קלאוסורה 09 קולומביה: אינדפנדיינטה מדיין אלופה!!!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י idans10, ‏10/7/09.

1. Zico Member

והליגה הגרמנית לא רמה גבוה?
    בהנחה והקבוצה נשארת בליגה הבכירה.

לטעמי היום הליגה הזאת פחות או יותר ברמה של הליגה האיטלקית שרק הספרדית והאנגלית טובה ממנה, ככה שלמה אתה מתכוון ברמה הגבוהה ביותר?

2. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

לא דיברתי על הליגה, דיברתי על הקבוצה. יש הבדל אם אתה משחק בהרטה או בבאיירן \ שטוטגארט \ דורטמונד. ברור שהליגה הגרמנית היא בין הטובות בעולם, אבל המועדון נחשב יחסית לקטן ולמרות שהם משחקים בליגה האירופית, הייתי רוצה לראות את אדריאן משתלב במועדון של צ'מפיונס לדוגמא ולדעתי יש לו את היכולות לעשות זאת.

3. Zico Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

4. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

ידיעה שמשמחת אותי באופן אישי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx :

נודע כי ההתאחדות החליטה להחזיר אימון הנבחרת את הצמד המנצח שאימן את קולומביה בשנות ה-90, הרנאן דאריו "בוליז'ו" גומס ופראנסיסקו "פאצ'ו" מאטוראנה. לאחר 3 כישלונות רצופים להעפיל למונדיאלים, החליטו בקולומביה להסיק את המסקנות המתבקשות ולמנות את המאמנים שהובילו את קולומביה למונדיאלים ב-90' ו-94' ואת אתלטיקו נאסיונל לזכיה בגביע הליברטאדורס 1989. אז החלוקה היתה שמאטוראנה על תקן מאמן ראשי וגומס על תקן העוזר, היום גומס אמור להיות המאמן ומאטוראנה על תקן מנג'ר. עדיין לא יצאה הודעה רישמית מטעם ההתאחדות אבל השניים צפויים להתחיל לעבוד כבר במרץ. בשובע שעבר היה נראה כי גומס יחזור לאמן את נבחרת אקואדור, אבל חילוקי דעות מנעו בסופו של דבר את המהלך.

עוד נודע כי אחרי נדידות שונות, תחזור הנבחרת לארח את משחקיה הביתיים באיצטדיון המטרופוליטאנו שבבאראנקייה, לאחר שב-2002 אירחה בבוגוטה, ב-2006 חזרה לבאראנקייה וב-2010 שוב חזרה לבוגוטה עם גיחות למדיין.

http://www.golgolgol.net/images_repository/7e81a5a64ebef88c118685034a1e93a0.Xxx
    הרנאן דאריו גומס (משמאל) ופרנסיסקו מאטוראנה. המטרה-בראזיל 2014

5. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

ג'וניור באראנקייה תפתח הלילה את הופעותיה במוקדמות הליברטאדורס כאשר תארח במגרשה את ראסינג דה מונטבידאו האורוגואית, לה זו תהיה הופעה ראשונה במפעל. המשחק יחל ב-1:00 שעון ישראל ויועבר בשידור ישיר במספר אתרי אינטרנט ואני מניח שגם לבעלי צלחות הלוויין.

ג'וניור השתתפה 9 פעמים בטורניר החשוב ביבשת ותרצה לרשום את הופעתה ה-10 כשהיא פייבוריטית ברורה מול הקבוצה האלמונית מאורוגואי ולהצטרף לשתי הנציגות האחרות של קולומביה במפעל, אונסה קאלדאס ואינדפנדיינטה מדיין. לשם כך הביאה ג'וניור מספר שחקני רכש כשהבולטים ביניהם הם פאולו ססאר אראנגו הקשר, והחלוצים מרטין ארסואגה ו-ויקטור קורטס. גם המאמן הוחלף, כאשר דיאגו אומניה שהדריך את אמריקה קאלי בליברטאדורס 2009, החליף את חוליו קומסאניה האורוגואי.

לקבוצה מאורוגואי זו כאמור ההופעה הראשונה והם רוצים לרשום הופעה היסטורית בשלב הבתים. לשם כך הם הגיעו עם 21 שחקנים לקולומביה לאחר שהתאמנו בעיר גואיאקיל שבאקואדור, שם האקלים החם והלחות הגבוהה זהים לאלו שבבאראנקייה. ראסינג תקווה להוציא תוצאה טובה על מנת להעביר את ההכרעה לגומלין, אבל זה ממש לא יהיה פשוט מול ג'וניור, שהיא קבוצת בית מובהקת וממעאת להפסיד נקודות באיצטדיון המטרופוליטאנו.

הרכבים משוערים:

ג'וניור באראנקייה- אדריאן ברביה; היידר פאלאסיו, רומאן טורס, רוז'ר קאמבינדו, ססאר פוסט; חורחה קאסאנובה, אלכס חאראמיז'ו, פאולו אראנגו, ג'יובאני הרננדס; אמרסון אקוניה, קרלוס באקה.

ראסינג מונטבידאו- חורחה קונטרראס; רודריגו בראססקו, הקטור הרננדס, איגנאסיו פאז'אס, אלחנדרו רייס; ז'אן פייר באריאנטוס, סאנטיאגו אוסטולאזה, דיאגו סקוטי, מתיאס מיראבחה; נסטור סילבה, מרטין קאוטרוקיו.

6. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אני לא אראה את המשחק, אבל אם אתה רואה עידן אני ממליץ לך לשים עין על מיראבחה, שחקן צעיר לא רע בכלל ששמעתי עליו דברים טובים אך ראיתי מעט מאוד בתאכלס, אשמח גם לחוות דעת עליו.

מרטין ארסואגה לא פותח מכיוון שהצטרף לא מזמן כי הוא מיועד גם ככה לספסל? שם גול יפה שנה שעברה בגביע במדי הקבוצה הפרואנית, אולי גם בן זוכר אותו מסנטראל, אם כי אני בספק שכן הוא היה בצבא.

פרט פיקנטי, אולי, דיאגו סקוטי של ראסינג הוא אחיו של בלם נבחרת אורוגוואי והרכש הטרי של קולו קולו.

אני בעד ראסינג, בעיקר בגלל השם, קצת בגלל המדינה ולמרות המדים המזעזעים לרוב http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

ברכות על המינויים לנבחרת, אבל הדרך עוד ארוכה

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏28/1/10
  7. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אני אשים עין על מיראבחה. האמת שג'וניור מעניינים אותי מאוד מאחר והם צפויים להיות חזקים אפילו יותר מהקבוצה של 2009 עם טאופילו, ששכחתי להזכיר על כך שהוא עבר לליגה הטורקית. לגבי ארסואגה, השחקן אכן הצטרף רק בשבוע האחרון ולא התאמן עם הקבוצה, אבל בקדנציה הקודמת בג'וניור לפני היציאה לארגנטינה הוא נתן פשוט טורנירים מצויינים ואף זומן לנבחרת, כך שאני מאמין שאומניה בונה עליו לליגה ואולי לליברטאדורס אם יעפילו. אני הייתי ממליץ לשים לב לקרלוס באקה הצעיר, שנתן יופי של קלאוסורה ועכשיו ללא טאופילו יקבל יותר דקות ונטל על כתפיו.

אני אהיה בעד ג'וניור, בכלל לא בגלל השם, הרבה בגלל המדינה ובעיקר בגלל הבנות של באראנקייה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

לגבי המינויים של הנבחרת, תודה, אני מסכים איתך לגמרי, אבל המינויים האלו גם עשו אותי אופטימי הרבה יותר אחרי הבחירות ההזויות הקודמות של ההתאחדות. יש לנו יופי של דור, נקווה רק שמאמנים עם ניסיון בזירה הבינ"ל כמו בוליז'ו ופאצ'ו יצליחו להוציא ממנו הרבה יותר ממה שלארה ופינטו הוציאו.

נערך לאחרונה ב: ‏28/1/10
  8. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

ראסינג מפתיע בקולומביה, שני השחקנים שדיברנו עלייהם כבשו עידן (הילד האורוגוואי והחלוץ הקולומביאני), אני מחכה להתרשמות שלך http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx