קייב מובסת בבירנביאו, מנצ'סטר נוקמת בבנפיקה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Obafemi, ‏25/9/06.

1. SeRgInHo Member

אגב, יעקובי כזה אידיוט, זה פשוט לא יאמן. קודם הוא מזיין ת'שכל על כך שקייב "אפילו לא אלופת אוקראינה...", כאילו הם הפסידו את האליפות לקבוצת נגרים כלשהי ולא לקבוצת המיליונרים של דונצק(וגם זה במשחק האחרון). אח"כ הוא השמיך להסביר "עד כמה שקייב הדרדרה" וציין ש"היא נאלצה לעבור שני סיבובי מוקדמות, כאשר בזמנים הטובים שלה, היא הייתה מעפילה אוטומטית לליגת האלופות...". רק מה, דינמו קייב בחיים לא העפילה לליגת האלופות בצורה אוטומטית. גם לא אוקראיניות נוספות. בעונה הכי טובה שלה(98-99)היא עברה שני סיבובי מוקדמות(כמו תמיד, לתשומת נדב...), כאשר בסיבוב השלישי רק בפנדלים עברה את ספרטה פראג!!!
    אידיוט, כל ההערכה שלי אליו לעט לעט יורדת.

ריאל זאת ריאל, בגלל זה הייתי אופטימי לפני המשחק, אבל לא חשבתי שדינמו קייב עד כדי כך עלובה. בזמנים הטובים, עם המחדלים האלה של ריאל, דינמו כבר הייתה שמה רביעיה(ולא, אני לא מגזים).
    חוששני שהוא יהיה שוער נבחרת אוקראינה עוד לפחות 5 שנים, לאחר שעצר שלושה פנדלים שוויצרים.

2. Barcik Member

כן, אתה כן מגזים.

דינמו קייב, על כל עברה המפואר, הייתה fluke בליגת האלופות. זה כמו שפנאתיניאקוס תבכה היום לאן נעלמו גיבוריי 1995, כשהם היו רחוקים תיקו ביתי מגמר ליגת האלופות. קרה הדבר, וההפתעה העונתית הייתה קייב (בעונה אדירה). זה לא מצביע על כך שמקומה שם, וכי בסוף שנות ה- 90 דינמו הייתה ממועדוני העל של אירופה. בסך הכל, עונה יפה, ניצלו היטב את המעידות של הגדולות ורשמו הישג מצויין. זהו, לא יותר מזה.

וכדי לחסוך לך תגובה אחת אני אגיב מיד - כל הכבוד, זיינתם את בארסה. קבלו מחיאות כפיים.

3. SeRgInHo Member

אה, אוקיי, הבנתי. כל קבוצה שזוכה בליגת האלופות/מגיעה לשלבים הגבוהים והיא לא ברסה/ריאל/צ'לסי/מילאן וכו' זה fluke? כמובן, שום קרדיט לאנדרדוג, הכל בגלל החולשה של החזקות...
    ואל תשווה את דינמו קייב לפנאטינאיקוס העלובים שכל ההסטוריה שלהם באירופה מסתכמת בחצי גמר ההוא(ועוד בפורמט המוזר ההוא) ורבע גמר לפני חמש שנים.

נערך לאחרונה ב: ‏27/9/06
  4. נדב מיכאלי Member

התבוסה שריאל הנחילה אתמול לדינמו לא אומרת כלום על היכולת שלהם בהמשך העונה אותו דבר לגבי בארסה שפירקה את לבסקי סופיה.
    דינמו וסופיה יריבות חלשות מאד ולקבוצה חזקה אין בעיה לנצח ולהביס את הקבוצות האלה.
    הרי דינמו חטפה רביעיה מקבוצה פחות טובה מריאל ועוד בבית שלה אז ההתפרקות שלה אתמול לא מפתיעה אף אחד.
    השער של רייס היה יפה מאד,גם השער של חלב והנרי היו יפים.
    אגב מדהים האיצטדיון החדש של ארסנל,אחד היפים באירופה כיום לדעתי.
    אני שמח שמילאן איבדו נקודות.
    ואני מקווה היום שבארסה וליברפול ינצחו וצ'לסי תאבד נקודות למרות שאני לא ממש מאמין שזה יקרה.

5. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפעמים האנשים מנצלים את הבמה הצנועה של הפורום לכאלה דברים מטומטמים.

6. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן, התבלבלתי. אני התכוונתי שהשוער הראשון הציג יכולת רעה ודווקא השוער השני, שהוא צעיר וחסר נסיון, הראה ניצוצות של שוער הרבה יותר טוב. הבנתם את הכוונה שלי, אני מקווה.

7. לא מצאתי כינוי Member

אך אך סרגיי, מתי תבין שדינמו קייב היא לא כזאת גדולה כמו שאתה עושה אותה?

8. Barcik Member

לרוב, כן. זה לא שקייב הצליחו לבנות על ההצלחה החד-עונתית ההיא ושבו להעפיל לשלבים הגבוהים, כמו ליון למשל. אז איך עוד אפשר לקרוא להבלחה עונתית כזו?
    ושוב, אני חס וחלילה לא מנסה להמעיט מערכה של אותה הקבוצה של דינמו קייב. הייתה קבוצה מצויינת וחזקה. אבל בכל זאת, גם אם שבצ'נקו היה נשאר, הם לא היו מגיעים שנה אחרי שנה לשלב חצי הגמר.

9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הוא נראה מאושר...

בטח... מקבל מיליון דולר בחודש על לשבת על כיסא גלגלים....

10. יקיר מימון Member

דינמו קייב אפסים.. זה העניין ולא היה להם עבר כזה מפואר אל תגזימו... כולה קבוצה מאוקראינה שמגיעה לליגת האלופות כדי להסתגר מול החזקות ולהצליח איכשהו לעלות מהבתים.. מדריד חזקה מקייב בהרבה רמות... אי אפשר להשוות בין הקבוצות בכלל אז תפסיקו לדבר על המשחק הזה זה לא תורם כלום

11. SeRgInHo Member

שבה עזב, רברוב עזב, ויותר מכך-לוז'ני עזב. שאר השחקנים כבר הלכו והזדקנו. קייב כבר לא הצליחה לגדל דור כזה של שחקנים. בקטע הזה חבל מאד שבריה"מ פורק. מאז, אף קבוצה לא הצליחה לגדל דור שחקנים ראוי, ובעבות כך התחילו ללכת על זרים http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dunno.Xxx .

נערך לאחרונה ב: ‏1/10/06