קבוצות באירופה 2005/6 ודירוג אופ"א לקבוצות ומדינות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י עומר, ‏21/5/05.

1. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

בפירוש כן.

אור:

אין לי מושג מאיזה שנה השיטה הזאת עובדת.

ברור שהנקודות מתקזזות בשביל שיהיה אפשרות של התהפכות ביוצרות או מצב של שיוויון יום אחד...כל הנקודות הן של 5 השנים האחרונות כאשר כל שנה אתה מאבד את הניקוד של השנה הקודמת, לדוגמא בעונה הבאה זו תהיה העונה האחרונה שהפועל ת"א תוכל להשתמש בניקוד הגבוה שלה מאופ"א כי בעוד שנתיים היא תאבד אותו (אלא אם תצליח באירופה ואז זה לא יהיה משמעותי, כמו שרוב הקבוצות הגדולות עושות).

תראה בעצמך, העפלה של מכבי לבתים של הצ'מפיונס לא נתנה לך נציגה. הכל תלוי במה שהן יעשו וביריבות שלנו מכיוון שישראל מתחילה את השנה הזאת כמובן טיפה מאחורי המדינות שלפניה בדירוג והכל תלוי במה הקבוצות תעשנה באירופה.

2. תמיד דל-פיירו Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx עומא בראבו על כל המידע...
    היה מאד מעניין אותי ואני בטוח שעוד רבים על זה,דברים שלא ידענו איך מתבצעים...
    כל הכבוד על ההשקעה...

עכשיו,לא ענית לי על השאלה,הבנתי איך הכל הולך אבל למשל איך לאינטר יש הרבה יותר נקודות מיובה?
    יובה הגיע לדרגים הרבה יותר גבוהים ממנה באירופה כל השנים...
    בטח ב5 שנים האחרונות..
    גם לברצלונה יש ניקוד מאד גבוה שאני לא בטוח שהיא עשתה יותר באירופה מאשר יובה..

3. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

בקשר לשאלה שלך אני עוד לא יודע בדיוק אתה סיבה מה ולמה אל תדאג אתה תקבל תשובה אני מבטיח.

4. burning soil Member

איזו התקדמות של פורטוגל,6 נציגות אירופיות סך הכל.

5. hartkh Member

כן אתה צודק , הם לא היו לפניי שנתיים עם אני לא טועה בליגת האלופות , ויש להם ניקוד מצוין .

2. זה ניקוד מצטבר של 5 שנים ? , או מינוס פלוס , אשמח עם תענה לי .

3. בקשר לשאלה הקודמת שלי - קיבלתי תשובה , תודה רבה לך , רואים שיש לך ידע רחב .

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/champions.Xxx

6. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחזור לפני סיום בטורקיה:

פנרבחצ'ה אלופה, תשחק אוטומטית בשלב הבתים בליגת האלופות.

במקום השני ניצלה את הפסדה של גאלאטסריי היום בדרבי הענקים, טראבזונספור, שרוצה להיות שנה שניה ברציפות במוקדמות הצ'מפיונס אחרי שנכשלה בשנה שעברה מול דינאמו קייב, שניצחה את משחק הליגה שלה ומחזור לפני הסיום מקדימה את גאלא בנקודה.

לאופ"א בטוח הולכת בשיקטאש...כאשר במחזור הבא נראה מי מצטרפת אליה. בשבוע הבא תתווסף טורקיה למדינות בהודעה המקורית.

7. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

בפורטוגל ממש במחזור הסיום מצליחה פורטו להקדים את ספורטינג ליסבון ולהזדחל אל שלב הבתים בליגת האלופות.

פורטו סיימה ב-1:1 ביתי עם אקדמיקה, אולם ניצלה את העובדה שספורטינג שוב התפרקה בבית בידי נאסיונאל, 4:2. אחרי שפיגרה בדקה ה-25 3:0. טראומת צסק"א עוד לא עברה לה.

8. superleeds Member

שאלתי במקום אחר כאן-ולא קיבלתי תשובה מספקת

אם ליברפול לוקחת את ליגת האלופות הם לא יהיו שם בעונה הבאה?-כלומר יהיו 5 קבוצות מאנגליה.

לי נראה אבסורד שמחזיקת הגביע לא יכולה להגן על התואר-ככה היה מקובל בכל המפעלים

9. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

או שאופ"א תעניק לליברפול את המקום בצ'מפיונס על חשבון אברטון או לחליפין יהיו 5 נציגות ואז החוקה תשתנה לכך שמי שתזכה בצ'מפיונס ליג לא משנה מה מיקומה בטבלה המקום מובטח לה, או שליברפול פשוט לא תהיה שם.

10. ראול Member

טוב שהבאת את כל האפשרויות

אני חושב שזה יהיה הרבה יותר הוגן כלפי כולם אם יקבעו את זה לפני הגמר. שהתוצאה תהייה בהתאםhttp://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

ארתור, :aaa025: http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

11. shmulikwe Member

לפי מעריב שנה הבאה הדירוג של אוסטריה (ועוד מדינה לא זוכר את שמה) יורד פלאים שנה הבאה כי לפני חמש שנים היה להם שנה מטואפת. מה שאומר ששנה סבירה שלנו ושנה לא מטורפת שלהם ובעוד שנתיים חוזרים ל2 נציגות באלופות. עומר, תגובה?

12. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מעריב צודק כי אוסטריה בעונה הבאה מאבדת ניקוד מכובד ביותר של 7.750.

אבל וזה אבל גדול, אם לא תהיה לנו עונה מצויינת בעונה הבאה המצב של 2 נציגות בצ'מפיונס שוב עלול להיות רק לעונה אחת בלבד מהסיבה הפשוטה:

בעוד שנתיים אנחנו מאבדים את הניקוד של 2001/2...הגבוה ביותר שלנו 8.333! כך שאנחנו יכולים לרדת מאוד בדירוג אם לא נמשיך בקצב צבירת הנקודות כמו בשנה הנוכחית (3.5 שזה סביר+)

נערך לאחרונה ב: ‏24/5/05
  13. ארז דרור Member

הכול תלוי במועדון הפאר של ישראל - מכבי חיפה .
    עם אין ליגת אלופות שנה הבאה , אין סיכוי לישראל .
    עם יהיה ליגת אלופות , אני מניח שמכבי חיפה תנצח משחק או שתיים , ותעזור לנו בדירוג .
    כמובן שהם יעשו את זה בשביל עצמם ( יותר נכון בשביל ששחר יקבל כסף http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx )

ארז דרוד .

14. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

עם כל הכבוד מכבי חיפה הוא לא מועדון הפאר היחידי בישראל (מכבי ת"א עדיין למרות השליטה של חיפה הוא מועדון גדול יותר ממנה)...ולמען האמת? כלום לא תלוי במכבי חיפה...בשנה שחיפה היתה בצ'מפיונס עם כל "הצלחה" שלה השגנו רק 2.5 נקודות לעומת השנה שהשנו 3.5 שכולן בזכות מכבי ת"א, ורק בגלל שחיפה סכנין ומכבי פ"ת הודחו אין לנו כבר השנה 2 נציגות כך שבסופו של דבר, זה כמעט לא תלוי בזו שמשחקת בצ'מפיונס אלא בקבוצות האחרות שמשחקות באופ"א.

15. ארז דרור Member

עומר הרשה לי להגיב לדבריך :

1. אתה טועה , זה תלוי מאוד בחיפה , ז"א - במקרה שהם יעלו שלב , תאר לך מה יקרה ?
    2. גביע אופא גם יביא נקודות אבל מן הסתם מכבי ת"א לא תלך בוא חזק ( כך אני חושב , ) , זה לא ליגת האלופות , ולך תדע .

בקשר לזה שאמרתי שחיפה הוא מועדון פאר , אתה צודק גם מכבי ת"א הוא מועדון פאר , ואני גם חושב ששנה הבאה הם יקחו את עצמם בידיים , אבל גם בשנה הבאה זה יהיה תלוי בחיפה , ובנושא הדיון - לחיפה יש יותר משמעות .
    אני חושב שעונה מוצלחת שלנו , וניקח 5 נקודות יהיה הישג ( בשבילינו זה משהו בגדר "חלום" , בשביל אריות אירופה זה שום דבר http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx )

ארז דרוד .