צעירים חסרי באלאק

הנושא בפורום 'מונדיאל 2010' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏24/5/10.

1. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה יודע דני, אתה מתחיל להרגיז.אתה מכניס לי מילים לפה, מוציא דברים מהקשרם ומכניס רק חלק מהם. אז הפעם אני עוד אענה, אבל לא יותר.
    אף פעם לא כעסתי על באדשטובר כמגן שמאלי. באדשטובר התחיל כבלם והיה יוצא מן הכלל, אח"כ הוא הלך להחליף מגן שמאלי בינוני (במקרה הטוב) שהיה לנו ושלא היה לנו שום פיתרון לזה (אז אין על מה להתלונן כי הוא הרבה יותר מבינוני גם כמגן שמאלי. גם לא התלוננתי על שוויני בתפקידו החדש (הוא לא ממש חדש לו, אבל מילא). יותר מזה, אמרתי יותר מפעם אחת ששוויני צריך לשחק שם. ועוד יותר מזה גם אמרתי ששוויני הוא מסוג השחקנים שיכולים לשחק בהרבה תפקידים באותה רמה. ראיתי את זה וציינתי את זה כבר לפני כמה שנים, ביום שבו שוויני שיחק מגן שמאלי ועשה את זה נפלא. בגלל זה, אני גם מחזיק ממנו כשחקן ענק כבר כמה שנים כשאחרים לא מבינים מה הוא עושה בקבוצה או חושבים שעושים לו טובה כי הוא שחקן בית.
    לגבי לאם. לא אמרתי שהוא רע כימני ובכלל זה מגוחך להגיד דבר כזה. כי זה התפקיד המקורי שלו. בתחילת העונה הוא לא הסתדר עם הצד הזה ועם רובן וככה קיבלנו לאם שמגן נהדר בימין (כמו בשמאל) אבל לא עוזר להתקפה (מה שהוא עושה נפלא בשמאל). באותו הזמן ואן חאל שיחק עם המגינים השמאליים שהוא עצמו הביא (בארפהייד ופרנייץ') שהם בינוניים מאוד(או לפחות היו כאלה בעונה האחרונה) ואמרתי שאם ממילא יש לנו מגן אחד בינוני אז לפחות שזה יהיה בצד ימין ואז נהנה ממגן מצויין בשמאל שגם תורם רבות להתקפה. עברו חודשיים שלושה ואז לאם התרגל לצד ימין שוב וגם לרובן והתחלנו להנות ממנו גם בהתקפה. הוא בעצמו אמר את זה בראיון לעיתון וגם את המובאה הזו הבאתי. עם כל זה, עדיין לאם יותר טוב התקפית בשמאל מאשר בימין. אבל היו לו כמה חודשים של משחקים ואימונים יומיומיים כדי להתרגל לזה. יכול להיות שאתה חושב שללאוו יש גם כמה חודשים כדי שהשחקנים יתרגלו לעמדה שלהם. אני חושב שזמן התרגולים היה צריך כבר להיגמר מזמן.
    גם למולר לא היתה לי שום תלונה. הוא התחיל כקשר והיה מצויין.
    התלוננתי על קלוזה/גומז/אוליץ' כחלוצים יחידים. התלוננתי על קלוזה או ריברי כמס' 10, התלוננתי על שוויני כמס' 10 (וגם הוא התלונן על זה). התלוננתי על טימושצ'וק כקשר ימני.
    בכל מקרה, מה שמאמן בקבוצה יכול או נאלץ להרשות לעצמו מאמן נבחרת לא. למאמן קבוצה יש אימון כל יום ומשחקים פעמיים בשבוע כדי לתרגל ולהתרגל לדברים חדשים ולמאמן נבחררת לא. מצד שני למאמן קבוצה יש סגל סגור וזהו. למאמן נבחרת (בוודאי נבחרת כמו גרמניה) יש פריבילגיה לבחור את השחקנים הכי טובים בכל עמדה והוא לא צריך לאנוס עמדה על שחקן או שחקן על עמדה. אם בעמדה מסויימת אין לו שום שחקן (ואני לא ראיתי כזה דבר בגרמניה מעולם, בטח לא עם הדור המוכשר שיש) אז זה משהו אחר. אבל מה לעשות יש לגרמניה לפחות 4 קשרים שמאליים עדיפים על פודולסקי בכמה דרגות.
    זה שכולם כאן מציבים את פודולסקי כקשר זה לא אומר כלום. אם תסתכל תראה שכל העונה כולם כאן אמרו שלבאיירן יש סגל סוג ז' שלא מתאים לכלום באירופה ורק אני אמרתי כבר מהיום הראשון שיש לנו סגל ששווה זכיה.

וזהו בדיוק העניין. כשהשחקנים שיחקו במקומות לא להם ובצורה לא להם נראנו כמו זבל. ועל זה צעקתי. כאשר ואן חאל התחיל לשים את השחקנים בדיוק במקומם וכמו שהם צריכים להיות (לא חלוץ בודד ולא מס' 6 לבד) וכמו שאני ביקשתי (הוא שם כל שחקן, חוץ מלאם, בדיוק בעמדה שבה ביקשתי שישים אותם) ושיחק בדיוק בשיטה שבה ביקשתי שנשחק 2-4-4 (עם שני קשרים מס' 6) אז, בדיוק אז, התחילו ההצלחות שלנו וככה הגענו לאן שהגענו. ובאמת מה אתה יודע, בדיוק כשואן חאל עבר לשיטה הנכונה עם האנשים הנכונים במקומות הנכונים, הוא קיבל ממני את מלוא התשבוחות (וזאת למרות שבכמה המשחקים הראשונים בצורה הזו לא הברקנו, אלא רק ניצחנו - ועל זה יכול (אם ירצה) להעיד איזה חבר שהיה מתוסכל וביקשתי ממנו קצת סבלנות). ככה שלא אני אכלתי את הכובע, אלא ואן חאל ואלו שטענו שיש לנו סגל סוג ז'.

אם מישהו מתעקש זה אתה. אתה מתעקש שפודלסקי היה מהמצטיינים ביורו. והוא לא היה כזה. אתה היחידי מכל אלו שאני מכיר או שקראתי (כולל פרשנים בגרמניה) שחושבים ככה.

אני רק מקווה שהמאמן יגמור את הבדיקות שלו לפני ה - 11 ביולי שנה זו.

2. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מצטער שאני מתעקש ככה. אבל אני עדיין לא מבין ולא רואה איזה בעיית מערך יצרה לנו הפציעה של באלאק. אשמח אם תסביר לי.

3. אפנברג Member

הקפטן לאם אומר שהמטרה הנה חצי גמר ואם זה יקרה אפשר יהיה להמשיך לחלום:

http://www.bild.de/BILD/sport/fussball-wm-...nuel-neuer.html

מסכים לחלוטין. הנבחרת סיימה שלישית במונדיאל הקודם והגיע לגמר היורו האחרון כך שבהחלט צריך לשאוף לחצי גמר ואולי יותר. עבר זמן רב מדי מאז שגרמניה זכתה בטורניר גדול.

4. Al3x Member

מישו יודע למה אלדר לא בסגל?
    שוער מצויין שאני אישית מאוד מחזיק ממנו והמונדיאל יכל להיות הבמה שלו לקבוצות הבאמת גדולות של היבשת

5. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אדלר גם בין הפצועים.

כפיר, אתה באמת חושב שעם אלו שנשארו כשירים יש לנו סיכוי? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏1/6/10
  6. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

למרות שאני לא כפיר, אני אענה - בטח ועל אף המאמן.

והנה החוכמה החדשה של לאוו - "קרוס הוא אלטרנטיבה לקישור הדפנסיבי" http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx
    http://www.tz-online.de/ereignisse/fussbal...eld-787247.html

נערך לאחרונה ב: ‏1/6/10
  7. dudi Member

זה מונדיאל, ופחות ליגה איכויות הסגל קובעות, אבל לא כמו בכל טורניר אחר, או ליגה.
    אפשר להוסיף את הדרך הדיי סלולה לרבע הגמר שמה ככל הנראה תחכה נבחרת מוכשרת, אבל בלי מאמן טקטית אם נציג את מה שאנחנו כל כך יודעים אפשר גם חצי גמר עם הסגל הנוכחי, ולמרות שליוגי שעד כה היה בסדר עולות פתרונות לבעיות השות לא איך שכולם ציפו..

8. T0XiN Member

ביורו הסתכלנו על הנייר ואמרנו - אין מצב...
    אבל כולם ראו היטב לאן הגענו. ואנחנו נעשה את זה שוב ואם נגיע לגמר אנחנו גם ננצח אותו (רק שמישהו ידאג שבאלאק ישב באיזה פאב מחוץ לאצטדיון)

9. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

ביורו לא היתה לך את אנגליה עם קאפלו בשמינית או ברבע. ביורו לא היה לך את ארגנטינה וברזיל, ביורו היה לך המון מזל, ביורו היה לך את הניסיון של באלאק, ביורו היה לך את להמאן בשער ולא ילד בן 23 והיה לך את קלוזה בכושר טוב יותר והיה לך יותר איזון בין צעירים לוותיקים.

ההשוואה היא מגוחכת ולמרות זאת:
    die Hoffnung stirbt zuletzt

10. T0XiN Member

נכון... וגם אז על הנייר זה לא נראה מבריק במיוחד...
    ובכל זאת הגענו לאן שהגענו.

עם זאת אפשר להגיד שלנוייר,להם ושוייני יש עכשיו הרבה יותר ניסיון וכו'
    גם אז היו חסרונות וגם היום יש,אבל ביחד עם אותן חסרונות יש גם יתרונות שאותם אנחנו צריכים לנצל.
    מנגד אפשר להגיד שהחולצים החדשים רעבים להצלחה והבית שבו אנחנו נמצאים יכולים לספק להם בדיוק את הניסיון שהם צריכים.

11. Bayern Straße nach sechs

כצפוי, אנדי בק הוא המנופה האחרון, כאשר הפציעות עשו ליוגי את רוב העבודה...

12. אפנברג Member

13. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אם כך, הקייזר יורד מהפסים.

14. C-J Member

מה הולך פה?! זו אופנה לצפצף על כל מה שאומר פרנץ?!

דווקא נשמע הגיוני לגמרי. מוסיף לגיבוש הקבוצתי. לא רק בגרמניה, אלא בכל נבחרת שמייצגת מדינה.

15. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

זה לא מתאים לאדם כל כך חכם ודיפולמטי מסוגו. עזוב שזה יכול לקומם הרבה אנשים בגרמניה, הוא בצרות כי חצי נבחרת בערך לא שרים את ההימנון בשל העובדה שאנשים בימנו כבר לא כאלו לאומנים (זה לא ישראל).

אויי פרנץ, מה שהגיל עושה לך http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx