צ'מפיונס: גם דורטמונד יודעת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י idans10, ‏24/4/13.

1. JohnTerry26 Member

חשבתי שהגרמניות טובות יותר ושיעלו, אבל על פערים כאלו מי חשב. פשוט יומיים מדהימים לכדורגל הגרמני. בכושר הנוכחי של ברצלונה, מדובר פה בכדורגל חכם יותר, קבוצתי יותר ופשוט יותר טוב. נוק אאוט של ממש, וצריך להחמיא למאמנים הגרמנים שעשו בית ספר על היריב שלהם (קלופ כבר משחק שלישי על מוריניו).

הנה דוגמא לכך שלא תמיד עדיף לארח את הגומלין, אני לא בטוח שהניצחונות של דורטמונד ובאיירן היו זהים אם היה מדובר במשחק גומלין עם כל הלחץ שלו (אולי אחרי הפסד או תיקו במשחק הראשון). בלי להוריד משתיהן כמובן, שתיהן היו עולות גם כך לדעתי.

2. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

רציתי גמר כל גרמני כי זה נחמד, וכי זה מרענן, וכי נחמד קצת להחזיר למקום את הספרדיות ואת אלה שטוענים אוטומטית שהן הכי טובות באירופה. ועכשיו, אחרי שני המשחקים האלה, אני פשוט רוצה את זה בשביל הכדורגל. וגם בגלל שאולי לא נקבל הזדמנות נוספת עם דורטמונד בעוד שנה או שנתיים.

3. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אל תחמיצו את הפרק הבא בשעושועון המצליח הכה את הספרדיה! וגם אתם תוכלו לזכות בתירוץ שנצחתם בגלל השיפוט.

וברצינות?
    וואו וואו וואו
    איזה משחק של דורטמונד,איזו עליונות,חשבתי לעצמי לפני המשחק שריאל התבגרה והתחברה מאז שלב הבתים וחשבתי שדורטמונד מעט שחוקה מהעונה הנפלאה שלה.. אז חשבתי!
    קונצרט היום,קונצרט אתמול
    אני רואה את ליגת האלופות מאז שאני זוכר את עצמי,ואין לי ספק - זו אחת מהעונות הגדולות בתולדות המפעל,בלי קשר לתוצאות שיבואו(עם אחת מהספרדיות יעלו אז בכלל..)
    איך העונה הזאת עוד יכולה בכלל להשתפר?
    כמה כיף זה כדורגל

4. SeRgInHo Member

בחסות סטטוס ספורט:

טוב היינו חייבים, ריכוז סטטוסים הקשורים לשואה גרמניה וזה:
    -ליגת האלופות מציגה: הפתרון הסופי
    -הרבייעיה משחררת
    -מוריניו מחליף תמים בגז במקלחות
    -ציקלון bvB
    -עלייתו של הרייך הרביעי
    -הגרמנים משתלטים על אירופה
    -הבליץ על לונדון 2013 #גמראלופות
    -ריאל נעטפה בתלאי צהוב
    -גירוש ספרד
    -שואה בספרד
    -אחרי 70 שנה מסתמנת שוב פלישה גרמנית ללונדון
    -לא נשכח ולא נסלח, הספרדים

5. XabiAlonso Member

לא ראיתי כזה ביזיון כבר שנים.
    היגואין,פפה ודי מריה פשוט עלובים, נצטרך נס בגומלין כדי לעבור.
    וכמובן שאפו ענק לדורטמונד ולכדורגל הגרמני בכלל.

6. riquelme1 Member

הסיכוי שמוריניו ישאר הוא אפסי לדעתי, כמעט כל כלי התקשורת בעולם כבר מקשרים אותו לצ'לסי, ונוכח העובדה שמוריניו מצהיר כמעט כל כמה חודשיים את רצונו לשוב לאנגליה לדעתי זה מה שיקרה.

אז ההפסד הזה ממש לא נחמה, מוריניו לא ישאר ככה או ככה כנראה, אני כמובן מקווה שכן.

בסופו של דבר, בשלוש שנים של מוריניו בריאל אפשר להגידר עד כה את התקופה שלו ככשלון.

7. Der Rotbart Member

אגב באיירן ודורטמונד נפגשות בליגה בשבת הבאה (אחרי משחקי הגומלין בספרד), אז אולי יהיה לנו קדימון לוומבלי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏24/4/13
  8. AmitHBS Member

דורטמונד במשחק קסום, אם יש מגיע בכדורגל אז בהחלט היה מגיע לחבורה הצהובה המרעננת הזאת, שפשוט לא ממשיכה לרוץ ולחפש קדימה כל המשחק, לפרק את הבלאנקוס ובמיוחד את המאמן שלהם שבד"כ הקבוצות שלו מתעלות במשחקים גורליים והיום ריאל פשוט היו בהלם מההופעה המסעירה של הגרמנים, שמאחוריהם כרגיל צבא של אוהדים שנותנים את הפסקול המושלם. משחק לפנתיאון בדרך לסופר קלאסיקו 2.0.

חוץ מזה, לבאנדובסקי החלוץ המושלם, עשה מפפה נערים ב' והשער השלישי שלו זה תענוג.

9. Civil Anti Madridista

זאת בהחלט התגובה הראויה וכולם צריכים להוריד בפניהם את הכובע, מישהו האמין לתצוגה כזאת?
    העתק כמעט מדויק למשחק של באיירן אתמול. בליץ אדיר במחצית השנייה לא השאיר למדריד סיכוי, והדרך לגמר גרמני נראת קרובה מתמיד

שאפו!

http://nbcprosoccertalk.files.wordpress.com/2013/04/robert_lewandowski3.Xxx

10. Raulito Madridista

גירוש ספרד. 24 שעות אחרי שהיינו מבסוטים מההתפרקות של ברצלונה במינכן - קרה לנו בידיוק אותו הדבר מול דורטמונד. זה נשמע ילדותי אבל ציפיתי לקצת אקסטרה מהשחקנים, הייתי בתחושה של 'לנו זה לא יקרה', דיברתי במונחים של ניצחון לפני המשחק..איפה. מוריניו ניסה הכל - עיבה את מרכז השדה עם מודריץ' מה שלא עזר בשיט, ביצע חילופים נכונים אבל פשוט לא היינו פקטור וזה אולי יותר מאכזב מהכל. הם היו גדולים עלינו. ולכן חלום הגביע העשירי יצטרך לחכות לפחות עוד שנה כנראה, אנחנו לא ראויים.

גם אם ואראן היה מבקיע שם את ההזדמנות הסבירה לקראת הסוף או כריסטיאנו היה דוחק כמו שצריך את ה-4:2 הייתי אומר שהסיכויים לרמונטדה שואפים לאפס ולא רק כי אני לא אדם אופטימי. 2:0 גם ממש לא הולך ברגל, זו לא עוד חטאפה או אוססונה.

כי הכדורגל היה מביש, מבזה, מעצבן, בעצם לא היה כדורגל. התחושה עכשיו היא לא בידיוק עצב אלא יותר בכיוון של עצבים. והפוסט הזה יהיה מלא עצבים מן הסתם ואולי גם מוגזם. צריך לשים את הקלפים על השולחן - אנחנו שלוש שנים עם אותו קאדר מעולה ואין לנו כדורגל, נדיר שאנחנו מחברים שתי מסירות מול קבוצה רצינית. יותר קל לתת גול במתפרצת וזו המומחיות שלנו אבל זה מוגזם, כל-כך קל לנטרל אותנו. כתבתי שאני חושש מחדיירה ואלונסו והם הוכיחו לי עד כמה אני צודק. אפילו יותר גרוע מהמשחק במינכן בעונה שעברה - לא היה לנו אמצע. שניהם כל-כך כבדים ומסורבלים ואלונסו ירד דרסטית באחוזי הדיוק שלו. קיבלנו גולים שהזכירו לי את ימי ראול בראבו ואלבארו מחייה. תמיד הכדור פוגע במישהו ומגיע, תמיד אין כיסוי. פפה היה נוראי. לבאנדובסקי שחקן נפלא והוא עושה פעולות של חלוץ גדול, פעולות שלא נראה לעולם מהיגואין ובנזמה שינצחו במצ'אפ שחקן הגנה טובה(והיום החלוצים כמובן לא אשמים), אבל לא הגיוני שהוא ייברח לו על מטר בצורה כזו. צריך גם לציין שהיום היו במגרש יותר מדי שחקנים מוגבלים טכנית או איטיים ולא היה אפשר להניע כדור ככה.

שאפו לדורטמונד, קבוצת כדורגל פנטסטית, קהל מעולה, קלופ והשחקנים הם כמו משפחה וראו את זה אחרי הצ'אפחה עם פישצ'ק ועוד.

אומרים שהדבר הכי טוב בכדורגל הוא שלכל שבת יש מוצאי שבת, כולה יומיים עוברים והראש כבר בויסנטה קאלדרון ואוטוטו גומלין. זו מכה שקשה להתאושש ממנה עם כל הכבוד לחואניטו הגדול. בכל-מקרה, הייתי מסתכן גם בהפסד כפול באותה התוצאה בברנבאו ועושה הכל כדי שהמשחק יהיה כמה שפחות לפרוטוקול, קרי עולה עם הרכב ממזרי. אולי עם אסיין מגן ימני, אולי עם שני חלוצים. צריך לשנות, השיטה הרגילה לא עובדת. והברנבאו צריך לתת את האווירה כמו ב-2002, כי זו הקבוצה לטוב או לרע. הלכתי לראות את המשחק נגד דורטמונד מ-2003. ראול, פיגו, זידאן, רוברטו קרלוס, רונאלדו. האללה מדריד לילה טוב.

11. שםמשתמש Member

לא ברור מה מוריניו ניסה להשיג עם אוזיל באגף...זה נכשל לחלוטין. על הנייר מודריץ' באמצע זה עוד מובן, אבל אם זה אומר להיות בלי שחקן כנף ימין טבעי וככה בעצם לנטרל את התרומה של אוזיל...לא חכם במיוחד. מודריץ' שחקן אמצע 50-50, לא פליימייקר סטייל אוזיל/גצה/סילבה (זאת אומרת מספר 10). אין לו מספיק יצירתיות לדעתי.

נערך לאחרונה ב: ‏25/4/13
  12. Love Is Red Member

מה שמדהים שמלאגה הקטנה הפסידה רק 3-2 לדורטמונד, מעניין מה זה אומר על הכדורגל הספרדי (אולי הוא מכור? :|)...
    פשוט הזוי ששתי קבוצות הספרדיות הכי טובות מתבזות ככה מול כל העולם ונראות כמו הצל של עצמן בלי טיפת רחמים...
    מילא ברצלונה, כי באיירן מינכן דורסת את הליגה הגרמנית, אבל ריאל מדריד, ועוד מול קבוצה שנראתה לא הכי טוב מול קבוצה ספרדית ברמה פחותה או שווה לזו של ריאל, הזוי פשוט (או שמשהו מסריח בליגה הספרדית...).

13. rashe18 Member

הערב הוכח סופית מיהי הקבוצה הכי טובה בתבל.
    את החותם הרשמי תקבלו בווימבלי.
    תודה לך דורטמונד על עוד ערב מדהים.

14. אלי מתחן Member

זה כזה נורא אם מוריניו ילך?
    היום הוא אכזב אותי ברמה שקשה לי להשתחרר ממנה. נמאס לי לראות קבוצה שמתוכנתת לנצח את ברצלונה, אבל לא מסוגלת לנצח שום קבוצה טובה אחרת ונמאס לי לראות את כל העלגים האלה בהרכב של המועדון הכי עשיר בעולם. הקרדיט שהיגוואין, די מאריה, אוזיל וקדירה קיבלו השנה מוגזם בכל קנה מידה. בלי עונה מהסרטים של רונאלדו אנחנו לא מעפילים לליגת האלופות.
    במשחק הקודם מול דורטמונד, היה ברור שמודריץ' לא יכול להסתדר עם הקישור של דורטמונד, ורק שאסיין נכנס נראינו כמו קבוצת כדורגל. מדוע היום מוריניו חיכה עד ל4-1 עם החילוף שכל השאר ראו שצריך כבר במחצית?
    הקיבעון המחשבתי הזה של לצאת עם תוצאה טובה במשחק הראשון כבר הפיל אותנו מול ברצלונה לפני שנתיים, מול באיירן בשנה שעברה ואפילו מול דורטמונד במשחק הראשון העונה.

15. riquelme1 Member

השאלה מה יהיה יותר טוב? אני מסכים חלקית עם הכשלון של מוריניו, ב-3 שנים הוא לא בנה תלכיד מספיק טוב וחזק, הוא אכן שיפר את ריאל ואכן ריאל שלוש שנים ברצף מעפילה לחצי גמר ליגת האלופות, לעומת 6 שנים מבישות שלא עברה אפילו את השמינית, אבל עדיין לא הצליח להרים אותה מדרגה.