קייב מובסת בבירנביאו, מנצ'סטר נוקמת בבנפיקה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Obafemi, ‏25/9/06.

1. לויטה Member

אחי כל הכבוד על הסיקור, יצא מעולה! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx
    עכשיו שאלה, כתבת 05/06, אנחנו כבר לא בעונה של 06/07? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

2. M_T_A Member

מישהו יודע איזה משחקים משודרים היום באינטרנט?
    מאוד הייתי רוצה לראות את סטיאווה מול ליון, 2 קבוצות שאני מאוד מחזיק מהן ויכולות לתת משחק גדול.
    2 המנצחות הגדולות של המחזור הראשון ייפגשו בבוקרשט למשחק מסקרן מאוד במיוחד מבחינת הרומנים שירצו להראות שיש המשכיות ל4-1 הגדול בקייב. על הנייר ליון פייבוריטית ברורה אבל קשה מאוד לחזות מה יקרה במשחק הזה, כי אנחנו עדיין לא מכירים מספיק טוב את חבורת המקומיים הרומנית+2 זרים בכל הסגל: שוער מפורטוגל ומגן ימני מישראל..

בברנבאו ייפגשו 2 המאוכזבות של המחזור הראשון, וככל הנראה דינמו קייב תצא מאוכזבת גם מהמחזור הזה, כי ריאל חייבת את הנקודות לא פחות מדינמו, כי אין הפעם מקום לפישולים בבית ואין יותר את ההגנה הגרועה המסורתית של ריאל שהיתה הסיבה העיקרית לכישלונות של הקבוצה הזאת כל השנים האחרונות.

3. W.Rooney Member

http://www.image2host.com/uploads/e2fc856db2.Xxx

4. צהוב שחור בנשמה!!!! Member

למה המשחק של צסק"א והמבורג הוקדם?

5. SkiMan Member

המשחקים שמשודרים היום בטלויזיה יבשים,
    לפי דעתי ארסנל-פורטו הוא המשחק המעניין ביותר

אבל למה כבר אפשר לצפות מספורט 5 מינוס
    ליגה ספרדית אין, ליגה אנגלית אין - אז גם היגיון אין.

6. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל משחק במוסקבה משוחק מוקדם יותר, אני מניח שזה כדי שהמשחק לא יגלוש ברוסיה לשעות קטנות של הלילה כנראה, גם ספרטק תישחק מחר בשעה מוקדמת יותר.

וצסק"א אגב ניצחה את המבורג 1-0 משער של דודו סראנזה, והפכה סופית לפייבוריטית להגיע לשמינית הגמר יחד עם ארסנל, המבורג ממשיכה את פתיחת העונה הזוועתית שלה.

7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ואן ניסטלרוי לא היה אמור להיות עם אישתו שעומדת להשריץ...? מניאק.

8. M_T_A Member

היה והספיק להגיע בזמן
    היא כבר השריצה וואן ניסטלרוי חגג את הגול שלו בהתאם(תנועות העריסה של בבטו)

נערך לאחרונה ב: ‏26/9/06
  9. SeRgInHo Member

כוס אמק לא יכול לראות את המשחק. השוער הבנזונה הזה כרגיל דופק הכל. לא מסוגל כבר לראות אותו, הלוואי והיתה לי את ההזדמנות לרצוח אותו. עד כמה אפס אפשר להיות אלוהים...

עריכה - כמה הזדמנויות צריך בשביל להבקיע שער אחד, אלוהים? ריאל מארבעה מצבים עשו שלישייה, כל הכבוד להם. דינמו עם כאלה הזדמנויות ונאדה.
    צריך להעיף את כל הברזילאים והניגריים האפסיים האלה, ולבנות את הקבוצה מהיסוד ולהתבסס על החבר'ה המקומיים שישקיעו מאמץ פי 5000 יותר מאשר כל לגיון הזרים הזה שרק כסף מעניין אותם. נמאס. אין לי אפילו את המילים לתאר את החרפה. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏26/9/06
  10. FelaKaT Member

מה יש היום לראול? אישתו עיצבנה אותו?

11. cazzo Il Capocuoco

למען האמת אני חייב להודות שלא עקבתי אחרי ההרכבים הצפויים של העיתונים באיטליה,אבל מה זה משנה,קיבלתי את ההרכב הרשמי של אופ"א כבר שעה לפני המשחק.במת"ב {הוט באזורים שפעם היו מת"ב,יש חבילה ערבית ובה ערוץ 130} אני רואה את המשחק במקום להזמין ב7 שקל ושם השדר הערבי מסתבר כאוהד מילאן מובהק! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/5eek.Xxx
    http://www.gazzetta.it/gallery/Calcio/2006/09_Settembre/Lilla-Milan/1/12a.Xxx
    לע לע לע לע ג'ילארדינו!!יאללה סופר פיפו פיליפו אינזאגי!
    בגדול,אני מבין את השינוי של אנצ'לוטי מהערך של היהלום לזה של העץ האשוח.כל כך מתאים לסתום את ליל במרכז המגרש,זה אכן עובד,מספיקה הנוכחות של השלישיה האיטלקית {אמברו,פירלו ורינו} כדי לחסום את הבחורים הצעירים של קלוד פואל.אבל עדיין הם עושים בעיות באגפים,בדיוק איפה שצפיתי שיהיו בעיות למילאן.
    יאנקולבסקי לא כזה גאון בהגנה ובטח שלא קאפו ולכן הקפטן גרגורי טאפורו נותן משחק טוב בצד שמאל וקאדר קייטה השנהבי ביחד עם מתיו שאלמה שגם עוזר ואת כולם מחבר ומתרגם להתקפות,מת'יו בודמר.אבל גם לליל יש בעיה,רואים שהתאום לא כזה מעולה,ופואל מנסה הרכבים כל פעם ולמרות משחק טוב של ניקולה פאוורג {כל כך מוכשר} נסטה איש המשחק.
    ההתקפה של מילאן גם לא משהו,והייתי אומר שהמשחק מאוזן לגמרי למרות ההחזקה בכדור {60 אחוז},כי רוב הזמן ההזדמנויות מגיעות ממצבים נייחים.ההזדמנות הכי טובה ולמען האמת היחידה ב45 הדקות הראשונות,שג'ילארדינו בטעות ירד להתקפה ופתאום קאקה מוצא את עצמו חלוץ,עובר את טוני סילבה אבל כמעט כובש.
    במחצית השניה,למרות שהמערכים נשארו דומים לפתיחה עד הדקה ה70 הכל נהיה יותר פתוח.דידה הצטיין והיה ענק ומנע הפסד מעצבן ומתסכל אחרי כל ההזדמנויות של ליל מטווחים ארוכים והמאכזבים שלא יזמו כמו שהיה צריך,הם קאפו ויאנקולובסקי שעדיף שבונרה ופאבאלי היו משחקים במקומם אפילו וגם להסתכן בדקות הסיום לשים עוד חלוץ במקום קשר אחורי.סיידורף הבקיע שער יפהפה וחוקיסימיסימו בדקה ה50,אבל מחוטו גונזאלס פיליו די אונה בואנה דונה!!!! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/let_it_all_out.Xxx
    אחרי שפאוורג יצא ויוהאן קאבייה נכנס,זה עשה רק טוב לליל שסיכנה יותר אבל תוצאת תיקו אם לא ניצחון של מילאן היה מוצדק יותר.אודמווינגי היה נוראי,ורק האגפים עבדו אצל הצרפתים.מבאס!

נערך לאחרונה ב: ‏27/9/06
  12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

האולפן הזה הורג אותי כל פעם מחדש.... גדולים שם גדולים... מלר תותח עם סטלה המגמרת ומודי כל פעם שופך אותי מחדש עם רמי פורטיס....

מנצ'סטר עם ניצחון גדול, שברה נאחס של 3 עונות ללא ניצחון חוץ, 6 נקודות מול 2 הקבוצות הטובות בבית אחריה, בהחלט מעודד מאוד עבור פרגי לקראת ההמשך. סאהה מראה שוב שהוא עושה העונה קפיצת מדרגה ולאט לאט גם עליו אפשר להגיד שהוא מסוגל להכריע משחקים בפעולה אחת טובה. רונאלדו עשה פעולות טכניות אדירות, אבל הוא כל פעם מראה מחדש מראה כמה הוא עדיין טיפש ומתעקש ללכת עם הראש בקיר. כל כך אגואיסט.. כל כך לא מועיל. אם הוא ידע לנצל 60 אחוז מהמהלכים המוצלחים שלו מנצ'סטר תרוויח בענק, עכשיו הוא מנצל אולי 5 אחוז. רוני היה פשוט חלש... לא נראה שמתאים לו להיות תקוע אי שם באגף השמאלי.
    סלטיק עושה צעד חשוב והכרחי מבחינתה עם ניצחון אומנם קטן אבל ניצחון, אני מעדיף לראות אותה הלאה מאשר את בנפיקה. האמוציות של הקהל הבריטי והאווירה זה דבר שאין לשום קהל אחר בעולם...

ליון ממשיכה לדהור עם 3-0 קליל על הרומנים (למרות שחשבתי שילך לה יותר קשה...), ז'וניניו בבישול גאוני בשער השלישי לבנזמה מוכיח עד כמה הוא שחקן גדול. ריאל מדריד סוף סוף נותנת הצגה והכי חשוב סוף סוף ראול כובש ועוד צמד... מזל טוב. ריאל נראית טוב בינתיים העונה, אבל המבחנים האמיתיים עוד לפניה.

ארסנל גם היא עושה צעד גדול לקראת המקום הראשון בבית עם ניצחון בהליכה מול פורטו בבית, ארסנל שיחקה טוב ולא היה נראה שהם מתקשים.

13. Robin Member

לא ראיתי שמישהו כתב משהו על הביזיון שהזונות לא הולכים לשדר ולנסיה רומא לא בערוץ וגם לא באינטרנט אלא מעדיפים ליברפול - גאלא וצ'לסי - לבסקי.

14. Mehmet Member

לא מדויק.
    הסיבה להקדמת המשחקים ברוסיה, היא כדי שישחקו בשעות אחה"צ, כי בלילה המגרש ממש קופא ואי אפשר לשחק.
    זה מה שידוע לי...

והיה היום אחלה מחזור, אם כי היה די משעמם במנצ'סטר יונייטד-בנפיקה, שראיתי בשידור ישיר.
    ליון ממשיכים בהצגות, ואני מאחל להם להגיע רחוק, גם בזכות הכדורגל היפהפה שלהם.

15. Robin Member

מוסקבה סה"כ שעה לפנינו כך שאתה צודק אבל אני מניח שזה גם קשור לכך שהחושך יורד שם הרבה יותר מוקדם, בעיקר בחורף.