קופה איטליה 2015/16:: יובנטוס עם הגביע ה-11 בארון

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏22/7/15.

1. Don Joan Roman Member

2. cazzo Il Capocuoco

משהו מוזר קרה לחולצות של לאציו...

3. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה דבר נהדר זה טכנולוגיית קו השער. גם חוסך עוגמת נפש וגם מייצר תמונות כמו זו של זאזא שלא יודע אם לחגוג או להתבאס על חברו שכבש, לא כבש, בסוף כן כבש.

מזכיר את :

Don Joan Roman ו-ADP אוהבים את זה.
  4. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

קשה לי להגיד שנהניתי מהמשחק של הקבוצה שלי הערב, אבל אני מאמין שתוצאה של 3/4-0 הייתה יותר משקפת את כמות ההזדמנויות שכל צד הגיע אליו. ההבדל המרכזי בין יובנטוס הגרועה של תחילת העונה ליובנטוס של עשר משחקי הליגה האחרונים הוא ניצול המצבים שקפץ פלאים, ולכן העובדה הזו קצת מטרידה אותי.

וכמובן שאני מסכים עם קובי לגבי טכנולוגיית קו השער. טכנולוגיה מבורכת.

אגב, מישהו יכול לתקצר את מאורעות סארי-מאנצ'יני מאמש?

5. Enzo Maresca Member

מנצ'יני התלונן לשופט הרביעי על תוספת הזמן, סארי לא אהב את זה ואמר לו משהו בסגנון של "סתום כבר יא קוקסינל", מנצ'יני ענה לו שהוא טרחן זקן, הם כמעט התקוטטו ומכל הבלגאן הזה יצא שאיכשהו מנצ'יני הורחק. אחרי המשחק מנצ'יני יצא לתקשורת והאשים את סארי בגזענות והומופוביה, סארי מצידו ענה שמנצ'יני גזען כלפיי אנשים מבוגרים (?), שהדברים נאמרו בלהט הרגע ושהוא לא התכוון להעליב את האוכלוסיה הלהט"בית באשר היא. עכשיו יש לחץ בתקשורת המילאנזית (והטורינזית) להשעות את סארי לתקופה ממושכת, יש מצב שהוא יעמוד לדין ובמקרה שכזה אני שמח וגאה לחשוף בפניכם - בבכורה עולמית ובלעדית - את נאום ההגנה של מאוריציו השובב.

golding אוהב/ת את זה.
  6. Enzo Maresca Member

אין מה להיות מוטרד, אנחנו בדרך הנכונה. מעבר לניצול המצבים, אנחנו גם עומדים טוב בהגנה, מניעים את הכדור בביטחון במרכז המגרש ומגיעים בSTATE OF MIND המתאים. או בקיצור - נראים כמו שהיה צפוי שניראה ברגע שהסגל הזה יתחבר. רגע השפל היה ההפסד לסאסואולו, מאז זו קבוצה אחרת. ותודה לבופון ואברה שזירזו את התהליך עם הדברים שלהם אחרי המשחק ההוא.

ממשחק למשחק אני אוהב את זאזה יותר ויותר. מעבר לעונה הנוכחית אני לא יודע כמה סבלנות תהיה לו לתפקיד המינורי שאלגרי בחר עבורו אבל עד עכשיו אני נהנה מכל דקה שלו על הדשא.

נערך לאחרונה ב: ‏21/1/16
    Don Joan Roman ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  7. DRORIKO Member

לא ראיתי את המשחק(לא שודר) אבל אם מוראטה ימשיך עם חוסר החדות שלו,לא אתפלא אם זאזא יעקוף אותו בהיררכיה

8. SerieA Il Capitano

נשמע כאילו שהעיתונות בצפון איטליה רוצה שסארי יורחק כדי להרחיק את נאפולי מהאליפות, והמקום השלישי.

9. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

Alessandria: Vannucchi; Sosa, Sirri, Morero, Sabato; Nicco, Loviso, Branca; Marras, Marconi, Fischnaller

Milan: Abbiati; De Sciglio, Zapata, Romagnoli, Antonelli; Honda, Poli, José Mauri, Boateng, Balotelli, Luiz Adriano

10. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מזל שיש את אנטונלי בכדי להראות שבכל זאת יש הפרש גדול בין הליגות.

Alta Tensione אוהב/ת את זה.
  11. yonmu Member

למה לתת את הפנדל לשחקן היחיד שלא יחגוג את הכיבוש שלו?
    כל כך נשבר לי כבר מבאלוטלי. על האיכויות שלו כשחקן (מחמיצן, אגואיסט, נבדליסט) עוד אפשר להתווכח, אבל הבלתי-נסבלות האנושית שלו גורמת לי לסלוד מכל שניה שלו בחולצה שלנו. לראות את מאורי קופץ וחוגג את הפנדל כשבאלוטלי עצמו בקושי זז פשוט מרגיז.

ובכללי - הגנה סולידית, מאורי די דומיננטי, פולי ואדריאנו סבירים. הונדה ובואטנג תקועים באגפים ובאלוטלי בלתי נסבל.

12. SerieA Il Capitano

באלוטלי פשוט בחור נרגן.
    רק ביורו הוא שמח כשהוא כבש.

Don Joan Roman אוהב/ת את זה.
  13. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

Juventus: Neto; Caceres, Bonucci, Chiellini; Cuadrado, Pogba, Marchisio, Asamoah, Evra; Mandzukic, Morata

Inter: Handanovic; D’Ambrosio, Miranda, Murillo, Nagatomo; Felipe Melo, Medel, Kondogbia; Biabiany, Jovetic, Ljajic

14. Don Joan Roman Member

מצאתי

15. Roma מנהלים

Don Joan Roman אוהב/ת את זה.