צעירים חסרי באלאק

הנושא בפורום 'מונדיאל 2010' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏24/5/10.

1. דנידין Member

גם הקבוצות היריבות ידעו את המערך וההרכב אם תחשוף הכל כבר עכשיו. אני מניח שבאימונים משחקים הרכב ראשון אמיתי מול הרכב שני. אתה תדע הכל ביום המשחק הראשון במונדיאל שהכל יחשף.

2. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

3. dudi Member

*-בקשר להתעללות הלא מובנת אני אסביר לך נדב יש לך טעות יסוד בשינון - ואן חאל יש רק 1!!!

*-פרידריך,וקדירה(כן קדירה) אתמול היו נהדרים, מה שכן מארין? אני בטוח שהוא לא מתאים, אולי גם לא לסגל חלש מידי,לא החלטי,פזיז.

*-ההרכב שלך נהדר!! http://www.asoccer.co.il/forum2/html/emoticons/icon_thumright.Xxx רק בקישור הקידמי הייתי מציב את אוזיל מרכז ימין, ומולר מרכז שמאל(עם חילופי מקומותכמובן), ובשפיץ קלוזה,פולדי סולד!

4. bayern13 Member

Der Kaiser אחלה סיקור, קודם כל מאחל ומקווה שיהיה מונדיאל מהנה לפחות כמו ב-2006 רק עם זכיה של גרמניה.
    האמת שאני קצת מבולבל כי מצד אחד מול נבחרות שמייצגות שחקנים ענקיים ומוכשרים ניצבת כאן נבחרת די צעירה, אבל מצד שני בטורנירים מהסוג הזה הכל יכול לקרות, אז ללא ספק גרמניה תמיד מעומדת טבעית לזכיה עם רקורד כמו שלה אבל הפעם יותר מתמיד עם הנבחרת הזה תצליח זה יהיה גדול יותר. אז לגבי הבית עצמו גרמניה צריכה לסיים אותו בהצלחה ואז מתחיל האתגרים, יש סיכוי (קלוש אבל אפשרי) לפגוש כבר את אנגליה בשמינית גמר וכן הלאה ברבע את ארגנטינה.. בכל מקרה בנוק- אאוט מתחיל השלבים המעניינים אבל נבחרת שטוענת לאליפות צריכה לעבור גם את-זה.
    ואחרי שעברו 20 שנה מאז הזכייה האחרונה הגיע הזמן לעשות היסטוריה מחדש
    יאללה גרמניה.. :aaa025:

5. GiladG2 Member

נערך לאחרונה ב: ‏31/5/10
  6. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

יכול גם וגם. בכל אופן זה כמובן לא טוב לנבחרת, אבל יש מספיק אלטרנטיבות.

נראה לי שדני הלך להשתכר קצת כדי להוציא עצבים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

7. C-J Member

אכן, הפציעה של ווסטרמן והיעדרותו מהמונדיאל מוסיפות לכאב הראש של יוגי, אך גם קובעת בפניו עובדה חד משמעית: אין מנוס מלהעלות צעיר אחד לפחות ברביעיה האחורית.

בשל כך, גם נראה שיאנסן לא ינופה.

והכי חשוב, שיוגי יקבע כבר איך ועם מי הולכים לשחק. השעון מתקתק, ואין זמן להרצה!

8. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

מי יודע? אצל יוגי אנחנו אפילו לא יודעים איפה נוייר ישחק, אם בכלל.

9. דנידין Member

איזה הגזמנות נדב http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

ממה אתה שמח לירן? הסגל שלנו קוצר בשחקנים שיודעים לשחק בנבחרת ווסטרמן הוא שחקן חשוב, הוא לא אדי בק והוא לא ילד בעונתו הראשונה עם מוצץ בפה כמו באדשטובר. הפציעה הזאת היא מכה נוספת שהנבחרת חוטפת לכל הדעות, אז למה להיות אנטי וסטרמן? שיהיה לבריאות.

10. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

באיזה תפקיד אמור לשחק לאם? באיזה תפקיד אמור היה לשחק ווסטרמן (מגן שמאלי, בלם או קשר אחורי)? באיזה תפקיד אמור לשחק יאנסן? באיזה תפקיד אמור לשחק פרידריך? באיזה תפקיד אמור לשחק קרוס? באיזה תפקיד אמור לשחק שוויני? באיזה תפקיד אמור לשחק אוזיל? באיזה תפקיד אמור לשחק פולדי? באיזה תפקיד אמור לשחק אאוגו? באיזה תפקיד אמור לשחק טרוכו? באיזה תפקיד אמור לשחק מולר? אם קדירה ישחק כמספר 6, האם הוא ישחק לבד או שלידו יהיה עוד שחקן? האם החלוץ שלנו ישחק חלוץ בודד או בצמד?
    והכל בדיוק שבועיים לפני המשחק הראשון שלנו במונדיאל.
    ואני עוד הגזמתי, דני? אולי מישהו אחר הגזים (קוראים לו לאוו)?

11. דנידין Member

נדב, גם לגבי ואן חאל התלוננת שהשחקנים לא משחקים בתפקידם ואז אכלת את הכובע שהוא מצא ללאם, לשוויני, למולר ולבאדשטובר תפקידים חדשים (טוב באדשטובר בשמאל לא הבריק, אבל לא נראה שהתלוננת על השחקן או על המאמן). כדורגל זה משחק דינאמי ושחקנים מוכשרים יכולים לשחק בכמה עמדות במגרש, אתה עקשן תמיד לחינם עד שאתה אוכל את הכובע (כמו במקרה ואן חאל וגם במקרה פודולסקי בנבחרת שאתה לא מוכן להודות בו וכולם כאן מציבים אותו בקישור השמאלי במערכים שלהם).

קלינסמן שיחק עם כל שחקן בתפקיד שלו, זה עושה אותו מאמן טוב? זה שיטחי לחשוב שרק עלפי בחירות עמדות במגרש נבחנת איכותו של המאמן, זה הרבה יותר מורכב מזה.

אנחנו עוד לא יודעים מי יעלה איך במונדיאל, הכל עוד בבדיקה של המאמן. יש הרבה כישרונות צעירים עם יכולות לשחק בכמה עמדות כמו ש CJ אמר יפה. תמתין בסבלנות לרגע האמתת נבחן את הדברים שם ולא לפני שהקלפים נחספו וכמובן במבחן התוצאה.

12. C-J Member

רק שיהיה ברור: אם אני אמרתי שכל שחקן יכול למלא יותר מתפקיד אחד, זה לא אומר שאני מבסוט מזה שיוג ממשיך עם הניסויים והמשחקים שלו עד למשחק הראשון.

לטורניר קצר כזה אתה מגיע לקו הזינוק עם 100% ריכוז, ו- 100% הבנת משחק. אין מקום לסימני שאלה והתלבטויות. אסור שהמאמן ישדר חוסר בטחון במערך.

גם את שלב הבתים חייבים לקחת בכל הכח: תיקו במשחק אחד ואתה עלול למצוא את עצמך במקום השני, במפגש מידי עם שלושת האריות, ובטיסה שוהקדמה לגרמניה.

אין מה להשוות לואן חאל. את העצבים שלי על ואן חאל הוצאתי לקראת סוף ספטמבר תחילת אוקטובר, כלומר אחרי חודשיים של ניסויים. כאן אין ליוגי את הלוקסוס של להמשיך בניסויים. אין זמן. חייבים להחליט!

13. דנידין Member

היה מערך קבוע והרכב קבוע עד שבאלאק נפצע ואיתו נפצוע עוד כמה אפילו. חייבים זמן להכנות ולצערו של המאמן, אין זמן כזה, לכן במשחקי הידידות שנשארו הוא מנסה כל רעיון שעלה לו לראש. אני בטוח שהוא כבר בנה הרכב ממה שנשאר לו למשחק עוד שבועיים.

14. C-J Member

ומתי הוא מתכוון לתרגל אותו אם לא במשחקי ידידות? מול הקונוסים באימון?!

15. דנידין Member

מול ההרכב השני באימונים.
    כולם כאן יודעים שהפציעה של באלאק הביאה את הנבחרת למצב בלתי אפשרי. מה שלואן חאל לקח חודשיים ויותר, מצפים ממאמן לעשות קסמים בשבועיים. נראה אתכם נכנסים לנעליים של מאמן נבחרת כל כך גדולה במצב הזה.

במקרה הזה לאף מאמן באמת לא היה זמן להריץ הרכב קבוע במשחקי אימון, פי כמה וכמה ש 4 שחקני הרכב כנראה לא משחקים בגלל גמר ליגת האלופות. את ההרכב הראשון שיש לו בראש הוא בכל מקרה, גם אם רצה, לא יכל להריץ מול הונגריה בשל הנסיבות.