צ'מפיונס: גם דורטמונד יודעת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י idans10, ‏24/4/13.

1. riquelme1 Member

פנדל שערורייה, לא היה שום דבר, דורטומנד שוב נהנת מהשופטים. התחלתי לראות מהדקה ה-60, אז לא יודע מה הלך לפני.

וברצינות, פשוט ביזיון מה ששתי הספרדיות הגדולות עושות, ככה לא נראת קבוצה של מוריניו, בטח בחצי גמר הצ'מפיונס ובמעמד כזה, זה כבר ידוע שאת ההגנות הברזל שהיו לו באינטר ובצ'לסי ובפורטו אין לו, אבל מזה הביזיון הזה?

2. שםמשתמש Member

איזה כדורגל יש בגרמניה. שוב בראבו. פחות או יותר מה שקרה אתמול מלבד הטעות של הומלס שעוד משאירה לריאל איזהשהו סיכוי ריאלי בגומלין. לבנדובסקי חלוץ ענק, דורטמונד נפלאה. הספרדיות פשוט נפלו בשני המשחקים האלה מהגרמניות ובצורה מוחלטת.

לדעתי כן היה פנדל.

נערך לאחרונה ב: ‏24/4/13
  3. אלי מתחן Member

עוד לא נגמר המשחק, אבל בניגוד לאתמול אני לא חושב שאפשר להגיד שדורטמונד קבוצה מפחידה. היא שיחקה מעולה אבל אי אפשר להתעלם מהעובדה שריאל הגיעה ביכולת עלובה, כזאת ששנים לא ראיתי מקבוצה ברמות האלה.

4. riquelme1 Member

שתי הגדולות פשוט ביישו את הכדורגל הספרדי, ריאל אחרי שראתה מה באיירן עשתה אתמול לבארסה, ועוד נגד קבוצה פחות טובה מתבזה גם היא, פשוט שערורייה.

כל הכבוד לשתי הגרמניות, אבל הספרדיות הגיעו למשחקים האלה בגישה של משחקי ליגה זניחים, שום מחוייבות, כלום, נאדה.

איכס.

ואמוס מאלאגה, רק גורם להעריך את ההישג שלהם יותר.

5. ראיין אדלי Member

אחרי 2 ערבי ליגת האלופות נותר לי להגיד לגרמניות דבר אחד - תודה.
    תודה על רגעי אושר בלתי פוסקים. תודה שהשתקתם את אוהדי ההצלחות בישראל. ויותר חשוב מהכל - תודה שהצגתם את הכדורגל היפה ביותר שראיתי בשנים האחרונות.
    גמר גרמני לחלוטין - דורטמונד נגד באיירן. ואיזה גמר זה הולך להיות...

6. eran.m Member

Priceless, לא האמנתי שדורטמונד יצליחו לשחזר את ההצגה של באיירן מאתמול ( חבל רק על השער הדבילי שחטפו )...

7. alexshw Member

אתמול והיום זכינו בקלאסיקות נפלאות של הצ'מפיונס שיזכרו עשרות שנים.
    בדרך כלל חצאי הגמר זה מלחמת חפירות טקטית ומשעממת והעניין בעיקר במתח.
    פה בצורה נדירה ראינו קבוצות שפשוט לא מסוגלות לשחק הגנתי.
    גם באיירו טגם דורטמונד משתפרות ככל שהן מתקדמות במפעל הזה.
    הנאה צרופה. הולך להוריד את המשחקים האלה למחשב.

8. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני בהחלט חושב שמה שראינו בשני הימים האחרונים רק עושה טוב לכדורגל האירופאי (בטח כשרואים שתקציבה של דורטמונד לא גדולה כמו שתי הספרדיות וביירן), אבל אני מחכה עד לגומלין. שער החוץ של רונאלדו עלול לעזור לריאל בגומלין, אבל ברור שכרגע דורטמונד יושבת חזק חזק מאחורי ההגה.

הלוואי גמר כל גרמני על אדמת אנגליה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx
    אגב, יכול להיות שאולי נראה גם שינוי בצמרת כדורגל הנבחרות. ספרד בירידה וגרמניה בעלייה...

9. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אני תמיד בעד בארסה אבל צריך להגיד את האמת, שתי הגרמניות נתנו כאן חצי גמר אדירים. גם אתמול, גם היום. נכון שהגומלין היום מעט יותר פתוח בגלל שער החוץ של רונאלדו, אבל כמו שניחשתי שריאל תכבוש היום, אני מנחש שגם הגרמנים יעשו את זה על אדמת ספרד.

אגב, מה הסיבה שבצ'מפיונס נכנסים 65,000 צופים ובליגה 80,000? יציעי עמידה?

10. קשר שמאלי Member

היגוואין ופפה לא שווים הרכב בקבוצת המילואים של ריאל מדריד

11. Iker Casillas משתמשים של כבוד היכל התהילה

מעניין אם יש איזושהי קבוצה פראיירית מספיק כדי לקבל את פפה - כבר מאז המשחק נגד ישראל אמרתי שאין לו שום מקום בסגל של ריאל מדריד, ככה שכרגע מתוך חמשת הבלמים שלנו, רק שניים באמת מתאימים למעמד הזה כשאחד הוא עוד לא בן 20 והשני מטומטם כמו בול עץ.

בהתחלה עוד הייתה לי חיבה לרוייס הנהדר, אבל הוא פשוט צלל ללא הפסקה במשחק היום וזה היה מאוד מרתיח. בגמר בכל מקרה אהיה בעד באיירן כדי שלפפ לא יהיה למה לשאוף ובגלל רובן וחאבי מרטינז, אבל מגיע לכל שחקן מדורטמונד מגיע כל הכבוד על דרך נהדרת של כל אחד מהם. נו טוב, אולי זה מגדיל את הסיכוי שמוריניו יישאר בריאל בעונה הבאה כי הוא עדיין לא זכה בהכל.

12. Gunner_ForeveR Member

לא יאומן. אם אתמול הופתענו מהתבוסה שברצלונה קיבלה מה נגיד היום? אפילו דורטמונד שלא באה כפייבוריטית במפגש הזה (לדעת רבים לפחות) גם היא דורסת את הספרדית האימתנית השנייה. חבל שדורטמונד ספגה את השער הטיפשי הזה, 4-0 והם היו שומרים על הרקורד המרשים מאתמול. עדיין אני חושב שלריאל יש סיכוי קטן לעלות. ההגנה של דורטמונד מעט פחות טובה ולריאל יש שער חוץ לעומת ברצלונה. וניתן להבין שאני לא חושב שלברצלונה יש סיכוי. אבל במפגש השני זה לא סגור לגמרי לדעתי, אבל ריאל תצטרך להיות בשיאה בגומלין ולקוות לטוב וגם מעט מזל לא יזיק.

שאפו לכדורגל הגרמני שהופך היום למספר 1 בעולם.

13. South Boy Member

אני באמת חסר מילים.
    הרבה חברים ובני משפחה שיצא לי לדבר איתם על ההגרלה כבר הכתירו את ריאל כפיינלסיטית וכאילו שכחו מה היה עד לא מזמן בשלב הבתים, כאילו שכחו שדורטמונד הקבוצה היחידה באירופה שלא הפסידה העונה במפעל, ואני ביקשתי שלא יספידו את דורטמונד והנה היא התפוצצה על הקבוצה שהשם שלה הולך לפניה. לבנגולסקי הוא פשוט שועל רחבה חלוץ אימתני ואחד הסקוררים הטובים ביותר שיצא לי לראות בתקופה האחרונה, רויס עשה כל כך הרבה צרות להגנה האומללה של ריאל, פשוט תענוג צרוף לראות את הקבוצה הזאת, וכל המחמאות מגיעות למנצח על התזמורת הזאת יורגן קלופ, אחד המאמנים הבודדים שבאמת עושה את ההבדל בקבוצה שהוא מאמן בה, פשוט תותח.
    אחד מחצאי הגמר היפים ביותר שאני זוכר, שני ערבים מהנפלאים שיצא לי לעבור בתור צופה כדורגל.

נערך לאחרונה ב: ‏24/4/13
  14. aloneli Member

סחטיין דורטמונד.
    מבחינת האוהד הניטרלי זה חבל כי זה אולי שני חצאי הגמר הכי חד צדדים שהיו בשנים האחרונות ואולי השבוע הבא זה לפרוטקול בלבד.
    כמה שהספרדיות יבכו על השיפוט שיותר עזר להן בשני המשחקים הן פשוט נראו כל כך גרוע.באמת שאני לא זוכר שתי קבוצות שביישו את המעמד של חצי גמר כמו ריאל ובארסה.באיירן ודורטמונד היו במשחקים האלו כמה רמות מעל ובצדק השפילו אותן.

חוץ מזה סוג של הרגשה טובה.לפני המשחקים דיברו כמה הליגה הספרדית טובה וכמה הגרמנית פח.העונה דורטמונד כבר חגגה על ריאל ומאלגה ובאיירן חגגה על ולנסיה ובארסה.אז הנה זה התפוצץ לכולם בפנים.

בסופו של דבר אז יש מצב שכן יהיה קלאסיקוhttp://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

15. shlomydavid מנהלים

משחק גדול של דורטמונד! כ?כ מגיע לה הניצחון בהפרש הזה.
    השער השלישי של לבנדובסקי היה פשוט מדהים, איזו קפיצה הבאתי - זה היה באמת וואו!