קבוצות הבטן 2011/12:: על מדד האיכות של הליגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ג'ורדן לאב אגדה, ‏30/6/11.

1. Roma מנהלים

האם באמת מארקטי עדיף על מוסלרה שנתן היום הופעה יוצאת מן הכלל נגד ארגנטינה עם כמה הצלות מדהימות?

2. cazzo Il Capocuoco

אני עדיין לא תופס ממוסלרה שוער ענק, לדוגמה, הבעיטה של היגואין לקורה הייתה יכולה גם להיכנס לרשת אם הכדור היה פוגע לו בגב. הבעיה עם מארקטי שהוא המון זמן לא שיחק ולכן מוסלרה עדיף עליו, לפחות עכשיו.

3. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

מוסלרה לא יציב ולצד הופעות מדהימות (מול ארגנטינה, מול אינטר במשחק ה-OH NOOOOO המפורסם), יש לו משחקים הזויים (מול הולנד למשל?).

השכונה של פרציוזי בג'נואה: רק 9 שחקנים מתוך ה-31 שרשומים כרגע בסגל שיחקו בקבוצה לפני העונה האחרונה. ויש עוד 34 שחקנים שנמצאים בקבוצות אחרות בהשאלות ובבעלות משותפת. זאת לא מכולת, לא מינימרקט ולא סופרמרקט. זה וולמארט.

4. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

אפרופו ג'נואה, קרובים מאוד לאמאורי. כבר תקופה שהם מקושרים אליו. לשם שינוי אני חושב שזו החתמה איכותית לקבוצה הזו.

5. zoharco Member

אמאורי? איכותית? נראה לי שהתבלבלת

6. Joel Gion Member

גם בפארמה ובמיוחד בפאלרמו אמאורי הוכיח שהוא חלוץ טוב מאוד לרמות האלה, ובדיוק כמו עשרות שחקנים אחרים כשל ברגע שהגיעה קפיצת המדרגה לקבוצת צמרת. הוא יושב בול לקבוצות בדרג הביניים של הליגה ומכל המועמדות הפוטנציאליות האחרות ג'נואה אכן נראית לי מתאימה ביותר, גם מבחינה מקצועית אבל בעיקר כלכלית. פרציוזי אחד הנשיאים היחידים בליגה שלא יהסס לשלם את המשכורת המוגזמת שלו.

7. GRANDE LAZIO Member

http://www.football-italia.net/jul16x.html

לאציו בדרך להציע 12 מיליון יורו על מירלאם פייאניץ', קשרה ההתקפי המוכשר בן ה-21 של ליון. ביוטיוב הוא נראה יהלום שהולך להיות כוכב ענק בעתיד. הוא משחק על המשבצת של זאראטה - קרי ווינגר בשני הצדדים, כי למריו גם כך אין סיכוי לשחק בחוד, שתפוס ע"י קלוזה וסיסה. אגב, לוטיטו הכחיש היום כי פ.ס.ז' הגישה הצעה עליו. אם זה יקרה לא אופתע, בכל זאת, לאונרדו. מכיר קצת את הארגנטיני.

בקשר לפייאניץ', אני חושב שזה בזבוז כסף, יש לנו 2-3 שחקנים בתפקיד שלו, וחסר לנו לדסמה חדש במרכז השדה, שחקן מהסוג של דייגו, שמכיר את הסריה A ויתאים פיקס פיקס. גם בלם אנחנו חייבים, לפחות אחד. זה טוב שהפעילות במרקט נמשכת, אבל צריך להיות חכמים. מה הטעם בלהנחית עוד שחקן בתפקיד לא רצוי רק כדי להצעיר את הסגל, שנחשב למבוגר בליגה..

בקשר לשחקני יובה שהוזכרו פה., אמאורי.. מלו.. סיסוקו.. כנראה שיובה התחרפנו כי ממבט חטוף על הסגל שלהם, אני לא רואה מבחר של שחקנים טובים יותר. תנו לי את שלושתם עכשיו, חותם. סיסוקו/מלו ליד הרננאס ודייגו - פנטזיה מבחינתי.

נערך לאחרונה ב: ‏19/7/11
  8. Ian Wright Member

אודינזה - חכמה על גדולות:
    http://www.calcalist.co.il/sport/articles/...3524884,00.html

הכול טוב ויפה, אבל כמו שראיתי בעמודים הקודמים פה בדיון, מבחינת הליגה האיטלקית זה לא בהכרח טוב שהיא תייצג אותה בליגת האלופות.

9. GRANDE LAZIO Member

מבחינתי פוצו חתיכת חמדן ולוזר. מהכתבה זה נראה שהאיש במועדון רק כדי לעשות כסף, ולא לדאוג להצלחה מקצועית של אודינזה. אפשר למכור שחקנים אם קיבלת עליהם סכומים נדירים, אבל תדאג למחליף טוב. סמפדוריה ופארמה הלכו על אותה דרך והתרסקו מקצועית. אין לי בעיה אם המועדון בחובות (כמו לאציו דאז) וחייב למכור כדי להציל את עצמו מפשיטת רגל, אבל במקרה של אודינזה, שהנשיא שלה יושב די טוב ביחס לנשיאים אחרים, החשיבה היא למכור ביוקר ולרכוש בזול רק כדי להעשיר את הכיס הפרטי. לנשיא כזה מגיע לבלות כל חייו בין הסריה C ל-B, בטח לא צ'מפיונס ליג. פלא שהאיצטדיון שלו חצי ריק. והוא כולה מכיל 36 אלף מקומות. בסטרדו.

10. Ian Wright Member

אם קראת את כל הכתבה, תראה שהוא עוד מתכנן להקטין אותו ל-22 אלף מקומות. נראה לי פעם ראשונה שאני שומע על דבר כזה.

11. cazzo Il Capocuoco

כבר אמרתי שאודינה בגודל של אשקלון ויש לה אצטדיון בגודל של האכסטדיון הלאומי של ישראל? ואם לאשקלון תהיה בקבוצה בגודל של אודינזה, כמה צופים הם יביאו?

האמת שמה מעצבן אותי יותר זה ההשתתפות הכמעט בטוחה של אודינזה באירופה ליג, כי הסיכוי שלה להופיע בשלב הבתים של ליגה האלופות פשוט קלוש. והמועדון בקושי קנה מחליפים, בכל זאת הבולטים מביניהם שהגיעו חסרי ניסיון: דאנילו לאראנז'יירה (פלמייראס), תיירי דובאי (יאנג בויז ברן) ודייגו פאבריני (אמפולי).. אני מצפה לראות עוד איזה רכש לפני המשחק הראשון נגד באיירן/ארסנל/ויאריאל/ליון, אחרת זה ייגמר ברע ומר. נקווה לפחות שהזברטות לא יסיימו את העונה האירופאית שלהן כמו הזברות מפיימונטה.

12. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

אודינה, עיר של 100 אלף תושבים (לצורך העניין קטנה מרחובות או מאשקלון). בפרובינציה של אודינה במחוז פריולי יש בסך הכל חצי מיליון תושבים (פחות מחצי מאוכלוסיית מילאנו לבדה) שמפוזרים על מרחק די גדול יחסית, בקיצור - אין שם פוטנציאל לרווח מכרטיסים ולכן מכירה של שחקנים היא האופציה היחידה שלהם להתקיים בכבוד. מה שכן, פוצו הוא חתיכת חמדן שלא ברא השטן. כל שחקן שלהם אוטומטית שווה 50% יותר מהשווי האמיתי שלו.

13. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדוגמא?

14. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

ד'אגוסטינו למשל. הגזמתי עם האחוזים, אבל הם מקפיצים את המחירים בצורה דרסטית.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏19/7/11
  15. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

נמכר בסכום סביר לפיורנטינה. אם אתה מתכוון לשמועות על המחירים בקיץ לפני, הן נבעו אך ורק מהתעניינות של מספר קבוצות בכירות כשריאל מדריד בינהן. יש עוד דוגמאות?