קאלצ'וסקומסה:: קאלצ'ופולי 2 או ניפוח תקשורתי?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ג'ורדן לאב אגדה, ‏1/6/11.

1. VAR Member

מה קשורה האסיפה הקבוצתית לנושא? אם קונטה ידע על ניסיון להטיית משחק ולא דיווח, הדבר האחרון בעולם שהוא ירצה לעשות זה להעלות את הנושא באסיפה קבוצתית שכוללת 23 שחקנים. בטוח יהיה צדיק אחד בסדום שידווח על כך ו"ישרוף" אותו. לקחת בחשבון שהוא ידע על כך ופשוט שמר את זה לעצמו?

ולא זה לא קשור אליכם. כמו שאמרתי - שמה של יובנטוס כמועדון נקי לגמרי בפרשה הזאת. ואם מנסים לשים ליובה רגליים ע"י הרשעת גורמים מקצועיים בה (מאמן/שחקנים) אז שוב, איך זה שמדובר פה רק ב-3 אנשים מתוך עשרות חשודים? איך זה שכריסטיאנו דוני מורחק ל-3.5 שנים ודומניקו קרישיטו מנופה מהנבחרת הלאומית? במה הם קשורים ליובה?

נ.ב. אני לא בא עכשיו להכפיש אף אחד שמעורב בפרשה הזו לפני מתן גזר הדין. יכול להיות שקונטה יצא זכאי. פשוט מצחיקות אותי כל תיאוריות הקונספירציה האלה כאילו יובנטוס סומנה ע"י ההתאחדות.

נערך לאחרונה ב: ‏3/8/12
  2. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

העדות של קארוביו הייתה שקונטה אמר להם באסיפה קבוצתית שהמשחק מול נובארה מכור ושישחקו בהתאם. 23 שחקנים שללו את זה.

3. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

"מה אתה חי בסרט בכלל? אתה מורחק וגם תישאר מורחק"

פורסם היום.

4. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

פלאצי דורש להוריד את לצ'ה לליגה השלישית ובנוסף להוריד לה שם 6 נקודות. אוהדי יובנטוס בטח ימצאו דרך להציג את זה בתור ראיה לאנטי-יובנטיניות של ההתאחדות.

5. VAR Member

מי שם זין על קארוביו בכלל? אם היו מקבלים את העדות שלו, קונטה היה מואשם בסעיפים חמורים בהרבה, אולי אפילו יותר מבונוצ'י. אם לקונטה היה חלק פעיל במכירת המשחק, לא הייתה לו שום דרך אחרת להשפיע על התוצאה מלבד לשתף את כל 23 השחקנים שלו או לפחות את אלה שפתחו בהרכב באופן ישיר על דבר המכירה (שזה הדבר הכי מטומטם שכל עבריין יכול לעשות. מספיקה נשמה טהורה אחת בשביל לשרוף אותך, כל מי שרוצה לא להיתפס חייב לשתף מינימום אנשים בעבירות שהוא עושה). אם זה היה המצב, היה תוקף גם לעדויות של שאר שחקני סיינה. אבל מכיוון שהוא מואשם רק בידיעה + חוסר דיווח, שום עדות של שחקן על מה שאמר קונטה בחדר ההלבשה לא יכולה להוות פה קייס, אלא אם כן הוא היה נוכח כשקונטה שמע על ניסיון ההטייה של המשחק (כשאני מניח שזה לא קרה באסיפה עצמה...)

6. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

שוב, העדות של קארוביו במשפט של קונטה - תקפה. ויותר מכך, כשנשאל פלאצי למה הוא מתעלם מהעדויות של 23 השחקנים האחרים של סיינה, הוא השיב את התשובה שיוני הביא לכאן כמה הודעות קודם לכן.

7. VAR Member

אוקיי, ואיך הכתב הסיק שבאמת מעדיפים מילה של עבריין מורשע על פני עדויות של 23 שחקנים אחרים? לא ראיתי שום מקור לכך.

אגב, בהמשך הכתבה מתואר ראיון עם חבר צוות רפואי של בארי שרצה לנקות את שמו של בונוצ'י. זה נראה לך רציני? מכל האנשים שאולי מעורבים בפרשה, מראיינים את רופא הקבוצה? זה כמו שיאשימו אותי בעבירה כלשהי ויראיינו את אחד החברים הטובים שלי מהעבודה (לפי הכתבה הבכיר הזה בצוות הרפואי לא קשור לפרשה בכלל, או לפחות לא צוין כך. אז למה מראיינים אותו?).

הכתבה הזו לא רצינית והיא טיעון חלש מאוד לכך שמישהו מחפש אתכם. עובדה שהיא מרחיבה רק על קונטה ועל שני השחקנים שלכם וזורקת בקושי מילה או שניים על שאר המעורבים בפרשה (שרובם הורשעו כבר. איך זה מתיישב עם הטענה שמחפשים את יובה?)

8. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

Palazzi: "I can't accept the 23 testimonies because that would mean they would accuse themselves and be accused of omitted denunciation."

בתרגום חופשי: אני לא יכול לאשר את 23 העדויות בגלל שזה אומר שהם יאשימו את עצמם ויואשמו בידיעה וחוסר דיווח.

אתה מבין, עדות של שחקן אחד > עדויות של 23 אחרים. זה הצדק האיטלקי.

הכתבה לא הייתה טיעון שמישהו מחפש אותנו, ואם אינני טועה גם לא כתוב בה דבר כזה בכלל. זה בסך הכל מראה לך חוסר צדק לא הגיוני שגם עו"ד של סמפדוריה התלוננה עליו היום.

9. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

http://2damnfunny.com/wp-content/uploads/2012/01/The-Godfather-On-The-Banjo.Xxx

10. VAR Member

לא דיברתי על שחקני סיינה. דיברתי על קארוביו. יש לך מקור לכך שהעדות שלו היא הראיה היחידה לכך שקונטה אשם? ואל תפנה אותי אל הכתבה הזו, מספיק להסתכל בכותרת שלה כדי להבין שאין שם יותר מידי אובייקטיביות. העו"ד של סמפדוריה, יכולה להיכנס לי אתה יודע לאן.

אני מבטיח לך שאם בפסק הדין שיתפרסם באמת יאשימו את קונטה רק על סמך העדות הזו - אני אכתוב כאן שהעסק הזה מסריח. אין לי שום דבר נגד קונטה (מלבד זה שהוא בכיין, אבל על זה לא שמים אנשים בכלא או משעים אותם ל-3 חודשים).

11. yoni10 Member

תמשיך להיכנס עם הראש בקיר, אולי תשבור אותו בסוף. http://football-italia.net/22572/conte-law...attack-carobbio

קונטה מואשם כאן על סמך עדות אחת של שחקן שהתגלה כלא אמין ברוב עדויותיו. הוא מואשם רק על סמך שיקול דעתו של פלאצי וחבר מרעיו שלדעתם העדות הספציפית שלו אמינה מבלי שיש להם הוכחות לכך, כמו שאמר עורך הדין. לא נראה לי שיש לו עניין בלהסתיר עדות נוספת שהייתה. משהו פה לא נראה לך מוזר?

והציטוט שהבאתי אכן נאמר ע"י פלאצי. זה שאוהדי מילאן או וואטאבר מסרבים לקבל את זה לא יקח את העובדה שמה שקורה בהתאחדות מריח מסריח מאד.

12. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

זוכר את היום ההוא שעסקת הטיעון התבטלה? כשמציעים עסקת טיעון מפורסמים סעיפי האישום ולכל סעיף כמובן יש עדויות שמגבות אותו. העדות היחידה שמפילה את קונטה היא זו של קארוביו.

13. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה באמת לא מבין את ההגיון שמאחורי כל זה? ברגע שקארוביו הגיע ועל דעת עצמו מסר עדות כמו שמסר, כל ה-23 הופכים להיות לא אמינים. יש להם אינטרס ברור לשקר. זה כמו שתשאל רוצח אם הוא רצח או לא - ברור שהוא יגיד לא ואתה לא תצפה ממישהו לבסס תיק על העדות שלו.

הם לא צד בעניין. לא לטובת קארוביו ולא לטובת קונטה. הם חסרי משמעות.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏3/8/12
  14. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבל למה הם לא מואשמים? קארוביו אמר שקונטה דיבר איתם בחדר ההלבשה, כלומר בנוכחות כל ה-23. למה הם לא מואשמים שלא דיווחו?

חוץ מזה, מה שאתה אומר זה שטויות במיץ. מילא אם הייתה איזשהי עדות להעברת כספים, גורמים מחוץ לתעשייה, שיחות וכאלה - אבל אין כלום. זה המילה של קארוביו מול אלה של קונטה+הצוות המקצועי שלו+23 שחקני סיינה אחרים. איפה ההיגיון שלך?

15. VAR Member

שום ראש בקיר. ולא, כתב ההגנה של עורך הדין של קונטה זה לא מקור, אל תעשה ממני צחוק. ההיגיון שלי אומר שאם העדות של קארוביו היא הראיה היחידה אז קונטה צריך לצאת זכאי (או לחלופין כמו ששי אמר - ששחקני סיינה יואשמו גם הם). רוצה את זה באיטלקית כדי שתבין? אמרתי שאין לי דבר נגד קונטה ואין לי עניין להיות התובע בפרשה הזו.

מה שעוד אומר לי ההיגיון זה שאם המשפט מתבסס על העדות של קארוביו אז קונטה צריך להיות מואשם בסעיפים חמורים בהרבה. עד כמה שידוע לי, מעולם לא נקשר שמו כמישהו שמעורב באופן ישיר בהטיית משחקים, ככה שיש סתירה בין מה שקארוביו אמר לעבירה בה קונטה מואשם. או שזה באמת מסריח, או שאתם טועים ויש ראיות נוספות.