קאקא

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י טורינו, ‏17/7/06.

1. טורינו Member

"אני מוחמא מכך שריאל מדריד רוצה אותי"
    קאקה מדבר על האפשרות שיעבור לספרד אך מבהיר: "אני מאושר במילאן ולא אכפה שום דבר". פרסום בספרד: צ'לסי מוכנה לשלם עבורו הקשר 100 מיליון יורו. מאמן אתלטיקו: ""מכירת טורס ליונייטד על סף סיכום"

"אני מאוד שמח ומוחמא מכך שריאל רוצה אותי", כך אמר קאקה, כוכבה הברזילאי של מילאן, בראיון שהעניק לעיתון הספרדי "אס" בתגובה לפרסומים על כך שריאל מדריד מוכנה לשלם 50 מיליון יורו עבור רכישתו.

למרות הכל, הבהיר קאקה שעסקה סנסציונית שכזו תצא לפועל "רק אם ריאל תסכים על תנאים שיספקו אותי וקודם כל את מילאן".

הקשר הפך לעוד מלפפון חם בשוק העולמי לאחר שהסתיים המשפט כנגד ארבע הקבוצות האיטלקיות שהיו מעורבות בפרשת השחיתות. מילאן ספגה את המכה הפחותה ביותר כאשר נשארה בליגה הראשונה אך איבדה את מקומה בליגת האלופות וספגה עונש הפחתה של 15 נקודות.

"אני ומשפחתי מאושרים במילאן", הבהיר קאקה, "זאת הסיבה שהארכתי את החוזה שלי בקבוצה עד 2011. אני לא הולך לכפות שום דבר ואני רוצה שכולם ידעו את זה. מילאן לא פחות גדולה מריאל".

אגב, ה"אס" טוען בנוסף שרומן אברמוביץ' עשוי לנסות לחטוף את קאקה מריאל, כמו שעשה כבר בעבר כשהביא לצ'לסי את קלוד מאקללה וריקארדו קרבאליו שהעדיפו את סטאמפורד ברידג' על הסנטיאגו ברנבאו.

100 מיליון יורו, זה הסכום הדמיוני שעל פי העיתון מוכן המילארדר הרוסי לשלם עבור קאקה, סכום שיהפוך אותו לשחקן היקר ביותר בעולם. כבר נוכחו בעבר שהמרחק בין פרסומים בתקשורת הספרדית לבין המציאות הוא לעיתים גדול, אך במקרה של צ'לסי ואברמוביץ' קשה לומר שהצעה כזאת תהיה הפתעה עצומה.

אז לאן ילך? יותר נכ מה כדי לו ? רוצה לשמוע תגובות

2. Barcik Member

יש דיון מתאים לכך. וגם פורום מתאים לכך.