צ'לסי 2017/18: מרינה, בבקשה תגבי את קונטה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י golding, ‏9/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Sturridge Member

ג’יי דסילבה (עוד כישרון לא קטן) עולה היום כיתה ועובר מליג וואן לבריסטול סיטי בצ’מפיונשיפ.

כרגיל בצ’לסי אני מניח שיהיו לא מעט השאלות בשבועיים הקרובים. יהיה מעניין לחכות לגורלו של קאלום.

2. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

עם סארי או בלעדיו, אתם צריכים האמשיק. קרי, למפארד או באלאק. אני לא רואה בקובאצ'יץ' משהו שמעיד עליו שהוא יהפוך להיות שחקן כזה.

ועם כל זאת, סימן השאלה הגדול ממשיך להיות הגולים מקדימה. על זה תקום ותיפול העונה שלכם, כי עם כל השאר אפשר לחיות.

Big Virgil אוהב/ת את זה.
  3. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין באלאק ולאמפרד יותר, והאחרון נבנה בצ׳לסי והפך ל״לאמפרד״ שהוא היה. ההצטרפות לרחבה, טווח המסירות, ובעצם כל מה שהפך אותו לשחקן הרבה יותר טוב מסטיבי ג׳י - הוא בנה בגשר.
    באלאק היה קשר אחד במינו ועד עכשיו אני לא רואה קשר שמתקרב לשליטה שלו במרכז המגרש, ובצ׳לסי טיפה אחורה יותר - ואין כזה בשוק בפחות ממאה מיליון אירו (אס אמ אס).

לא יודע כמה קובה שיחק בשנים האחרונות כקשר כזה בריאל מדריד. מניח שתמיד דחפו אותו מתי שלוקה היה צריך לנוח - כי אצל גזענים פאשיסטים קרואטי זה קרואטי.
    לפי הדיבורים על התקופה באינטר, הוא בהחלט יכול להוריד לנו את הנטל מהמצבי רוח של ססק, פלוס הוא פשוט שחקן עם כושר יותר טוב.
    לאו דווקא צריך את האמשיק או חלופה לשיטה של סארי בגשר. הוא צריך להתאים את עצמו לעובדה ששחקני הכנף שלו אוהבים את הכדור ברגל בניגוד למקביליהם בנאפולי. אולי יש פחות צורך בהמשיק ויותר צורך בשחקן שידע לנהל את המשחק טיפה יותר קרוב לחלוץ (בניגוד לג׳ורג׳י, יותר כמו ססק, רק בכושר).

לא הלך? ימצאו פיתרון אחר.

Sent from my iPhone using Tapatalk

golding ו-muller אוהבים את זה.
  4. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

הכול נכון.

אך זו הסיבה שאתה שם 100 מיליון אירו על הקשר הטוב בשוק* ולא משלם על קפה יקר להחריד ברגע האחרון, כשיכולת גם להסתפק בנבאס; צ'לסי יצאו לא רע מהקיץ הזה, אבל גם לא ממש טוב במיוחד (כמובן שהדיון הוא תיאורטי, כי בפועל זה גם יכול להתפוצץ לכאן או לכאן. בכל זאת, שנה אי זוגית).

תאכלס השחקן שנשאר הכי מעניין אצלכם זה קאנטה. נראה לי שהוא הולך לחזור עם ג'ורג'יניו לפורנו האגרסיבי מימי לסטר.

* - גם SMS יותר בגדר פוטנציאל מאשר סופרסטאר מובהק של כאן ועכשיו לדעתי. אני חושב שנסחפים איתו יותר מאשר עם פוגבה בזמנו.

נערך לאחרונה ב: ‏10/8/18
  5. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבל כבר שמנו 70 מיליון אירו על הקשר הכי טוב בשוק, ואנחנו כרגע מחזיקים בקשר הכי טוב בכדורגל העולמי.

אל תגזים. מה אנחנו ליברפול?

*קפה לא יקר. הוא ממתק. I am Habby to be blue!
    אם היינו מסיימים את הקיץ עם בוטלנד ב40 או פיקפורד ב70 זה היה טוב יותר?

מצרפים עכשיו לפאקינג אנגולו קאנטה את ג׳ורג׳יניו וקובא ואתה מפקפק במה בדיוק? הוא לקח כבר אליפויות עם דרינקווטר וססק בקישור של שניים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

golding, muller, Footballover ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  6. EO11 בפה אליל היכל התהילה

המשפט הראשון ענק גם בגלל הניסוח וגם בגלל שהוא נכון כל כך.

המשפט השני הוא ההגדרה המדויקת לקובאצ'יץ' אם מספרים הם פרמטר משני לשחקן כזה. יש בלמים עם סטטיסטיקות יותר טובות משלו.

Gianzola אוהב/ת את זה.
  7. yonmu Member

יותר מדי שחקנים טובים ופחות מדי שחקנים שכובשים שערים.

בחוד יש את מוראטה או ז'ירו. שניהם עושים המון עבודה קבוצתית טובה אבל שניהם לא סקוררים.
    אז אולי הכנפיים ישלימו את החסר, סטייל בנזמה-רונאלדו? גם לא, כי גם וויליאן והזארד לא שחקנים שמאוד חותרים למגע.
    וגם בקישור אין איזה למפארד או האמשיק של דאבל-פיגרס, אלא שוב שחקנים שמעולים בהמון דברים חוץ מלכבוש.

אולי סארי בונה על קבוצה שתשלוט והשער יגיע איכשהו. פעם חופשית של אלונסו, פעם טיל של לואיז, פעם סלאלום של הזארד ופעם אולי מוראטה לא ייבהל מהשוער ויסיים יפה. זה יכול לעבוד, אבל אישית אני פחות מאמין בשיטות כאלה. קבוצות מצליחות הן כמעט תמיד כאלה עם שחקן שבדיפולט אתה משוכנע שהוא יביא שער (או בישול) במשחק.

8. רוברטו באגיו31 Member

בהחלט צודק . מוראטה הוא ממש לא סקורר, ולא שחקן שיבקיע מעל 20 שערים בעונה .
    אני טענתי לפני שנה שמוראטה יאכזב בצ'לסי וזה אכן קרה . צ'לסי הייתה חייבת להביא סקורר מוכח, מוראטה רחוק מזה .

מהבחינה הזאת, ז'ירו עדיף על מוראטה . הוא למעשה החלוץ האמיתי היחיד בסגל .

מעניין לראות את מי סארי יעדיף לשים בהרכב .

נערך לאחרונה ב: ‏10/8/18

מצב נושא:
הנושא נעול.