צרפתית + אפרטורה - משחקי שישי + שבת !

הנושא בפורום 'פורום המלצות ווינר וטוטו' פורסם ע"י shlomydavid, ‏17/10/08.

1. shlomydavid מנהלים

http://img393.imageshack.us/img393/5846/ffasd1.Xxx

כולם מוזמנים להביע דיעות והמלצות להימורים !

שיהיה בהצלחה !

* קרדיט לאתר המועצה על הטבלה.

2. כחול לנצח! Member

אסטודיאנטס באנקר להיום. הוראקן מול ארגנטינוס זה תיקו נעול.

3. JR-Riquelme Member

הגיע הזמן שהרוחוס ינצחו. אינדפנדיינטה 2 למחר ביחס מצוין.

4. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

גם הייתי הולך על ניצחון של הרוחו מחר , למרות שקולון יודעים לסגור את המשחק מצוין.

דווקא אצל ארחנטינוס הייתי הולך על ניצחון לביתיים שאחרי הרבה זמן צפויים לעלות את ההרכב החזק בליגה למרות המשחק בגביע בשבוע הקרוב , במידה ופאבלוביץ' , אסקוארדו ורנגו דיאס ישחקו אין לי ספק בניצחון המקומיים.
    הבעייה היחידה היא שגרוסיטו עוד לא פירסם את ההרכב http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

5. כחול לנצח! Member

כל הכבוד תמשיכו להמליץ לנו על ליגת האפרטורה!

6. כחול לנצח! Member

קון - גרנובל: קון רוצה לחזור מהר למסלול הניצחונון אחרי ההפסד הדחוק 1:2 בולודרום מול מארסיי החזקה. קון קבוצת בית יוצאת מהכלל עם קהל פנאטי שתומך בה. גרנובל העולה החדשה פתחה את העונה בצורה מפתיעה כשהיא אוגרת נקודות דווקא בחוץ, אבל בביתה היא הפסידה את שני משחקיה האחרונים. גרנובל משיגה את רוב הנקודות שלה כאשר היא מסתגרת בחוץ מול קבוצות חזקות ועוקצת במתפרצות ולא כאשר היא צריכה ליזום. ביחד עם מארסי וליון קון היא לטעמי הקבוצה הכי מרגשת בליגה הצרפתית. היא משחקת התקפי מאוד בבית כאשר במשחקה הקודם במבצר שלה היא הביסה 0:3 את נאנט.

קון רואה את עצמה כמועמת לתפוס את עחד המקומות שמוליכים לאירופה. כרגע היא רק תשיעית בעקבות ההפסדים שלה במשחק החוץ. בביתה היא ניצחה 3\4 משחקים כאשר רק פ.ס.ז ניצחה אותה במגרשה. גרנובל כאמור מפתיעה לטובה עד עתה אבל זה רק היה אפקט של קבוצה שעלתה ליגה וקבוצות די זילזלו בה. קון עם הקהל הפנאטי עם סאבידן המצויין והחברים שלו צריכים וחייבים לנצח, כאשר ניצחון שלהם עשוי להעלות אותם הרביעי והם לא יפספסו את ההזדמנות. ההימור: 1, היחס 1.7

סימונים מומלצים: בורדו 1, מונאקו 1, סנט אטיין 2, סושו X, ליון 1

נערך לאחרונה ב: ‏18/10/08
  7. תומר22 Member

מצטרף לאסף לגבי ההימור על קון. קבוצה ביתית והתקפית שבדרך כלל מכריעה את משחקי הבית שלה כבר בחצי שעה הראשונה.

לדעתי גם סושו, למרות החיסרון של כמה שחקנים, תוכל לחגוג ניצחון ליגה ראשון העונה מול לה האבר החלשה. סושו סבלה מחוסר מזל במספר משחקים והמקום הלפני אחרון לא משקף את היכולת שלה.

הפתעה (יחסית, אם ניקח בחשבון שליון ובורדו לא מפשלות בבית) צריכה להגיע במשחק של ניס במונאקו. מונאקו אמנם פתחה את העונה בצורה טובה, אבל זאת הייתה רק אשליה זמנית. ניס קבוצה טובה יותר ויכולה לצאת מהנסיכות עם תיקו לפחות.

ארגנטינה: אני מסכים עם ההמלצה על אינדי בחוץ. לפפה סנטורו יש אחוזי הצלחה גבוהים כמאמן, וכשמדובר במשחק בכורה בקדנציה הנוכחית אז על אחת כמה וכמה. אני מאמין שגם לאנוס תשיג ניצחון חוץ מול טיגרה.