קלאוסורה 2016 -מקסיקו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Pachuceño, ‏24/7/15.

1. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

חלק נכבד מההודעות האחרונות בדיון הזה מוקדש לגולים היפים של קארדונה :) אני צריך לתפוס מתישהו משחק שלו... נניח ויגיעו הצעות מאירופה, על איזה טווח מחירים מדובר (בהערכה גסה)?

2. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אני מעריך שלכל הפחות 10 מ' יורו.

3. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

מאוד תלוי בקבוצות.

4. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

זה בהחלט תלוי בקבוצות אבל גם מצד שני, המכסיקניות העשירות גם ידועות כלא פראייריות ובד"כ גם לא מתפשרות. בניגוד לרוב הקבוצות בדרום אמריקה, למכסיקו יש את האפשרות הכלכלית להתעקש ולקבל מה שהיא רוצה למרות שהקבוצות שמכוונות אליו (לפי השמועות) אלו קבוצות שהסכומים של קארדונה יהיו פיצוחים עבורן.

מדהים איך חואן קרלוס אוסוריו הציל לו את הקריירה. אני בפורום הקולומביאני כבר אמרתי שאני רואה עוד כישרון גדול בורח לנבחרת קולומביה אחרי שבג'וניור הוא בקושי היה מתלבש ואז הגיע אוסוריו לנאסיונל וסידר לבחור את הראש. מאז הוא רק בעליה ואין מאושר ממני לראות (עוד) שחקן בית שלנו שמצליח כל כך עד עכשיו.

Die Werkself אוהב/ת את זה.
  5. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

הן לא פראייריות אבל הן יצטרכו למצוא פראיירית שתשים עליו את הסכומים האלו. למה אני אומר פראיירית למרות שאני אוהב את השחקן? כי קבוצות בכירות לא יביאו שחקן די מוכשר אבל שלא עובד על המגרש ומשחק בעיקר שהכדור באזור שלו. קבוצות פחות בכירות אולי יביאו שחקן כזה, אבל להן יש פחות כסף בד"כ.

6. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אחרי שאינטר הביאה שחקן כמו נלסון ריבאס בכמה מיליונים, אני ממש לא הייתי אומר שהבכירות לא פראייריות ;)

Sent from my D2303 using Tapatalk

7. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אתה צודק כמובן, גם את אנדי קארול הביאו ב-50 מיליון, פראייריות יש וגם קארדונה יכול לסיים בסוף בקבוצה גדולה. אבל בגדול הוא לא נראה לי יככב ברשימות של הגדולות בקיץ הקרוב וגם לא אצל קבוצות הדרג השני הסולידיות ומבוקרות יותר בשוק ההעברות כמו פורטו לדוג'.

8. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

האמת? לדעתי עדיף לו. קודם כל, כי הוא עדיין לא שחקן מוכח באירופה ואנחנו יודעים כמה קשה זה יכול להיות להגיע לקבוצת עילית עם כל הלחץ והמלחמה על ההרכב, לתת כמה הופעות גרועות ובשניה מוחקים אותך. אפילו חאמס שהפך לכוכב באירופה אוכל מרורים בריאל. מצד שני, בקבוצה כמו פורטו (קלאסית עבורו) יהיה לו שם פחות לחץ, סביר להניח שיהיה שם שחקן מוביל ויבנה את השם שלו באירופה.

9. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

Puro clase