צ'לסי 2017/18: מרינה, בבקשה תגבי את קונטה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י golding, ‏9/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

וויליאן היה מעולה בעונה הקודמת, הטובה ביותר שלו בצ'לסי לטעמי. זה לא שהוא נעלם כשהקבוצה מתפקדת, הוא פשוט לא הופך לחרא טהור כשהגלים מתחזקים כמו כמה מחבריו לקבוצה. הוא טוב כשטוב והוא טוב כשרע, נכס לחבורת השחקנים המעפנה שאיכשהו התאספה במועדון. אם מישהו ביונייטד טיפש מספיק, או יהיר מספיק, או סובל מהפרעת אישיות גבולית מספיק כדי לתת לנו את מרסיאל תמורתו, אדרבא. אם לא, יש בערך 15 שחקנים שהייתי שולח למקומות אחרים לפניו.

oranfu, Sturridge, golding ו-2 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  2. k_700 Member

השנה הוא היה לא מעט פעמים רע מאוד גם כשכל הקבוצה הייתה רעה.

כנראה עניין של דיעה,
    לדעתי את העונה הכי טובה שלו הוא נתן בעונת ההתרסקות עם מוריניו, שם הוא באמת בלט מעל כולם והיה יציב מאוד(גם במספרים אם אני לא טועה דאבל- דאבל).

אני מסכים עם השורה התחתונה שתכלס יש המון שחקנים להחליף לפניו בסגל הזה, זה עדיין לא הופך את הטענה הראשונה שלי למוטעית(שהוא לא באמת מספיק טוב כמו שעושים ממנו, שהוא כבר קרוב לסוף של הפיק ושהוא ממש לא שווה סגל בכל קבוצה באירופה כמו שאמרו לי פה כבר כמה פעמים בחודשים האחרונים).

אם יש הצעה טובה מסין או את הטמטום שמוריניו מציע אז צריך לרוץ לאשר את זה בלי לחשוב פעמיים מבחינתכם.

3. Scouser Member

K700, בשיטה ובמערך של צ'לסי קשה מאוד להיראות טוב לשחקנים בתפקיד של וויליאן. אני לא חושב שהרבה קיצוניים שנחשבים טובים ובטח שלא סטרלינג היו נראים כמו שחקנים ברמה גבוהה בשיטה הזו. החיסרון היחיד במקרה שלו זה הגיל, מבחינת יכולת נטו אני חושב שהוא שחקן טוב שיכול להיכנס לכל סגל באירופה לפחות כמחליף.

אל תשכח שהעונה הוא לא שיחק בקביעות בהרכב כי קונטה העדיף לא מעט לעלות עם 2 שחקני התקפה. המספרים שלו גבוהים אבל של מי כן בצ'לסי? אדן הזארד עם 16 שערים ו13 בישולים והוא חצי מההתקפה (אם לא יותר) של צ'לסי. וויליאן עם 13 שערים ו12 בישולים (לפי טרנספרמרקט) וזה סבבה לגמרי לשחקן שהוא לא באנקר בהרכב.

4. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

וויליאן טוב רק מתי שהאזרד רע.
    הם שניהם שחקנים שאוהבים את הכדור ולא צריכים לשחק ביחד. עוצרים התקפות, הורסים מתפרצות. אי אפשר שניים כאלה המגרש פלוס מוראטה. זה אומר ששלושת שחקני ההתקפה לא עושים תנועה. בכללי, העונה, מלבד קאנטה, היחידים שמחפשים לרוץ לעומק זה הווינג בקים.
    פדרו עשה את זה מעולה בעונה שעברה. בתכלס מאז רובן ודאף לא היו לנו שחקנים כנפיים.
    מרסיאל יכול להיות נהדר אם מוריניו מחליט על כזה מהלך.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Footballover אוהב/ת את זה.
  5. Cup of Tea Liverpool, UK

6. golding מנהלים

קונטה לא נשאר גם ככה אז זו ידיעה שקל לצאת איתה.
    מת על וויליאן אבל אם אפשר להוציא מיונייטד את מרסיאל לא הייתי חושב פעמיים בכלל.

7. oranfu Member

וויליאן שחקן מצוין. אני חושב שהוא יהיה נכס לכל קבוצה אבל כשחקן התקפה אכן יש בעיה מסוימת בשחקן שלא מספק מספרים.

אם אני צ'לסי הוא אחד האחרונים שאני מוותר עליהם.

אבל! אם יונייטד אשכרה מספיק מטומטמים לתת להם את מרסיאל במקומו הם צריכים לקפוץ על זה. מרסיאל פוטנציאל ענק ועדיין צעיר. וויליאן כבר אחרי השיא.

מרסיאל אצל מנג'ר שלא ידכא לו את החיים יכול להיות חתיכת נשק.

Gary Cahill, Mellow29 ו-golding אוהבים את זה.
  8. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

לאחר שסיים את הקדנציה בנאפולי ממש מתחשק לי לראות את סארי מגיע לפרמיירליג. מאוד מעניין אם תלכו עליו.

פילוסופיית כדורגל שונה לגמרי מכל מה שאני זוכר בצ׳לסי מאז שאני רואה כדורגל אולי.

9. golding מנהלים

יחזיר אותנו אחורה לימים העליזים של חוליט וויאלי!

לא מתחבר אל סארי אבל אין לי ספק שהוא יביא כדורגל סקסי איתו. ואז יפוטר אחרי שנתיים לכל היותר.

10. Footballover Member

חבל, אבל מאמן טוב.

11. Gary Cahill Member

לא יודע עד כמה חומר השחקנים שיש כרגע בקבוצה מתאים לכדורגל של סארי, מבחינת שחקני ההגנה אני מאמין שכן אבל שחקני הקישור שלנו לא כל כך מתאימים לצורת המשחק שלו.

12. k_700 Member

מבחינת כל השחקנים פרט להאזרד אין לך שחקנים שמתאימים לסארי(כולל אגב שחקני הגנה לדעתי).

צ׳לסי צריכים ר-ארגון מחדש.

אם זה סארי אז חייבים להתחיל כנראה מ50-50 סטייל ג׳ורג׳יניו כי ברור שססק סיים כבר את הסיפור.

13. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני בכלל לא בטוח שקונטה יפוטר.

14. Gary Cahill Member

דווקא כריסטנסן ורודיגר בעלי משחק מסירות מאוד טוב, סארי יאהב אותם לדעתי.

15. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא פחות מעניין אם בכלל הייתם רוצים שקונטה ימשיך.

מצב נושא:
הנושא נעול.