צ'לסי 20-21: מתקדמים, אבל לאן?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Gary Cahill, ‏1/10/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. k_700 Member

האברץ חלוץ באנגליה?
    שלושה בלמים? הלוואי.
    בזבוז משאבים נדיר.

2. DRORIKO Member

טוכל מרגיש כמו מאמן שמגיע מכח האינרציה. הוא כביכול "שם גדול", הוא נמצא בבורסא של הקבוצות הגדולות, למרות שהוא לא עשה שום דבר יוצא דופן בקריירת אימון שלו, לא מבחינת הישגים ולא מבחינה סגנונית. זה לא שהוא מאמן רע, הוא בהחלט מאמן טוב, אבל זה לא נשמע כמו מינוי מעורר השראה במיוחד כמו שהיה עם קלופ בליברפול או פפ בסיטי. אני מניח שהוא יוציא את צ'לסי מהבוץ שהיא נמצאת בו, אבל לא מעבר.

3. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

כותבים נעלמו כי המנהלים כאן לא עושים את העבודה שלהם. כי יש כותבים שמקללים, מטנפים, יורדים לרמה אישית נגד כותבים אחרים וזה לא מזיז למנהלים כאן למרות תלונות רבות.

אז טעית בניתוח שלך וציינתי את זה? נו אז? וכשצ׳לסי היו ברצף חיובי וכתבת שטעיתי ושאלת מתי ארד מהעץ אתה הורדת את רמת השיח? נו באמת...

4. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

טעיתי בניתוח שלי... אתה מבין עם מה יצאת מפה? אתה אפילו לא קרוב לפואנטה. אני מדבר על זה שבמשך חודשיים בערך אתה ונוספים פה התעקשתם להחליט שארטטה ולמפארד הם לא ברמה. על סמך מה כתבתם את זה? על סמך חודש. מה שאני כתבתי זה בוא נדבר על זה בסוף העונה/בדצמבר/אנאערף, כי לנתח אחרי חודש-חודשיים תפקוד של מאמן זה לא רציני.

ומכאן אתה יצאת עם מניפסט הזייה שלאף אחד אין ספק מה המשמעות שלו, חוץ מלהתנגח בי ולאונן על עצמך לא עשית כלום בהודעה הזאת. לא ניתוח מקצועי, כלום, באת להאדיר את עצמך ולהשתין עליי. אמנם הודעה נקייה מקללות אבל את ההיתממות שלך תשמור לעצמך כי אף אחד לא קונה את זה.

כשאתה שומר ציטוטים שאמרו ״בוא נדבר בסוף העונה״ בשביל לשלוף אותם ולהשיג בזה... לא יודע מה - אתה מרדד את רמת השיח. כן.

Sturridge אוהב/ת את זה.
  5. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

מקבל את מה שאתה כותב, יכול להיות שטעיתי. מתנצל אם נפגעת, זאת לא הייתה הכוונה, אלא רציתי להראות שלפעמים כן אפשר לראות דברים כבר בשלב מוקדם של העונה (למרות שצריך להגיד שגם ארטטה וגם לאמפרד גם היו כאן שנה הבאה, כל אחד והתקופה שלו).

oranfu ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  6. Footballover Member

אתמול היה יום עצוב למועדון.

מצד אחד, לא יכול לומר שההחלטה שהתקבלה מפתיעה אותי. לאמפרד והצוות המקצועי שלו lost the plot. הם הגיעו למצב שלא היה להם מושג מה לעשות כדי לצאת מהסיטואציה שאליה נקלעו. מבחינה טקטית, אני לא חושב שראיתי צ'לסי מבולבלת ונאיבית יותר מזו של החודשים האחרונים. מבחינה מנטלית, ראיתי קבוצות שלנו שהפסיקו לשחק בשביל המאמן, ראיתי קבוצות שלנו שזרקו זין על המגרש, אבל לא חושב שראיתי קבוצה יותר שבורה מנטלית מהנוכחית. אפס ביטחון עצמי בפעולות, כדורגל בלי אמונה עצמית הוא לא כדורגל.

לאמפרד כשל באינטגרציה נכונה של שחקני הרכש החדשים. אני לא אומר שהאברץ וורנר חייבים לספק קבלות מ-day one, אבל וורנר באגף שמאל, זייץ' מבודד בימין והאברץ מתנדנד בין ספסל להרכב זה לא מספיק טוב. זה נראה כאילו אין שום חשיבה מאחורי ההצבות הללו, כאילו הם מנותקים אחד מהשני על המגרש. אין תכנית משחק, אין תכנית מגירה, אותן טעויות שוב ושוב ושוב.

המועדון כשל בגיבוי המאמן, ואני אסביר. לאמפרד אמנם קיבל שחקנים נהדרים ועל כך לא באמת יכול להתלונן, אבל התכנון שלו היה להפטר מדמויות כמו רודיגר, אלונסו וז'ורג'יניו, והמועדון חשב אחרת כנראה. מדובר בשחקנים בשיא הקריירה שפתאום מצאו את עצמם מחוקים לגמרי. לא פלא שצצות כל הבעיות האלה מאחורי הקלעים, הסגל מפוצץ מדי בשחקנים בקליבר לא מתאים ולאמפרד נאלץ לשלב אותם "בכוח". רודיגר הפך מהבלם האחרון ברוטציה לאחד שפותח משחקים, ז'ורג'יניו בסוף עונה שעברה היה כבר רגל וחצי בחזרה עם סארי באיטליה, פתאום הוא שוב בעניינים. אלה דברים שלא אמורים להתקיים במועדון רציני שבו ההנהלה מגבה את המאמן באמת. שוב נוצר מצב ששחקנים לא מרוצים מצליחים לשרוד את השהות של המאמן התורן, והנה שוב הם לכאורה מקבלים הזדמנות להוולד מחדש (אעלק). פעם לפחות אלה היו באמת שחקנים טובים שעושים את הדברים האלה.

בכל מקרה, זה לא תירוץ מניח את הדעת עבור לאמפרד. שנה וחצי ואין לנו טביעת אצבע של מאמן. אנשים משווים לסולשאר ביונייטד, קלופ בזמנו בליברפול, היו כאלה שהלכו רחוק עד פרגוסון... לא יודע לגבי האחרון, אבל אצל השניים הראשונים ראיתי הרבה יותר, אפילו אצל סולשאר. האם לאמפרד הוא מאמן גרוע? אני לא חושב. מה שהוא עשה בעונה שעברה היה מצויין. הוא מבין כדורגל, הוא יחסית פרגמטי ולא מקובע, אבל מרגיש לי שהוא לא מספיק בשל טקטית כדי להוביל קבוצת פרמיירליג בשלב הזה של הקריירה. קל לנצח אותנו. המשחק האחרון מול לסטר הוא דוגמה מושלמת לכך. אם תסתכלו על הסטטיסטיקה אפשר לחשוב שהיינו יותר טובים. כשאתה מביט בליין-אפ, פתאום מובן על מה אני מדבר. קובאצ'יץ' ומאונט הצמד האחורי בשלישיית קישור יחד עם האברץ שמתופקד בתור 10. מול מדיסון, טילמנס ונדידי. לא מדבר בכלל על כמה בארנס ואולברייטון עוזרים יותר לקישור במשימות ההגנתיות ביחס לפוליסיק והאדסון אודוי שהיו מבודדים בכנפיים; לפתוח ככה מול לסטר זאת התאבדות מקצועית, בטח כשאתה גם ככה מרגיש את החרב מתקרבת.

בהאמר כל זה, עדיין זה יום עצוב. לא היה ולא יהיה בצ'לסי צוות מקצועי יותר מחובר למועדון מזה. כואב, כואב לראות את השחקן האהוב עליך והאגדה הכי גדולה של המועדון בסיטואציה הזו. תמיד תשאר התחושה של "מה אם", והאם באמת לא קיבל מספיק זמן אחרי עונה ראשונה מוצלחת.

לא יודע מה יהיה עם טוכל, האמת גם לא כזה מעניין. הסיטואציה הזו והעונה הזו הכניסו אותי לקהות חושים מבחינת המשחק, ואני יודע שלא רק אותי. אני יודע שהעבודה שלו תהיה סופר קשה כדי לשנות את זה. לא אתפלא אם גם הוא לא יהיה כאן בשנה הבאה, אבל בינתיים אני תומך בו, אולי כולנו צריכים קצת אורדנונג גרמני בחיים.

7. סמואל אטו Member

נראה שהתאהבו יותר במה שהוא מייצג מאשר מה שהוא אשכרה הביא לקבוצות שלו בפועל.
    בכל אופן, אם כבר מביאים את טוכל לשנה-שנה וחצי, הוא יכול לבנות משהו שהמאמן שאחריו יוכל לשדרג למשהו מוצלח יותר, אבל צ'לסי צריכים לחשוב לטווח הארוך ולהביא אחריו מישהו מאותה אסכולה ולא להחליף אותו במאמן האיטלקי הכי טוב שהם מוצאים בשוק.

נערך לאחרונה ב: ‏26/1/21
  8. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

מאיזו אסכולה מגיע טוכל?

9. Armstrong Member

אולי אסכולת ה-half chances.

היה משחק נחמד. ציפיתי לטיפה יותר (מהקבוצה, לא מטוכל) מול וולבס בבית אבל שיהיה.

10. Sturridge Member

אז בינתיים שחקן ההתקפה הכי טוב שלנו לא רואה דקת משחק אצל טוכל. שיהיה לנו בהצלחה בקיץ.

11. Gianzola01 Member

מי זה?

Sent from my iPhone using Tapatalk

12. Sturridge Member

האברץ כמובן.

סתם, זייך.

13. Armstrong Member

האמת שמפתיע מאוד שהוא לא רואה מגרש...אפילו לא בתור מחליף...

14. k_700 Member

איפה ההפתעה פה?
    טוכל משחק עם שלושה בלמים אצלכם, מראש אין ממש מקום לקיצוניים טבעיים במערך הזה.
    לדעתי גם מראה טובה לעד כמה הוא לא ממש מאמין בסגל הזה אם הוא משחק ככה.

יהיה כייף אצלכם בקיץ.

15. Sturridge Member

אז שיהיה אפילו מקדימה באמצע (ואת מאונט תחזיר למרכז) או החלוץ השני שמשום מה טוכל מתעקש להעמיד ליד ורנר.
    אין סרט ששחקן כזה לא נכנס לך להרכב, גם בתור בלם רגל שמאל שלו תתרום יותר במשחק נתון מכל השאר.

לא מבין גם מה הפואנטה לעלות עם שלושה בלמים ואז לפניהם את המרגרינה ז’ורג’יניו, אבל זה דיון אחר.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.