צ'לסי 2019/20 - סופר, סופר פראנק

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י golding, ‏3/8/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Footballover Member

האברץ או לא, חיזוק להגנה יגיע, אין מצב שאזפיליקווטה ימשיך לשחק מגן שמאלי ושנמשיך לחלטר עם כריסטנסן בלם.

בכל מקרה, לחלום בכלל על האברץ אחרי שסגרנו את זייש וורנר זה לא משהו שחשבתי שהוא אפשרי לפני שנה. אם נסגור גם אותו אני קורא לבת שלי מרינה.

2. Don Antonio Member

המון דיווחים לא מאומתים ברשת בשעה האחרונה על פציעה של גילמור בברך שבעצם מסיימת לו את העונה, השאלה לכמה זמן הילד בחוץ. הלכתי לשים פתק בכותל.

3. AS R Member

מצטער שלקח לי זמן, אין לי המון פנאי בימים האחרונים.
    בכל מקרה, אני יכול להבין למה הרבה אנשים לא מבינים מה בוער להחתים עוד שחקן התקפה ובסכום מאוד גבוה. אבל כשחושבים על זה קצת יותר יש בזה דווקא לא מעט שכל :
    האברץ אמנם רק בן 21 אבל כבר סוגר 4 שנים בבונדסליגה, כשהוא משתפר מעונה לעונה ומראה הרבה בגרות. כלומר, הוא לא רק כישרון גדול, אלא גם מציג גרף שיפור עקבי שמראה שהוא מוכן לקבוצה גדולה.
    הוא מגוון בעמדות שבהן יכול לשחק, בוס אפילו שיחק איתו חלוץ לקראת סוף העונה וזה עבד יפה.
    בעיניי מראה פוטנציאל יותר גדול ממאונט ולופטוס צ'יק, כמו שאמרו הוא נראה בהחלט כמו הכישרון הגרמני הכי גדול בזמן האחרון.

אני חושב שצריך לזכור שצ'לסי אמנם מפתיעה לטובה העונה, אבל מן הסתם זה לא קרוב בכלל לליברפול וסיטי קצב עם קצב צבירת הנקודות המטורף שלהן, וזה יהיה מאוד קשה להתחרות בהן. בנוסף גם יונייטד נראית מעולה בזמן האחרון. כלומר צ'לסי צריכה לעשות רכש די מאסיבי כדי להתחרות בהן, וזה בהחלט מה שנראה שהיא מכוונת אליו עם האברץ.
    לכן, אני לא מאמין שהאברץ יגיע במקום שחקני הגנה, אלא בנוסף. אחרת אין שום היגיון בביצוע חיזוקים גדולים בהתקפה על חשבון ההגנה שהרבה יותר זקוקה לזה. צ'לסי גם עוד לא מכרה שחקנים וזה יעזור לה לקנות כמובן.
    בנוסף, מספר העמדות שבהן יכול לשחק יאפשרו ללאמפרד לשנות את התפקוד שלו בעת הצורך ולמלא עמדות שונות. לא מאמין שנראה אותו כחלוץ יותר מדי, אבל קשר התקפי, קיצוני ואפילו תפקיד אחורי יותר בקישור הם תפקידים שהוא יכול לעשות נהדר.

אלעד ו-owen11111 אוהבים את זה.
  4. Don Antonio Member

אושר : בילי גילמור עבר היום ניתוח בברך והוא בחוץ לפחות ל 4 חודשים.

5. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם תביאו גם את האברץ, וגם חיזוקים ראויים להגנה - ייתכן שזה ייזכר כאחד מחלונות ההעברה הטובים בהיסטוריה שלכם אם לא ה. ורנר, זייך והאברץ באותו קיץ זה בלי קשר לכלום כבר חיזוק בקנה מידה פסיכי, אם תצליחו להוסיף לזה בלם איכותי ומגן שמאלי טוב? זה ברמת הלא הוגן.
    בהחלט מסתמן שאחרי חבלי לידה מסוימים שבוודאי יהיו בחודשים הראשונים, אתם בדרך להיות הקבוצה הכי מעניינת לעונה הבאה ובטח שלזו שאחריה.

ייתכן שהעניין עם האברץ מתעכב כי הוא רוצה לראות שאתם מעפילים לצ'מפיונס קודם?

6. Gary Cahill Member

האברץ מתעכב כי הוא מקווה שאולי מועדון אחר ישלוף את השטרות ויקח אותו, אנחנו ברירת המחדל עבורו.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  7. Gary Cahill Member

מסתובב בטוויטר ציוץ עם דיווח שסיכמנו עם שוער בשם אורגוקאן צ'אקיר מטרבזונספור תמורת 33 מיליון פאונד. מישהו יודע משהו עליו?

8. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

השם הזה נקשר אלינו כבר איזה שנתיים בתור שוער שני.
    כנראה עבודת סוכן.

oranfu אוהב/ת את זה.
  9. k_700 Member

דווקא זה מגיע מסיימון פיליפס שהוא סוג של אוטוריטה בסיקור של צ'לסי,
    לא מאמין שהוא סתם מפרסם את זה בבטחון שזה סגור והסכום הוא 33 מליון אירו ואין כלום, רק עבודת סוכן.

העברה די מוזרה, מחיר גבוה מאוד לשוער מהליגה הטורקית. מעניין אם הוא טוב.

10. Gary Cahill Member

סיימון פיליפס הוא לא אוטוריטה לשום דבר, כל ציוץ שלו זה ציטוט של מקור אחר. הוא מתבסס על איזה עיתון בטורקיה

11. k_700 Member

הוא צייץ כתב שהוא מאמין בו מטורקיה.
    פיליפס נותן הרבה ידיעות עליכם, הוא מסקר אתכם הרבה שנים. סוג של כתב/אוהד פנאט עם מליון פודקאסטים.

אם הוא מצייץ בחזרה שהוא סגור אצלכם ב33 מליון אירו הייתי לוקח את זה ביותר רצינות מעבודת סוכן.

12. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אגב, עבודת סוכן הייתה הכוונה שלי לקישורים אלינו.
    לא ראיתי את הידיעה של צ'לסי.

oranfu אוהב/ת את זה.
  13. Gary Cahill Member

הוא "מאמין בעיתון הזה מטורקיה". לא ידעתי שצלסי מקושרת לשחקנים מטורקיה על ימין ועל שמאל ככה שאוהד(פנאט ככל שיהיה) יוכל להגיד בביטחון שעיתון מסויים ממדינת כדורגל יחסית איזוטרית הוא אמין.

owen11111, oranfu ו-golding אוהבים את זה.
  14. k_700 Member

אתה לא צריך להיות מקושר לשחקנים מטורקיה על ימין ועל שמאל כדי שכתב שמסקר אתכם ישיג ידיעה כזאת ויאמת אותה.
    מאיפה אתה יודע מה רמת ההכרות שלו עם הכתב הזה מטורקיה?
    שוב, הוא אמין בהקשר שלכם. הוא מפרסם המון ידיעות אמינות בהקשר שלכם והוא מצייץ את זה בחזרה בבטחון, אני הייתי לוקח אותו ברצינות.

זה הרי גם ברור שאתם הולכים לקנות גם שוער בקיץ הזה ושזה קיץ של 250-300 מליון פאונד.

15. Gary Cahill Member

שלוש שעות לפני הציוץ הזה הוא צייץ שאנחנו מתכננים להציע על דין הנדרסון. תשע שעות לפני הוא העלה דיווח שאומר שהמועמדים שלנו לשער הם מייק מאיגנאן ואנדרה אוננה. גם לזה כדאי להתייחס ברצינות? הוא בסך הכל חשבון שמרכז את הדיווחים על צ'לסי משלל העיתונים ברחבי עולם הכדורגל.

golding ו-ChelseaPensioner אוהבים את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.