צ׳לסי 2014/15

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י golding, ‏21/10/14.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. TooKy Member

גם שורלה וויליאן אמורים לשחק משמאל, ככה שאם הוא בא במקום אחד מהם זה שיפור.

2. JohnTerry26 Member

אני אומר הלוואי. גם וויליאן וגם שורלה שמשחקים על צד ימין יותר טובים בשמאל, אוהבים להיכנס עם רגל ימין לאמצע. אין הרבה שחקנים איכותיים בשוק שהם RW טבעיים, ורויס הוא וורלד קלאס אמיתי שישפר עוד יותר את הקישור החזק גם ככה, תוספת כוח משמעותית לאוסקר והזאר. טרייד על שורלה+כסף יכול להיות מצויין (אם כי זה ישאיר אותנו קצרים באלופות העונה) אבל קשה לי להאמין שהם יתנו לו ללכת בינואר. לפי מארקה שמדברים על ההתעניינות שלנו גם ריאל רוצה אותו, ויחד איתם אני מאמין שבאיירן, סיטי, ועוד ירצו אותו, זה יהיה מאבק שיישמר לקיץ לדעתי, כשבעיני אנחנו חייבים לנסות.

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אם ריאל באמת תרצה ותציע סכומים שווים או מעט נמוכים לשלנו רויס יהיה בספרד בלי למצמץ.
    הלוואי ששחקן כזה יגיע, אבל אין קבוצה ביבשת שלא רוצה אותו, כך שקשה לי לראות אותו מגיע דווקא אלינו. בטח בינואר..

4. Bon Argumentum Ad Hóminem

דורטמונד תעדיף למכור את רויס לקבוצה מחוץ לגרמניה, כך שבבאיירן קשה לי להאמין שהוא יהיה.
    לצ'לסי גם אין את האינפלציה של שחקני התקפה כמו בריאל וגם את האפשרות לתת את שורלה במקום.

5. aloneli Member

לדעתי זה תלוי בעיקר ברוייס ודורטמונד מה יקרה בסוף אחר כך בבאיירן ואז בשאר המועדונים מהטופ העולמי.

כפי שזה נראה כרגע הוא יישאר בדורטמונד עד לסיום החוזה ואז יעבור לבאיירן.בכל מקרה יש עוד זמן לדבר על זה,בחורף הזה הוא לא יעבור גם ככה.גם בקיץ הקרוב לא כזה בטוח.

6. golding מנהלים

המועדון הכריז על רווחים של כ-20 מיליון פאונד, ויכול להיות שהמכירות של לואיז, לוקאקו ובה בכלל לא כלולות בדו״ח הנוכחי, מה שאומר שמצבנו טוב גם לקראת השנה הקרובה.

Chelsea FC announces annual profit

7. Bon Argumentum Ad Hóminem

אם יש לצ'לסי יתרון על מועדוני הנפט של צרפת ואנגליה - זה ניהול כלכלי נכון, יוצרים איזון כספי שימנע מחוקי הפייר-פליי(כשאוכפים אותם, למרות הציניות) להגביל אותם בהמשך. זאת בניגוד לבזבוזיידה של מדריד, יונייטד לאחרונה, פ.ס.ז' והסיטי.

8. Civil Anti Madridista

בהנחה ובאיירן מחוץ לעסק, הדרך של מרקו רויס לזרועותיו של מוריניו נראה כהגיונית מכולם.
    אין לאנצ'לוטי שום צורך בו. ריאל מדריד גם ככה שופעת בכלים התקפיים אז להוסיף גם את רויס לחגיגה? לא יהיה חכם במיוחד.
    מה שכן מפתיע אותי זה שסיטי ויונייטד אפילו לא צד בעניין, התרגלנו כבר ששלושתם נאבקות על אותו שחקן.

9. Sturridge Member

ממתי ריאל קונה רק שחקנים שהיא צריכה?
    לא זכור לי שהיה להם איזשהו חוסר בהתקפה לפני ששברו את שיא ההעברות על בייל.
    אני לא אתפלא אם הם יקנו גם את רויס.

10. golding מנהלים

קנייה של רויס תציב אותנו באותה שורה עם באיירן, ריאל וברצלונה לדעתי. לא רואה איך זה קורה.

אני סומך על מוריניו בכל הנוגע לקישור ההתקפי. מהאמירות שלו בשנתיים האחרונות ברור לי שהוא מצפה ליותר משרלה ומסלאח, ואם הם ימשיכו לא להרשים אותו (ווויליאן ימשיך להיות קצת אנמי בשליש האחרון של המגרש) אנחנו כנראה כן נרכוש איזה קשר התקפי איכותי. אני לא חושב שזה יקרה כבר בינואר, ואני לא בטוח שזה בכלל כדאי - אנחנו הרי לא רוצים שחדר ההלבשה יתערער בזמן שאנחנו משחקים כל כך טוב. אבל זה בלתי נמנע.

11. Sturridge Member

כי אין מה לכתוב בפגרת נבחרות...

12. Civil Anti Madridista

יש בזה משהו אבל לרוב זה מתבטא בצורה של "ראש בראש". אני מניח שאם יגיע אליהם חיזוק בינואר זה יהיה על חשבון סמי חדירה.

13. לירן מנהל כללי מנהל כללי

בינתיים, בלי שבאמת התייחסנו ממש.. תם עידן פטר צ'ך הגדול בצ'לסי, הוא עדיין עימנו, הוא עדיין משחק מדי פעם, אבל ברור לכולם שזה תחילת הסוף, עוד מעט יבור לקבוצה אחרת, ולנו באמת נותר רק לומר תודה לשוער ענק, שליווה אותנו עשור שלם , שנתן לנו שקט וביטחון, שעבר פציעה קשה מאוד וחזר לאיתנו, שהביא לנו ליגת אלופות ועוד תארים רבים. קשה היה לקבל בהבנה ולהסכים (למרות שכולנו הסכמנו) שצ'ך צריך לשבת בצד והגיע זמן הקורטואה, אבל נוצרה סיטואציה וזה היה הדבר הנכון לעשות, זה הזמן להתקדם לשוער שייתן לנו שקט לעוד עשור קדימה וזה מאוד מאוד מאוד מרגיע. אז צ'ך עדיין כאן, אבל עוד מעט הוא הולך, ואין ספק שהוא בשורה אחת עם דרובה, טרי ולמפארד (הייתי מכניס לשורה הזו גם את אסיין) מבחינתי.

עכשיו המשחקים מול בארסה יהיו סיפור אחר..

Sturridge, Civil, שי ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  14. golding מנהלים

בהחלט אגדה. לא הייתי שם את אסיין באותה רשימה למרות שאני מאוד מחבב אותו.

15. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אסיין הוא True Blue, רק הפציעות הקשות מנעו ממנו להיות כמו דרוגבה מבחינת שנים ונוכחות. הפציעות חיסלו אותו בטרם עת.

מצב נושא:
הנושא נעול.