קונפדרציות: הגביע של ברזיל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Yaniv, ‏6/6/09.

1. riquelme1 Member

נבחרת נפלאה מצרים, לא סתם הם לקחו את אליפות אפריקה פעמיים ברציפות. לפעמיים נדמה שברזיל משחקת באדום.

2. tu-vieja Member

יש שידור של המשחק בחינם בערוץ 158 בהוט..

3. George Best Member

כואב הלב על נבחרת מצרים.

אשכרה במחצית השנייה נדמה כאילו המצרים ("אני לא מבין איזה אינטרס יש למצרים לבוא פה בחום הזה") הם נבחרת ברזיל.

אשכרה עשו מברזיל צחוק, והשער הזה של קאקא כ"כ לא מוצדק.

כדורגל יפהפה, מרגל לרגל, עם שכל, מהירות, משחק ראש נהדר, איזו נבחרת גדולה.

כיף גדול לראות אותם, ואי אפשר שלא לשאול: למה הם נראים כך ואנחנו נראים כמו שאנחנו נראים....

4. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

חבל על מצרים...אבל עדיף שיתרכזו במוקדמות המונדיאל ושיעלו כבר סוף סוף...

לראות וליהנות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

5. Becks Member

כל הכבוד למצרים. שיחקו נהדר היום, פשוט עשו בית-ספר לברזיל במחצית השנייה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏16/6/09
  6. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא הגזמת בכלל...

7. cazzo Il Capocuoco

אני צריך לראות מה הלך שמה, כי נדמה לי שזאת ברזיל ששיחקה חלש מאשר מצרים טובה. כי ראיתי את מצרים במשחק האחרון שלהם באלג'יר והם שיחקו ממש רע והפסידו 3-1.

8. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

הנבחרת ה-כי טובה באפריקה שעושה צחוק כל פעם מחדש לנבחרת הכוכבים של חוף השנה...

אם ישראל מקום 19 מצרים מקום 3 כי הנבחרת הזאת פי מיליון יותר טובה מישראל...פשוט כמו שאמרתי לא מוערכת!!

9. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אללה איטליה, לפתוח ברגל ימין.

אני מסכים עם ההרכב של ליפי פרט ללאגרוטליה (שנבע מאילוץ), קאמורנסי, גרוסו.

אגב שמתי לב שבמגרש הזה שמשוחק המשחק גם המשחק הקודם הוא היה מלא (67 אלף) בעוד במגרשים האחרים, הם די ריקים.

10. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברזיל לדעתי לא הפתיע היום, דווקא מצרים עשתה יותר כותרות. לא ראיתי דקת משחק, אבל אני פשוט כבר חודשים לא מתרשם מברזיל. הניצחון באורוגוואי הושג בגלל 'קטאנאציו' ובגלל ההחטאות של אורוגוואי. את מצרים אני לא ממש מכיר, אבל יש לה מספיק שחקנים שמשחקים באירופה. זאת לא נבחרת ברמה של עירק.

עכשיו יהיה מעניין לראות מה האיטלקים יעשו. האיכות בצד שלהם, אבל אמריקה לא פראיירים.

11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

כרטיס אדום פשוט מגוחך כי אם האמריקאי מקבל אדום למה עכשיו גרוסו לא? מרפק לפרצוף שווה אותו דבר לאדום של קלארק לא?

השופט הרס לגמרי את המשחק.

12. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזו רמה של שיפוט!?!
    זה בחיים לא פנדל. נו, תיקו בהחלטות מוזרות? אני כבר יכול להבטיח לכם שאיטליה מקבלת עוד פנדל במחצית השנייה...

בין לבין ראה הקוון מצויין את הנבדל המינימלי בשער העצמי של האמריקאיים. בכל זאת מבחינתי השופט הרס בדקה השלושים את המשחק.

נערך לאחרונה ב: ‏16/6/09
  13. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחצית 1-0 לארה"ב.
    בסה"כ תוצאה לא מוצדקת, אבל לאור העובדה שהשופט לדעתי הרס את המשחק אז זה מה יש. איטליה פשוט מאכזבת אותי. זה מתחיל מהחולצות שמשום מה לא מראות כחולות כמו בעבר אלא כמו חולצה שבטעות נכבסה בכביסה הלא נכונה ועד היכולת ההתקפית הפשוט לא משכנעת. מה קורה עם לוקה טוני? פצוע?
    איטליה לעולם לא משחקת עם יותר מדי שחקנים יצירתיים (היום אני סופר שני חלוצים ואולי את קמורנסי?), אבל תמיד היו לה שחקנים כמו טוטי ודל פיירו. מי כרגע ה'דל פיירו' בהרכב הזה?

איטליה תמיד טובה במצבים נייחים ומשם הגיע גם ההזדמנות המצויינת של לגרוטאלייה, לדעתי הכדור היה צריך להיות בתוך הרשת. אח"כ ראיתי שתי התקפות טובות מאד של ארה"ב שחתכו את מרכז ההגנה האיטלקית. ברדלי עם דרדלה והחלוץ שנפל ברחבה היו צריכים לעשות יותר מההזדמנויות שלה.

אז הגיע הכרטיס אדום שלא היה ולא נברא. כן, קלארק איחר, אבל קלארק לא כיסח את גאטוסו מאחור...צהוב ולא יותר. אחר כך אני רואה מאחוריי את גרוסו מנופף עם ידיו ולא מבין למה אז השופט נותן רק צהוב. בכל מקרה השער הכל כך טיפוסי של איטליה בימים טובים נפסל בצדק ואז הצ'יליאני מחליט לתת מתנה לארה"ב. בחיים זה לא פנדל, פשוט נפילה א-לה אינזאגי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

מחצית שנייה? שופט כזה חובבני נותן עם הצגה טובה עוד פנדל, בטח לאיטלקים. אם אינזאגי נכנס כמחליף אנחנו נראה תוך דקה שיוויון http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx . איטליה לא משכנעת, אבל לדעתי השופט כבר יעזור לה. בסופו של דבר כרגע אני חושב שהתוצאה לא ממש מוצדקת, אבל בכדורגל אין כמובן צדק...

14. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

סיכום המחצית הראשונה שלי (לקוח מהפורום האיטלקי):

לפי דעתי, שאני מאמין שהיא דעת הרוב כמובן, מחצית מאוד חלשה של האזורי, ההרכב די בסדר גמור פרט לכמה שינויים הכרחיים. יאקווינטה, מישהו ראה אותו במחצית הזו? גרוסו פרט לעבודה הגנתית סבירה ביותר, לא עשה שום פעןלה במשהו כמו 5-6 כדורים שהגיעו אליו. קאמורנסי מנסה אבל הסיומת שלו בכל פעם שהוא מנסה לשלוח את הכדור לאיש המטרה פשוט לא תכליתיות.

בנוגע לשער שנפסל, אני באמת לא מבין את השופט למה הוא פסל את השער, בכלל יש איזשהו קונצנזוס בעולם שברגע שקוון מרים את הדגל חייבים לקבל את הפיסקה שלו, שער חוקי שלא היה צריך להיפסל כי ג'ילא כלל לא נגע בכדור.

בנוגע לפנדל, פשוט חוסר אחריות של קייליני, היה פנדל למען הסר ספק, גם בעט באלטידור וגם תפס אותו, איזה חוסר אחריות לעשות עבירה כזו בתוך הרחבה, זה ממש כמו שמרימים קרן, אונסים את השחקן בתפיסה ואחרי זה מתפלאים שהשופט תופס ושורק לפנדל. לא תגיד שהוא עשה את זה במרחק של 30-40 מטר מהרחבה בשביל לעצור מתפרצת או עבירה סתמית, בתוך ה-16 כשהשחקן האמריקאי הוא היחידי מבין 2 שנמצאים בקרבת המקום ויש עוד 3 שחקנים איטלקים באזור להוציא את בופון.

החמצה מדהימה של לאאגרוטלייה, מה לא לימדו אותו לנגוח כמו שצריך? הוא בלם אחרי הכל.

15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

עומר אתה גדול, אני עשיתי עכשיו אותו דבר. האיטלקים לא יוצאים מהפורום שלהם http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

המחצית השנייה כבר נפתחה...נדבר בהמשך.