קאלצ'יופולי 2 ?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Mamadu, ‏13/2/08.

1. Jose Mourinho Member

איך בדיוק? בכך שמול אודינזה שער חוקי של זלאטן נפסל? על כך שויירה וסזאר הורחקו בשני מקרים ש90% מהשופטים מבליגים על דברים כאלה אצל קבוצות אחרות? על כך שבורדיסו הורחק בגביע מול יובה באדום ישיר למרות שהוא לא היה האחרון בדרך לשער?

נכון, הייתה הצטברות של 2-3 טעויות שיפוט לטובת אינטר במחזורים האחרונים, אבל זה סה"כ צירוף מקרים שיעבור בקרוב מאוד.

למה להפסיד? מה קטאניה עשתה במשחק שהגיע לה לנצח? היא בעטה לשער? ניסתה להתקיף?
    חוץ מזה, אחד הדברים הכי קבועים בכדורגל מאז ומתמיד הוא ש"מגיע" בסופו של דבר לא נחשב, לפעמים זה לטובתך ולפעמים זה לרעתך.

אינטר היא אחת הקבוצות הטובות בעולם כבר מעל שנה וחצי, ו3 משחקים בודדים לא ישנו זאת. ואף אחד לא גרוע, כל הקבוצות באיטליה טובות ואיכותיות אבל אינטר פשוט כ"כ חזקה.

2. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא משנה לי שזלאטן כבש,הוא בעט אחרי השריקה,מבחינת חוק והליכי כדורגל,גם אם לא היה שום דבר,שום עבירה וסתם השופט שרק בשביל הכיף,הגול עדיין לא חוקי.זלאטן יכל לעצור ולא לבעוט אחר בחר להמשיך וכן לבעוט-הגול לא חוקי,תפסיק להיתפס לזה לא לקחו לו גול כי השריקה באה לפני שזלאטן בכלל בעט,המצב שקול לכך שאחרי המשחק זלאטן היה מבקיע,כי כמו אז,בדיוק ככה לא משחקים אחרי השריקה.

אינטר בהרבה משחקים נראתה רע,מול פארמה הייתם צריכים להפסיד.אינטר קבוצה גדולה וטובה,אבל זה לא סותר את העובדה שהיא נראית רע מאוד בלא מעט משחקים השנה בליגה וכן אין פה תחרותיות בליגה.

3. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

עאני לא מבין איך אתה אומר שאינטר לא ממש טובה, אתה זוכר את יובה של קאפלו ? שברוב המשחקים היא לא הייתה טובה אך בכל זאת ניצחה? נכון שאינטר לא נראית כלכך טוב אחרי הפגרה אבל זה לא אומר שהקבוצה לא חזקה, אינטר כן חזקה והיא היותר טובה באיטליה ומהיותר טובות בעולם (יחד עם ריאל, ארסנל ומנצ'סטר).

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏13/2/08
  4. אחד_מנתניה Member

על מי אתה עובד, אחרי שיובה נהנתה מחזור אחר מחזור מ"טעויות" שיפוט לטובתה, אתה מעיז להגיד שיובה היתה לוקחת אליפות בלי העזרה של השופטים. אתה כנראה לא זוכר את המפגשים מול מילאן בשנים ההם ואיך כל פעם איכשהו יובה היתה ניצלת בעזרתו של השופט. שלא נדבר על זה שלמילאן היה סגל לא פחות מרשים אם לא יותר והמאבק כן היה צמוד. רק נזכיר את המשחק הפאטתי מול סיינה או התוספת זמן המגוכחת מול קליארי באותה עונה או ההחלטה לשחק את משחק האליפות מול רג'ינה בחוץ בבארי ועוד אין ספור מקרים שמיותר לדבר אליהם. אבל אתה בשלך.

לגבי הדיון-איפה שיש כסף יש גם שחיתות, אני לא יודע לגבי אינטר אבל כבר לא יפתיע אותי שום דבר.

נערך לאחרונה ב: ‏13/2/08
  5. Jose Mourinho Member

מנה לי בבקשה את המשחקים שאינטר "נראתה בהם רע והגיע לה להפסיד", לפי דבריך.
    וחוץ מזה, אתה בתור אוהד יובנטוס צריך להיות האחרון שמתלונן על "מגיע" בכדורגל, אחרי אינספור פעמים שיובנטוס ניצחה כאשר לא "הגיע" לה לאורך השנים.

ולגבי התחרותיות, מאז 2002, אולי למעט עונה אחת וגם זה בספק, לא הייתה תחרותיות אמיתית בליגה, ואני לא ראיתי שמישהו הוריד מערך סקודטו כלשהו בשנים האחרונות(ובצדק).

הליגה האיטלקית הייתה ונשארה אחת מ3 הטובות בעולם ואין להוריד מערך הזכייה בה, בטח שזה נעשה בדריסה מוחלטת כמו שאינטר עושה(וכמו שיובה עשתה בשנתיים של הקלצ'יופולי, אבל רק אם היא הייתה עושה את זה בצורה נקייה וללא עזרה מכוונת מהשופטים), דבר שרק מעצים את ההישג.

6. מילאנזי בנשמה1 Member

כמובן שאי אפשר להתעלם מטעויות השיפוט לטובת אינטר, אך אני מקווה שזה לא נכון.
    הקלאצ'יופולי הקודם עשה כל כך רע לכדורגל האיטלקי בכך שהרבה כוכבים איטלקיים עזבו פשוט את ארץ המגף, שחקנים כמו: קנאברו, אמרסון, זמברוטה, שבצ'נקו (כנראה היחיד/בין היחידים שעזיבתו הייתה מסיבה אחרת..) ועוד אחרים.
    הקאלאצ'יופולי גרם גם לחוסר עניין בכדורגל האיטלקי, למשל לא היה מאבק על האליפות אינטר לקחה את האליפות בלי מאבק כמעט.

7. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה לא משנה בכמה הם היו צריכים להפסיד,מה שמתסכל הוא העובדה שמחזור אחרי מחזור בזמן האחרון השופטים מחליטים החלטות קריטיות(פנדל,אדום וכו') לטובת אינטר.נעזוב את המגיע לא מגיע,כי זה נכון שבכדורגל אין מגיע,אבל זה לא מוריד מהתסכול של פאמרה למשל...