צ'לסי 2017/18: מרינה, בבקשה תגבי את קונטה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י golding, ‏9/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. alexshw Member

הוא נמצא במועדון עלית. מה זה הזמן המושלם לקחת כוכבים של צ'לסי? מה זה סאותהמפטון?
    זה לא להיות בסגל של ברזיל למונדיאל. אני שוב מציין להיות מרחק פציעה של ניימאר מהרכב פותח.

2. Sturridge Member

אם מסי שחקן כזה מדהים למה אף אחת לא רודפת אחריו? סתם חציל.
    וויליאן נכנס גם להרכב של יונייטד היום. מדהים השנאה שהוא סופג בזמן שכולם סוגדים להזארד. לוקח אותו כל יום לפני הבלגי שמעולם לא הופיע למשחק גדול.

3. k_700 Member

ברמה צ׳לסי רחוקים שנות אור ממועדוני עלית.

ומה זה זמן טוב לקחת להם את השחקנים? ראה תקציר הפרקים האחרונים עם האזרד, קורטואה או קצת לפני עם קוסטה.

זה מתחיל בזה שמועדון עלית אמיתי(למשל ברצלונה או ריאל מדריד) מתחיל להקשר אליך, אחר כך הסוכן מתחיל לפזר שמועות, בהמשך אתה לא פוסל... אתה יודע החיזור הרגיל.

למה כל זה לא קורה עם וויליאן התותח על שמתאים לכל סגל של קבוצה ביבשת?

4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

וויליאן בן 30, בעמדה שלו זה לא שחקן שקבוצות על יתחילו לפתוח ארנקים בשבילו.
    יש הרבה מאוד תלונות לשחקנים שלנו במהלך השנים האחרונות, חווינו עונות רעות מאוד עם מוריניו והעונה, וויליאן אף פעם לא היה בפנקס שלי. אני תמיד רואה ממנו רצון, לחימה, תשוקה אמיתית וכמעט תמיד זה בא גם עם יכולת. אין לי ספק שבקבוצה אחרת, התקפית יותר, הוא היה מגיע לגבהים אחרים מבחינת יכולת אישית. אנחנו קבוצה מאוד מאופקת התקפית בשנים האחרונות ולשחקנים התקפיים קשה לבלוט באופן קבוע.

Sent from my ASUS_T00J using Tapatalk

oranfu אוהב/ת את זה.
  5. alexshw Member

לא רק ריאל וברסה מועודני עלית.

6. k_700 Member

אף אחת לא רודפת אחרי מסי כי לא מזמן הוא האריך חוזה לבערך כל החיים בברצלונה.
    לפני זה שמעת בלי סוף כמה קבוצות היו מוכרות כל מה שאפשר בשביל להביא אותו.

נכנס להרכב של יונייטד? אולי אם למאמן קוראים מוריניו וגם זה לא הישג גדול.
    אמרתי כבר שזה לא מפתיע שאצל המאמן הזה ובכדורגל ששיחק וכששום דבר לא עבד אז שחקנים כמו וויליאן ולינגארד הם אלה שהכי פרחו כי הם גם נלחמים ומראים אכפתיות(אגב אני מבין לגמרי למה אוהדים מעריכים את זה).

אבל בתנאים נורמליים, קבוצה שתתקתק התקפה עם סאנצז, מארסיאל וראשפורד זה ישאיר לוויליאן פירורי דקות עם שחקני הרוטציה בסגל(כלומר, לינגארד ומאטה).

7. k_700 Member

להיפך, אם הוא כזה טוב ובשיא שלו זה דווקא מה שכן ידרבן מועדוני עלית להוסיף אותו , לפחות לרמת הסגל.

כי המחיר על שחקן מדהים, וורלד קלאס, בן 30 לא יהיה קרוב בחיים למחירים הדמיוניים שמשלמים היום על על קיצוני בן 20 עם כשרון.

אני לרגע לא אומר קהוא שחקן רע.
    הוא שחקן טוב שגם בהחלט שווה סגל בנבחרת ברזיל.

לטעמי הוא לא מספיק טוב ויציב כדי לעשות סגל של אחת מהקבוצות הטובות ביבשת.

הגיל לא צריך להיות פקטור שימנע מקבוצות איכותיות לחזר אחריו.

8. Sturridge Member

אם מארסיאל וראשפורד שחקנים טובים למה אף מועדון עילית לא רודף אחריהם?
    או
    סאנצ'ז ריג'קט של מועדון עילית.

תבחר.
    #fucklogic

"שווה סגל בנבחרת ברזיל". תודה שאתה מאשר לו. הוא בינתיים ינהל את העניינים במגרש.

oranfu אוהב/ת את זה.
  9. k_700 Member

לא פתחת עיתונים בחודש האחרון?

במארסיאל יש התעניינות, בראשפורד הייתה בקיץ.
    למה זה נשאר בגדר התעניינות? כנראה פקטור של גיל, חיבור למועדון (מהצד של ראשפורד) ותנאי שכר במקרה של הראשון.
    וטוב שכך, שישארו.

סאנצ׳ז גרר שנה וחצי התעניינות מבאיירן, סיטי ובסוף מאתנו.

עוד הרבה לפני שזה היה להשיג אותו בלי דמי העברה.
    וגם הוא כבר נשק ל30, כנראה שאם אתה באמת טוב הגיל לא אישיו.

ושוב אני אשאל אותך, למה וויליאן לא היה פקטור כזה משמעותי דווקא כשדברים רצו אצלכם ותקתקתם אליפות בינואר?
    אני מבין שקשה לבוא אליו בטענות כשכולם מסריחים, the same issue עם לינגארד.
    זה עדיין לא הופך אותו למשהו טוב יותר.

10. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא מאמין שהפסדנו לטוטנהאם בגשר.
    עכשיו חייבים לבנות איצטדיון חדש.

לדעתי פוצ׳טינו עובר לגשר, אגב.

Sent from my iPhone using Tapatalk

11. Raulito Madridista

יש ימים שהכדורגל של צ'לסי הרבה יותר יפה מאשר שתי האליפויות הראשונות עם מוריניו לדעתי אבל כמה שצ'לסי רכה ונטולת אופי, וקאנטה, שהוא הקשר האחורי הטוב בעולם לדעתי - זה לא מספיק[ואתמול הוא היה די בודד]. אין מספיק איכות בשלישיית הבלמים של צ'לסי, ומעבר לכך יש לה בעיית מנהיגות קשה. האזרד לא כזה, גם לא קורטואה, מסתבר שגם לא ססק. היא פתחה את המשחק לא רע והייתה עדיפה במחצית הראשונה לדעתי אבל כאשר הדברים מתחילים להשתבש אין מישהו שיעשה 'פוס', יטריף את השחקנים, יחדיר אמונה, יעשה איזה תאקל מסריח ויראה 'זה הבית שלנו'.
    אני חושב שכשהאזרד יעזוב הרבה מאוד יתגעגעו אליו ואני מסכים לגבי וויליאן שהוא תמיד היה זה שהיה קרוב להיות המנהיג ולא נדבק בבינוניות של הקבוצה אבל הציפיות ממנו עדיין הן לא כמו מהאזרד שבמקום אחר יפרח יותר.

מילה לגבי מוראטה, שמחתי על השער שלו באדיבות לוריס, אני מאמין שבעונה באה הוא יוכל להיות טוב יותר. במהלך המחצית השנייה היה מצב שהיה חייב למסור ימינה ואולי לבשל גול אבל הוא כידרר והתעכב, עדיין חסר ליטוש קל.

12. oranfu Member

איפה הכדורגל של צ'לסי יפה? כבר כמה שנים שזה לא "יפה". יעיל, טקטי, אפקטיבי אבל לא יפה.

וויליאן שחקן מצוין. לא יודע אם יש לו מקום בהרכב של כל קבוצה בליגה (אני בעקרון לא לוקח אותו להרכב שלנו) אבל בסגל? של כל קבוצה בעולם וברובן בהרכב.

למעט קיץ אחד לפני כמה שנים גם בדה-חאה אין התעניינות ממועדוני עלית. אני מניח שהוא לא כזה טוב (אפילו בציניות קשה לי לרשום את זה, חתיכת בנזונה).
    גם במרסיאל וראשפורד לא היתה שום התעניינות (מעבר לכמה ידיעות בדיילי סטאר אולי).
    גם בדה-בריינה לא היתה התעניינות.
    גם בסילבה.
    גם בקאנטה.
    גם בלוקאקו.
    גם בקיין (לא ידוע על התעניינות אמיתית עד כמה שאני מבין אלא בעיקר ספקולציות עמומות שהתקשורת האנגלית מפמפמת).
    גם בסון.

למעט ראשפורד (שאני לא משוכנע לגביו), לכל השאר פה ברשימה הזאת יש מקום ברוב כמעט מוחלט של המועדונים בעולם גם אם לא בהכרח בהרכב של כל אחת.

golding אוהב/ת את זה.
  13. k_700 Member

על חצי מהשמות שנתת הייתה התעניינות, כולל פניות למועדונים, גם לאחרונה.
    התעניינות לא צריכה להיות עם הצעה רשמית בפיד של די מארציו וממסוגרת באתר הרשמי של הביביסי כדי שהיא תקרה.
    על דה בריינה אין שום התעניינות כי סיטי לא מחכה בכלל לאיזור סוף החוזה שלו, בסמוך לירידה שלהם מסאנצ'ז הם סגרו סיפור עם החוזה שלו וכשהוא המרוויח הכי גדול בקבוצה והרבה לפני שמגיעים לקיץ אחרון וכו וכו... ככה מונעים התעניינות.

אין פה אמת מוחלטת.
    אתה אומר שאתה לא לוקח אותו להרכב שלכם, אני אומר שאני גם לא לוקח אותו לסגל.
    יש כאלה שכן יקחו אותו לסגל של כל קבוצה.
    סבבה.
    יש קבוצות ששואפות לאיכות הכי גבוהה בהתקפה גם ברמת הרוטציה.
    הוא שחקן נפלא שנותן הרבה, נלחם, בוהק בעיקר כשהקבוצה שלו לא בתקופה טובה וקל לאוהדים להתחבר אליו, לדעתי חסרים לו לא מעט דברים במשחק כדי לעשות סגל באחת מהקבוצות הכי גדולות ביבשת.

כמובן שהוא כרגע לא הבעיה של צ'לסי, לא טענתי אחרת.

14. Sturridge Member

לוויליאן יש חוזה עד קיץ 2020, שזה אומר שמהעמדה של קיץ שעבר היו לו שלוש עונות מלאות לחוזה. למה לעזאזל שמישהי תפנה אליו. מתי פעם אחרונה לקחו לצ'לסי שחקן סגל שהיא רצתה?
    לא מבין למה על שחקן כמו דה בריינה אתה מסוגל להפעיל קצת היגיון ולהודות שיש סיבות אחרות מעבר לטוב/לא טוב שבגינן לא פונים בגלוי לשחקן, אבל את וויליאן אתה שם באותה שורה עם שחקן כמו מרסיאל שכל העולם יודע שלא מרוצה במועדון שלו, ומבחינתך אם איזו איטלקייה וחצי גילו בו עניין אז הוא וורלד קלאס.

דיון הזוי ברמות.

15. k_700 Member

קודם כל סיטי במצב שונה משלכם.
    הם פסיעה מלהכנס לצמרת של מועדוני העלית(כלכלית הם כבר שם).
    כשהם רוצים לשמור את השחקן הכי מרכזי שלהם שגם מאושר במועדון הם יצליחו ובלי רעשי רקע(הם אפילו הדגישו שחשוב להם שהוא יהיה המשתכר הבכיר בקבוצה).

איזו איטלקייה רצתה את מארסיאל?
    לא כתבתי שהוא וורלד קלאס אז אל תכניס לי מילים לפה.
    הכשרון שלו בהחלט יכול להביא אותו לרמות הכי גבוהות, על זה משלמים במקרה שלו.

והינה דוגמא טרייה, מדברים על זה שדה חאה קרוב לחתימה על חוזה חדש ל5 שנים, 350 אלף פאונד לשבוע.
    זה למה אם זה יקרה בשבוע הקרוב אתה גם לא תשמע הקיץ על התעניינות בו.

בקשר לצ׳לסי, כלכלית זו כבר לא קבוצה שמראה נכונות להתאבד על שחקנים.
    אם שחקן יהיה ממורמר ומחוזר ממועדון אחר סביר להניח שהוא יעבור בעד הסכום המתאים.
    קרה לכם לא מזמן עם שני שחקני הרכב, לא?

מצב נושא:
הנושא נעול.