צ'מפיונס, גומלין חצי הגמר: באיירן דורסת בשנית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י idans10, ‏1/5/13.

1. eran.m Member

לאוהד ברצלונה-פסז

1.לא הצלחנו לקנות את השופטים כי הקדימו אותנו, אתה כנראה בתור אוהד ברצלונה לא ותיק לא יודע שבתקופת פרנקו הליגה הספרדית לא בדיוק הצטיינה ( וגם באירופה לעזרתה של ריאל מדריד ) בטהרתה, ואם אפשר אז גם טיפ קטן בשבילך לחיים והוא : שבכל מקום שיש כסף יש שחיטות, זה שטרם גילית אותה או שאתה מסרב לראות לא אומר שהיא לא קיימת.

2.מסי לא פירק את הגנת יוניטד בסך הכל שער אחד הוא כבש אם כבר אטו הוא זה שגרם לכל הבלגן שם, וליוניטד לא היתה אז ההגנה הטובה בעולם כי אם למילאן.

3.אני כמעט בטוח שברצלונה ניצחה את קבוצות הפח בליגה של 0-4/5/6 שגרמו להם לחשוב שהם לא עבירים ושהכל מצוין.

4.הפעם היחידה שברצלונה קופחה סופסוף היה השנה מול פסז, אז תפסיק לנסות למצוא טעויות שיפוט שהם נפגעו מזה כדי שתוכל לומר שהטעויות שיפוט מתאזנות כי אלו לא היו טעויות אלא שערוריות שמהן הם נהנו וכל שאר האוהדים כאן יודעים זאת.

5.אני אוהד מילאן 19 שנים וזה הרבה לפני שהיתה איזושהי תקשורת ספורט בארץ שניסתה לתת העדפה למילאן, לא שזה קרה אלכס.

6. כן, כן, מילאן שלטה בליגת האלופות לצערך בעשורים מ 1990-1999 שני זכיות ושני סגנוניות
    וגם בעשור 2000-2009 ( כן, כן תתפלא ככה מונים עשור באופן קלנדרי, ולא איך שבא לך ) עם שני זכיות וסגנות ( דבר שברצלונה לא עשתה מעולם )

נערך לאחרונה ב: ‏2/5/13
  2. eran.m Member

ולגבי הליגה האיטלקית אתה כנראה לא יודע אבל אז היה אחד בשם מוג?י שלא רק שעזר ליובנטוס אלא דפק את היריבות שלה.

בקיצור : צא ולמד.

עוד יכול להיות גמר עם 0-0 לא שזה אומר שהמשחק יהיה משעמם אלא הפחד מלהפסיד יתן את הטוון, ואז בארץ יבכו למה זה לא סופר-קלאסיקו בגמר.

לשחקן שסבל הכי הרבה בשנים האחרונות עם הנבחרת ( חצי גמר 2006, 2010, 2012 וגמר ב 2008 ) ובאיירן ( גמר ב 2010 ו 2012 ) אולי סופסוף יאיר המזל ויקיח את תואר הקבוצות הכי חשוב לאחר שחמק ממנו פעמיים בעבר.

3. aloneli Member

7-0 על בארסה הגדולה מי היה מאמין.כמו שהפרשנים בישראל כבר הכינו תירוצים כנראה שנשמע עוד כמה בתקופה הקרובה.אבל האמת שזה הנצחון הכי גדול בהיסטוריה של ליגת אלופות.לא רק ה7-0 במעמד של חצי גמר אלא על כך שזה היה נגד קבוצה שיש כאלו שמחשיבים אותה לאחת הגדולות בהיסטוריה.לדעתי ה3-0 היום גדול יותר אפילו מה4-0 בשבוע שעבר כי אין הרבה קבוצות שמסוגלות להפשיל את בארסה 7-0 ובכזאת קלות ובכזאת עליונות.

באיירן הזאת כנראה אחת הקבוצות הגדולות שהיו,אבל כמובן שבאיירן הזאת תצטרך לזכות בתואר אירופי כדי שבאמת תיזכר.

4. Bensh Member

1. "תקופת פרנקו" שבה קנו שופטים בספרד הייתה פחות או יותר בשנות השלושים-ארבעים (כשהשיא היה ב1943, כשאיימו על שחקני ברצלונה במחצית כשהם ביתרון והמשחק נגמר באיזה 11-1 לריאל). בליגה האיטלקית מכרו אליפויות עד העשור האחרון

2. "מסי לא פירק את הגנת יוניטד בסך הכל שער אחד הוא כבש אם כבר אטו הוא זה שגרם לכל הבלגן שם" - גם אטו הבקיע "בסך הכל אחד שער", אז למה לשיטתך הוא זה שגרם לכל הבלגן שם (טענה שקרית לחלוטין כמובן, אבל כנראה הזמן שעבר והתסכול שהצטבר טשטש מעט את ההיסטוריה)?

3. לדעתך אם בברצלונה מרגישים שהם לא מספיק טובים כדי ללכת עד הסוף בצ'מפיונס, הם צריכים לתת הוראה לשחקנים לא לנצח קבוצות בליגה? האם כל קבוצה שמצליחה לקחת אליפות בליגה אבל לא את התואר האירופי היא בועה שקרית שיוצרת לעצמה אשליה, או שזה טיעון גאוני שתפרת במיוחד לבארסה?

4. על כל משחק של בארסה בליגת האלופות שתגיד שהשופטים עזרו לה, אני יכול להפנות אותך למשחק השני באותו מפגש כפול שבו עשו טעויות קשות מול בארסה. בין אם זו צ'לסי, אינטר, ריאל ומה לא

5. אז זה בטח צירוף מקרים שלפני 19 שנה מילאן לקחה את ליגת האלופות עם 4-0 על בארסה בגמר. אתה בכלל לא אוהד הצלחות. מה פתאום

6. לקרוא לשתי זכיות במהלך עשר שנים "שליטה בליגת האלופות בעשורים" זה קצת פתטי ומנותק מהמציאות. מיותר לצחוק, מיותר להגיב

5. rashe18 Member

כל כך אירוני שאחרי סדרת הפסדים, אוהדי ברצלונה מבקשים לעשות ניקוי אורוות. אלה אותם שחקנים ששלטו ביד רמה שנים רבות באירופה, פתאום פג תוקפה של הסחורה וצריך להחליף! מאד מצחיק אם לא עצוב.

הבעיה העיקרית של ברצלונה היא בעמדת המאמן, לקבוצה הזו פשוט מאד אין מאמן. אני מצפה מקבוצה שהושפלה במשחק הראשון 0-4 להגיע כדי לפחות להציל את הכבוד האבוד, אבל ראינו על הקווים מאמן אדיש ובמגרש שחקנים שפופים בלי רוח לחימה ובלי שום עניין, כאילו הגיעו כדי להעביר את הזמן. משחק כ"כ שקוף ורך מצד שחקני ברצלונה.

- ריברי חוגג באגף, וילאנובה לא מגיב.
    - התנועה של רובין כ"כ שקופה. הוא תמיד חותך שמאלה לחפש את המסירה/הבעיטה. התנועה שלו כ"כ שקופה, אבל שחקני ברצלונה מתקשים לעצור אותו כאילו איזה כוכב חדש עלה מהנוער ועדיין לא מכירים את המשחק שלו.
    - במקום לנסות להוציא את באיירן מהאיזון (ע"י ביצוע עבירות, משחק פיזי), ברצלונה פשוט משחקת לידי הגרמנים. עוד ועוד הנעת כדור אנמית חסרת תכלית.

אין ספק ששום דבר לא היה מונע מבאיירן הערב את העלייה, אבל לפחות להילחם על הכבוד האבוד, ברגעים מסויימים של המשחק היה עושה רושם ששחקני באיירן מורידים הילוך ומרחמים על ברצלונה.

זה היה מביך.

6. rashe18 Member

אני לא יודע למה קלופ מעדיף את קווין גרוסקרוץ על פני נורי שאהין כאשר גצה לא עומד לרשותו.

גצה לא עושה יותר הגנה ממה ששאהין עושה.

גרוסקרוץ הוא שחקן שאוהב להילחם ושורף הרבה שטחים אבל לוקה בפן הטכני. אי אפשר לנצח את באיירן בלי מהלכים טכניים. במשחק האחרון מול ריאל היו לגרוסקרוץ שני מצבי מסירה שהיו יוצרים מצבי הבקעה אבל הוא לא דייק.

לדעתי שווה לשלב את שאהין, כי עושה רושם שגצה לעולם לא ישחק מול באיירן.

7. zivmay Member

סוף סוף דיבור לעניין! וכבר אמרתי את זה פה- מאמן אנמי, קבוצה אנמית. טיטו לא מגיב לכלום, למרות שבאיירן נמצאת בכושר מטורף היא משחקת באופן די צפוי. למרות שמסי השחקן הכי חשוב בבארסה, לדעתי השחקנים הכי חשובים בשיטה הם בוסקטס ומסצ?ארנו. שניהם היו חסרים אתמול, ובמשחק הקודם בוסקטס היה חלש( בכללי העונה ). אבל למרות כל החיסורים, טיטו היה צריך לחשוב על משהו. לפפ הייתה הגנת טלאים בגמר הראשון מול מנצסטר, אבל פפ הוא טקטיקן מעולה ובעל כריזמה מטורפת. אם הייתי רוסל הייתי משתגע ומביא את אוסקר גארסיה, זה נשמע מצחיק אבל הוא מאוד מזכיר לי את פפ.

8. Der Rotbart Member

כן, בפורום הגרמני זו היתה הטענה האולטימטיבית נגד קלופ, שמוכיחה לכאורה כמה הוא לא מבין כלום. אני לא ממעריצי קלופ אבל זה היה חילוף קלופי מובהק: בסיטואציה שנוצרה הוא העדיף שחקן פיזי ואגרסיבי עם חיבור לתלכיד הקבוצתי. לפעמים זה עובד http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

9. OriRR Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx

כתבה לסיכום המשחק של מיכאל יוכין, תענוג לקרוא ולשמוע אותו!

http://sports.walla.co.il/?w=/196/2638509

10. eran.m Member

לפי התאוריה שלך דברים שהתקיימו בעבר הם לא התקימו כלל ( כלכך אופייני לאוהד ההצלחות הישראלי ולשלל תרוציו ).

אז אם אני עושה אנלוגיה לפי התאוריה הזו שלך גירוש ספרד והאנקויזיצייה לא התקימו כי זה היה ליפני 500 שנה +/- ואולי גם השואה.

אתה כנראה מפספס כמו יתר אוהדי ההצלחות את הנקודה, שלי אף אחד לא עשה שטיפת מוח להיות אוהד מילאן בשונה משאר ההצלחות של ברצלונה בארץ בשנים האחרונות, אין מה לעשות זו עובדה המצליחה ביותר בשני העשורים האחרונים בליגת האלופות.

לך תסביר לריאל מדריד למה הם לא עברו את שמנית הגמר 6 שנים ברציפות וחצי הגמר 3 שנים ברציפות, כנראה בגלל שהליגה הזו לא נותנת לך אפשרות לדעת את החולשות שלך עד אשר מגיעה קבוצה אמיתית ולא איזה גראנדה שנותנים לה חמישייה וחושבים שהכל יופי טופי.

זו שעתם היפה בייתר של אוהדי הקבוצות האחרות, פשוט בדיחה עצובה האוהדי הצלחות האלו, מקוה שעכשיו נסתם הגולל עליהם ויחזרו לבינוניות שאפיינה אותם לא לפני הרבה שנים.

השחקן הנוסף שולי ישתנה מזלו בדומה ללהאם הוא כמובן שוינשטינגר שגם הוא היה שותף לכל אותן מפחיי הנפש של נבחרת גרמניה ובאיירן.

11. נעם Member

להגיד שהתנועה של רובן שקופה זה כמו להגיד שמסי צפוי. זה לא משנה כמה ברור המהלך, יש שחקנים שפשוט קשה עד בלתי אפשרי לעצור...אני אגב לא נוטה להבחין בין רמות הדריבל של השניים..(ולמרות זאת, מסי שחקן הרבה יותר שלם מרובן)

12. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/601846_522672427795876_717972117_n.Xxx

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

13. דימה Member

אם באיירן תיקח את הגמר, אני באמת מרחם על גווארדיולה. עונה כזאת מטורפת עם כל כך הרבה שיאים שנשברו על ידה, רף ציפיות כזה גבוה, לא מקנא בפפ גווארדיולה שלדעתי הולך לעבור גנהום לפחות בהתחלה.
    ודבר שני, יכול להיות שזה רק אני - אבל בתור אחד שמעדיף את דורטמונד על באיירן, רק אני חושב שיש יותר סיכוי להניף את הגביע מול באיירן מאשר מול ברצלונה? אחרי הכל דורטמונד עשתה עונה אדירה שנה שעברה כולל תצוגות לא רעות בכלל מול באיירן, ומול ברסה השד יודע לאן המשחק היה הולך..

14. Civil Anti Madridista

לא חושב שניקוי אורוות כמו שאמרת זאת ההגדרה הנכונה, אבל כן צריכים להתבצע מספר שינויים משמעותיים בהגנה שפשוט קרסה השנה בכל משחק
    מלבד ג'ורדי אלבה כל קיץ העדיפו לחזק את הקישור וההתקפה והתעלמו לגמרי מהנקודה החלשה באמת שצריכה חיזוק, והשנה הכל התפוצץ
    מלבד זה שחקנים כמו אלכסיס סאנצ'ז ואלכס סונג צריכים למצוא עצמם בחוץ. מסצ'ראנו צריך לחזור להיות קשר האחורי, ולשקול מה לעשת עם פדרו, ססק וויה

15. Love Is Red Member

אוהדי הצלחות?
    זאת לא מילאן שהובסה 4-0 מול אותה ברצלונה?
    זאת דורטמונד שעלתה בדקה ה93 מול מלאגה מהליגה הספרדית ומלאגה היא לא קבוצה גדולה בכדורגל הספרדי...
    לבוא ולטעון שהכדורגל הספרדי זה רק ברצלונה וריאל וכל השאר חלשות זאת בדיחה לא טובה.
    אתה יכול לטעון שבאיירן מינכן השנה היא קבוצה קטלנית ואיכותית אבל לטעון שהליגה הגרמנית למשל יותר חזקה מהספרדית תהיה טעות גדולה כי אם אני משווה אז הליגה הספרדית יותר טוב ולו בגלל הסיבה שקבוצה כמו מלאגה הצליחה לעשות לדורטמונד צרות וכמעט לעלות שלב ובצורה מעוררת הערכה בניגוד לריאל שהובסו בגרמניה בלי בושה, מלאגה הצליחה להוכיח שהיא קבוצה טובה ורק בגלל חוסר ריכוז בהגנה היא הפסידה 3-2 בסיום.

קצת יותר ריכוז מצד ההגנה של מלאגה ומלאגה בחצי הגמר ואין לך מה לומר בכלל על הכדורגל הספרדי...