קופה אמריקה 2015 - הדיון הכללי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Franco, ‏9/6/15.

1. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

המשטרה לא קובעת מי אשם ומי לא והוא נעצר אחרי התאונה בגלל התוצאות של הבדיקה ולא בסדר ההפוך. אני מאמין שהוא ייענש בהתאם לעבירה כמו כל מי שנמצא במצב דומה בצ'ילה ע"י מי שאחראי לעונשים האלו.

האם זה אומר שהוא צריך להיות מודח מהנבחרת? אתה אומר שכן, אני אומר שאני בכלל לא בטוח ואפילו נוטה ללא.

Hapoel_Tel_Aviv אוהב/ת את זה.
  2. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

יותר חשוב, עידן, אתה מפספס את הפוטנציאל הקומי. תגובות נבחרות:

Amaré al jugador que enfrente a Chile, haga un gol y lo festeje chocando contra el banderín mientras sus compañeros lo llevan esposado

No quiero leer un solo comentario en el próximo partido de Chile que diga "Vidal chocó a un rival"

"Me cuesta mucho hablar" Yo he vuelto a casa mas duro q vos y se me entendía lo que tenia para decir. Eso q mi jermu es peor q un carabinero

ואחד הקלאסים בצ'ילה (הפעם בהתייחסות לבכי של וידאל בהתנצלות):
    es mas falso que surfista boliviano!!!!!!!!

Don Joan Roman, RiverPlate#35 ו-idans10 אוהבים את זה.
  3. itay7 Member

נתנו לו ערב חופשי לבלות עם המשפחה, הוא הלך (אמנם עם אשתו) לקזינו, מה שנוגד את התקנות של ההתאחדות. 1.2 אלכוהול בדם זה הרבה מעל המותר בחוק, למען האמת פי 4 מהמותר ו-50% יותר מהכמות המחמירה, היה אמור לחזור בשעה מסויימת ולא חזר בכלל.
    לא ההתאחדות ולא רשויות החוק עמדו במבחן (מאור?) בוזגלו, בשביל מה לחוקק חוק אם לא משתמשים בו בכלל (ולמען האמת כן היו נפגעים בתאונה, הוא ואשתו)? לא חושב שצריך להיות טהרן בשביל לחשוב שמישהו עם כמות אלכוהול גבוהה בדם שנוהג במהירות 160 קמ"ש בפאקינג פרארי צריך להיכנס לכלא, רק שיש הרוגים או פצועים קשה צריך לעשות משהו?

ofir אוהב/ת את זה.
  4. itay7 Member

האמת ששכחתי לרשום בגול של ברזיל:
    Goool de Neymar... Mientras tanto en Bolivia .. NoHayMar

Don Joan Roman ו-Franco אוהבים את זה.
  5. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

איתי, תנשום עמוק ותקרא את מה שכתבתי שוב בבקשה - טהרן מי שאומר בלי שום התלבטות שבגלל נהיגה תחת השפעה הוא חייב להיות מורחק מהנבחרת. זה מה שכתבתי.

גם חבר שלי נתפס נוהג תחת השפעה, יום אחרי זה הוא היה בעבודה (בלי אוטו או רישיון) עם תאריך למשפט. כי אלו החוקים, או לפחות היו אז לא יודע מה השתנה, מה לעשות. גם וידאל שיעמוד למשפט וייענש בהתאם לחוקים שקבועים בצ'ילה. המשטרה בהחלט עמדה במבחן בוזגלו, תאונה בלי נפגעים והם לא היססו לרגע לקחת בדיקת אלכוהול ולשלוח את כוכב הנבחרת לעמוד בפני שופט...

6. itay7 Member

מתי הוא עמד למשפט? החוק הזה נכנס לתוקף רק בתחילת השנה, חוקק באיזה ספטמבר 2014. גם יש עניין של כמות, לא סביר שבמקרה של חבר שלך, תקן אותי אם אני טועה, היה מדובר על 1.2 גרם אלכוהול, העונש הוא קל במקרים של 0.3-0.8 אבל מעל 0.8 (ופה מדובר על הרבה מעל) יש החמרה. דבר נוסף זה לא נכון לקבוע שלא היו נפגעים כי גם הוא וגם אשתו הלכו לבית-חולים אז מבחינה חוקית כן היו נפגעים.

כנראה אני טהרן, אבל באמת שאין לי שום התלבטות בנושא, שחקן שנתפס נוהג בשכרות במהלך הקופה ומבלה לילה במעצר צריך להיות מחוץ לנבחרת. בוא נגיד ככה, אם זה היה קורה לואלדיביה הוא לא היה מורחק?

ייא אוהב/ת את זה.
  7. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

מבחינתי זו טהרנות, מצטער.

Don Joan Roman אוהב/ת את זה.
  8. Don Joan Roman Member

אי אפשר לדעת
    אני מבין למה סמפאולי לא מוכן לוותר על וידאל, למרות הטעות שלו וידאל הוא השחקן הכי חשוב של נבחרת צ'ילה יחד עם אלכסיס, להוציא אותו משם זה כמעט כמו לגזור שהוא לא יגיע רחוק מדי בקופה

9. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

רבעי הגמר:

צ׳ילה - אורוגוואי
    בוליביה - פרו

ארגנטינה - קולומביה
    ברזיל - פאראגוואי

10. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

צ'ילה
    פרו
    :sm_cool:
    ברזיל

11. c_web Member

חבל על קולומביה, קיבלו בית בהחלט סביר ולא ידעו לסיים אותו לפחות במקום ה - 2 ועוד אחרי ניצחון על ברזיל. עכשיו הם צריכים לירוק דם מול ארגנטינה העיקשת...
    וכמובן שרק המשחק הזה ישודר בערוץ 58.

12. Civil Anti Madridista

אם איך שארגנטינה נראית עד עכשיו הכל פתוח בעיניי.

13. Hapoel_Tel_Aviv Member

חבל שיש יותר מידי משחקים בשלב ה12 ולא בשלב ה8, היית מעדיף לראות יותר משחקים בין ה8 שעלו כרגע
    כשיש 2 עולות נגיד ולא ש3/4 עולות.
    (להוציא את בוליביה ולהכניס את מכסיקו או אקוודור)
    חבל שלא חושבים על שיטה של 2 בתים של 5 וחצי גמר וגמר .

14. itay7 Member

שני בתים זה נורא ארוך, שלב הבתים יהיה 66% יותר ארוך מהיום (חמישה מחזורים במקום שלושה). חוץ מזה המניפולציות יהיו עוד יותר גדולות וגם יהיו משחקים מתים. מה שכן, שתי המוזמנות במקרה או שלא במקרה היו הנבחרות הגרועות ביותר באליפות, לפחות מבחינת נקודות. כך גם היה ב-2011.

15. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

זה מה שהיה עד שנת 1993, רק שאז היה מדובר בבית גמר של 4 קבוצות ולא בשיטת חצי וגמר. בעיקרון גם אני בעד 10 נבחרות דרום אמריקאיות וזהו.

Hapoel_Tel_Aviv אוהב/ת את זה.