.
    4 שנים אחרי זה. מקסיקו 86. גרמניה עם אחת הנבחרות הכי חלשות אי פעם שלה שום כוכב נוצץ (מתיאוס עוד ילד רומינגה פצוע) אבל עם אחד המאמנים הגדולים בעולם בכל הזמנים (הקייזר פרנץ בקנבואר), טקטיקה אדירה ומשחק כמו שצריך, כמו שאנחנו אוהבים. שוב חצי הגמר ושוב גרמניה צרפת. הפעם זה הרבה יותר קל עם 2:0 כשצרפת אפילו לא מתקרבים להבקיע איזשהו גול. ואחרי זה מגיעה קלאסיקה כואבת. אמצע הלילה משהו כמו 3 לפנות בוקר (אמא שלי ז"ל ישנה) והגמר בין גרמניה לארגנטינה. ארגנטינה עולה ל - 2:0 דיי קליל. בקנבואר מכניס את קרל היינץ הפצוע ובתוך כמה דקות כבר 2:2. אני ואבא שלי ז"ל בצעקות ואמא שלי כמעט הורגת אותנו. אבל אז רגע אחד של חלום בהגנה, השוער יוצא טיפה באיחור (איפה שומאכר של בטיסטון) וארגנטינה מנצחת 3:2 באחד הגמרים הגדולים ביותר.

9. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

בהחלט דברים שמאפיינים את גרמניה. את הדברים ראיתי רק בתקצירים מורחבים, אך נשמע מאוד מרהיב לראות אותם חי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/cool.Xxx

10. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

קשה ובעיקר מתסכל לראות שידורים חוזרים כאשר אתה יודע מה תהיה התוצאה, מתי יפלו השערים והמתח נופל וכך גם העניין במשחק.

גם אני כמו סלע ראיתי כל מיני תקצירים ושמעתי סיפורים אבל אני בטוח שזה לא כמו לראות אותם לייב.

הפעם הראשונה שאני ראיתי משחק של הנבחרת הגקרמנית היה לפני משהו כמו שמונה וחצי שנים, בהפסד 3-0 לנבחרת המלהיבה והססגונית של קרואטיה. משחק דיי משפיל אני חייב לציין, לא משהו שגרם לי להתאהב מיד, גם בגלל העובדה שהייתי בעד דנמרק באותו טורניר. אבל עם האהבה לבאיירן גם באה האהבה לנבחרת. שאמנם גם ביורו 2000 איכזבה ובענק.

עוד 10 שנים אוכל לספר לדור הצעיר, על באלאק ואיך הפסדנו בגללו את הגביע.

11. אפנברג Member

בסוף פברואר עולה בערוץ הספורט "ספורט 5 קלאסיק" (כמובן בתשלום...). אני מאמין שנוכל להתענג שם על קלאסיקות, הן של באיירן והן של נבחרת גרמניה.

12. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

היה צפוי שזה יהיה בתשלום.
    זה יהיה ערוץ בנפרד לספורט 5+ ? או אותו מספר ערוץ ?

אהמ אהמ קלאסיקות (דורטמונד יובה גמר הצ'מפיונס ישודר בטוח)

13. Brian the Lion Member

אחלה כתבה, האיצטדיון חייב לעבור שיפוץ נוסף.

האיצטדיון מתמלא כל משחק ליגה על בסיס קבוע, אני משוכנע שעוד 2000 עד 5000 מקומות לכל היותר יניבו הכנסה רצינית למועדון ואז יהיה אפשר לפתוח את הכיס קצת ולהפוך להיות קבוצה יותר יציבה בצמרת.