צסק"א וקופנהאגן מפתיעות את האנגליות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Obafemi, ‏1/11/06.

1. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

ארסנל פשוט ממשיכה בשלה, זה פשוט מדהים כמה הזדמנויות הם מחיצים השנה, אני חושב שזה משחק רביעי-חמישי בערך שלהם שאני רואה והם ככה. הכדורגל הכי מהנה בעולם היום, אבל פשוט סיומת מזעזעת. ההחמצות של פברגאס ורוזיצקי לא נראות הגיוניות גם אחרי אלף הילוכים חוזרים, לא להאמין.

צסק"א עדיין בלי שער חובה עם ילד בן 19 בשער, אחרי התיקו בלונדון הם חייבים לסיים ראשונים בבית הזה, ובסה"כ מגיע להם לעלות לשמינית, הם עדיפים על פורטו והמבורג.

איזה תרגיל ואגנר לאב עשה לגאלאס, תענוג..

2. SeRgInHo Member

אקינפייב הולך להיות אחד השוערים הטובים בעולם. עונה שתיים ואחת הגדולות תחתוף אותו(ארסנל?).
    לצס"קא הגיע להעפיל שלב עוד ב-2004-2005 ולך תדע לאיפה הם היו מגיעים אז(טוב בסוף העונה גם לקחו את אופ"א)...
    לא ממליץ לשום קבוצה לקבל אותה בשמינית הגמר(אם וכאשר). היא תמרר את החיים לכל קבוצה שתקבל.

עריכה
    כוס אמק, למה מלר בפעם המי יודע כמה אומר שמיכאליק הוא צ'כי?!?!?!

נערך לאחרונה ב: ‏2/11/06
  3. הרצליה Member

אהבתי לראות את התגובה של השחקן שהבקיע את השער העצמי, גם זה קורה לפעמים http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx .

4. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/5eek.Xxx לוצ'ו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/5eek.Xxx גונזאלס .

איזה שער אדיר.

מה זה היום המדהים הזה של ההחמצות ????

5. SeRgInHo Member

ההחטאה של הלגרה ללא ספק ההחטאה הגדולה ביותר בתולדות ליגת האלופות... ואני חשבתי שבמשחק של ארסנל כבר ראיתי הכל...

הגול של לוצ'ו... וואו!

הפסד של ארסנל לפורטו במחזור הבא(דיר בלאק אם לא ישדרו את זה!), וצסק"א ופורטו יכולות לסכם על תיקו במחזור האחרון שיעלה את שתיהן לשמינית הגמר.

6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

זה בגדול היה אמור להיות ערב משעמם בלי יותר מדי דרמות אבל מה שהיה היום.... פשוט מטורף. איזה יום..... מדהים.

אני לא מבין מה קרה בשער של ניקוליצה.. עדיין לא שמעתי שום הסבר ופשוט לא ברור מה הלך שם... לא יאומן איזה הפסד מזעזע ועצוב לסטיאווה שהייתה יכולה לסמן היום וי ענק על יום שהיה נכנס להיסטוריה. איזה דרך אומללה להפסיד משחק...

כל הכבוד לדנים על הניצחון הראשון בצ'מפיונס על מנצ'סטר יונייטד. למנצ'סטר זה לא ישנה הרבה, בכלל לא, אבל הדנים בתמונה עכשיו ול-2 הקבוצות אחרות יש עוד לפגוש את מנצ'סטר. בסלטיק ההגנה פשוט זוועתית. להגיד עליה גרועה זאת מחמאה, פשוט ביזיון.

בית 7........ אוי בית 7 נראה כל כך טוב ומעניין.... כל כך הרבה החמצות אני לא זוכר... ההחמצה של רוזיצקי גדולה יותר משל הלגרה לדעתי והיו שם עוד 6 מצבים לשער בטוח... ולא נשכח שגם ואגנר לאב היה קרוב לשער... משחק מדהים שלא יודע עדיין איך הוא נגמר ב- 0-0... מחזור הבא מפגש ענק וחשוב מאוד בין צסק"א לפורטו, הימור שלי? הרוסים.

בית 8 סתם משעמם.

7. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

למען האמת, אין לי שמץ של מושג מה הולך בכלל בבית ח' חוץ מזה שמילאן ראשונה, והאמת שאני לא מרגיש שאני מפסיד משהו. חבל שקבוצה כמו ברמן למשל, שנדפקה לגמרי בהגרלה לא הוגרלה לבית ח' במקום ליל\אנדרלכט, היה מאזן קצת את המצב. אבל באופ"א בניגוד לפיפ"א הדירוג די הוגן, ככה שאין תלונות לאף אחד חוץ מכדורי הפלסטיק במונאקו (או שוייץ, לא זוכר).

8. SeRgInHo Member

המשחק צסק"א - פורטו במחזור הבא? אם כך אז הסיני בלבל אותי...אם כך, אז הכל עדיין ישאר פתוח במחזור האחרון. נוצר מצב מאד מאד מעניין ומסקרן. ניצחון של צסק"א, והיא בוודאות עולה שלב, ורוב הסיכויים מהמקום הראשון. ניצחון של פורטו יצור סיטואציה מאד מעניינת. ארסנל ופורטו עם 10 נק' כ"א, נפגשות ביניהן במחזור האחרון. במקרה של ניצחון לאחת הקבוצות, צס"קא תעלה על חשבון המפסידה אם תנצח בהמבורג(ובנסיבות הקיימות רוב הסיכויים שזה מה שיהיה). במקרה של תיקו בין ארסנל ופורטו, וניצחון רוסי על המבורג, לשלוש קבוצות 11 נק' כ"א ופה תתחיל הספירה... ארסנל ניצחה את פורטו במפגשים הפנימיים שניצחה את צסק"א שניצחה את ארסנל. איך קובעים מי עולה במקרים האלה? הפרש שערים?
    ולבסוף, אם המשחק של צסק"א - פורטו יסתיים בתיקו, אז ארסנל תהיה כנראה עם 10 נק' ערב המחזור האחרון, צסק"א עם 9 ופורטו עם 8. תיקו נגד המבורג סוגר את הסיפור, הפסד להמבורג וכל העעיניים הם לדרגאו, שם רק ניצחון ארסנלי יושיע את צסק"א.

סורי על הספקולציות, פשוט אני מת על זה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx

מי האמין אחרי שני מחזורים שארסנל יכולה להסתבך כך?

9. Mehmet Member

המשחק בין ארסנל לצסק"א היה אחד ממשחקי 0-0 הכי טובים שראיתי בחיים, אם לא הכי טוב. לא היה משעמם לרגע...

המבורג... המבורג.... כמה הייתי רוצה לראות את אוססונה במקומם... לפחות הם לא היו מתבזים כך... אבל לפחות תוך שני משחקים גם פורטו הופכת לפקטור בבית המסובך הזה...

חבל על ניקוליצה והגול שהוא קיבל, כי זו טראומה להרבה זמן... אבל לפחות יהיה להם שעיר לעזאזל חדש לרדת עליו במקום קלמי.... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

ההפסד של מנצ'סטר יונייטד לא ישפיע כל כך על האנגלים שלדעתי יעלו בכל מקרה, אבל בהחלט פתח את המאבק על המקום השני לכל שאר הקבוצות בבית.

10. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

ליון אמנם לא דורסת, אבל מנצחת בלי לספוג וממשיכה להיות מושלמת בהגנה. הקבוצה הזאת היא פשוט מושא גאווה. כל שבוע אפשר לשבוע ממנה נחת ולהיות מופתעים מהשלמות שלה, אבל בעצם זה כבר לא כל כך מפתיע. אני חושב שהיום עם פרד התוצאה הייתה נגמרת בהפרש גדול יותר. עם כל הכבוד לקרים בנזמה, הוא החמיץ מצבים שהמכונת שערים הברזילאית הייתה עושה מהם שערים כמו כלום.
    ליון הבטיחה את מקומה בשלב הבא, כאילו שזה לא היה ברור כבר אחרי הנצחון בהתחלה על ריאל מדריד.

ריאל מדריד ניצחה את סטוואה בוקרשט במשחק מאוד משוגע. כשהולך, אז הכל הולך. אם היא מצליחה לנצח את סטוואה בוקרשט משער עצמי כל כך מבייש, היא צריכה גם לשמוח במזלה הטוב וגם לשלוח לשוער של סטוואה בוקרשט זר פרחים. אין לי מושג מה היה לו לחפש במקום שהוא היה בו ולמה הוא לא מיהר להזהיר את שחקן ההגנה לא למסור אחורה.

מנצ'סטר יונייטד אכזבה אותי. אחרי היכולת הטובה מהמשחקים האחרונים, ציפיתי מהם להרבה יותר. קופנהאגן מצידה לקחה את המתנה שמנצ'סטר יונייטד נתנה לה וניצלה את האנמיות שלה. אני באמת מקווה שלא יהיו יותר מעידות כאלה של השדים האדומים. קופנהאגן עוד יכולה לעלות לשלב הבא.

בנפיקה ליסבון היום הביסה את סלטיק בביתה והוכיחה שבבית היא קבוצה אחרת לגמרי, למרות ההפסד הביתי למנצ'סטר יונייטד במחזור השני. כרגע היא בעמדה טובה מאוד והיא עוד יכולה להעפיל לשלב הבא, כיוון שאת המשחק הקשה מבין השניים שנשארו לה, היא מארחת בביתה.

המבורג היום ביאסה אותי קשות. אתם לא מתארים לעצמיכם עד כמה. ציפיתי ממנה לבוא ולתת את התחת על המגרש כדי שיהיה אפשר להסתכל על הטבלה עם טעם טוב בפה, אבל היא המשיכה להתבזות ולבזות אותי כאוהד. אז אולי זה נכון מה שאומרים, היא נתנה עונה אחת יוצאת דופן שהיא בלתי ניתנת לשחזור. חבל, כי יש לה שחקנים מוכשרים שלא היו מביישים אף קבוצה.

ארסנל היום יצאה פראיירית, ברמות הכי גבוהות של המילה. מהלכים כל כך יפים הרבה זמן לא ראיתי. אתם יודעים מה? ההחמצות היו כל כך גדולות, שהן כבר היו ויתר יפות מהשערים שהיו יכולים ליפול ברשת. ססק פאברגאס היום הראה שהוא מוסר גאוני, אחד מהטובים בעולם. תומאס רוזיצקי הרבה שהוא הולך להיות אחד הקשרים הטובים בתבל ממש בזמן הקרוב. ותיירי הנרי ממשיך להיות המנהיג. במשחק הבא היא תהיה חייבת לנצח את פורטו, אם היא רוצה לא לפשל ולהגיע לשלב הבא.

אא"ק אתונה ניצחה את ליל וגרמה לבית הזה להיות אולי הבית הכי מותח בשלב הבתים. חוץ מקבוצה אחת שכבר בטוח בשלב הבא, כל קבוצה יכולה להעפיל לשלב הבא, להגיע לגביע אופ"א או להישאר בלי כלום.

מילאן רמסה את אנדרלכט בעיקר בזכות איש אחד ויחיד, קאקא. מה שיפה זה שכל שער שלו היה יותר יפה מהקודם. מילאן כבר בטוח בשלב הבא, אבל זה לא ממש משנה לה, כי עושה רושם שעל הליגה היא ויתרה, ככה שאין טעם לשמור כוחות בשביל משהו.
    אגב, הייתה טעות לאבי מלר. הוא אמר שקאקא הוא השני שכובש שלושער, אחרי דידייה דרוגבה. הם שכחו את פרננדו מוריינטס.

במחזור הזה נפלו 35 שערים.

11. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אפשר היה לראות אתמול שצסק"א לא מוכנה טקטית לליגת האלופות, או לא ברמה גבוהה בגלל החוסר יכולת לשנות דברים במגרש תוך כדי המשחק. כאשר אתה משחק מול ארסנל קבוצה שמורכבת משחקים מדהימים כאשר הכדור אצלם, אבל הרבה פחות טובים כאשר הכדור אצל היריבה אתה כיריב אמור למנוע מהם את הכדור, לגרום לשחקנים שלהם להילחם עליו. צסק"א לא עשו זאת בכל המחצית הראשונה, אלא ירדו כמעט כולם למטה והרחיקו בלי כתובת. הייתי מצפה שכבר אחרי רבע שעה יבינו שם שכך זה לא ילך. ובגלל חוסר היכולת לשנות תפיסה וטקטיקה תוך כדי הם נאלצו לחכות עד המחצית כדי לשנות דברים. היה להם המון מזל שהם לא ספגו כמה. במחצית השניה היה אפשר לראות צורה וגישה שונה של צסק"א בדרך הזו הם לא רק שהיו יותר מסוכנים, אלא גם ארסנל הפכה להיות פחות טובה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏2/11/06
  12. .::Daniel::. Member

תהיה בטוח שלא שמים לב לזה כמוך...
    http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/haha.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/haha.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/haha.Xxx איזה שער של ריאללל קבוצה עם מזלללל, מזכירה את צ'לסי של שנה שעברה עם הגולים המזליסטים שהם שמו... השנה הזאת היא השנה של מדריד.

13. Robin Member

לפי ההיגיון הזה שנה שעברה הייתה השנה של צ'לסי...?

מצטער אבל זה נשמע לי כמו בולשיט. הסיבה שארסנל לא שיחקה טוב במחצית השנייה כמו בראשונה לא הייתה בגלל שינו טקטי מסוים (למרות שהמתפרצות של צסק"א אולי כן) אלא בגלל שאי-אפשר משחק שלם לשלוט ככה והביטחון והאמונה בעצמך יורדת אחרי 101 החמצות כאלה במחצית הראשונה (במיוחד שהשחקנים כבר עברו עוד משחקים כאלה העונה וידעו מה יקרה בסוף). אם אתה משחק נגד ארסנל והכדור אצלך, אתה תספוג ממתפרצת. ארסנל לא רק קבוצה טובה במשחקים שהיא יכולה לשלוט ב-70% מהזמן בכדור אלא גם במשחקים שבהם היא צריכה לשחק על מתפרצות.

14. SeRgInHo Member

מימון חזרת, הא?
    ואם אני יגיד שדרגבה הוא ניגרי, תשים לזה לב?
    איזה שטויות. צסק"א העונה קבוצה מצוינת, שבניגוד לקבוצות רבות יודע מה היא רוצה מעצמב. תיקו אתמול סיפק את צסק"א, אז לה שהם ינסו לתקוף, בעיקר שזה מול הקבוצה אולי הכי מסוכנת באירופה מהבחינה הזאת? תהיה בטוח כשיהיה צריך לתקוף, צסק"א יתקפו.

15. The Magican Member

זה היה אמור להיות יום של משחקים משעמים אבל במקום זה קיבלנו יום אפילו יותר גדול משלישי.
    ארסנל אם אין ספור הזדמנויות אין ספק שזה המשחק תיקו אפס הכי טוב שראיתי בחיי. למרות שהם משחקים את הכדורגל הכי יפה בליגה האנגלית ובבית שלה. ואחרי הניצחון של פורטו הבית הזה הפך לאחד המעניינים בצ'מפיונס.
    בקשר לריאל משחק חלש מאוד הם קיבלו בטחון עצמי מופרז אחרי הניצחונות ואם אל ניקוליצה שבשער עצמי אומלל הם היו מאבדים נקודות.

יהיה מעניין במחזורים הבאים!
    נ.ב איזה שער של קאקה!!