קטן לצ'לסקי?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Yaak#Berko, ‏24/10/04.

1. KirkH Member

לא בדיוק הבנתי למי אתה מתכוון...

אלכסיי סמרטין הגיע לגשר בגיל 28 ככה שאין שום קשר לצעירים וגם לא הייתה שום הגדרה כזו בעונה שעברה - רק העונה, עם ההגעה של מוריניו התחילו להזרים קצת מזומנים לשיפור קבוצת הנערים.

ואם דיברת על רובן אז זה גם כן לא נכון כי הוא כמובן הגיע רק העונה.

ובכלל לא ממש הבנתי איך זה מתקשר לעניין קטן.

2. robson Member

בסופו של דבר הכל זאת טחינת מים...
    קטן יעשה את הטעות של החיים שלו אם יעבור לצ'לסי מכיוון שדשא הוא לא יראה...
    שיגיד לפיני שיחפש לו קבוצה שבה הוא יוכל לשחק ולהתקדם....

3. IversonPower Member

שיעבור לצ'לסי , ישדרו אותנו יותר .

4. sharas36 Member

כמה שאני אוהב את קטן והכל והוא שחקן הכי קרוב לרמה האירופאית חוץ מבניון שהוא כבר משתלב מצויין באירופה קטן לא צריך ללכת לצ'לסי כי זה יהרוס לו תקריירה.
    דקה הוא לא יראה בצ'לסי הוא צריך להתחיל בקטן כמו בניון

5. עמית הכדורגלן Member

מי זה רפאלוב ולדעתי צ'לסי צריכה לקנות את קטן!!

6. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה להם?עם כל הכבוד לקטן[ובתור אוהד חיפה יש המון המון כבוד] לצלסי לא חסרים חלוצים טובים וגם אם יחסרו להם אז בטח שהם יכולים להביא מישהו יותר טוב מקטן..

7. shmulikwe Member

צאו מזה! קטן הוא ממש טוב לליגה הישראלית אבל מתאים אולי לקבוצת אמצע טבלה ומטה באנגליה, מאז ליגת האלופות הוא לא הוכיח את עצמו בשום משחק של חיפה באירופה (וגם של הנבחרת)

8. ASROMA Member

בתור אוהד של חיפה ואוהד עוד יותר נלהב של קטן אני רוצה להיות ריאלי , לדעתי קטן השחקן הישראלי הכי טוב שמשחק בארץ כרגע חוץ מבניון , הוא יכול להתאים מאוד לליגה האנגלית כיוון שהוא חזק מאוד ומהיר מאוד מה שמתאים לכדורגל ה"גברי" נקרא לזה שמשחקים באנגליה , אבל שוב לא לצ'לסי זה בטוח , אך עם יניב ירצה להגיע להישגים עם קבוצה בחו"ל לא הייתי מציע לו ללכת לאנגליה שם כל ה4-5 גדולות סגורות מראש כל עונה , הייתי מציע לו ללכת לספרד שם הכל הרבה יותר פתוח עד לרמה של מקום 2-3 אפילו ולדעתי הוא גם מתאים לליגה הזו , בכל מקרה חזרה לאנגליה לדעתי קבוצות כמו טוטנהאם (יהודים!) http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx מידלסברו , אברטון הם קבוצות מתאימות לו , קבוצות עם שאיפות והכי חשוב שהוא יוכל לשחק שם.

9. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה כזה שטויות הדבר הזה...צ'לסי יכולה להביא כל שחקן שהיא רוצה, למה לה להביא את קטן? ולמה לו לעבור לשם? הרי דקות הוא לא יראה שם...קטן יכול להגיע לקבוצות טובות באירופה ואני מאמין ומקווה שהוא יעשה את זה כי זה יעזור לכדורגל הישראלי...קבוצות באנגליה שמתאימות לו, כמו שנאמר כאן טוטנהאם, מידלסבורו אבל אני חושב שקטן הוא בין השחקנים הבודדים שיכולים לשחק בליגה האיטלקית...

נערך לאחרונה ב: ‏6/11/04