צוויטה בונדסליגה, דרייטה-ליגה ושאר ליגות נמוכות 2014/2015

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י bvb_fan, ‏7/11/14.

1. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

נדב,
    ההשוואה לסיטי לא נכונה, כי התחרות באנגליה והזרמת הכספים שונה לחלוטין מגרמניה. כמעט כל קבוצה בליגה האנגלית יכולה להרשות לעצמה בקלות לזרוק מעל 10 מיליון יורו על שחקן X, בליגה הגרמניה זה מסתכם בחצי מהסכום, וגם את זה חלק גדול מהקבוצות שמנוהלות מצויין כמו אווגסבורג לא יכולות לזרוק.

בליגה האנגלית יש הרבה יותר קבוצות עשירות ותחרותיות מאשר בגליגה הגרמנית.
    זה שבאיירן או דורטמונד יותר מצליחות מהקבוצה בליגה האנגלית לא עושה את הליגה הגרמנית יותר תחרותית.
    איזה קבוצה חוץ מבאיירן או דורטמונד הגיעה ב 10 השנים האחרונות להישגים?
    מתי זכתה קבוצה גרמנית בליגת אירופה?
    הסיטי לא זכו במקריות ולא נעליים, הם זכו כי היה להם את אחד משלושת הקאדרים הכי טובים בליגה וזה בזכות הכסף. אם אתה אוהב את זה או לא. ושלא זכו, זה לא היה בגלל שהקבוצה לא היתה טובה או בגלל שהכסף לא עשה את העבודה אלא בגלל שהליגה קשה, מאד אפילו. אי אפשר לזכות שם כל עונה באליפות.

וכמה זמן לקח להם להגיע לליגת האלופות? (שזה החלום ש RB )
    למיטב ידיעתי שנתיים.

חזרה לטופיק של הדיון שהוא לייפציג, אנחנו מדברים על השקעה עצומה כבר בעונה הראשונה אם וכאשר יעפילו לליגה הראשונה שזה ורק זה יכול להוביל אותם לליגת אירופה וזה ורק זה מה שיכול להוביל אותם לליגה הראשונה.
    הקבוצה היא לא בדיוק קבוצה שמביאה רווחים (אפילו בלייפציג רוב האוהדים הם של לוקומוטיב) ועם זאת הם יצליחו להגיע להישגים שקבוצות שעובדות מצויין לאורך שנים (אווגסבורג, מיינץ) עם בסיס אוהדים סולידי רק יכולות לחלום על זה.

כתבת:
    "ואם הם יבנו את עצמם 5, 6, 7 שנים ואז יהיו כמו באיירן או דורטמונד כולנו צריכים להוריד בפניהם את הכובע. זו בדיוק הדרך."

קודם כל לפי כל הסימנים זה יהיה פחות מ 5 - 7 אולי 2-3 כי יש להם קיצור דרך בדמות כמה יורואים שאין לאחרות ודבר שני להגיע מ אפס (איפה שהם היו) ל 100 (איפה שבאיירן נמצאת) גם ב 10 שנים זה משהו יוצא דופן שכולל ים של קיצורי דרך.

חוקי אולי, אבל לכבד ולאהוב דרך כזאת זה משהו שמאד קשה.
    כאחד שמאד אוהב ומזדהה עם העיר לייפציג אני מקווה שמתישהו כן תהיה להם קבוצה בבונדסליגה, רק שלא יהיה לה שום קשר לרד בול.

2. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

לגבי הסיטי, רוזנר, דווקא התכוונתי יותר לליגת האלופות כי לשם הם מכוונים וגם צ'לסי (ושוב אני מזכיר את תחילת הדרך). עם כל הכסף שהם שופכים והם שופכים הרבה יותר מקבוצות כמו שאלקה, לברקוזן, ספרדיות ופורטוגליות כאלה ואחרות הם עדיין לא מצליחים לסיים אפילו מקום שלישי בבית שלהם. שלא לדבר על יותר.

בוא נראה אם בתוך 2 - 3 לייפציג יגיעו לבאיירן/דורטמונד. אני חושב שלא. אבל גם אם כן, זה בסדר גמור.
    אתה יכול לאהוב או לא, זו דרך העולם בהכל. הקומוניזם הוכיח נהדר שאין דרך אחרת.

3. bvb_fan Kevin Großkreutz

אני מאד מקווה שהם לא יגיעו לשם, ואני מאושר לראות שהם רחוקים משם עדיין, דארמשטט לא יאכזבו אני מקווה, כך גם דיסלדורף ואינגולשטאט, כדורגל=רומנטיקה רומנטיקה=כדורגל וזו הסיבה שאין שום סיבה שקבוצה כמו לייפציג והקפטליזם יגיעו לליגה הראשונה למקום טוב.

4. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

מוכרח לציין רק לשנייה את הנושא שדיברתם עליו לגבי RBL, לייפציג נמצאת באותה מגמה שהייתה הופנהיים שבאה עם הכסף הגדול מכלום וכמעט הפתיעה את כולם בעונה הבכורה שלה בבונדסליגה. אם נסתכל על RBL זה מעט שונה, כי הכסף שם הוא כלל לא אישיו, לייפציג יעשו את העלייה שלהם לליגה וברגע שהם יעלו הכוכבים יחלו להגיע ואין לי ספק שהם יגיעו לליגה אטרקטיבית כמו הבונדסליגה.

5. bvb_fan Kevin Großkreutz

זה לא כל כך חיובי כמו שאתה מתאר @Ralph-Lauren

6. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

תאמין לי שאני נגד כל ההתמסחרות הזו של הכדורגל !!

7. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

א. איזה כוכבים בדיוק יגיעו? כוכבים דרג ב' או ג'?
    ב. למה זה בסדר שדוטרמונד תקנה את רוייס בסכום עתק (ואת מיקי, אובמיאנג, אימובילה, קגאווה, גו ורד בול לייפציג לא?

8. bvb_fan Kevin Großkreutz

בגלל התהליך שעברו עד אז, קבוצה שנולדת ביום ומכסף עולה ליגה אחרי ליגה זה לא כדורגל, בעיני כשפדרבורן (שעכשיו אני כבר פחות מחבב אותה בגלל אתמול) עולה ליגה אחרי שלפני תשע שנים שיחקו בליגה האיזורית מול דורטמונד II זה מרגש ומדהים.
    כשקבוצה כמו לייפציג קמה ביום כשהיא כביכול איחוד של קבוצות מהליגות הנמוכות אבל טכנית מה שהם עשו זה שהם פשוט קנו קבוצה מהליגה החמישית ובכל שנה הם התחמשו ברמה שהם כביכול יותר טובים מכל קבוצה אחרת בליגה וככה עד הבונדסליגה (שאני מקווה שהם לא יעלו אליה).

9. bvb_fan Kevin Großkreutz

רד-בול (כן אני יודע שזה כביכול ראסן-בול) מול אינגולשטאט במחזור הקרוב, קרב אדיר בהתחשב בזה שאינגולשטאט בנו קבוצה מדהימה השנה (איפה הם היו עד עכשיו כשהם דשדשו בתחתית שנים).

10. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

דניאל אנגלברכט משטוטגארט קיקרס כובש השבוע שער לא כל כך מיוחד לכאורה, עם המון מזל, אבל יש סיפור מאחורי השער וסיבה להתרגשות הכללית מהאירוע.

השחקן הנ"ל התמוטט על המגרש לפני שנה וכמה חודשים, אחרי 4 ניתוחי לב ומאבק על חייו הוא הצליח להתגבר ולחזור לשחק כדורגל. השער זה היה הראשון שלו מאז חזר לשחק וזו אכן סיבה טובה להתרגשות.

Die Werkself אוהב/ת את זה.
  11. bvb_fan Kevin Großkreutz

יוניון לוזרים :(
    בכל מקרה ליגה מרגשת לגמרי ודרשמטט בדרך להיות אחד הסיפורים המרגשים ביותר

12. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

דרמשטדט אכן סיפור מדהים כי יש להם את אחד התקציבים הקטנים בליגה. עוד סיפור של שחקני נשמה ומאמן קסום. ביג לייק

Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk

13. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

דרמשטדט אכן סיפור מדהים כי יש להם את אחד התקציבים הקטנים בליגה. עוד סיפור של שחקני נשמה ומאמן קסום. ביג לייק

Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk

14. bvb_fan Kevin Großkreutz

רגע לפני החזרה מהפגרה המעייפת, טבלאות מעודכנות:

http://s1.postimg.org/r4iuo4szz/2_LIGA.Xxx

טבלה נהדרת בעיני, לייפציג (על אף שאני מאוד אוהב את דמארי, שאני מאחל לו כל הצלחה, גם שם) למטה, דרמשטט הנהדרת למעלה, אינגולשטאט בדרך הבטוחה לעלות רק אחרי שבשנה שעברה הם דגדגו את הירידה, קרלסרוהה גם בדרך לעלות וגם בראונשוויג קרובה, מושלם. כואב לי על סט. פאולי אבל הם נורא חלשים.

http://s14.postimg.org/podmkj0bl/3_LIGA.Xxx
    הליגה השלישית מוסיפה להיות צמודה להחריד, רק שדורט-2 ישארו בליגה ושדרזדן ישארו בליגה גם ( ;) )
    רוסטוק עמוק בתחתית וזה נהדר.

gilad16 אוהב/ת את זה.
  15. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

ממשחק אימון של סט פאולי

Rosner אוהב/ת את זה.