צסק"א וקופנהאגן מפתיעות את האנגליות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Obafemi, ‏1/11/06.

1. Robin Member

ולמסקנה הזאת מגיעים לפי גול עצמי של שחקן רומני אומלל. הגיוני.

2. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה עדיין לא היה משנה ממש הרבה. סטוואה בוקרשט איבדה את הסיכוי לעלות ברגע שהפסידה 4:1 לריאל מדריד על אדמת רומניה. זה הרי היה ברור שהיא לא הולכת לנצח 4:0 או 5:1 בסנטיאגו ברנבאו.

אז כנראה לא ראית את הגומלין של ריאל מדריד מול ארסנל בשנה שעברה בשמינית הגמר.

3. The Magican Member

זה היה משנה אם סטיוואה הייתה יוצאת בתיקו אם ריאל ואחרי זה רוב הסיכויים מנצחת את דינמו בהנחה שריאל מפסידה לליון וסטיוואה גונבת משהו היה לה סיכוי טוב לעלות.

4. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

עדיין לא, כי במצב כמו שאתה מתאר, הן היו מסיימות עם אותו מספר נקודות. כשזה קורה, מסתכלים על על התוצאות בין שתי הקבוצות וכאן לריאל מדריד יש יתרון ברור.

5. Raulito Madridista

משחק על הפנים של ריאל אתמול, כל המוטיבציה נעלמה, באנו למשחק בהרגשה שניתן עשירייה ולא משנה מה ייקרה. למרות זאת, היה ברור שריאל תצליח להכריע את המשחק גם ביכולת לא טובה שלה אתמול. לא מבין איך קאפלו לא מצליח להטריף את השחקנים. מה שחבל שאין לנו דווקא ספסל שאפשר להתפאר בו פרט לרייס, שיכול לעשות שינוי.

אני חושב שניצחון כן הגיע לריאל אתמול. שימו לב, אם כל הכבוד לסטיוואה שנילחמה ולפעמים הלחיצה אותנו במתפרצות, הם כמעט לא בעטו לשער שלנו פרט להרמה מסוכנת שעברה את איקר ואולי עוד מצב אחד. אנחנו היינו אלה שהחמצנו ממטר מעל לפעם אחת(ואן ניסטלרוי ורוביניו מול שוער החמיצו, הלגרה שער ריק), החמצנו גם פנדל, ראול עבר שחקן נפלא ובעט לשער אך לא טוב. אחוז הבעיטות למסגר שלנו איום ונורא, רק 4 פעמים מתוך 18, מה שכן החזקנו הרבה בכדור אבל לא היינו יצירתיים, רוביניו היחיד שעשה משהו בחלק הקדמי. אהבתי לראות את ראול משגע מגן ובועט, חבל שזה לא נכנס.

השער העצמי של סטיוואה עורר בי גיחוך, גם לראות את ואן ניסטלרוי חוגג. אם יש דבר טוב בזה שואן ניסטלרוי החמיץ פנדל, זה שהוא לא התקרב לראול בטבלת מלך שערי האלופות בכל הזמנים.

רונאלדו שנכנס לשחק אותי מאוד איכזב ולדעתי יש להיפטר ממנו, אני כנראה עד עכשיו לא ידעתי באמת מה קורה איתו. הוא עולה לשחק ללא הרבה זמן, לא ראיתי ממנו שום מוטיבציה ורצון להצליח ולנצח לנו את המשחק. הוא קיבל כדור מעולה מול שוער ובעט כל-כך חלש שזה מעורר רחמים. רונאלדו של השנים עברו מבקיע את השער מתוך שינה! גם הוא קיבל מצב באגף נגד מגן, עבר אותו וחתך לאמצע והופל. הכל נעשה בכבידות, ושוב מראים את רונאלדו על הדשא, כבר חשבתי ששוב פעם פציעה.

העיקר שעברנו לשלב הבא, מקווה שלא נראה עוד משחקים כאלו חלשים. ביכולת הזו נפסיד לליון. משחק הגנה טוב אבל חובה לציין. סוף סוף דיארה קיבל מנוחה, אבל מי היה במקומו? כן, בקהאם.

רוצה לציין את קרלוס ברעה על דבר אחד: כל פעם הוא בועט מטווחים לא הגיוניים. כבר אין לא בעיטת פצצה וזה סתם מעורר רחמים, כאילו הוא אומר:"יאללה נבעט שזה יירשם בסטט' " לא תמיד יש תנועה של שחקנים או משהו שעוזרים לו, אבל לא להיפטר מהר מדיי מהכדור. אני ראיתי את הבעיטה אתמול באה החוצה ואמרתי"לא למסור לקרלוס!"

לפני סיום....

http://www.as.com/futbol/imagenes/capturas/2006/noviembre/1/1.Xxx

ציונים:

קסיאס - 6
    ראמוס - 7
    הלגרה - 6.5
    קנבארו - 7
    קרלוס - 6.5
    אמרסון - 7
    דיארה - 6.5
    גוטי - 6
    רוביניו - 6.5
    ראול - 6
    ואן ניסטלרוי - 5.5

* יכול להיות שחלקכם חושבים שהציונים גבוהים מדיי, אז לא. לטעמי בחלק ההגנתי הקבוצה עשתה את העבודה ובהתקפה לא. רוביניו היה טוב אבל לקה בחסר במסירה האחרונה.

---------------------------------------------------------------

ההפסד של מנצ'סטר אתמול דיי מפתיע לדעתי, הם שיחקו רע מאוד, היחיד שהיה טוב אצלם הוא רוני שכוסח מליון פעם ורונאלדו שמדיי פעם התקדם עם הכדור ועבר כמה שחקנים אך בעט רע מאוד. השער של מנצ'סטר נפסל בצדק בגלל נבדל. קופנהאגן באו עם מוטיבצייה גבוהה אך כדורגל גבוהה לא היה להם, משחק ששוה תיקו. לג'ון אושיי הייתה הזדמנות מעולה אתמול מכדור רוחב או שזה היה שחקן אחר ביונייטד שהחמיץ מכדור רוחב ברשלנות. קופנהאגן מנצחת את אייקס ומנצ'סטר השנה באירופה, לא רע למועדון הקטן הזה.
    דיי הפתיע אותי התבוסה של סלטיק, היה ברור שבחוץ הם לא יישחקו כמו בבית לעיני הקהל המעולה שלהם, אבל תבוסה כזו אחרי משחק נהדר לפני שבועיים... בנפיקה בתמונת המקום השני בבית, דיי מעניין.
    ארסנל סתם הסתבכה בבית שלה, החמיצה מליון פעמים. רוזיצקי ממטר מוסר לשוער אחרי כדור רוחב, ואן פרסי עובר את השוער של היריב ובועט החוצה, ארסנל פיספסה ניצחון אתמול, חוסר מזל גדול מאוד, אם היא תעפיל לשמינית הגמר מהמקום השני זו תיהיה בדיחה, גם פורטו עברה אותה לפי מה שהבנתי. הבעייה של ארסנל מפתיחת העונה זה סיומת ללא ספק. המבורג כל-כך חלשה, איך הם קיבלו בראש אתמול.
    היה ברור לי שמילאן תקרע את אנדרלכט, קאקא שחקן גדול, פשוט ענק. תמיד הוא נמצא שם בשביל מילאן. ג'ילארדינו כובש שער שני תוך פחות משבוע, אולי זה ייתן לו ביטחון והוא יתחיל לקרוע רשתות.

6. Robin Member

פברגאס היה זה שעבר את השוער ובעט החוצה ומכיוון שיש שיויון נקודות כרגע וארסנל ניצחה את פורטו, אם לא היו עוד משחקים בבית ארסנל הייתה עולה.

נערך לאחרונה ב: ‏2/11/06
  7. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

נוח לך לומר שארסנל היא זו שקובעת הכל, אבל זה לא כך. במחצית צסק"א שינתה את פניה וניסתה דברים אחרת. את תראה שוב את המשחק תראה שההרחקות הסתמיות במחצית הראשונה לא היו עוד בשניה ותמיד השחקנים העדיפו לחפש מטרה משלהם. יותר מזה גם בהתקפות במחצית השניה היתה הצטרפות יותר גדולה. אפשר היה לראות כמה פעמים פאברגס עבר עבירות ועוד צהובים שקיבלו שחקני ארסנל במחצית השניה עקב ההחזקה בכדור של צסק"א. לא שאני טוען שעקב השינוי צסק"א הפכה לטובה יותר מארסנל, אבל היא כן הקשתה יותר על היריבה שלה ורק חבל שלא השכילה לעשות את השינוי הזה קודם.

עצוב לראות אנשים אומרים שטויות על דברי אחרים בלי להתייחס בכלל לתוכן. הרי לכולם היה ברור שאם קצת פחות מזל צסק"א יכלה לספוג גם חמש. ההודעה שלי באה רק לומר איך היה אפשר למנוע או למזהר את זה. לרגע לא אמרתי שצסק"א לא יודעת מה היא עושה ולראיה המקום הראשון שלה בבית.

8. SeRgInHo Member

ועם עוד קצת מזל, לאב היה מעניש את פרנסנל, שהייתה מודחת כבר אתמול מהמשך המשחקים.

כבר מתחילת העונה פרנסנל לא מסוגלת להכניס כדור לשער ריק. זה כנראה כבר לא המזל הרע.

9. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה בטח לא מראה על חוסר יכולת, כי כל אחד בפורום מכניס את השער שתומאס רוזיצקי החטיא ואנחנו יכולים לחלום לשחק ברמה שלו. הם סובלים מחוסר מזל, אבל לא רק, גם מחוסר ריכוז.

10. Robin Member

יש הבדל גדול בין המשחק אתמול לבין המשחקים האחרים. אם תשווה את המשחק מול אברטון למשחק מול צסק"א תראה שההזדמנויות מול אברטון היו הרבה פחות, ממש לא יצרנו כל כך הרבה מצבים וכשכן יצרנו אותם הם היו חצאי הזדמנויות ולא אחד-על-אחד מול השוער או הזדמנויות של 100% שער כמו אתמול מול צסק"א. ההסבר היחיד חוץ מחוסר מזל להחמצה של רוזיצקי למשל אתמול היא שהוא שחקן גרוע שלא יכול לתת פס לרשת דבר שאני בטוח שתסכים איתי שלא נכון. אותו דבר הנרי, הוא לא איבד את יכולת הסיום שלו כמו שאני מניח שתסכים איתי ובכל זאת הוא החטיא 2-3 מצבים של אחד על אחד עם השוער.

11. DYNAMO KIEV Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx הגיע זמן ליפשרוש למלר . !
    חבל פשוט חבל , משחק שדינמו קייב הורגשה בו פי 2 על ליון לא ניצחה . ואם כול האחטאות העלה אנו היינו מנצחים קבר איזה 5-1 .
    ביזיון גדול ... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

12. Spanish Weapon Member

עשה טובה,
    תגיד תודה שלא חטפתם עוד שניים-שלושה שערים מליון.

13. dani-pinto Member

תגיד תודה רבה

14. DYNAMO KIEV Member

תודה תודה שלא עשיתם מיתנו צחוק ....
    תגיד אתה ראית את המשחק ?!
    אין לך אפילו מה לדבר כולם אומרים שליון קבוצה טובה, אבל מי שהיה רואה אתמול את המשחק היה אומר
    שמשחקות שתי קבוצות באותה רמה .

15. Raulito Madridista

טוב ראיתי את תקצירי רוב המשחקים בליגת האלופות:

אני אתמול ראיתי כמה החמצות של ארסנל אבל לא תיארתי לעצמי שהיו עוד, אני ראיתי בערך ארבע החמצות גדולות אבל היה מספר החמצות גדול יותר, אולי שמונה החמצות, זה משחק מאוד מתסכל היה בטח לאוהדי ארסנל. ההחמצה של רוזיצקי זה פשוט בדיחה, כלום לא הלך לארסנל אתמול, לא זוכר את הנרי ביכולת כיבוש חלשה כל-כך, למרות שהשנה האחוזים שלו בניצול מצבים דיי ירדו לטעמי מאשתקד, אבל אני לא בטוח בזה.
    אם יש נחמה לארסנל, היא שהיא לא קיבלה גול בהתקפה מתפרצת של הרוסים, שאחד הברזילאים שם עשה צחוק מגאלאס אבל זייף נגד להאמן.

הנה סטט' מהמשחק של ארסנל:

25 בעיטות של ארסנל לשער, 8 בעיטות למסגרת, 59% החזקת כדור. לא ייאמן. אחד המשחקים שקבוצה בעטה הכי הרבה לשער בליגת האלופות. לארסנל מגיע לגמור ראשונה בבית ללא ספק, אם היא הייתה מנצלת את המצבים שהיא הייתה מגיעה אלייה, היא הייתה עכשיו במקום הראשון והרבה יותר קרובה למנצ'סטר יונייטד וצ'לסי בפריימרליג. חוסר מזל גדול נגד הרוסים, משחק קודם נגדם הם איבדו שער חוקי בדקה ה-90 והפסידו.

במשחק השני בבית פורטו עשתה בית ספר להמבורג, איזה גול של גונזאלס מ30 מטר שהעלה תא המבורג ל1-0, גול אדיר מרחוק ומהאוויר, איך זה התלבש לו, יאוורדי. מזכיר לי את הדרבי של הפועל - מכבי שבלילי כבש מ35 מטר אבל זה היה סיטואציה שונה, בלילי בעט שכדור קפץ ולא מהאוויר. השער השני של פורטו היה אדיר גם לטעמי, זה היה כל-כך קל. לפחות ואן דר והארט כבש להמבורג, אחרי כמה שנים טובות היא חוזרת לאלופות והיא עם 0%.
    מפגש מעניין בין ארסנל לפורטו במחזור הבא.

השלושער של קאקא מדהים, הוא עושה עבודה של שלושה שחקנים במילאן, הוא אירגן את המסירה לג'ילארדינו בפנדל, הוא כבש את הפנדל, הוא השלים דאבל פס בשער השני שלו והוא בעט לחיבורים אחרי ששיגע מגן של אנדרלכט. ג'ילארדינו חזר לכבוש , מילאן צריכה אותו בכושר. מילאן של השנה זו בעיקר קאקא, והוא צריך שג'ילארדינו יעזור לו להוריד מהלחץ. פירלו עוד לא נכנס לעונה הזו. היה ברור שמילאן תתרסק על אנדרלכט, קיבלה אולי את היריבה הכי מתאימה, אבל כל הכבוד על הניצחון.

* כל-כך מצחיק לראות את ההחמצות של ריאל מדריד ושל ארסנל, לפחות ריאל יצאה עם ניצחון בסוף. השער העצמי של ההוא מבוקרשט לא היה היחיד עצמי, גם במשחק של ברמן נגד לבסקי הייתה טעות שוער שקיבל צ'אנס מיוחד והתרגש! חחח. מחזור עם גולים מדהימים, והחמצות..