צ'מפיונס, גומלין חצי הגמר: באיירן דורסת בשנית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י idans10, ‏1/5/13.

1. Der Rotbart Member

אנחת רווחה.... הפעם אסור לתת לגביע הזה לחמוק לנו מבין הידיים.

שמח שרובן החליט להמציא את עצמו מחדש בדיוק בזמן; אני רחוק שנות אור מלסמפט אותו, וראיתי כמה לא טוב הוא עשה לקבוצה בשנתיים האחרונות, אבל באמת כל הכבוד!

לילה טוב (תרתי משמע, כמו שכותבים כאן).

2. VAR Member

אחרי הרביעייה נגד ארסנל היה לי ספק. אחרי הצמד בברנבאו באותה העונה היה לי ספק. אחרי החמישייה נגד לברקוזן עדיין היה ספק. אחרי שפירק אותנו השנה בגומלין שמינית הגמר עדיין היה ספק. אחרי חצי הגמר הזה כבר אין ספק. מסי הוא הכי גדול בהיסטוריה. איתו הם הקבוצה הכי טובה אי פעם. כשהוא לא משחק (היום), משחק פצוע (שבוע שעבר) או מנוטרל (סן סירו) הקבוצה הזאת יותר חלשה מזו שהייתה לפני שהגיע רונאלדיניו.

חלוץ טבעי אחד בכל הסגל (וגם אותו הסיטו לאגף), קבוצה שלא מהווה איום בכדורי גובה, הגנה מאוד חדירה ובכלל, הם יותר מידי מכורים לשחקני הבית שלהם, גם כשברור שזה ממש לא זה (בארטרה זה המחליף בהיעדרם של פויול ומסצ'ראנו, שגם הוא לא בלם טבעי?). עם כל המגרעות האלה, איתו הם נראו כמעט בלתי מנוצחים. בזה נמדד שחקן גדול באמת, הרבה יותר מהכמויות הבלתי נתפסות של שערים ובישולים.

שמח על התוצאה ועל הגמר שמחכה לנו אבל מגיע לפרעוש את כל הריספקט שאפשר.

3. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

ערוץ הספורט...מה לא נאמר על הערוץ הזה כבר. כרגיל, בלופים, שמות הפצועים של בארסה, ש"לעולם" לא נדע מה היה קורה עם הם היו משחקים - שוב מדברים על מסי, שוב "ברצלונה ב'", שוב ושוב...

כרגיל, שום מילה על באיירן. תארו לכם את ברצלונה מנצחת 0-7 את באיירן, אם מישהו היה מדבר על המפסידה....

4. Landon Donovan Member

משעשע, כשזה בא מאוהד של הליגה הכי מושחתת בעולם. מה קרה, את השופטים האירופאים לא הצלחתם לקנות?
    זה הרי בולשיט מוחלט. הדוגמה הקלאסית לכך היא שמסי פירק לבדו את ההגנה של יונייטד בגמר 2009. הגנה שנחשבה לטובה בעולם.
    זה כמובן בולשיט מוחלט, כמו שכל מי שראה את ברצלונה העונה יוכל להגיד לך - בארסה פשוט פחות טובה משהיא הייתה לפני שנתיים. אבל זה שאה מדבר שטויות לחלוטין לא מפתיע.

ומטעויות שיפוט נגד בארסה, כמו שהיו בחצי גמר 2010, אתה כמובן מתעלם. מפתיע? מה פתאום. קשה לבנות קייס טוב הרי כשהמציאות לא תואמת את הטענה.
    אגב, האם צריך להזכיר לך את טעויות השיפוט לטובתכם ולטובת הקבוצה שלי העונה מול ברצלונה? כל כך מהר שכחת?

כן, כי אתה בכלל לא אוהד הצלחות. אתה בכלל נולדת 5 דקות מהסן סירו, אין שום קשר בין היותה של מילאן אחת הקבוצות המעוטרות באירופה לאהדה שלך. תחזור בבקשה לאונן מול המראה.

אגב, שלטה באירופה? חחחחחחחחחחחחחחח. אפילו באיטליה מילאן לא שלטה באותה תקופה. אל תשכתב את ההיסטוריה בבקשה.

5. riquelme1 Member

כל השידור של ארבל ואוחנה היה שבחים לבאיירן, מלר שלא מפסיק לגמור על דורטומנד ובאיירן ושמח ומבורך שזה יהיה הגמר.

לא יודע מה שמעת, אבל אני שומע אין ספור מחמצאות(בצדק) לגרמנית, מעניין שמיזה לא אכפת לכם.

6. alexshw Member

עם כל הסופרלטיבים האפשריים לקבוצה המטורפת הזו של באיירן, ברסה ביזתה את המעמד פשוטו כמשמעו. איפה המלחמה ואיפה שמירה על הכבוד?
    לא חושב שבמעמד חצי גמר של גביע אירופה ראינו אי פעם כזו תוצאה בסיכום שני המשחקים.
    גם לא בהסטוריה של ברסה בשלבי הנוק אאוט(רק דינמו קייב ב - 97 עשתה לה את זה אבל בשלב הבתים).

מאמין שמצפה לנו אחד הגמרים הכי מרתקים, כי אני לא רואה את הקבוצות מתחפרות במשחק הגנתי. זה הגמר שרציתי.
    ברכות לאוהדי הכדורגל הגרמני.

נערך לאחרונה ב: ‏1/5/13
  7. doundoun Member

צריך להיות "אוהד" שרוף או סתם עיוור { זה בדרך כלל הולך ביחד} על מנת לא להבחין שתם עידן בברצלונה
    והכתובת הייתה על הקיר כבר בתחילת השנה שעברה אבל זה היופי בכדורגל,כל פעם מופיעה קבוצה חדשה
    המציתה ומשלהבת את דמיוננו ודוגמאות יש למכביר,אייאקס,ריאל של זידאן,מילאן הגדולה,בארסה של רונלדיניו ולאחר מכן של מסי ועוד ועוד ומה שנותר עכשיו לעשות הוא פשוט להודות למזלנו הטוב שאיפשר
    לנו לראות כל כך הרבה תצוגות כדורגל בלתי נשכחות ומצד שני להנות מהכדורגל ההתקפי והמהנה של
    דורטמונד ובאיירן.
    כמובן שיהיו לא מעט שיבקשו לרקוד על הדם אבל חובבי הכדורגל האמיתיים ידעו להעריך כל קבוצה באשר
    היא {ולא משנה מוצאה כלל ועיקר} כל עוד אנו מקבלים את כל הסיבות להמשיך ולאהוב את הספורט הזה.

תודה לבארסה על שנים נפלאות ועכשיו אפשר להתמרק לקראת גמר בין שתי קבוצות סופר אטרקטיביות
    שיחשבו לא רק לזכות בגביע הנכסף אלא יעשו זאת בסגנון הכי מהנה שאפשר.

8. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מלר הוא אוהד כדורגל אמיתי,בעוד לשאר החברה יש נטייה להיסחפות,כאוהד נטרלי(החל משלב חצי הגמר ובכל הלא נוגע ליובנטוס) קצת נמאס לך לשמוע גניחות מצד נדב יעקבי(שאני מכבד את הידע העצום שלו) בכל פעם שמסי עובר את קו החצי או את קו ה9 קמ"ש,נמאס לך שאם בארסה מנצחת אז היא עילאית אבל אם היא מפסידה תמיד יהיו תירוצים (מה היה אם מסי היה משחק וכו')
    אין לי דבר נגד הכדורגל הספרדי,כאחד שבאמת אוהב את המשחק אני הייתי מהראשונים להסחף אחרי רונאלדיניו,הרגעים מול צ'לסי יחרטו בזכרוני לעד למרות שאין לי שום רגש אמיתי לאחת מהקבוצות.אני מהראשונים שיודעים להעריך את היכולת המדהימה של מסי לעשות את הדבר הכי מסובך ולגרום לו להראות כלכך פשוט,אבל אני גם נסחף אחרי הרעננות במשחק של דורטומנד,נדהם מהעוצמה שמפגינה באיירן. אני אוהב כדורגל. וקצת נמאס לי שבארץ יש יותר בארסה וריאל מכדורגל.

9. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

:aaa8:

10. Landon Donovan Member

אני מקווה מאוד שאתה טועה פה, כי בפעם האחרונה ששתי קבוצות עלו בסגנון הכי מהנה שאפשר בארסה פירקה את יונייטד. אני אשמח מאוד אם דורטמונד תמלט מגורח דומה.

11. doundoun Member

לא יודע אם יצא לך לראות משחקים של דורטמונד ב2 -3 האחרונות אבל קלופ לא משנה סגנון ולא משנה
    מי היריבה,זה לא אומר שדורטמונד לא תתגונן אבל האמן לי שהקבוצה הזאת חושבת ועושה כל הזמן התקפה
    ואני בהחלט לא חושב שנקבל גמר חד צדדי,ממש לא!

12. nwish Member

יש חדשות על כשירותו של גצה לגמר?

13. Der Rotbart Member

לא וגם לא יהיו בקרוב. זו פציעה שלוקח בדרך כלל בין שלושה לשישה שבועות להחלים ממנה. אני מניח שבעוד שבועיים התמונה תהיה בהירה יותר. על מצבו של בנדר לא שמעתי.

14. אלי מתחן Member

ראיתי משחקים ביניהם בגרמניה, חוץ מה5-2 בגמר שנה שעברה זה לא היה איזה הצגת תכלית.

15. 亚历山大帕托 Member

מה אתה רוצה, 4:3 בכל משחק ליגה? שתי קבוצות שמשחקות נהדר ויש ביניהן יריבות מרה. גם אם זה יהיה 0:0 ופנדלים, זה יהיה מרתק.