קופה איטליה 2012/13 :: הגביע והדרבי שייכים ללאציו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Fratelli d'Italia, ‏25/7/12.

1. cazzo Il Capocuoco

בולוניה שוב מנצחת בנאפולי, אחרי שקבאני נגח לרשת מקרן, כריסטיאן פאסקוואטו הבקיע בדקה ה-38, ופאנאיוטיס קונה שוב עם מהלך מכריע, מבקיע שער נצחון יפה מגבול הרחבה בדקות האחרונות. פיורנטינה ניצחה את אודינזה משער של בורחה ואלרו כעשר דקות מסוף המחצית הראשונה.

רבעי הגמר:

8 בינואר: לאציו - קטאניה
    9 בינואר : יובנטוס - מילאן
    15 בינואר: אינטר - בולוניה
    16 בינואר: פיורנטינה - רומא

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏22/12/12
  2. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

במשחק הראשון של רבע הגמר, לאציו מנצחת ללא קושי 3-0 את קטאניה מצמד של הרנאנס ושער נוסף של ראדו. בחצי הגמר יפגשו הביאנקוצ'לסטי את המנצחת בהתמודדות בין יובה ומילאן, אשר תערך היום.

Lazio:Bizzarri; Biava, Cana, Radu (Ciani 86); Cavanda (Brocchi 78), Gonzalez, Ledesma, Hernanes, Lulic; Candreva (Konko 67); Floccari

Catania: Frison; Bellusci, Legrottaglie, Rolin, Capuano (Ricchiuti 84); Izco, Lodi, Almiron; Gomez, Bergessio (Doukara 84), Barrientos (Castro 67)

3. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

Juventus: Storari; Caceres, Bonucci, Barzagli; Lichtsteiner, Vidal, Marrone, Giaccherini, Isla; Matri, Giovinco

Juventus bench: Buffon, Branescu, Pogba, Vucinic, De Ceglie, Peluso, Padoin, Beltrame, Rugani, Pirlo

Milan: Amelia; Abate, Mexes, Acerbi, De Sciglio; Montolivo, Ambrosini, Boateng; Emanuelson, Pazzini, El Shaarawy

Milan bench: Gabriel, Coppola, Antonini, Flamini, Nocerino, Traoré, Carmona, Bojan, Niang

וכרגיל, האווירה ביובה סטאדיום פנטסטית.

נערך לאחרונה ב: ‏9/1/13
  4. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

ושוב מצב נייח. מה יהיה עם הקבוצה הזאת?!#

5. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

חלוץ http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

לא שמאטרי מאכזב אותי יותר מדי (לא ציפיתי להרבה), אבל אני באמת חושב שכדאי לתת לבלטראמה צ'אנס.

6. aloneli Member

אצ'רבי נורא,כבר הרבה זמן לא ראיתי משחק כל כך גרוע של בלם.ג'יבוניקו נפלא בינתיים.

7. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

צריך להודות שמילאן הגיעה למשחק מוכנה יותר ושהתוצאה ממש לא משקפת את מה שקרה במשחק. לדעתי היתרון של יובה היום טמון בעובדה שבעוד אצלה נכנסים פירלו ו-ווצ'יניץ' מהספסל, אצל מילאן אלה בויאן וטראורה.

בכל עונה (כולל בעונה שעברה) אנחנו נתקפים פאניקה בינואר. שנה שעברה זה הסתיים ברצף תיקו והשנה זה בהפסד לסמפדוריה וניצחון דחוק על מילאן בגביע. אני מאוד מקווה שקונטה יעיר את השחקנים משינת החורף שלהם כמה שיותר מהר.

אגב, 2 החמצות ענקיות של ג'ובינקו היו מסיימות את המשחק הזה הרבה יותר מוקדם, אבל ככה זה כשחוסכים בעמדה הכי נואשת שלך. המסקנה שלי היא שביחד עם ווצ'יניץ' וג'ובינקו (שהיה באופן כללי סביר) חייבים 2 חלוצים חדשים. וברמה גבוהה.

בונוצ'י היה השחקן הטוב ביותר אצלנו. עכשיו נתפלל להמשכיות.

8. Don Joan Roman Member

שניי חלוצים זה מוגזם יש לנו חלוצים משלימים טובים מאוד ומאטרי וקוואגס הם שניי חלוצים לא רעים, חסר לנו חלוץ מרכזי אחד ויחיד ונהיה קבוצה מצויינת

9. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

הצחון המגעיל ביותר שראיתי בתור אוהד,משחק שאני מקווה לא לזכור...
    אני מקווה שלא תהיה המשכיות ליכולת הנוראית הזאת..

10. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא סובל את ווצ'יניץ'. כבר שנה שנייה שהוא מעיף אותנו מהגביע בהארכה.

11. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

לצערינו הרב, לאפס הזה יש חולשה למילאן עוד מימי רומא. אפשר להשוות את זה לשבצ'נקו מול אינטר ולאבאטה מול מיליטו.

12. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

2 חלוצים זה ממש לא מוגזם. אם נתעלם מבנדטנר, שלא היה כל כך משמעותי גם לפני הפציעה, יש לנו ארבעה חלוצים שמתוכם שניים מציגים יכולת טובה לפרקים, אחד מהם כבוי מאמצע העונה הקודמת (מישהו אמר אמאורי?) והאחרון נשרף כשקילל לעיני המצלמות את עוזר המאמן. אני כמובן מדבר על ג'ובינקו, ווצ'יניץ', מאטרי וקוואליירלה בסדר הזה. אני גם לא מדבר על הכישרון הטבעי של כל אחד מהם, שלגבי השניים האחרונים אני לא כל כך בטוח שמספיקה ליובנטוס העכשווית.

ככה או ככה מאטרי וקוואליירלה נראה לי שמיצו את דרכם בקבוצה. בהנחה שווצ'יניץ' מתפרץ בחלק השני של העונה (מה שקרה אשתקד ובכמה עונות ברומא) וג'ובינקו שומר על היכולת העכשווית, זה אומר שבשנה הבאה אנחנו מתחילים עם שני חלוצים, שזה כמובן לא מספיק.

בלי קשר, אני לא חושב שצריך להביא את מסי ורונאלדו ביחד. אם נביא את דרוגבה עכשיו לעונה וחצי (נראה מאוד סביר עם ההתפתחויות האחרונות) ואת יורנטה בחינם בקיץ, כשאחד מהצעירים שלנו שנמצאים כרגע בקבוצות אחרות יארוב בצד למקום משלו, אני חושב שנסגור קו התקפה שישמח מאוד את כל האוהדים שלנו.

13. רומאלופה Member

מתי החצי גמר?

14. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

לאציו ויובנטוס יתמודדו ב 22 ו ב 29 בינואר, ואילו המשחק השני של חצי הגמר יתקיים ב 23 וב 30 בינואר.

15. aloneli Member

בולוניה בדקות האחרונות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

רק באיטליה הקבוצה הקטנה יותר תוקפת הרבה יותר מהקבוצה הגדולה גם בדקות האחרונות במשחק חוץ.(ואני מדבר שהתוצאה הייתה כבר 2-2)

נערך לאחרונה ב: ‏15/1/13