צרפת 2011-12: מונפלייה אלופת צרפת!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י cazzo, ‏6/8/11.

1. road runner Member

מחזור די יבש עד הדקה ה 70, ומאז בחמישה מגרשים שונים מבול של שערים.
    אוקזר פירקה את אז'קסיו האומללה 1-4, כשאלאן טראורה כובש צמד אדיר.
    חמישה שערים כבר יש לו, בארבעה מחזורים. כל גול זהב.
    מול מונפלייה במחזור הראשון פצצה מ 25 מטר. אחר כך מול מארסיי בעיטה חזקה שטוחה מ 16 מטר.
    המשיך עם פריצה יפה ובעיטה נהדרת לתקרת השער מול בורדו והיום צמד בבעיטה חופשית ועוד בעיטה מ 16 מטר.
    אני מניח שהוא כבר מסומן בכמה פנקסים..

בן סהר עיקם את הקרסול ובספק למשחק מול יוון. בן ברסט (מכוון, לא טעות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx ) משלים לראשונה העונה 90 דקות.

2. StevieG Member

פ.ס.ז' החתימה את דייגו לוגאנו מפנרבחצ'ה. החתמה איכותית.

3. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

לא רק סהר, ליצ'ה לופס נפצע לקראת סיום משחקה של ליון והורד על אלונקה מהמגרש. מדובר כנראה בנקע של הקרסול ולא במשהו חמור יותר כמו שחששו, אבל ליצ'ה יפסיד את אימוני הנבחרת אליה זומן מחדש. נאחס http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

4. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אולי החיסרון של פאסטורה הוא באמת ההסבר לאכזבות בפתיחת העונה, איתו הולך להם טוב:

5. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז בסופו של דבר אחרי המחזור מונפלייה נשארת ראשונה אך פאריז מוכיחה אופי כשחוזרת מפיגור בטולוז ומנצחת 1:3 מרשים. ליון גם מנצחת 1:2 בבית ובמשחק המרכזי ל המחזור מארסיי מפסידה 3:2 לליל אחרי שהובילה באיזור הדקה ה-70 1:2. סנט אטיין איכזבה אותי עם הפסד לסושו 1:2. הם תמיד נותנים כמה מחזורי פתיחה טובים סנט אטיין ואז יורדים לקרקע.

6. Gnus Avenue Member

מוסא סו חלוץ אדיר, מעניין כמה זמן הוא עוד יישאר בליל עד שהוא יגיע לקבוצה יותר רצינית.

7. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני די חושב שהעונה הקודמת היתה מאוד מפתיעה וקבוצות מחכות לראות אם מדובר רק במשהו חד פעמי, אין לי ספק שאם הוא ייתן עוד עונה כמו הקודמת בליגה, המחיר שלו נוסק לשמיים ובליל חוגגים גם תואר אליפות (עם כל הכבוד ליכולת של הפרויקט השאפתני של ליאונרדו והקטארים) וגם בבנק.

8. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אודה למי שעוקב ויכול לעשות סדר לגבי ההעברות לאחר שהחלון העברות נסגר, הבנתי שג'ו קול הגיע לליגה כמו גם עוד כמה שחקנים נחמדים אולי?

9. Dekel Yid

* קפטן נבחרת אורוגוואי, דייגו לוגאנו, השלים רק היום סופית את המעבר שלו מפנרבחצ'ה לפריס סן ז'רמן וחתם לשלוש שנים בשורות הצרפתים. הבלם עוזב את טורקיה אחרי חמש שנים: "מתרגש וגאה להגיע למועדון חדש עם שאיפות גדולות".

* לוריין שאלה מארסנל את החלוץ הקוסטה ריקני ג'ואל קמפבל והחתימה לארבע שנים גם את חלוץ נבחרת צרפת הצעירה ז'יל סונו, שעזב את ארסנל.

* ליון צירפה את הקשר גידה פופאנה מלה האבר.

* הקשר האנגלי ג'ו קול (29) הושאל מליברפול לדאבליסטית הצרפתית, ליל, עד סיומה של העונה.

* כריסטיאן פאולסן הדני סיים את הקדנציה שלו בליברפול, והצטרף לאביאן.

* יוסוף חאג'י המרוקני חתם לשנתיים בראן, בה שיחק בין השנים 2005-2007, לפני שעבר לנאנסי.

* סנט אטיין אישרה כי היא השלימה את החתמתו של קשר לידס יונייטד, מקס גראדל, על חוזה לארבע שנים.

* החלוץ מחוף השנהב איברהים גייה גייה עבר מטור לניס.

נלקח מכאן:
    http://sports.walla.co.il/?w=/316/1855760

נערך לאחרונה ב: ‏1/9/11
  10. Muurad Member

ההחתמה של ז'יל סונו היא בחינם? לא עוקב אחרי הרמה בליגה הצרפתית אבל הוא שחקן עם יופי של פוטנציאל ויופי של רכישה לקבוצה שאני משער לא מהטופ בליגה שהוא כנראה יראה בה דקות משחק.

גם פופאנה רכישה טובה מצד ליון, המחיר מצויין, והוא באמת יכול להתפתח להיות שחקן משמעותי בקישור שלהם עם הדרכה נכונה ועבודה קשה בעתיד הלא כ"כ רחוק שיימכר אם וכאשר בלא מעט כסף או יישאר ויתרום למועדון.

11. cazzo Il Capocuoco

12. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

תודה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

מי זה, מה זה, מה הסיפור שלו\ה?

13. cazzo Il Capocuoco

אני בטוח שלאור יש כבר דעה עליו.

14. Muurad Member

הוא קשר אחורי מאוד מפותח מבחינה פיזית ואתלטית כיאה לכדורגלן הצרפתי, חזק ובנוי טוב. ביחס לקשר אחורי הוא מטפל מצויין בכדור בטבעיות, לפעמים מתאהב יותר מידי במסירות בנבחרת צרפת שם הוא ממש היה הפליימיקר מהקו האחורי וניהל וניתב את המשחק, אבל עוד פעם לילד בגיל שלו הפוטנציאל הוא פשוט עצום.

הוא גם עשה עלי רושם עם השנים של מנהיג אמיתי ואחד שלא מפחד לקחת אחריות וסרט הקפטן בא אליו בטבעיות באישיות שלו על המגרש, ולעמדה שלו זה תמיד ערך מוסף ומשהו שאני מאוד אהבתי אצלו עוד בגיל 16-17 עד היום, ורואים שהוא מנהיג מלידה.

הוא צריך להשתפר יותר באינטנסיביות שלו בצד ההגנתי כמו גם ההבנה הטקטית של המשחק והיכולת לחלץ כדורים לא רק בזכות הפיזיות שלו אלא גם בעזרת חוכמה כמו מי שהוא אמור להחליף בליון בג'רמי טולאלאן - אבל לילד בן 19-20 הוא מאוד מפותח ומתקדם ביכולת לעמדה שלו בעיקר בגלל השילוב של היכולת שלו על הכדור וכמובן היכולות הפיזיות המאוד מפותחות שלו, ואם יעבוד קשה הוא יכול להיות מאוד דומיננטי בצד ההגנתי כמו שמצפים ממנו.

אם ליון יבנו אותו נכון כמו שרק הם יודעים אני באמת מאמין שהוא יכול להתפתח להיות שחקן שחקן. באליפות העולם אותי לפחות הוא קצת איכזב בצד ההגנתי כשהוא לא ממש נתן את הטון כמו בגילאים היותר צעירים למרות שעוד פעם התפקיד שלו היה שונה הפעם, אבל זה תקף לגבי כל הנבחרת למעט לאקאזט וסונו.

נערך לאחרונה ב: ‏2/9/11
  15. road runner Member

ובינתיים עוד שתי העברות בליון - מוהאמאדו דאבו מצטרף, מיראלם פז'אניץ עוזב (לרומא)