צ'לסי 20-21: מתקדמים, אבל לאן?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Gary Cahill, ‏1/10/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. oranfu Member

אין לך כסף אפילו לדין מורי. חבל על כל הפנטזיות.

Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
  2. DaveTheSave Member

שמעתי חבשי מחפש קבוצה באירופה

Sturridge אוהב/ת את זה.
  3. alexshw Member

4. EO11 בפה אליל היכל התהילה

וטוכל המועמד המוביל. לא מבין למה לא אלגרי.

5. Clichy COYG

ברמה האישית חבל לי על לאמפרד כי אני די מחבב אותו (עם כל הקושי) אבל נראה שזה לא מצליח להתרומם.

טוכל נראה תמוה אבל לא פוסל שהוא יצליח לשקם את צ'לסי העונה. הרמה בצמרת נמוכה משנים קודמות.

6. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם אני צריך להמר טוכל זה חתול בשק, מאמן שלא יגיע לרמות של קלופ/גוארדיולה אף פעם בעיניי. אם כבר הייתי הולך על נאגלסמן או האזנהוטל בכל הכוח, עם עדיפות לאחרון כי מכיר כבר את הליגה והוכיח את עצמו בה.

טוכל זה מינוי שבתור אוהד ליברפול אני מבסוט עליו. מקווה שלא אתחרט על האמירה אבל ככה זה נראה לי כרגע.

7. alexshw Member

טוכל כמו קונטה נהנה לריב עם הנהלות. השיקול העיקרי אולי פה זה הסגל, שאיתו חושבים שטוכל ימצא שפה משותפת ויפיק מכל הרכש היקר את המיטב.

מאזן רע לכל הדעות בצ'לסי.

נערך לאחרונה ב: ‏25/1/21
  8. Raulito Madridista

למפארד היה שחקן עבר גדול, אגדת מועדון, עוד כמה חודשים הכישלון הגדול ישקע וכל אלה שקיללו אותו לאו דווקא פה - יזכרו אותו אך ורק לטובה. אני חושב שהיה הימור בסדר לאור מצב המועדון והיה ראוי להזדמנות שקיבל וכדי לבצע את המהלך עכשיו כדי שיהיה זמן לסגור פערים. הסגל לא כזה טוב כמו שעשו ממנו לעניות דעתי אבל כמובן שזה לא מצדיק את הכדורגל הנוכחי והדירוג בטבלה (קפה אגב, בקשר למשחק הגביע - יפרוש מכדורגל בקרוב? זו סתם עוגמת נפש בשבילו, כל בעיטה היא גול). טוכל מאמן בסדר גמור, בהנחה שפנו לאלגרי והוא לא רצה בכלל או שהעדיף להמתין לקיץ. לעומת מה שעבר עליו בפ.ס.ז' יחד עם לאונרדו והגלאקטיקוס אמבפה וניימאר - בשבילו זה "כלום" לאלף את טיאגו סילבה בסוף הקריירה או את ורנר שנראה כל כך חסר ביטחון.

9. Gianzola01 Member

הזוי טוכל. פשוט הזוי.

לא הראה שום דבר מאז מיינץ.

האזנהוטל/נגלסמן ביחד עם רגניק בבקשה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

oranfu ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  10. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

מפתיע שרומן לא נתן ללאמפרד להמשיך ו"להתפתח".
    ההשוואה לאולה הייתה כל כך נוראית (כאילו לאמפרד היה מקבל את התפקיד או נשאר בו בלי העבר שלו במועדון), שבשבוע שבו אולה נמצא במקום הראשון ומדיח את ליברפול מהגביע, לאמפרד מקבל מכתב פיטורין.
    לאמפרד אימן את צ'לסי בצורה כל כך רעה, שהוא הצליח להעמיד את עצמו 11 נקודות פחות מקבוצה שאולה הוא המאמן שלה, לא פחות ממדהים.

11. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

חחחחחח אתה הכי פאתטי שיש. וזה לא שאין תחרות.

פוטר בצדק, מאז הציטוטים האלה שאני רואה שתלית מעל המיטה הם היו בריצה מחורבנת לגמרי. ההבדל ביני לבינך שאין לי בעיה להודות ב״טעות״, אפילו שזה לא בדיוק טעות - כל מה שאמרתי זה בוא נדבר בדצמבר/ינואר, והנה אנחנו מדברים בדצמבר/ינואר, למפארד המשיך גרוע מאוד את העונה.

עדיין ההשוואה שאתה עשית לפני 4-5 חודשים הייתה שגויה מהיסוד. אבל שיהיה, אם הניצחון הקטן הזה עושה לך טוב על הלב - לבריאות משה. כנראה שאתה צריך את זה.

עומד מאחורי כל מילה שכתבתי כמו תמיד. אגב - אתה זה שבכל הזדמנות דאג לציין ״לא השוויתי בין סולשאייר לארטטה ולאמפרד״, אז איך זה מסתדר עם ריקוד הניצחון הקטן שעשית לעצמך פה?

איך תיאגו לא הורחק 4 פעמים אתמול... בדיחה.

Sturridge, oranfu ו-Roma אוהבים את זה.
  12. alexshw Member

בלי ברונו שישר לקח פיקוד על הקבוצה במגרש ומחוצה לו, אולה היה עוזב הרבה לפני למפארד.
    אני אופתע אם מפרנק יצא מאמן משמעותי בעתיד. לא ראיתי ממנו איזשהם רעיונות ברורים וטביעת יד אמיתית לאורך זמן משמעותי.

13. Clichy COYG

לא רואה בעיה במה שטומי כתב. הוא ציין שהם עשויים להשתפר עם הזמן, שהוא צריך להשאר אלא אם כן מפסיד ברצף 7 משחקים (צ'לסי לא רחוקה משם) ושאי אפשר לשים אותו באותו סל עם אולה (כמו להשוות קריירה של בן 20 עם בן 30).

יש פה משהו לא נכון?

14. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב שאתה מודה בטעות. זה בסדר גמור, יש כאלה שמזהים דברים לפני אחרים בנושאים מסוימים ולא צריכים לנתח בדיעבד כשזה ברור אחרי כשהמאמן כבר מתרסק.
    מצחיק שהיו כאלה שחשבו שרומן יתן ללאמפרד ״להתפתח״ אצלו, בטח אחרי ההשקעה הגדולה בקיץ.

15. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

דרך המינוי הייתה אותו הדבר. מונה בגלל היותו שחקן עבר ומקורב למערכת ולא בגלל שהראה משהו לפני כמאמן או הראה כישורים שגורמים לו להתאים למועדון עם השאיפות של צ׳לסי. בדיוק כמו ארטטה בדיוק כמו אולה.
    כתבתי כבר בתחילת העונה שגם אצלו וגם אצל ארטטה יש ליקויים גדולים בעבודת האימון עוד משנה שעברה, ושבמועדונים שהם נמצאים אין סבלנות לחכות שיתפתחו אם בכלל.
    ואז הסבירו לי שלאמפרד כמו ארטטה מראה התקדמות כמאמן, שהקבוצה מתקדמת, בגלל איזה תיקו או ניצחון מקרי מול יונייטד שמאומנת על ידי אולה, כשבפועל מי שראה את צ׳לסי ראה שוב ושוב את אותם ליקויים.

מצב נושא:
הנושא נעול.