צ'לסי ניצחה בקרב הראשון את ברצלונה המפוזרת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Barcik, ‏17/10/06.

1. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

"אני לא זוכר קבוצות שנפגשו שלוש פעמים רצוף באלופות"
    דווקא ממך ציפיתי לזכור, ריאל ובאיירן בעונות 99/00 (נפגשו פעמיים), 00/01, 01/02 וגם 03/04.

בכל אופן, אני ממש לא מתלהב מהמשחק בסטמפורד ברידג', ובכלל מהיריבות של צ'לסי ובארסה. המשחקים של 04/05 היו קלאסיים, אבל בעונה שעברה הייתה לי הרגשה כזאת שאופ"א ושתי הקבוצות מנסות לשחזר את המתח מלפני שנה-שוב כרטיס אדום, שוב מוריניו תוקף את בארסה, אבל אני הרגשתי שזה חיקוי דהוי לדרמות שנה לפני כן. השנה זה עוד פחות מרגש. שתי קבוצות מעולות נפגשות, נכון, אבל זה קרה גם בין אינטר ובאיירן, בין ליון וריאל ובין ולנסיה ורומא. המפגשים האלה לא נופחו כמו המשחק הזה. עם הפציעה של אטו המשחק הזה מתחיל להריח כמו שיעמומון רציני. ההימור שלי הוא 1-1 או 1-0 קטן לצ'לסי. בלי אטו בארסה תתקשה להבקיע, גודיונסן הוא לא מהחלוצים שכובשים בצרורות וסביולה נמצא בשפל הקריירה וקשה לי להאין שממנו תבוא הישועה. אני, בכל אופן, נייטרלי. מבחינתי אלה נבלה ואלה טרפה.

כבר כתבתי שלדעתי המשחק בין בורדו לליברפול, זה שכולם מצפים ממנו להיות אפור ומשעמם, הולך להפתיע לטובה. טוב עשו בערוץ הספורט שהחליטו לשדר אותו, לבטח עדיף על עוד ערב בחיקה של אינטר.

שיהיה ערב מהנה. הייתי אומר "ערב מהנה יותר מזה של אתמול", אבל זה לא חוכמה.

2. צ'וצ'ו קמביאסו Member

הילאריו יפתח בשער של צ'לסי ולא ראיתי מעולם את השוער הזה זה יכול לשחק לברצלונה, אבל פרנק למפארד יכריע את המשחק ב1-0 קטן שישמח אותי לצ'לסי, ברצלונה לא קבוצה יותר טוב מצ'לסי עם עוברים שחקן שחקן ובודקים יש לה פשוט רק רונאלדיניו אחד, בטח שדקו לא יותר טוב מבאלאק, ובטח שלמפרד עולה על אדמילסון, ובטח שג'ון טרי עדיף על פויול, וגם קרבאליו עולה על מרקאז, וגודיונסן שחקן טוב אבל לא ברמה של דורגבה, רק רונאלדיניו שם יותר טוב משבצ'נקו ומכל צ'לסי, אבל עדיין צ'לסי כקבוצה הרבה יותר מפחידה, מה גם שברצלונה ללא אטו, ולדעתי צ'לסי תנצח היום ותניף את הגביע במאי.

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אין לי יותר מדי תקוות מהמשחק הזה.
    רואים שצ'לסי עדיין לא מחוברת והעמדה שהכי הייתי בטוח בה עד עכשיו הפכה לנקודת התורפה הגדולה שלנו. זה מפחיד, בייחוד שמולך עומדת ברצלונה קבוצה שמגיע למצבים בשפע ואם אין לך שוער טוב אז כדאי לך לא לעלות לשחק.
    אני מקווה שהילאריו יתפוס יום מהסרטים, צ'לסי חייבת לשחק על מנת לנצח. אני לא רוצה לראות כל מיני הסתגרויות מאחורה כי ככה רק נחטוף יותר בראש. צ'לסי משחקת בבית, ואם ניזום בארסה תירטע. זה עוד פרק ביריבות שממשיכה להיבנות בין 2 הקבוצות האלה אבל כמו שאמרו פה כבר זה סתם עוד פרק לא חשוב כמו משחק נוק אאוט. אבל... אם בארסה תפסיד פה אם עלולה להיכנס לבעיה. כנ"ל צ'לסי שאם תפסיד פה תהיה בבעייה כי מצפים לה 2 משחקי חוץ נגד בארסה וורדר ברמן בסיבוב הבא.

ברצלונה פייבוריטית זה אני בטוח כל אחד יגיד, אבל בגשר שום תוצאה לא תפתיע.

4. EL Capitan Member

בשנה שעברה משחקים אמנם ברמה גבוהה מבחינה טקטית, אבל אני בטוח שחלק לא נהנו ממש ממשחק גדול. מבחינת רמת עניין במשחק, אין ספק בכלל שאנחנו הולכים להיות מרותקים למסך הטלויזיה גם אם ההר באמת יוליד עכבר, ככה שזאת לא הנקודה.

אגב, אני ירשום כאן בקצרה את מה שרשמתי גם בדיון של בארסה- צ'לסי, לפחות כרגע, קבוצה פחות טובה ומאיימת ממה שהיא היתה בעונה שעברה. אז כן, אוהדי כדורגל ממוצעים יכולים להסתכל על השמות ולהגיד "שבצ'נקו, באלאק, למפארד, טרי, אסיין, מקללה, דרוגבה, אשלי קול ועוד", אבל זה הרבה מעבר לזה. אנשים כבר דיברו על זה שהיא לא מחוברת עדיין, קבוצה חדשה ממש עם שבצ'נקו ובאלאק, ככה שחבל להרחיב. אני לא רוצה להנות ממשחק טוב, אני רוצה ניצחון של בארסה, העיקר שבסוף מוריניו וצ'לסי יצאו עצבנים, עם תירוצים והאשמות על השופטים, הפציעה של צ'ח, או מי שזה לא יהיה.

5. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

או הדשא, למשל. או שיפוט מסריח של קולינה. או כותב מעאפן בשם קים מישראל.

6. Jose Mourinho Member

:aaarofl:
    זה מנצ'יני! על איזה שפיות אתה מדבר?!

רקובה וקרוז בחוד ההתקפה, מטראצי במקום סמואל, זאנטי וסטאנקוביץ' באגף השמאלי, סולארי בספסל.

בראבו מנצ'יני http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏18/10/06
  7. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

מעניין מה תהיה התגובה אחרי הצמד של קרוז ...

מאנצ'יני :aaa8: ???

8. Jose Mourinho Member

לגבי קרוז ורקובה, מודה בטעות. לגבי שאר הטעויות, ממש לא.

9. ori_pit Member

אתה ממש לא טועה גם עם אינטר תנצח 5-0 המאמן הזה צריך לעוף, כי מה שלא יהיה במחזור הבא הוא יפתח שוב פעם עם זלאטן החמור בחוד.
    ותגידו יש שידור של המשחק באינטרנט?

10. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם גודיונסן היה לומד קצת מאטו ללמוד ללחוץ את הבלמים היה מועיל לבארסה וצ'לסי הייתה מניעה פחות את הכדור.

11. SeRgInHo Member

דוד וייה החלוץ הכי אנדרייטד עלי אדמות. לא נופל מאף חלוץ בעולם(חוץ מהנרי), סקורר ענק!

12. Alexander Hleb Member

אין מה לדבר שער גדול...

13. SeRgInHo Member

לפי הכושר הנוכחי דרוגבה הוא החלוץ הטוב בעולם. פשוט גול מהסרטים. הגול הזה הוא פשוט הקופי לגול שלו מול ליברפול, רק שההוא היה מהאוויר.

14. Jose Mourinho Member

אינטר פשוט לא מסוגלת לעבור משחק בלי לספוג... פשוט לא יאומן... מחיר ההוצאה של טולדו וסמואל מההרכב...

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏18/10/06
  15. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

מה יהיה עם רייקארד?!
    הבפיגור 0-1 מחליף לי בלמים http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx
    הלו יש לך על הספסל את סביולה ובהרכב 0 חלוצים!