קבוצות דומות באירופה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י oris, ‏30/3/04.

1. rami87 Member

תפסיקו כבר לחפש הצדקות לבאיירן
    אוהדי באיירן לא סובלים אותכם!
    כמה שתשנאו אותם יותר הם יהיו יותר ויותר מרוצים!

אתם לא קולטים אולי את המנטליות של אוהדי באיירן אבל כל פעם שאני רואה מישהו שמסמפט את באיירן (לא אוהד שרוף אמיתי) זה מעצבן אותי מוות.
    הרי זה ברור שאת באיירן צריך או לאהוד ולהיות שרופים שלהם או לשנוא אותם בדם

לאוהדי באיירן שרופים אין קבוצה שנייה, כל הקבוצות על ה*** שלהם, אך ורק באיירן מינכן!
    חשבתם שלבאיירן יש הרבה אוהדים בגרמניה? היא הקבוצה הכי שנואה במדינה
    אחת הסיבות (לא העיקרית) היא שבאיירן ידועה כקבוצה שתומכת תמיד ביהודים

כולם אומרים לי שאני נאצי, שאני פשיסט, שאני רוצח
    אני גאה להיות אחד כזה, כל מי שיש לו בעיה עם זה מוזמן לדחוף אותה ל***

אני ידעתי מי זה קורט לנדאואר הרבה לפני התוכנית בספורט5, כנ"ל על צ'יק צ'קובסקי שעליו רוב עם ישראל לא יודע.

אתם צריכים לקלוט ששונאים יהודים באירופה כולה (דווקא בגרמניה הכי פחות כי אחרי המלחמה הם צריכים להיות כביכול הכי בסדר), בעיקר במקומות כמו צרפת וסקנדינביה, בדיוק כמו ששונאים שחורים ובדיוק כמו ששונאים את הצוענים והאפריקאים.

מאותה סיבה שבארץ שונאים ערבים. אנשים ששונאים ערבים אומרים שהם נגע זר, שהם לא שייכים לפה, שהם צריכים לעוף מפה ואם צריך אז אפשר גם להרוג אותם בשביל המטרה. לא אוהבים זרים באף מקום בעולם. עם שאוהב זרים אז הוא קצת לא בסדר, קצת לוקה בנפשו.

כל אחד מרגיש השתייכות מסויימת לאיזשהו עם בעולם, חלק למקום שהם נולדו בו, חלק למקום שהם חיים בו, חלק למקום שהם עבדו בו כמה שנים וחלק לשורשים יותר רחוקים שלו.

להסיר כל ספק כותב את ההודעה יהודי ימני גאה שנשבר לו שכל דבר שיש בעולם ושלא מוצא חן בעיניהם היהודים צועקים את המילים הסתה ואנטישמיות

2. Romario Member

הודעה יפה מאוד לדעתי. אני נוטה להסכים איתך כאן בכמעט הכל.