צ'לסי 2019/20 - סופר, סופר פראנק

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י golding, ‏3/8/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Footballover Member

האדסון אודוי זה הכי קרוב למחליף של הזארד שיכלנו להביא. המהלך הכי חשוב שעשינו היה להאריך לו את החוזה. לראות אותו משחק עכשיו מרגיש כמו לצפות בשחקני הענק כשהם עוד צעירים ובוסריים, כיפיים כאלה. הוא יהיה חיה בעוד כמה שנים. פאקינג בן 18!

לקבוצה כולה יש פוטנציאל רציני להיות מפחידה ביותר בעוד מספר שנים. סאנצ'ו בקיץ ומצדי עוד באן אחרי זה.

2. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

קאלום מעורר תיאבון ותאמי חיית רחבה.

טומורי עם עוד הופעת MOM. אני מקווה שיקח כדורים נגד סחרחורות לפני המשחק בארנה.

Gianzola אוהב/ת את זה.
  3. Sturridge Member

אמנם בצד ההתקפי איפשהו אחרי שעה כבר התייאשתי וחשבתי שלא נכבוש, אבל הגנתית היה מרענן לראות משחק בלי המינימום 3-4 התקפי לב שאנחנו רואים מול כל קבוצה כשכדורים מטיילים אצלנו ברחבה (אם לא נכנסים). ניוקאסל עמדו יפה אבל זה לגמרי כישלון של סטיב ברוס שהוא יוצא מהברידג' בלי הזדמנות אחת לספר עליה. בסוף עם ההחטאות של פוליסיק ותמי גם ה- 1-0 מחמיא להם.

אני אנחש שזה יותר כי אשכרה לאמפרד נשאר עם אפס קשרים כשגם בארקלי נפצע, אבל אהבתי את החילוף של מאונט בפוליסיק. מאותו רגע היינו פי כמה יותר מסוכנים. המהלך שם של קובאצ'יץ'-פוליסיק-תמי היה מדהים. עדיין לא מאמין שזה לא נכנס.

ואמנם לא צעיר, אבל גם מיאזגה עם שער ניצחון לרדינג בדקה 98

4. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק מצוין ותוצאה מצוינת.

אני חושב שזה היה המשחק הראשון בו מאונט הראה לכל אורכו מה יש בו מעבר לאנד פרודוקט. הוא צריך לשחק לצידה של שלישיה התקפית ולא כחלק ממנה.

ככל שמתקדמת העונה הצעיר שמפתיע אותי יותר מכולם הוא למפארד.

d-s, Gianzola, SaSa ו-4 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  5. Gary Cahill Member

שיחקנו טוב אבל לדעתי זה תוצאה של יריבה חלשה יותר מאשר משחק גדול של צ'לסי

Footballover אוהב/ת את זה.
  6. k_700 Member

וזו לא יריבה כל כך חלשה, צ'לסי נראתה טוב על המגרש.
    תסכלה אותם מאוד בסגירות ואייקס זו קבוצה שרגילה לצאת מהר קדימה.

גם החילופים הנכונים של לאמפרד בדקות הטובות מנעו את השינוי מומנטום של קבוצה שמשחקת בבית ונכנסת לשליש האחרון במשחק.
    להיפך, הכניס לצ'לסי עוד כוח אש כי הוא רצה לצאת משם עם נצחון ולא תיקו של מחמאות.
    פוליסיץ' זה השחקן שתכלס אני חושב שהאפסייד איתו לשיפור כל המשחק ההתקפי של הקבוצה הוא הכי גדול לכשיכנס יותר לעניינים ויקבל BIG MINUTES.
    כרגע כשהוא נכנס כמחליף הוא נותן טעם של עוד, זה השחקן שלאמפרד צריך להכניס לעניינים כדי לקבל עוד שיפור.
    בטח כשאפשר לצפות ששחקנים שכרגע משחקים על מהירות של 200 קמ"ש ירגעו.

Gianzola, Footballover ו-golding אוהבים את זה.
  7. Footballover Member

אגזים ואומר שזה לא היה משחק כ"כ טוב שלנו, אני מסכים שאייאקס היו חלשים היום. למרות זאת, זו תוצאה פנטסטית שלנו והרבה קרדיט להגנה שלנו שגרמה להם להראות לא כ"כ טובים. זומה וטומורי היו נהדרים היום, טופ קלאס. צוברים ביטחון והרשתות הנקיות מתחילות להתאסף לאט לאט.

ניהול משחק על גבול המושלם מצד לאמפרד. כל החילופים היו מושלמים.

קאלום במשחק מאכזב בשליש האחרון. הכל בא לו בקלות אבל הוא חייב להשתפר בפעולה האחרונה. לא תמיד אפשר יהיה לבזבז כ"כ הרבה מצבים, אבל הוא ילמד.

ניצחון ענק, באטסמן גבר על. Happy days

8. Gary Cahill Member

מצטרף למחמאות, אבל הפעם דווקא לאלונסו, לא מזכיר את המרגרינה שהיה אצל סארי(כל הרביעייה הייתה טובה היום)

9. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

פראנקי עם ניהול משחק של פרגי.

Sent from my SM-A750FN using Tapatalk

10. Footballover Member

דרך אגב, קובאצ'יץ' פאקינג בוס. אעלק פרווה. שחקן ענק.

הקישור שלנו הכי טוב בליגה אחרי סיטי לטעמי. אחד הטובים בעולם זה בטוח. המקום היחיד במגרש שבו אנחנו מסודרים לגמרי להרבה שנים, בטח אחרי החזרה של רובן.

11. k_700 Member

הייתי נותן לבוס, לשחקן הענק, להשלים חודש טוב שלם באנגליה(בלי פגרת נבחרות), אחרי שלא עשה את זה במשך יותר משנה, לפני שאני מוציא מדליות.

היה נחמד היום.
    כל הקבוצה עמדה טוב, לחצה טוב, סגרה טוב.
    השינויים של המאמן שלה הפגינו חושים טובים כי מתי שירד קצת המתח והעייפות התחילה לתת אותותיה לאמפרד עשה את השינויים הנכונים שהטו את הכף חזרה.

אני רוצה לראות את הקישור של טוטנהאם בפול פאוור, הווה אומר סיסוקו החוצה, לה סלסו ואריקסן פנימה ביחד עם אנדומבלה לפני שנצא בהכרזה על הסגן של בר כוכבא בקישור.
    פוטנציאלית יש להם הכי הרבה עומק שם.

מה פוצ'טינו עושה עם זה בינתיים? ניתן להאג להכריע.

12. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

תגובה ראשונה: Jorginho showing off his ball control.

yonmu ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  13. Sturridge Member

עשו שם זום על תמי אחרי השער כאילו איזו תגובה כבר יקבלו ממנו. כמובן בשריקת הסיום רץ לחבק את מיצ'י על המגרש.

אזפי אתמול בהופעה שלא תבייש את התקופות הכי טובות שלו. אחלה משחק לציין בו את ההופעה ה- 350 במועדון. שני שערים נקיים ברצף, מי היה מאמין.
    המשחק אתמול הזכיר לי את ההופעה בספרד מול אתלטיקו לפני שנתיים. גם אז מיצ'י כבש שער ניצחון בתוספת הזמן. ווינר.

כשחושבים על איך אייאקס נראתה במשחקי הבית בשלבי הנוקאאוט עונה שעברה לעומת משחקי החוץ, אולי בכלל המשחק בברידג' זה המבחן האמיתי.

Gary Cahill אוהב/ת את זה.
  14. Don Antonio Member

אף אחד לא ציין את זה בזמן האחרון אז תרשו לי לפרגן לקובאצ'יץ' שנראה פשוט מעולה מתחילת העונה שחקן שונה לגמרי מהעונה הקודמת. מעז יותר, פורץ המון קדימה, מסירות מפתח לעומק הרחבה של היריבה, הרבה יותר תאקלים מוצלחים נראה שהשת"פ שלו ושל ג'ורג'יניו מתחיל לשאת פרי שניהם נראים מעולים מתחילת העונה.

נ.ב פוליסיק נפלא, רואים ניצוצות של שחקן גדול. רק שיהיה סבלני וימשיך באותה היכולת. גיים צ'יינג'ר ענק הילד הזה.

Sturridge, Footballover ו-golding אוהבים את זה.
  15. לירן מנהל כללי מנהל כללי

כל כך קריטי לנו להרוויח את פוליסיק. הוא יכול להיות ההבדל בין עונה טובה מאוד עם מקום 4-5 ותחושה חיובית מאוד, לבין בוננזה רציני ועונה גדולה שיכולה להיגמר גם עם משהו חומרי ביד.

Sent from my Redmi 4A using Tapatalk

נערך לאחרונה ב: ‏26/10/19
    Gary Cahill, golding ו-Sturridge אוהבים את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.