צ'לסי 20-21: מתקדמים, אבל לאן?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Gary Cahill, ‏1/10/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Gary Cahill Member

כנראה שאפילו לא משחק אחד... בקיצור, קיבל הנחיה מהמועדון לזייף פציעה ולחזור

2. k_700 Member

אני ממש בהלם עכשיו.
    מה נכתוב עכשיו על המצבה של סטארידג' ששלח יד בנפשו כי לא עמד בלחץ ? נתחיל מקלישאות של מילים לא יכולות לתאר את הכאב.

אגב, זייך ששיחק באמצע השבוע עם מרוקו גם זמין למשחק הליגה הקרוב.

3. Sturridge Member

מסתבר שהקורונה פוגעת גם בחוש ציניות.

Gianzola01 אוהב/ת את זה.
  4. k_700 Member

קלטו את רודיגר-

5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

בשלב מסויים כל הטעויות הפרסונאליות של שחקני ההגנה כן יגרמו לחיצים ברורים כלפי למפארד, השלב הזה קרב מאוד וזו הסיבה אולי שהתיקו היום מתסכל ברמה שקשה לי לתאר.
    למפארד קיבל מה שהוא רצה בקיץ, הוחלט להביא שוער, בלם, מגן, מבחינתי הוא האחראי לכל טעות שמתרחשת על הדשא.
    יש גבול לכמה אפשר לטעות, כל כך טבעי וצפוי שנכבוש שלישיות וזה לא יספיק לנו לניצחונות, נראה שלמפארד לא מצליח לשים סוף לדבר הזה , זה מתקרב ליפול על הראש שלו.

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

Sir Alex Ferguson, Sturridge ו-Gary Cahill אוהבים את זה.
  6. Sturridge Member

מסכים כמובן עם הכל,
    אבל להגיד שהוחלט להביא שוער ובלם, בוא- אחד אנונימי מצרפת והשני בחינם לפני הפנסיה. לא ואן דייק ואליסון.
    לא הייתה פה השקעה אמיתית, הכל הלך להתקפה, את דעתי בנושא כתבתי מספיק.

שניהם אגב לא על המגרש היום, משחק קודם איתם שמרנו על רשת נקייה (וזה היה מול זאהה). חוץ מלספר לעצמי את זה אין לי הרבה במה להחזיק.

Sir Alex Ferguson ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  7. Sturridge Member

הרגע הזה שאתה מגלה עם מי יצאת בכוחות:

----

מעניין אותי בכמה משחקים עם לאמפרד ספגנו רק שער אחד. מרגיש לי שזה יותר נמוך אפילו משער נקי.
    אנחנו מסוגלים לעמוד סביר בהגנה גם שני שליש משחק, אבל ברגע שהשער הראשון יגיע, גם אם זו טעות אישית שלא קשורה לכלום, משם זו מפולת.
    אם מדובר על ירידה ליתרון בודד זה בכלל נהיה פאניקה. אפס יכולת לשלוט חזרה במשחק. ולא משנה אם זה קרה בדקה 40 או 89.
    אתמול בגלל כדרור מיותר של האברץ* עברנו מקרוז קונטרול לסבל הזה.

מול ברייטון למשל היה לנו מזל שדקה אחרי ה- 1-2 שלהם ג'יימס הביא פצצה משום מקום ושוב זה נהיה משחק של הפרש כפול, אחרת היינו נגררים לאותו משחק כמו אתמול.

לא מצליח להבין את הפער התהומי הזה ביכולת לפי לוח התוצאות. מנטליות, אופי, you name it. כמה מזה על המאמן?

*איך הקישור שלנו נמצא כל כך הרבה פעמים במשחק לפני הכדור?
    https://pbs.twimg.com/media/EkjjvPsXYAEZPqj?format=Xxx&name=900x900

Gary Cahill ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  8. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

תסמונת מוכרת, זה מאוד אופייני לקבוצות שלא סומכות על ההגנה/שוער שלהן. ברגע שאתה יודע שכל איבוד יכול להוביל לגול, אתה הרבה יותר לחוץ בכל מה שקשור להנעת הכדור, זה טבעי. האיבוד של האברץ לדוגמה הוא אמנם מיותר, אבל בגדול זה אחד מהדברים שהביאו אותו לעשות, לשחרר את הקישור מהלחץ עם הדריבל שלו.

אני יודע שאני קצת אונס את ההשוואה הזאת ולא בפעם הראשונה - אבל זה בדיוק מה שהיה קורה לנו בעונות כמו 13/14 וגם כמדומני תחת קלופ בתקופה שטרום ואן דייק (בקרוב שוב!). דיברנו כל הזמן על זה שאנחנו לא מצליחים לסגור משחקים.

לא ראיתי את המשחק בשלמותו אז אולי אני טועה פה, אבל לדעתי אפילו רק עם מנדי אתם מנצחים את המשחק הזה. לשחק עם שוער כמו קפה זה בלתי אפשרי לקבוצה ברמה שאתם שואפים אליה, לא יעזור.

הגול השני שספגתם הוא מהקומיים שראיתי דרך אגב. לא האמנתי למה שאני רואה, במיוחד כשקפה החליט לגלוש לתוך הקורה כאילו הוא ריצ'ארילסון והיא תיאגו. למה הוא לא קפץ על זה עם הידיים לעזאזל?

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  9. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

שחטת את מה שנשאר מהביטחון של קפה ברגע שהבאת שוער על הראש שלו וכל החרא שהוא שמע מהתקשורת קיבל משנה תוקף.
    לא ברור שהוא גמור בצ'לסי? אני לא מופתע מכל טעות שהוא עושה.
    שימו לב לשינוי בסגנון הטעויות, בעונה שעברה זה היה טכניקת שוערות חלשה. השנה זה טעויות של ריכוז/פוקוס, קלאסי ביטחון נמוך.

זאת גם הייתה החזרה גרועה של זומה. הוא גם כן אשם.

Sir Alex Ferguson, oranfu ו-Armstrong אוהבים את זה.
  10. Armstrong Member

זומה אשם אין ספק, אבל שוער סביר מינוס מציל את זה.
    ולא סופג את השער האחרון גם כן.

11. AS R Member

אגב, שימו לב איך בטעות של זומה הוא פשוט נשאר לעמוד שם במקום לרוץ ולנסות לתקן את הטעות שלו. רק בשנייה האחרונה הוא עושה כאילו הוא רץ לעזור. אני די בטוח שהוא יכל לתקן את זה אם הוא היה רץ לעזור במקום לקפוא.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  12. Sturridge Member

זומה נתן מסירה גרועה אבל כל שוער מגיע לזה, הוא לא שרף שם את קפה. קפה פשוט החליט לעצור מסיבה שגם הוא כנראה לא יודע.
    ואז אחרי שבחר להיעמד עברו אותו כמו מים, כמובן.

בעיטה לתוך איזה 20 שחקנים ברחבה (ספק אם קפה ראה בכלל את הכדור) שגם פוגעת באחד מהם ונכנסת, לא חושב שיש שוער שעוצר את זה.

אם כבר קבוצה עם *הגנה* סבירה לא מרחיקה כדור ישר לשחקן יריב על סף הרחבה,
    ואם כבר הרחיקה אז לא נותנת לו לעמוד ולבעוט ככה לבד,
    ואם כבר נתנה לו לבעוט אז חוסמת את הבעיטה.

Sir Alex Ferguson, oranfu ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  13. Armstrong Member

אני מוותר לו רק בגלל הדיפלקשן (שלא ראיתי שהיה).

אני עדיין לא מבין את הכרוניקה של איך הוא נהיה גרוע כזה.

14. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

מנטליות שמידרדרת לאט לאט, זה לא כזה הזוי. הפן המנטלי בספורט הרבה פעמים לא מקבל מספיק משקל, מדובר על 60%-70% מהיכולת של השחקן אם לא יותר. אצל שוערים המדרון חלקלק יותר כי גם אין להם הרבה הזדמנויות לצאת מהלופ, חלוץ יכול עוד בטעות לשים את הרגל במקום הנכון או להבקיע מפנדל או משהו. שוערים בלי ביטחון זה פחות הפיך לדעתי, במיוחד בסיטואציות כמו של קפה. הוא לנצח יהיה בצ׳לסי השוער היקר בהיסטוריה, שקבאז׳רו מקבל על חשבונו דקות ועכשיו עוד הביאו לו עוד שוער על הראש. הוא נראה לי גמור בצ׳לסי למען האמת, מאוד אופתע אם הוא יצליח להרים את הקריירה שלו שם לפתע.
    כמובן שגם ענייני התאקלמות למדינה יכולים להשפיע, יש מצב גדול שזה חלק מהעניין.

Sir Alex Ferguson, oranfu ו-Sturridge אוהבים את זה.
  15. Sturridge Member

את העונה עם סארי הוא סיים טוב, העלה את הקבוצה לגמר ליגה אירופית כשעצר שני פנדלים, זכה גם בגביע.
    אם יש איזה bar דמיוני של ביטחון/מנטליות אז לעונה שעברה הוא היה אמור להגיע עם אחד מלא.

אין לי ספק שגם ההגנה הגרועה לא עזרה לו. אבל אז אתה שואל איך שוערים בקבוצות תחתית שרגילים לקבל 80 שערים בעונה לא נראים ככה.
    זה כנראה שילוב עם אופי חלש מלכתחילה, כזה שאם בטעות יקרא כמה תגובות רעות בטוויטר זה כבר ישפיע עליו.
    זה בשילוב הלחץ שתמיד יש כשאתה במועדון כמו צ’לסי.

עכשיו ברור שזה כבר כדור שלג גדול מידי בשביל להיעצר.
    רואים שלאמפרד עוד מנסה כשהוא עולה איתו ולא עם קבאז’רו, אבל לצערי היום זה כבר מקרה אבוד.

מצב נושא:
הנושא נעול.