צ'לסי 20-21: מתקדמים, אבל לאן?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Gary Cahill, ‏1/10/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. alexshw Member

נסיבות שונות. באן העברות, צורך להשתמש בשחקני בית צעירים במהלך העונה. מאמן טוב ספק רב אם היה מסכים להגיע במצב כזה.
    אפשר לבקר למה המשיך העונה. פורמלית הוא עמד במטרות בעונה שעברה ולכן המשיך אבל היו אופציות טובות יותר בקיץ.

2. Clichy COYG

מישהו טען שהם מונו רק בגלל העבר המקצועי שלהם? אף אחד וזה ברור שלעבר שלהם במועדון הייתה השפעה על המינוי.

אף אחד לא טען שארטטה/לאמפרד מאמנים גדולים. לגבי ארטטה באותה נקודת זמן הקבוצה אכן הראתה התקדמות (בעיקר בהנעת כדור ועמידה הגנתית). ההבדל בין סקאוזר טומי לבינך שהוא לא מתיימר להגיד בוודאות מה יהיה אלא אומר מה הוא ראה.

ואני מבין שכושר החיזוי שלך הוא באמת משהו אחר, אתה מוכן להסביר לי של מי הציטוט הבא?
    רמז: לא מדובר בקיי.

oranfu ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  3. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

הלוואי ואני אטעה.
    עם כל השינוי של הקורונה, מה שמתבטא בקצב הצבירה השונה של סיטי וליברפול, אני עדין רואה את סיטי משאירים לנו אבק ואותנו לא באמת נאבקים על האליפות.

4. k_700 Member

לא הבנתי מה הריקוד נצחון הפרטי שלך מסמל יהזייה, סולשאייר לא נותן העונה יותר מחמש החלטות שאני נותן לו עליהם צ'יק של קרדיט(אההה חכו רגע, אתמול, חצי שנה אחרי שהחלה הוא עשה חילוף יחסית מוצדק של פרד בגרינווד כדי לעבות את מרכז המגרש, חבל שצרחתי לעשות את זה דקה 40)?

סולשאייר לגמרי נשען פה על שחקן שנותן עכשיו שנה שלמה היסטורית בלבלים של הגדולים ביותר שדרכו בליגה ביחד עם קריסה פיזית אצל האלופה ועכשיו גם סיטי שמאבדת את דה בריינה לחודשיים(ביחד עם אגוורו שלא משחק כל החודש).

רוצה לומר, זוכה מההפקר.
    אם ברונו מביא אליפות השנה זה הישג מקצועי גדול יותר מהקפיצה שקאנטונה הביא כשהגיע.
    אנחנו בלי ברונו קבוצה של מאטה ואנדרס פריירה למי ששכח, מקום 7-10 עם יותר ספיגות משערי זכות למי שהספיק להדחיק.

בקשר ללאמפרד,
    חבל, התחלנו למדוד בנובמבר- בואכה דצמבר כמו שביקשו מאתנו בנימוס.
    התוצאה? המאמן הכי גרוע בהיסטוריה המודרנית של צ'לסי ועם קייס לטירוריסט שעשה את העבודה הכי גרועה פר השקעה בהיסטוריה המודרנית של הליגה.
    נזכור אבל דברים חיוביים, כמו הפעמים האלה שהוא עבר לסיטי כדי לכבוש מול צ'לסי רק כדי לחזור לשחק מול סיטי כמאמן ולקבל בראש.
    המון סימני שאלה מול רכש שברובו מבטיח מאוד ובהרבה כסף.
    היחיד מהרכש שאני לא מופתע מהרמה הבינונית שהוא מציג זה כמובן לייטון ביינס ב50 מליון פאונד. אחלה עקיצה עשו בלסטר, רק החליפו אותו במגן הכי טוב בליגה בחצי מחיר ועל הדרך גם פיתחו את המגן הצעיר שלהם.

טוכל זה קלאסי ביף בפוטנציה 24/7 עם סרטי תעמולה סובייטים בתקשורת.
    הזובור שהעביר אותו לאונרדו בשנה האחרונה זה כלום לעומת מה שמארינה הסמל מין ושלחותיה מסוגלים לעשות.

רכש גלייזרי מדי, כאילו בודקים מי המאמן הבכיר שפוטר לאחרונה מקבוצה עשירה בעולם ועושים צ'ק אין.

5. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז... יכול להיות שזה היה נכון לחכות עד לדצמבר-ינואר כדי לראות מה למפארד יעשה מהקבוצה הזו?

צ'ילוול נראה טוב. הרבה יותר טוב משחקנים שעשית להם לובי. אם לא היית באיזה מסע צלב מוזר להוכיח שאתה סופר סקאוט ומוח כדורגל מורכב היית גם רואה את זה.

Sturridge אוהב/ת את זה.
  6. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל הכבוד לכל הנביאים.

חבל לי שרמת השיח פה הגיעה למצב שלהגיד בוא נדבר בדצמבר הפך להיות איזה משהו הזוי, כאילו לחכות ולראות איך דברים מתפתחים זה איכשהו משהו שגוי... כנראה שמעדיפים לדבר בנחרצות בשביל להגיד ״אמרתי לכם״, או לחילופין להיות כל כך off the mark שהדרך היחידה לצאת מזה היא להתכחש למציאות.

ואני אפילו לא טיפהל׳ה סרקסטי. מעניין אם זאת הסיבה שכל כך הרבה משתמשים טובים שתרמו לדיונים המון כבר לא נמצאים פה. אני מהמר שכן.

7. oranfu Member

מצד אחד אני מבין את החשיבה - מאמן גרמני שנחשב טקטיקן טוב ואולי יצליח להוציא את המירב מ2 הרכישות הגדולות בקיץ.
    מצד שני - מאמן שידוע ביחסי אנוש גרועים ושלא מצליח להחזיק יותר מדי זמן במועדון לפני שכולם רבים איתו.

אבל אולי בגלל שבצ'לסי גם ככה הם לא מחפשים מאמנים לשנים ארוכות אלא לתקופות של שנתיים- שלוש אז זה פחות הפריע להם.

מה שכן, ראיתי ידיעה שהם בכלל הציעו למישהו אחר להיות מאמן זמני (לא זוכר מי, אולי רגניק) ולא ברור לי למה יש צורך לזה אם טוכל פנוי. אולי הוא לא היה האופציה הכי מועדפת עליהם.

אני כבר רשמתי פה בפורום שלדעתי הוא אוברייטד ענק. אני מעריך שבטווח הקצר כן יהיה שיפור בצ'לסי (לא חכמה גדולה) וסביר שייתן להם פוש בשביל להתמודד חזק יותר על מקום בטופ4.

8. k_700 Member

היה אחד שרצה שנתחיל למדוד את לאמפארד מדצמבר, כי הוא צעיר ויש רכש חדש.

היה נותן לו את ההנחה הזאת אם היו קוראים לו וילאש בואש ? לא.

לא מפתיע שלאמפרד לא אתנו אחרי רצף של שמונה משחקים רעים.
    השקיעו 240 מליון אירו ברכש, והצפי היה להתמודד על אליפות מהרגע הראשון.

בקשר לצ׳ילוול,
    בינוני.
    נותן כניסות בהתקפה ואת ההגבהות שלו אבל בהגנה? חוגגים עליו. על פחות מזה שחטו את מגווייר בעונה שעברה פה.
    לדעתי הוא גם לא ישתפר יותר מזה בהגנה, אלה גבולות היכולות האתלטיות שלו.

וורנר, האברץ וזייך כרגע ברצפה שלהם.

9. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברור שהייתי נותן לוילאש בואש את ה'הנחה' הזו. גם לקלופ. גם למוטי איווניר. אני לא מבין איך אפשר אחרת. הגיעו 6 שחקני הרכב חדשים, כל אחד בזמן שונה, חצי מהם פצועים, חלקם אחרי שהחלה העונה, כשזמן ההכנה לעונה הוא מינימלי כמו שאתה כ"כ אוהב לציין... ליצן מי שחשב שאפשר יהיה לשפוט את העניין הזה באוקטובר.

10. k_700 Member

היה לך סגל עמוק מאוד, גם ברמה שאתה יכול לחיות עם זייך שמתחיל את העונה פצוע.
    הייתה לך הכנה בקיץ טובה משל שתי קבוצות צמרת אחרות.

לא כתבתי שלא צריך לתת זמן לרכש להכנס לקצב, ברור שצריך.
    אבל כשמישהו כותב לי בקיץ שנתחיל למדוד את לאמפרד מנובמבר דצמבר, ואחד אחר כותב ש76 נקודות העונה זה שיפור מספיק, סלח לי .
    בדיחה.

בטח כשרואים איך קבוצות עם סגלים דליליים יותר נופלות כמו זבובים בצפיפות של הלוח.

צ׳לסי בעונה שנייה הייתב צריכה להיות במאבק אליפות השנה מהשנייה הראשונה.
    כשאתה לא בונה ממונטום ורק מחכים לראות איך
    תצנח ברגע שרמת הלוח משחקים שלכם עלתה(אצלכם בתחילת דצמבר) לא מפתיע שאתה בינואר מחוץ לתמונה.

11. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

לצ'לסי לא הייתה הכנה טובה יותר מלאף קבוצה אחרת. היא סיימה את עונת 19/20 שבוע לפני הקבוצות ממנצ'סטר ופתחה את 20/21 שבוע לפניהן.

על השאר כבר עברנו. לא היה שום סיכוי שזה יראה כמו שציפית. זה בכל זאת אמור היה להיראות טוב יותר מבחודשיים האחרונים ולכן למפארד פוטר.

Sturridge אוהב/ת את זה.
  12. k_700 Member

יונייטד וסיטי קיבלו דחייה למשחק הראשון שלהם.
    שבוע נוסף להכנה במציאות שואתית כמו העונה זה פלוס גדול מאוד.
    את המשחק השלמה יונייטד השלימה לאחרונה מול ברנלי, במציאות של משחק כל שלושה ימים.
    צ׳לסי לדוגמא בין ההפסד לסיטי למשחק מול פולהאם בליגה קיבלה ברייק של 13 ימים(עם סיבוב 3 מול מורקאמב בגביע).
    לוקסוס.

המאמן שלך עשה כל כך הרבה טעויות בדרך, לא מפתיע שלא רק שאתם לא מתחרים על אליפות כל העונה הוא גם השיג את היחסי הצלחה הכי נמוכים בעידן אברמוביץ׳ עד לשם הגיעה ההצחנה.

וצריך להזכיר הסטנדרט השנה הוא נמוך מתמיד בינתיים.
    מספיק שאתה טוטנהאם, קבוצה שמנצחת רק 50 אחוז מהמשחקים שלה ואתה נקודה מטופ4.

13. Raulito Madridista

לגבי יחסי האנוש של טוכל כבר אמרתי שניימאר הוא פרימדונה מיוחד, גם אמבפה הולך בכיוון לא טוב. בצ'לסי אלה שחקנים אחרים שממש לא וורלד קלאס באותה המידה. מעבר לכך מאמן לא צריך להיות חבר של השחקנים. לצ'לסי יש את הכסף לבעוט את טוכל בעוד שנה וחצי אם תהיה קטסטרופה ואני לא חושב שזו בחירה כה גרועה. לגבי דורטמונד אני ראיתי עונה של סגנות, הפסד בגמר הגביע לבאיירן בפנדלים והפסד בגמר גביע אופ"א לליברפול - אפשר לחיות עם זה, ועונה אחר כך מקום שלישי והדחה הגיונית מול מונאקו הנהדרת בליגת האלופות.

מה כבר היה אפשר לעשות לגבי טימו ורנר? הוא לא שיחק רק בצד שמאל אלא לעתים כחלוץ ובלייפציג הוא היה כוח במתפרצות ולא רק רגל מסיימת לדוגמא, זה פשוט כדור שלג וחוסר ביטחון. אם רוב הזמן הוא פתח בהרכב, למפארד הגן עליו בכל מסיבת עיתונאים והוא אפילו קיבל פנדל צ'אנס לבעוט פנדל ולהוריד את הקוף הזה מהגב - זה לא קשור למאמן. ב-14 המחזורים הראשונים הוא היה שחקן הרכב קבוע לחלוטין בליגה. לא יודע איפה טקטית אפשר לשלב את האברץ.
    אני לא חושב שהיה צריך לפטר אותו קודם אך לא הבנתי על סמך מה היו כל ניצני האופטימיות שזה יתחבר וכו', זה היה די מקולקל מהרגע הראשון, בלי ניצחון על אף קבוצה נורמלית. צ'לסי מחקה פעם אחת פיגור 3:0 והצליחה לנצח גם אחרי שפיגרה נגד שפילד שכנראה היא לא מדד אבל זו קבוצה שהייתה חוטפת שער והורידה את הראש.

14. oranfu Member

לא היה בגמר גביע אירופאית נגד ליברפול. זה היה חצי גמר.

יש לו בעיות עם יחסי אנוש בכל הקבוצות שהיה עד כמה שידוע לי, זה לא רק ניימאר.
    לא חייב להיות חבר של השחקנים, אבל לאבד את החדר הלבשה זה רע. והוא מסתכסך עם הנהלות, לא רק שחקנים.

גם אם הוא לא יעשה שום דבר שונה, עצם זה שיש איזה שינוי אולי יפקס את ורנר כי ברור שכרגע הוא עם ביטחון בקרשים והוא הרבה יותר טוב ממה שמראה.
    לגבי האברץ אני אישית לא יודע. לא יודע מה היתה התוכנית כשקנו אותו. אם בכלל היתה תוכנית וזאת פשוט לא היתה רכישה של שם גדול כי יכולים.

15. yakov_y YNWA

לא שזה משנה אבל זה היה רבע גמר, הייתי חייב :)

טוכל שיחק לא מעט עם 3 בלמים בפ.ס.ז׳, לדעתי הכי טוב במצב של צ׳לסי יהלום או 3 בלמים עם האברץ׳ באמצע, ורנר ואברהם בחוד.

oranfu אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.