קאקה - אישיות מיוחדת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ofir22, ‏23/1/09.

1. 亚历山大帕托 Member

הולך! אם ב-1 לספטמבר 2009 קאקא עדיין במילאן, הזמן יוכיח שאתה טיפש.

(לא שלמישהו כאן אכפת ממך, כן?)

2. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני דווקא הייתי מאוד מופתע אם הוא היה עובר.
    העונה קאקא טועם איך זה לא להיות בצ'מפיונס בזמן שחבריו מעולם הכדורגל והנבחרת מכבבים וקוססים ציפורניים לראות את מי קיבלו בשמינית ואת המתח הזה הוא לא ירגיש.
    הוא מבין שסיטי זה בעצם טרנד חולף שהחל ברוביניו ויסתיים בו.
    נכון,עוד המון כסף ישפך על שחקנים בסיטי,אבל לא על סופרסטארים.
    סיטי בחיים(בעצם לא נכון להגיד בחיים.)בשנים הקרובות שהן אמורות להיות הפורייות בקריירה של קאקא לא תתמודד על אליפות,לא תככב בצ'מפיונס ולא,היא לא תיהיה מאריות אירופה.
    צעד הגיוני של קאקא,לא מפליא.

3. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתי אם סיטי הייתה עכשיו משחקת בשמינית גמר הצ'מפיונס ליג והייתה בצמרת הליגה האנגלית הסיכוי שקאקא היה מגיע היה גדול יותר.
    העובדה שאם קאקא היה עובר בהעברה כזאת לסיטי הוא היה נרשם כהעברה היקרה ביותר בהיסטוריה שמשמעותה הצטרפות לליגה של השחקנים הגדולים בכל הזמנים.
    אם ריאל , ברצלונה או מנצ'סטר יונייטד היו מציעות את ההצעה הזאת זה היה מתקבל בטעם טוב יותר כי הרי אחת מהקבוצות הגדולות בכדורגל האירופאי רוכשת את אחד השחקנים הטובים בעולם מהלך די ברור וטבעי בכדורגל של היום , מישהו אמר מילה כנגד ההעברה של זידאן לריאל ב2001?
    קאקא הבהיר למנצ'סטר סיטי - תהפכו להיות קבוצת צמרת שמשחקת ליגת האלופות ואני יחכה לכם בסיבוב.

4. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

אהה אתה חושב?
    ברור שהוא היה עובר אם היא הייתה קבוצת צמרת באנגליה ומשחקת בצ'מפיונס.
    רוביניו הוא היחיד שמשחק בסיטי,וגם הוא עושה בעיות,ולמדנו על מקרה ריאל שהוא עושה בעיות לא קטן.
    אני לא רואה את רוביניו נשאר בסיטי עוד הרבה זמן,עונה,2 עונות מקסימום.
    וביום שסיטי תיהיה קבוצת צמרת,והם יהיו,במידה והבעלים ישאר ויקח לסיטי מספר שנים של 8,7 שנים עד שבאמת יהפכו לקבוצת צמרת.
    את רומא לא בנו ביום אחד,עם הכסף שיש לאבו דאבי אפשר לבנות אותה ב10 דקות,אבל זה לא תלוי בהם.
    יש את השחקנים שצריכים לעשות את הצעדים הראשונים שבעקבותיהם יבואו עוד כוכבים,זה התחיל יפה עם רוביניו,אבל בינואר לא ראינו צעד שני,זה יהיה איטי,אבל במידה וסיטי תשמור את הסופרסטרים שלה,תשתמש בכסף לבניית נוער,תשתיות לעתיד,מבחינת צוותי אימון ומה לא,הם יהיו קבוצת צמרת.
    לדעתי הסיכוי לכך הוא אפסי!
    אם זה יקרה בזמן שקאקא עוד יהיה שחקן פעיל,הוא כבר יהיה בעונת הפרישה שלו.

5. ofir22 Member

לדעתי הרבה כאן טועים....
    מי שאמר שאוהדי מילאן לא רוצים להאמין לזה הם טועים-אוהדים מילאן מכירים יותר טוב מכולם את קאקה
    קאקה לא בלחץ להיות העברה הכי גדולה ולהיות השחקן הכי טוב בעולם-הוא פשוט משחק כדורגל ונהנה מזה
    הוא ניהיה חלק ממילאן-ומילאן חלק ממנו.
    הוא היה יכול לעזוב בלי כלום לריאל שהיא קבוצה גדולה וגם להרוויח מלא כסף
    אז לא ניראה לי שקאקה יעזוב אלא אם כן מילאן תשחרר אותו
    וקאקה יתחיל את עונת 2009/2010 במילאן

6. rossonero 3 Member

אני אוהד מילאן מאז שאני זוכר את עצמי,ואישית הייתי מעדיף שהוא יעבור....
    אני אוהב את השחקן הזה מאז שהגיע מסאו פאולו,אבל אני אוהד של קבוצה ולא של שחקן.

עם הכסף שהיה מגיע אפשר היה לחזק את הקבוצה עם דייגו ריבס,בנזמה אוליי ושחקנים צעירים יותר..

בכל מקרה קאקה ואבא שלו לא פראיירים,הם יודעים שהם יצאו גדולים בנתיים מצד אוהדי מילאן,אבל זה דיי ברור שהנשיא החדש של רעל מדריד ינסה להביא אותו...

בכל מקרה מה יהיה יהיה..