קאלצ'ומרקטו: מוראטי כבר מזיל ריר על כריסטיאן קיבו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Kiko, ‏17/7/06.

1. XabiAlonso Member

טבז ואיברהימוביץ' יכול להיות החוד הכי מפחיד באירופה!
    נראה מה יהיה עם אדריאנו..

2. Jose Mourinho Member

אני מעדיף את זלאטן הפנטזיסטה כאשר לצידו ברוטצייה סואזו הסילון וקרספו הסקורר, וקרוז כרגיל יהיה סופר-סאב. אין צורך ליותר מזה.

לגבי אדריאנו - אני מציע לו לבקש העברה באופן מיידי, במצבו הנוכחי הוא ישחק בעונה הקרובה בערך כמו רקובה בעונה החולפת.

3. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחרי מה שהוא אמר נראה לך שאינטר תסכים לשחרר אותו??

4. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא לדעתי. חוד מפחיד בנוי מצמד חלוצים אשר משלימים אחד את השני, לא כאלה שדומים זה לזה באופי המשחק.

5. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

:aa1: לאציו מעוניינת לצרף לשורותיה את חלוץ ניבחרת פורטוגל,ובנפיקה,ננו גומש,החלוץ הוותיק בן ה-30 שכבר שיחק בעבר בפיורנטינה,ישמח לחזור לשחק שוב באיטליה.
    עוד אופציה שהוזכרו כחיזוק להתקפה של לאציו,היא חוויר צ'בנטון,החלוץ האורגואי של סבילה,שגם שיחק בעבר בלצ'ה,והיה אחד השחקנים הטובים הקבוצה,עם 47 שערים ב-88 משחקים.

:aa1: יובה מעוניינת בבלם שטוטגארט וניבחרת פורטוגל,פרננדו מיירה,מריירה עצמו אמר:"אם הקבוצה תחילט לימכור אותי,אני בהחלט יסכים לעבור ליובה."
    עוד ביובה,הבלם הברזילאי של בנפיקה,לוסיאנו מחוזר ע"י הקבוצה,ןלפי הסוכן שלו יובה הציעה עבורו כ-8 מיליון יורו+פאבריציו מיקולי.

:aa1: דניאל לוייבויה,החלוץ הסרבי,אמר,שנאפולי מעוניינת בו,ובחלוץ ריאל אנטוניו קאסנו. האמן של החלוץ בעבר,אנג'ניו פאסקטי אמר:"אנטוניו כבר ביזבז 3 שנים מהקריירה שלו לחינם,ובנאפולי הוא יוכל לשקם את עצמו מחדש."

:aa1: רומא קרובה ליסגור עם פאביו קווליארלה. ברומא מאוד רוצים ליראות אותו מגיע,והוא עושוי לשתף פעולה עם טוטי בהתקפה של הרומאים,ויש סיכויים טוביים שהוא יגיע בסופו של דבר לקבוצה.

6. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

גומש היה כישלון גמור בויולה וזו תהיה טעות פאטלית של לאציו להביא אותו חזרה לאיטליה, פשוט טמטום.

קראתי מספר הודעות בדיון וממה שאני רואה איטליה לא מצליחה לחזור לעצמה, אין שמות גדולים שחוזרים לליגה אלא רק רשימה לא נגמרת של עוזבים. אני כל כך מקווה שאני טועה אבל אני לא צופה לנו טוב גם בעונה הבאה אם כך יימשך הקיץ המשעמם שיש כרגע.

7. מיכל3 Member

האם פאטו יחתום בסוף במילאן? הטוטוספורט מפרסם כי ברגעים אלה לאונרדו נמצא בברזיל כדי להחתים את הכשרון הברזילאי. עד שזה לא יסגר אי אפשר לדעת, אבל נקווה באמת שיצא מזה בסוף משהו.

8. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

עוד בעניינו של קיבו :

:aa1: בראנקה מנהל ההעברות של אינטר אומר שהקבוצה הגיעה לסיכום על תנאי החוזה עם הבלם הרומני קיבו, ונשאר רק להגיע לסיכום עם רומא (שתי הקבוצות קרובות לסיכום), והוא אמר שגרוסו לא יהיה בעיסקה כי הנהלת רומא רוצה אך ורק כסף תמורת קיבו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏27/6/07
  9. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה גם שאז היה בשיאו והיום הוא רחוק מכך שנות אור. אני די בטוח שמדובר בעוד המצאה של התקשורת, מה גם שהאלטרנטיבה היא צ'באנטון, משהו שלעצמו חסר כל הגיון. קבוצה מחפשת סוג מסויים של שחקן, ושני אלה הם סוג שונה אחד מהשני.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏27/6/07
  10. AC Milan lover Member

השתגעתי כאן אתם מדברים שקיבו יהיה שחקן אינטר ו inter4me ( מחמד ) אומר שאינטר הגיעה לסיכום על תנאי החוזה עם הבלם הרומני קיבו , אבל כשאני הולך לאתר גול אומרים ש24 שעות הוא יהיה שחקן ברסלונה תראו את הכתבה http://goal.com/en/articolo.aspx?contenutoid=338238

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏28/6/07
  11. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה שתשתגע, זה ידוע, יום אחד יש שמועות שהוא חתום באינטר, אבל ביום השני אומרים שהוא יחתום בבארסה, וזה הוא המצב.

וכהראה הוא יחתום בברסה כי באינטר התחילו לשכוח מעניינו, ויש שמועות שאנטר תנסה להביא את ברזאלי.

12. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברומא אין שום אינטרס לחזק את היריבה הישירה בצמרת וזה רק משחק שמטרתו לעלות את המחיר של קיבו. התקשורת אוכלת את זה וכולם יוצאים מורווחים.

13. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

עצם העובדה שרומא נצרכת למכור שחקן כמו קיבו משום שאין לה את הכסף הדרוש להחזיק אותו היא הילה לכך שרומא לא תהיה "היריבה הישירה בצמרת " של אינטר בזמן הקרוב.

14. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

וזה מחזיר אותנו לאותה נקודה שדיברנו עליה,רומא ואף קבוצה בעצם היום לא יכולה להתמודד עם היכולת הכלכלית של אינטר.

15. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

מילאן יכולה, קמצנות זה כבר נושא אחר
    יובה תוך עונה או שתיים גם כן יוכלו כבר לכסף של מוראטי