צ'לסי 2017/18: מרינה, בבקשה תגבי את קונטה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י golding, ‏9/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. golding מנהלים

זה עדיין משאיר אותנו עם שחקן שמאלי אחד בכל ההגנה. יש לי תחושה שאם זה לא יהיה סנדרו, פשוט נרכוש מגן שמאלי אחר (אלכס טלס אולי?).

@Quaresma
    קונטה אוהב את וויליאן, אבל הוא מעדיף את פדרו. ובצדק אם נסתמך על הכושר של שניהם בעונה החולפת. יש המון דיבורים על מוסונדה, אם הוא יצליח להרשים את קונטה בשבועות הקרובים אולי באמת לא נחזק את החלק הזה. אבל בגדול, אין ספק שצריך איזו תוספת או שתיים בחלק הקדמי.

2. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

@golding,

מוסונדה שחקן מגניב בטירוף. מה עבר עליו בעונה שעברה? לא עקבתי מאז הפינג פונג בינך לבין אליאס בזמנו.

3. golding מנהלים

אחרי שפוייה פוטר בבטיס לא ספרו אותו. חזר לצ'לסי בינואר ואז נאלץ להתמודד עם פציעה. לדעתי בונים עליו, אבל אני ידוע כאופטימיסט כשמדובר בצעירים שלנו.

אגב, אולי @Franco יכול להרחיב על מה שקרה בבטיס שנה שעברה. עונה לפני כן מוסונדה היה מצויין אגב, אם כי קצת ילדותי מדי במשחק שלו.

4. Footballover Member

על הנייר אתה צודק לגמרי, אני פשוט לא רואה איך אנחנו הולכים לבצע כ"כ הרבה רכש, זה לא מתאים לנו (עם כמה דפוק שזה נשמע) בטח אחרי עונת אליפות. אני חושב שאם באמת יגיעו חיזוקים לשתי עמדות הכנפיים אנחנו נצטרך למכור עוד ואולי באמת יש בסיס לשמועות על מאטיץ'. לדעתי, יש יותר סיכוי שאנחנו נוותר על חמישיית ההגנה ואולי אפילו אזפיליקווטה יחזור להוות גיבוי לעמדת המגן השמאלי, אני מתקשה לראות אותנו בונים קבוצה סטייל באיירן עם שניים-שלושה שחקנים על כל עמדה, תמיד אילתורים.

לגבי מוסונדה - אכן שחקן מגניב, אמנם אחד שראה יותר מדי סרטונים של רוביניו וכריסטיאנו רונאלדו. לי נראה ממש לא בשל לרמות האלה כשעקבתי אחריו בבטיס. צנום מדי, יותר מדי ראש בקיר, בקיצור, עדיין לא שם. הוא כבר הספיק לקבל את המספר הקודם של האזרד אבל ראינו כבר שזה לא מסמן דבר. אני לא רואה אותו מקבל אפילו צ'אנס מעבר למשחקי הידידות. גם בעמדה הזו אפשר לפנטז על רכש למרות שזה קצת גרידי עם שחקנים כמו פדרו ווויליאן.

5. golding מנהלים

יש לי תחושה שמאטיץ' יימכר כך או אחרת. לא רואה את קונטה מסיט את אזפי מעמדת הבלם הימני. הוא מדהים שם.

6. Footballover Member

צודק, לפעמים אני שוכח שיש לנו מאמן עם ראש על הכתפיים. אני עדיין לא מאמין שהוא מכר את פליפה לואיס, נשבע שמכל הטעויות שלנו עם שחקנים על זו אני הכי מצטער. טוב נו, קצת אחרי דה בריינה.

7. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אני לא זוכר בדיוק את הסיפור אבל לדעתי דווקא האורוגוואי היה זה שקבר אותו אחרי חצי עונה מרשימה עם המאמן הקודם בעונה שלפני, להבנתי בדיוק בגלל מה שכתבת - ילדותי.

שחקן באמת מוכשר עם מהירות וזריזות ברמה גבוהה מאוד, אבל קבלת החלטות לא טובה ולפעמים סוג של שכונתיות על המגרש. אם פוז'ט לא אהב אותו אני מניח שגם באימונים הוא לא 100% אבל זה יכול להיות גם סתם שהוא לא בא לא טוב בעין.

8. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסכים עם פוטבולאבר לגבי מוסונדה. מגניב, אבל סופר בוסרי וצנום. אבל זה בדיוק מה שמגניב בו.

גולדינג - אזפי יהיה מדהים גם בעמדת השער. אני הייתי שם אותו בפנדלים במקום קורטואה.

9. golding מנהלים

אני חושב שאם קונטה מוכן לתת לו סיכוי אחרי שהוא עבד איתו כמה חודשים בעונה האחרונה, אולי הגישה שלו באימונים הרשימה אותו. מה גם שהוא מוכשר בטירוף, כמו שצוין פה.

אליאס, צודק - אכן גוס הוא זה שקבר אותו.

מסכים לגבי אזפי - אלוהים.

10. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלוהים יש רק אחד, והוא שחור (וזולה, תירגע שאתה רואה את זה).

11. Don Antonio Member

בספרד המארקה והאס מקשקשים על כך שאנחנו במו"מ מתקדם עם ריאל על דנילו הסכום המדובר הוא כ 30 מיליון יורו. קונטה רוצה אותו על העמדה של מוזס. דנילו שבשנתיים האחרונות רואה ספסל בגלל קרבאחל מעוניין לעזוב.

Real Madrid: El Chelsea estrecha el cerco por Danilo | Marca.com

12. golding מנהלים

וואלה? חדשות מעניינות.

Sturridge ו-אלעד אוהבים את זה.
  13. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

https://media.tenor.com/images/4e92f5a3b40f3624af7dc1c76b364b5e/tenor.Xxx

14. alexshw Member

Gianzola אוהב/ת את זה.
  15. VAR Member

חשבתי שרודיגר אמור להחזיר את אספי לאגף ימין. אז במקום מי הוא נכנס?

באתי לשאול גם על זומה אבל אלכס הקדים אותי. אני זוכר שהוא היה מדהים בזמנו, הפציעה חיסלה אותו?

מצב נושא:
הנושא נעול.