קופה אמריקה: הברק של צ'ילה מול הגארה צ'רואה של אורוגוואי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Franco, ‏24/6/15.

1. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

הכל נכון לגבי קבאני, גם העובדה שהבחור פשוט לא הופיע לטורניר ובטח לא היה צריך לשחק לאור מה שקרה עם משפחתו, ועדיין זה מרתיח שהאפס הצ'ילאני לא הוצהב אפילו. כמו שכתבתי, הרוחה נבחרת מספיק חזקה כדי לא לקבל את הקטנות האלה מכל כיוון, העיקר לזכות בתואר.

2. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אבל כנראה שההתנהגות שלו היום לא קשורה רק בזה שאביו במעצר, כי הוא מתנהג ככה כל הטורניר והשיא היה דווקא בפתיחה מול ג'מייקה. אולי כתוצאה משילוב של תסכול מהיכולת האישית והציפיות להיות מנהיג שהוא פשוט כנראה לא.

עם כל חוסר החיבה לריצ'י, לא מצפה ממנו להצליח לקלוט שחקן שדוחף אצבע לתחת של שחקן אחר רחוק מהכדור בשביל להצהיב אותו.

3. ייא Member

למה ורגאס הוחלף דקה72?

4. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

@Franco לא דיברתי על האצבע, אלא יותר על הקוונים שהיו צריכים לשים לב לליטוף של קבאני ולנפילה המאוד מאוד מוגזמת של חארה. בשביל זה יש לו קוונים, אחד מכל צד. על התיאטרליות הוא היה צריך לקבל צהוב....או אוסקר. אחד מהשניים.

5. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

לחארה יש היסטוריה מינית מול החלוצים האורוגוואים, קיבל מסוארס אגרוף לפנים לאחר שתפס באשכיו במאבקי מיקום בקרן. אם אני לא טועה במשחק הקודם בין השתיים בסנטיאגו, אי שם במוקדמות המונדיאל.

Hapoel_Tel_Aviv אוהב/ת את זה.
  6. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

נכון, בגלל זה האדום מרתיח צהוב או לא לחארה.

7. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

בוודאי שהאדום מרתיח הרבה יותר, כי צהוב לחארה לא היה משנה את המשחק כמו העובדה שאורוגואי נשארו ב-10 שחקנים. סתם תיסכול על עזרת יתר שהמארחת גם ככה לא צריכה.

8. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

לא שלטאבארס יש כל כך הרבה אופציות לבחירה לסגל לדעתי, ולא שהאופציות האחרות היו בוודאות מצליחות להתמודד טוב יותר עם ולדיביה, סאנצ'ס ואיסלה היום, אבל חורחה פוצ'ילה לא היה ברמה של המשחק היום ולא רק בגלל ההשחלה מולאדיביה המצוין. צ'ילה, באופן יחסי, חגגה על אגף שמאל האורוגוואי היום. וסבוז'ה דווקא עשה המון עבודה בעזרה.

אי אפשר להאשים את המגן עצמו, שחזר לאחרונה מפציעה ארוכה וגם לפניה מיעט לשחק בשנים האחרונות, אבל בניתוח המקצועי לאחר שהרוחות יירגעו אל מאסטרו יקבל אש על ההחלטה הזו. לטובת התקשורת אציין שהייתה ביקורת על הזימון עוד לפני שהחל הטורניר.

9. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

למי שפספס

Don Joan Roman, yonatan ו-idans10 אוהבים את זה.
  10. DRORIKO Member

אין לה הרבה למכור? כי כשכתבתי שהנבחרת הזאת חיה על ההגנה שלה ושבלי סוארס היא חצי קבוצה כתבתם לי ש״זאת נבחרת נפלאה״ וש״השלם שלה עולה על סך חלקיה״ . לא בקופה הזאת בכל אופן. זה לא טורניר שהאורוגוואים ירצו לזכור. עלו בהקפה לרבע מהמקום השלישי, וברבע ניסו למשוך עד הפנדלים ואפילו בזה נכשלו

11. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

פשוט לא נכון ואם אתה שם מרכאות של ציטוט בתגובה אלי תדאג בבקשה שאלו באמת יהיו ציטוטים שלי ואל תסלף עם משהו שלא כתבתי לך בדיון איתך מעולם! תקרא שוב את מה בתגובות על נבחרת אורוגוואי. או שהבעיה בזיכרון או שהבעיה בהבנה, אם משהו לא ברור אין לי בעיה לחדד יותר מאוחר היום. אני רציני אגב, זה לא בקטע מתנשא או עוקצני (הטון אובד שמתכתבים).

אם לתמצת לשורה קלישאתית אחת את מה שאני כתבתי לך (או לפחות את הדעה שלי, לא זוכר אם בכלל הגבתי לך בנושא) ואת מה שאני חושב - לאורוגוואי אין מה למכור מבחינת כדורגל (ביחס למעמד שמיוחס לה) אבל השלם אכן גדול מסך חלקיו.

לכן גם היום, ביכולת לא טובה ובעשרה שחקנים, לא היינו כל כך רחוקים מלהגיע להכרעה בפנדלים.

Don Joan Roman ו-Hapoel_Tel_Aviv אוהבים את זה.
  12. DRORIKO Member

דבר ראשון אני מתנצל אם הרגשת נתקף כי זאת לא היתה הכוונה. תשים לב שבכוונה כתבתי בלשון רבים ולא לשון יחיד כדי לציין את המסר הכללי שהורגש מהפורום. אני כתבתי שהנבחרת בינונית וישר הותקפתי מכל עבר(טוב הותקפתי זה בומבסטי, אבל כן זכיתי לביקורת).
    כמו שכתבתי אז אני אכתוב גם עכשיו-הגנה זה סופר חשוב אבל יש לימיט לכמה רחוק שאתה יכול להגיע רק על סמך הגנה. גם יובה אהובתי כשהדיחה את ריאל לא עשתה את זה רק על סמך הגנה אלא גם על סמך כלים התקפיים. לאורוגוואי אין שום דבר בצד הזה של המגרש. זאת נבחרת בינונית שלולא המקום השלישי שעולה היתה עפה כבר בשלב הבתים.

13. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אז אני אחזור ואומר שאתה טועה והויכוח היה איתי. אורוגואי לא נבחרת בינונית, אורוגואי נבחרת טובה וההדחה ממש לא סותרת אתזה. אגב, אז אמרת שהתכוונת שהקישור שלה בינוני עכשיו שוב זו נבחרת בינונית. אורוגואי לא נבחרת התקפה גדולה. לא חושב שמישהו התווכח איתך בנושא. אורוגואי נבחרת הגנתית מצויינת, גם עם זה אף אחד לא התווכח. כנבחרת שהסך גדול מחלקיו, מדובר בנבחרת טובה ואפילו טובה מאוד. אתה לוקח לי משחק הדחה מול צ'ילה בצ'ילה כשהמארחת צריכה את עזרת השופט ומנצחת בגול בדקה ה-75 כדי לומר לי שאורוגואי נבחרת בינונית?? נו באמת. הרי אם צ'ילה היתה מנצחת הלילה את ארגנטינה זה לא היה מפתיע אף אחד שמבין כדורגל דרום אמריקאי. אז מה? גם ארגנטינה בינונית? אתה צריך להפריד בין אורוגואי הנוכחית בקופה ללא סוארס (תוציא את מסי מארגנטינה או את ניימאר מברזיל ונראה מה יקרה), לבין אורוגואי שהציגה יופי של כדורגל בקופה 2011, או במוקדמות המונדיאל ואפילו היתה טובה במונדיאל עצמו. אז תחליט: אם הקישור שלה לדעתך בינוני, זה עוד משהו שאני יכול ללכת איתו. אם לדעתך היא נבחרת בינונית, אני יכול לומר לך שאורוגואי כיום היא בין 10-15 הכי טובות בעולם.

14. DRORIKO Member

לא אני לא אומר את זה רק על סמך המשחק נגד צ׳ילה,אמרתי את זה עוד במשחק הראשון. ואת הבינוניות שלה ראינו עוד במונדיאל אחרי שסוארס הורחק
    בין ה 10-15 הטובות? רק כשסוארס על המגרש אבל זה כבר לא רלבנטי כי בפעם הבאה שהוא ישחק בטורניר גדול זה יהיה במונדיאל עוד 3 שנים ואף אחד לא יודע באיזה כושר הוא יהיה(יהיה בן 31)

נערך לאחרונה ב: ‏25/6/15
  15. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

@DRORIKO גם ברזיל בין ה-10-15 טובות רק כשניימאר שם כי מלבדו כולם נגרים. אתה מתעקש לקחת את הטורניר הזה ולהשליך אותו על נבחרת אורוגואי שב-5 השנים האחרונות השיגה מקום רביעי במונדיאל, מחזיקת הקופה אמריקה והדחה בשמינית המונדיאל האחרון ללא סוארס. בקיצור, עשתה יותר מנבחרת ארגנטינה. אז שוב: אם אנחנו מדברים רק על הטורניר הזה, אורוגואי אפילו פחות מבינונית אבל צריך לסייג ולומר שהיא ממש לא בהרכב מלא. אם אתה מדבר בכללי, אורוגואי היא בין ה-10-15 הטובות בעולם, בלי ספק בכלל.