צעירים חסרי הרצוג

הנושא בפורום 'פורום יורו 2008' פורסם ע"י Ralph-Lauren, ‏27/5/08.

1. דנידין Member

במצב מסויים הם באים עם כל האומה מאוחריהם לעשות תיקו מול גרמניה או לזעזע את גרמניה עם ניצחון. היו דברים מעולם במשחקי חוץ או יותר נכון משחקי בית.

הם בסופו של דבר יהיו המוקש של פולין או קרואטיה במאבק על המקום השני. אחת משתיהן תאבד נקודות מול אוסטריה ותגיד שלום.

2. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואיזו דרך קשה הם עברו כדי להגיע http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

מאז ה1-1 ההוא בר"ג, או יותר נכון מאז כל החודש של מלחמת ההתשה הפסיכולוגית שקדם למשחק הההוא תיעבתי את הנבחרת האוסטרית. אבל איכשהו דווקא עכשיו, כשהם בשפל שלא נראה שנים, באיצטדיון הביתי כנגד כל הסיכויים, אני לא יכול שלא לרצות בטובתם היחסית. הרבה תלוי באף של קרואטיה ועד כמה הוא טיפס בעקבות המוקדמות, כי צ'כיה הנוכחית לא בהרבה יותר טובה לדעתי.

נערך לאחרונה ב: ‏5/6/08
  3. FC_Bayern Member

אם תשאלו אותי, אני בכלל לא רואה את צ'כיה עוברת את הבית, אלא שוויץ. אבל זה לא לכאן.
    אוסטריה הנבחרת הכי חלשה ביורו, ועל זה אין הרבה שחולקים, אבל יתרון הביתיות בהחלט יכול להפוך אותה מקבוצה חלשה לקבוצה בינונית- וכבר ראינו מה קבוצות בינוניות יכולות לעשות.

4. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא הבנתי את הקשר לשווייץ...?

בכל אופן, על תואר הנבחרת החלשה היא דווקא יכולה להתחרות עם יוון, רק שהיוונים אלופי אירופה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

5. FC_Bayern Member

אוסטריה נבחרת חלשה יותר מיוון.
    ליוון לפחות יש כלים בחוד (גקאס וחריסטאס) שהם יותר מסוכנים, וגם ההגנה של יוון חזקה יותר. בכל מקרה, ההשוואות האלה לעולם לא ייגמרו, אז חבל להמשיך עם זה.

מה הקשר לשוויץ?
    עד כמה שאני יודע, שוויץ נאבקת עם פורטוגל, צ'כיה וטורקיה על ה-2 מקומות הראשונים. לא כך? (אתה זה שדיברת על העפלה מבית א'...)

6. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

אה זה אני התבלבלתי בין צ'כיה לפולין. בכל אופן גם פולין לא הרבה מעל אוסטריה, אם כי יותר מהצ'כים לדעתי.

7. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

אני לא בטוח שהאוסטרים טובים מהפולנים. האוסטרים חסרי ניסיון בטורנירים גדולים, נכון שהפולנים לא הצליחו לעשות כלום בהיסטוריה שלהם אך הכלים שלהם קצת יותר חזקים משל האוסטרים. ללא ספק יהיה מעניין לראות איך יתמודדו השחקנים של היקרסברגר.

8. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא אמרתי טובים מהפולנים אמרתי לא מפגרים בהרבה מרחוק. בסה"כ פולין הייתה הנבחרת האירופאית הראשונה שעלתה לשני המונדיאלים האחרונים וראינו איך זה נגמר ככה שאני לא ממהר להתלהב מקמפיין המוקדמות המאוד מוצלח שלהם. אין ספק שקרואטיה וגרמניה ביום טיפוסי מעבר להישג ידם של האוסטרים.

9. Julian Joachim Member

קודם כל אני חייב להגיד שאני פשוט המום מכך שוואסטיץ' הנבלה עדיין משחק.
    אני לא בטוח אבל יש סיכוי שהוא יליד הסיקסטיז' היחידי בטורניר. מדהים. ועוד חלוץ... אני לא זוכר מתי חלוץ בגיל הזה שיחק בטורניר.

לגבי הנבחרת עצמה. נכון שהם מאוד חלשים, אבל אני לא מסכים כל כך לגבי העובדה שהם הנבחרת הכי חסרת ניסיון בטורניר. אני לא חושב שלרוסים או הטורקים יש יותר ניסיון, נניח. אני מסופק כמה שחקנים בסגלים של שתי הנבחרות האלו שיחקו בטורנירים קודמים. בעיקר אצל הרוסים שעברו הצערה משמעותית של הנבחרת.

אמנם הנבחרת לא הייתה בטורניר גדול כבר 10 שנים (מאז צרפת 98'), אבל מדובר בנבחרת עם מסורת מסויימת. בניגוד נניח לטורקים שמלבד המקום ה-3 ההזוי במונדיאל ביפן וקוריאה, לא ממש הגיעו להישגים אף פעם, האוסטרים היו פעם מעצמה. וגם כשהם כבר לא היו מעצמה, בשנות השבעים והשמונים עדיין היה מדובר בנבחרת טובה, בדרג השני באירופה.

בסוף הם עוד יפתיעו, איכשהו.

10. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם הם סומכים על שחקן בן 39 שזומן אחרי 3 שנים המצב שלהם בעייתי , הם יכולים להתנחם שהם יהיו הנבחרת הכי סימפטית ביורו , אני לפחות יעודד אותם מול גרמניה .
    עלייה לשלב הבא ?
    תלוי במצב הרוח של פולין וקרואטיה.

11. Frings Member

אני פשוט לא מבין למה אתם מזלזלים ככה בנבחרת המוכשרת הזו !! , תראו את סגל השחקנים , הרבה צעירים , הרבה מוכשרים , אז למה לזלזל ? לדעתי פולין היא הנבחרת הכי חלשה ביורו ולא אוסטריה !!

12. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

כמה חבל, כמה חבל, הנבחרת האוסטרית סיפקה אתמול לפרקים כדורגל יוצא מן הכלל בראשות מרטין הרניק שהיה נהדר על הקו הימני ועשה צרות להגנה הקרואטית. כאשר ואסטיץ' נכנס הנבחרת שיחקה שונה לחלוטין הרבה יותר תוקפת והרבה יותר מפחידה. שלל הזדמנויות אך אפס שערים של הנבחרת האוסטרית. סגל עם הרבה שחקנים צעירים שטמון בהם המון פוטנציאל כגון אומיט קורקמאז, מרטין הרניק, סבסטיאן פרודל ואנדראס איבנשיץ. אין לי ספק שהנבחרת הזו תהיה מדורגת גבוה הרבה יותר בשנים הבאות עם הסגל הנהדר הזה.

13. Frings Member

באמת כמה חבל , איך כואב לי הלב על ההפסד שלהם , אם קרואטיה תשחק נגד גרמניה איך שהיא שיחקה אתמול , אנחנו ננצח אותה בלי שום בעיה ..
    לנחברת האוסטרית יש המון פוטנציאל , ומגיע לה להעפיל מבית ב' למרות שאין לה הרבה סיכויים בגלל שלקרואטיה יש כעת 3 נקודות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dunno.Xxx