צ'לסי 21/22 – A Patch of Blue

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Footballover, ‏9/9/21.

1. Footballover Member

אי אפשר להתווכח שיש שיפור בחודשים האחרונים, אבל הקבוצה הזאת זה פשוט לא זה. מרגיש שראיתי את המשחק הזה כבר איזה 5 פעמים העונה- משחקים טוב, לא מנצלים מצבים בצורה פושעת קיצונית, ונענשים. קבוצה חלשה, מאמן שלא מגיב מספיק מהר למתרחש על המגרש ולא פוגע בחילופים, ושחקנים לא מנוסים וללא מנהיגים. יש פוטנציאל אבל אנחנו צריכים לפגוע בחלוץ ובלם במינימום כדי לעשות שדרוג אמיתי בעונה הבאה.

פוצ'טינו לא הוכיח את עצמו העונה אבל מרגיש לי שלפטר אותו זה להתחיל הכל שוב מהתחלה. הייתי נותן לו עד ינואר כדי להבין אם תהיה שם התקדמות. על היום אפילו אי אפשר להאשים אותו. זה חומר שחקנים שאי אפשר לעבוד איתו. אף אחד מההרכב שלנו היום לא פותח בסיטי, אף אחד. זה כל הסיפור.

2. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מתווכח. אין שיפור בחודשים האחרונים.

Sturridge אוהב/ת את זה.
  3. Sturridge Member

השיפור: התקדמנו ממקום עשירי למקום עשירי עם משחק חסר.
    אין שום שיפור, יש פאלמר אחד שנמצא בגוד מוד ו… זהו. על הקווים הדחליל אותו דחליל והערבים אותם ערבים.

4. oranfu Member

דוקו לא עשה שום דבר מיוחד בגול, ראה את דה-בריינה עושה תנועה לעומק ונתן לו מסירה מתבקשת.
    אבל דה-בריינה היה פנוי כי עשו על דוקו שמירה כפולה וזה פינה שם מסדרון.
    זאת הפואנטה.
    הוא לא צריך לעשות פעולות גדולות בשביל להשפיע, הוא מאלץ הגנות לצאת מהמסגרת שלהן רק מהחשש שלא יהיה מבודד באחד על אחד כי כמעט בלתי אפשרי לעצור אותו בסיטואציה כזאת.

5. Ori8 Member

שום דבר מיוחד אבל זה בדיוק מה שגריליש לא מצליח לעשות משחק אחרי משחק אחרי משחק ואיך שדודו נכנס הם מבקיעים.

אין בנאמר כדי להאדיר את דוקו למרות שהוא אחלה.
    ״נתן את המסירה המתבקשת״ אפשר להגיד גם על אחוז נכבד מהבישולים במקצוע.

גריליש מנגד.. אוברייטד כמו קלאסיקה אנגלית בספר.
    מקצועית גרידא, אם לא קוראים לו גריליש והוא לא משחק בסיטי אני לא בטוח שיש לו מקום ביורו ואם כן זה כנראה בגלל שכמעט אין קיצוניים אנגלים שמסוגלים לשחק בשמאל. כולם ימנים שחותכים למרכז.

6. Footballover Member

אוקיי, אפשר לטעון את זה, אבל אני כן רואה שיפור, בעיקר בהתקפה ובמשחק הלחץ. היום למשל שיחקנו טוב. פוצ'טינו העמיד את הקבוצה בצורה מצויינת. מה עוד אפשר לעשות עם חומר השחקנים הזה? אנחנו יורים לעצמינו ברגל פעם אחר פעם.

לא הפסדנו הרבה זמן ב-90 דקות עד היום, ביחס למה שהתרגלנו בשנתיים האחרונות זה שיפור. אני לא חושב שיש מאמן ריאלי בשוק שיבוא עכשיו וישפר אותנו פלאים. אפשר לצעוק שצריך להעיף אותו (ואולי צריך), אבל צריך להיות ריאלי ולהבין שאנחנו קבוצה מקום 10 עם מיליון פציעות ואין באמת איזה קאליבר בחוץ שיהפוך את ג'קסון לדייגו קוסטה.
    להפטר ממנו עכשיו זה להתחיל שוב מההתחלה. ראינו שזה לא עזר עם 3 מאמנים שונים.

Dennis Bergkamp אוהב/ת את זה.
  7. k_700 Member

הוא לא בישל.
    הוא נתן מסירה כמו שברונו או כל קשר התקפי נורמלי נותן גם במשחקים עלובים כשהוא מזהה את התנועה של השחקן מולו וכמובן שאף אחד לא יציין את זה, מסירה טריוויאלית לגמרי ברמות האלה.
    כן, גריליש הרבה יותר עלוב. הדבר היחיד שהוא מצליח לעשות בעקביות בסיטי זה לגרד עבירות בחצי של היריבה ולתת להם עוד דקה של נשימה עם הכדור ברגל שלהם.
    זה עדיין לא הופך את דוקו למשהו מיוחד בעיני.
    מעט מאוד פעולות טובות עקביות או בכלל. הווליום שלו עם הכדור בשמאל גבוה, לרוב הוא ימזמז את הכדור ויתן כדור אחרון רע.

בוא לא נשכח שגם ג׳רמי דוקו סוחב עליו טיקט עם הייפ מגיל 18 ועלה fortune.

8. k_700 Member

למה מרגיש לי שזה הפעם החמישית העונה שבהפרשים של חודשיים אתה כותב שאתה רואה שיפור?

שיהיו לי בריאים האוהדים שמסוגלים להשאיר אותו בתפקיד אחרי העונה הזאת רק כי מישהו הרגיל אותם שאי אפשר לעשות יותר עם הסגל הזה/יש פציעות/ למה מי מחכה בחוץ? רחמיי באמת.

9. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

די מסכים, בעיקר בהתחשב במגבלות של צ'לסי עם הFFP והיצע המנג'רים בשוק. פוצ'טינו לדעתי עם פוטנציאל יותר טוב מכל הפנויים לבנות קבוצה מוצלחת שם.
    מנג'ר חדש ירצה לעשות שינויים רציניים אבל ריאלית הוא יהיה תקוע עם אותו הסגל מינוס גלאגר לכל הפחות. ואיפשהו באיזור ינואר יגידו שגם הוא אפס וצריך לפטר אותו.
    כנראה שההימור היותר הגיוני זה על המשכיות, ובחירה במנג'ר שבאמת בנה באנגליה קבוצה טובה מאד לא כל כך מזמן.

10. k_700 Member

איזה מגבלות ffp? הם יכולים למשל להוסיף חלוץ יקר מאוד בקיץ הזה.
    מנג׳ר חדש יעמיד קבוצת כדורגל. מי ישמע יש שם רק פיסחים בסגל הזה שעלה מיליארד פאונד ויעלה יותר אחרי הקיץ הקרוב.

אגב, הוא לא בנה לבד את טוטנהאם המוצלחת. היה שם את מיטשל לידו.

11. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

12. k_700 Member

הם העריכו שעד יוני הם יכולים להיות בבעיות עם הpsr של ההתאחדות לא ffp.
    מה הם עשו מאז? מכרו לחברה שלישית בבעלותם שני מלונות באיזור הברידג׳ על סך 75.6 מליון פאונד.
    לא נתנו עוד תשובה רשמית אם מקבלים את ההחלקה הזאת אבל ההנחה היא שזה הולך להחליק בגרון של ההתאחדות.
    כלומר ההפסדים המדווחים שלהם ירדו לאיזור ה89 מליון אחרי העסקה הזאת כשחוקי הpsr מאפשרים להגיע להפסדים של לא יותר מ105 מליון פאונד על 3 שנים.

הם לא ממש תחת הראדר כמו אברטון ופורסט או כמו שאנחנו היינו בקיץ האחרון.
    הם מקושרים לחלוצים וגם לא תהיה להם בעיה לגייס עוד 40-50 מליון אם צריך רק ממכירות של שחקני אקדמיה ושחקני סגל, הסגל שלהם גם ככה גדול מאוד.

איך יחתימו חלוץ חדש?
    באותו הסגנון שהחתימו את כל העברות האחרונות.
    פריסה ארוכה.
    חוץ מזה שיש גם כמה מציאות- כמו הסעיף שחרור של ססקו, השנה האחרונה בחוזה של טוני.
    אבל בינתיים הם מקושרים לא מעט לאוסימן או אייזק.

מאמין שגם סעודיה תבוא לעזרתם, כרגיל.
    הוא מעורבב שם.

נערך לאחרונה ב: ‏21/4/24
    Dennis Bergkamp אוהב/ת את זה.
  13. cheddar Member

זאת הקבוצת מקום 10 הכי חזקה בהיסטוריה של הליגה במקום 10.
    אתה לא מקבל כישרון כזה במקום 10 בדרך כלל
    כבר 9 עכשיו אבל נגיד כשהם היו 10

14. k_700 Member

כן, מתחרה טובה בקבוצה מקום 12 הכי חזקה בהיסטוריה מהשנה שעברה.
    על הרבה פחות מזה מגיעים להאג.

15. Footballover Member

אל תמציא, לא חסכתי עליו בביקורת העונה. פוצ'טינו מאמן מוגבל וכנראה גם די מיושן, הוא לא מתאים לדי אן איי של המועדון והוא לא מחובר לאוהדים. מהסיבות האלה הוא כנראה לא האיש לטווח הארוך. מה שכן, הקבוצה הזאת, אם אפשר לקרוא לה ככה, היא בשלב מאוד מוקדם בהתפתחות שלה. שחקנים שרק הגיעו לאנגליה או שחקנים שזו העונה הראשונה שלהם ברמות האלה. אף אחד לא מצפה שהוא ירוץ לאליפות, ולכן השאלה היא האם אנחנו נביא עוד הימור סטייל פוטר כדי להבין שיותר מהכל הקבוצה הזאת צריכה זמן. גם אם ההימור יצליח, אז נסיים מקום 5-6, אנחנו גם ככה לא רחוקים משם היום.

בשלב מסוים אנחנו נחליף את פוצ'טינו במישהו שיוכל להביא את הקבוצה הזאת לתארים. עד אז, בהתחשב בטעויות שכבר עשינו, כנראה שאנחנו נשארים איתו. התקווה שלי היא שהוא יהיה הראניירי לפני המוריניו. אני אגיד שוב שבעוד 2-3 שנים הקבוצה הזאת תהיה רלוונטית כי הפוטנציאל קיים שם.

אם יהיה קטסטרופה סטייל לאמפרד/פוטר אז ברור שנצטרך להפרד לפני, אבל מי שלא רואה שאנחנו טובים יותר היום משקר לעצמו או פשוט שכח כמה גרועים יותר היינו אז.

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 1, אורחים: 110)

1. Gary Cahill