צווייטה בונדסליגה וליגות המשנה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏25/7/08.

1. Lars Ricken Member

המחזור השני ב-BUNDESLIGA.2

תוצאות משחקי המחזור:

פ.ס.ו פרנקפורט 3-0 מינכן 1860.

אוברהאוזן 1-2 אוגסבורג.

פרייבורג 0-2 דואיסבורג.

אינגולשטאדט 2-4 רוסטוק.

סט. פאולי 2-3 אאכן.

אהלן 1-1 נירנברג.

גראוטר פירט 2-4 אוסנאברוק.

קובלנץ 0-5 קייזרסלאוטרן.

מיינץ[ B]0-5[/B] ווהן.

טבלת הליגה מחזור מס' 7.

1.פיירבורג.
    2.קייזרסלאוטרן.
    3.מיינץ.
    .
    .
    .
    .
    15.אובראהוסן.
    16.פ.ס.ו פרנקפורט.
    17.אוגסבורג.
    18.ווהן.

2. RubberSoul Member

אני מטייל לי בסוקר סטאנד,פתאום אני רואה:
    Duisburg 6-1 (2:1) Ingolstadt
    Hansa Rostock 9-0 (3:0) Koblenz

הייתי אומר שיש גולים...

3. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

בהחלט תוצאות לא צפויות. האמת שלא זכור לי כבר תקופה ארוכה כאלו תוצאות בליגה השניה.
    במיוחד קובלנץ מדהימים אותי, לפני שבועיים שיפדו את קייזרסלאוטרן עם שישיה ( והנחילו לה הפסד ראשון העונה) והנה הם מקבלים 9 ברוסטוק.
    פאקינג לא יאמן. הקבוצה הזאת נמדדת אולי לפי מד עליות הדקס הגרמני ( עולה רק בשביל לרדת בחדות מדהימה).
    ד"א ניצחון שני רצוף למינכן 1860 :aaa021:

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏20/10/08
  4. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

מה קורה בחורף אצל קבוצות הבונדסליגה השנייה :

הטבלה :

1. FSV מאיינץ - 31 נקודות
    2. FC קייזרסלאוטרן - 31 נקודות
    3. SC פרייבורג - 30 נקודות
    4. גרויטר פורת' - 29 נקודות
    5. אלמניה אאכן - 28 נקודות
    6. FC אאוגסבורג - 27 נקודות
    7. FC סט.פאולי - 27 נקודות
    8. FC נירנברג - 25 נקודות
    9. רוט ואיס אאלן - 24 נקודות
    10. MSV דויסבורג - 22 נקודות
    11. TSV 1860 מינכן - 22 נקודות
    12. FC אינגולשטאט - 21 נקודות
    13. רוט ואיס אוברהאוזן - 20 נקודות
    14. VFL אוסנאברוק - 19 נקודות
    15. האנזה רוסטוק - 17 נקודות
    16. TUS קובלנץ - 14 נקודות
    17. SV ואהן ויסבאדן - 14 נקודות
    18. FSV פרנקפורט - 13 נקודות

כפי שניתן להבחין, כל קבוצה שנמצאת כעת למעלה וגם באמצע הטבלה יכולה לעלות ליגה ואפילו לרדת ליגה. ליגה מאוד צפופה ומאוד מעניינת. המון הפתעות העונה כאשר האנזה רוסטוק, MSV דויסבורג וFC נירנברג קבוצות שהגיעו אל הליגה הזו השנה אחרי שירדו אשתקד מהליגה הראשונה, לא נמצאות בטופ של הליגה השנייה, אך עדיין יכולות לשנות את מצבן. קייזרסלאוטרן ופרייבורג קבוצות אשר צריכות להיות בליגה הראשונה עם הקהל הגדול שלהן והמסורת, נמצאות סוף סוף למעלה ונותנות עד כה עונה מעולה. סט.פאולי קבוצה שמתשייכת לחלק העליון נמצאת גם היא במאבק העליה המפתיע כאשר לא ציפו לזה בתחילת העונה.

מה חדש ? מי בא ומי הלך ! :

FSV מאיינץ : עזב - פטר רומן (RW אאלן).

FC קייזרסלאוטרן : הגיעו - דני פוקס (VFL בוכום, מושאל), ג'ירי בילאק (סלובאן ליבארץ), פאביאן מולר (ארצגבירגה אאוה). עזבו - מרסל צימר (ויסבאדן, מושאל), פאביאן שונהאים (ויסבאדן).

SC פרייבורג : הגיעו - סאנדרו סירג'יו (SSV אולם), ויטאלי רודיונוב (באטה בוריסאב, מושאל).

גרויטר פורת' : הגיעו - כריסטיאן ראן (האנזה רוסטוק), אלכסנדר פויגט (בורוסיה מ'גלדבאך). עזבו - טום ברטראם ודניאל ברוקנר (SC פדרבורן), ניקולאי מולר (SV סאנהאוזן, מושאל).

אלמניה אאכן : הגיע - יוכאן סאיץ (1899 הופנהיים).

FC אאוגסבורג : הגיע - ינס האגלאר (באייר לברקוזן, מושאל עד 2010).

FC סט.פאולי : ---

FC נירנברג : הגיעו - דניס דיקמאיר (ורדר ברמן), שטפאן ראינהרץ ומרסל ריסר (באייר לברקוזן), אלברט בוניאקו (RW ארפורט, החל מקיץ 09). עזבו - יוהאניס מאסמאנידיס (אפולון לימאסול), מארקו אנגלהרדט (קרלסרוהה).

RW אאלן : הגיע - סבסטיאן פאלצר (דינמו דרסדן).

MSV דויסבורג : עזבו - פרננדו אבאלוס, מוניר כאפטר, סרג' ברנקו, ואלנטין אטאם (לא ידוע), סימון טארודה (פורטונה דוסלדורף), מירקו בואלנד (איינטרכט בראונשוויג).

TSV 1860 מינכן : הגיעו - מארוין פאורי (פ.צ שאלקה, מושאל), שטפאן איגנאר (ארמיניה בילפלד), סאשה רוסלר (בורוסיה מ'גלדבאך). עזבו - טימו גאבהרדט (VFB שטוטגארט), אלכסנדר אברליין (SV סאנדהאוזן).

FC אינגולשטאט : עזב - נילס שמאדטקה (סיים חוזה).

RW אוברהאוזן : הגיעו - אוליבר דה קוק (FC ברוג'), מארקוס האפקה (שאלקה 04).

VFL אוסנאברוק : הגיע - דג'ורג'יה צאטקוביץ' (האנזה רוסטוק). עזב - לארס פוקס (קארל זייס ינה).

האנזה רוסטוק : הגיעו - סבסטיאן סווארד (בורוסיה מ'גלדבאך, מושאל), קריסטיאן ליזאטאץ' (בודאפשט). עזבו - כריסטיאן ראן (גרויטר פורת'), אדי-ואקו מנגה (ורדר ברמן U23), דג'ורג'יה צאטקוביץ' (VFL אוסנאברוק).

TUS קובלנץ : הגיע - מנואל פישר (VFB שטוטגארט, מושאל). עזבו - פאבריס בגיאורגי, מוסטאפה פארמאק, גבריאל פרננדז (לא ידוע).

SV ואהן ויסבאדן : הגיעו - מרסל צימר (קייזרסלאוטרן, מושאל), פאביאן שונהאים (קייזרסלאוטרן). עזב - צ'י יו (סין).

FSV פרנקפורט : --

5. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע כמה מכם עוקבים אחרי הליגה השניה. אני משתדל מאוד לעקוב, אם כי משחקים לא כל כך יוצא לי לראות.
    מה שכן, אני שמח לבשר שנירנברג עלו למקום השני שמוביל ישירות לליגה הראשונה. פרייבורג כבר כמעט בטוח שם. עוד בקשה קטנה שלאוטרן תצליח להדביק את הפרש ה - 3 נקודות ולהגיע למקום השלישי ולעלות לפליי אוף.

6. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

האמת נדב שלאוטרן כבר מזייפים תקופה ארוכה ולמרות זאת בשני המשחקים האחרונים הם ניצחו. היום הם מול האריות שחייבים נ"ק כדי להבטיח את ההישרדות ( סה"כ 6 נ"ק מהקו האדום!) במידה והם ינצחו הם שוב יצמדו למיינץ שאיבדה נ"ק, נירנברג וגרוייטר פירת הלוזרית הניצחית. גם אלמניה אאכן עדיין בתמונה.

היחידה שבטוח תעלה (או לפחות כך זה נראה) היא פרייבורג. מעבר לזה נירנברג עם מאמן חדש מצאה את דרך המלך והיא נותנת סיבוב שני שמזכיר את זה של וולפסבורג בבונדסליגה. ככה שלצד פרייבורג לדעתי גם נירנברג תעלה. מי תהיה הקבוצה שתתמודד במשחקי ההצלבה מול קבוצת בונדסליגה על המקום בליגה הראשונה זה תעלומה בעייני. נחכה ונראה.

7. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

פורטונה דיסלדורף עלתה אתמול חזרה לליגה השניה. מה שיותר מעניין הוא שלמשחק העליה הגיעו 51,000 (כן, כן חמישים ואחד אלף איש). משחק ליגה שלישית עם 51,000 צופים באיצטדיון.

8. ksla Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

9. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

עוד מעט מחצית במשחק הגומלין בין נירנברג לקוטובס ואפשר לברך את נירנברג על עליה שביעית לליגה הראשונה (שיא גרמני). 2:0 בדקה ה - 37. אייגלר ומינטל. האמת, התגעגעתי למינטל.

10. אפנברג Member

ולדרבי של בוואריה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

11. אפנברג Member

עם כמות כזו ועם אצטדיון כזה:

http://www.ltuarena.de//global/dbimages/big/271107_132326_773f8363.Xxx

יש לי תחושה שיאמר ומתיאוס יתגברו מהר על ה"קופסא"... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx