פרשת "שום, הפועל, ושמן זית"

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י John Barnes, ‏30/8/06.

1. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההנהלה דפוקה אבל גם ההתנהלות של שום לא מוסיפה לו כבוד,איך אומרים...צריך שניים לטנגו.

2. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם אתם שואלים אותי, להנהלה של הפועל תל אביב פשוט אין את האומץ להגיד לאוהדים "חבר'ה, השנה הולכם על עונה כלכלית". יותר מזה, אני חושב שההנהלה של הפועל תל אביב תשמח מאוד אם היא לא תעפיל לשלב הבתים בגביע אופ"א, אני אפילו לא זוכר ראיון אחד שהיה איתם או הבעת שמחה אחרת ממישהו שם אחרי הנצחון המוחץ מול דומז'אללה.

3. ReL Member

בושה שעושים דבר כזה לשום ועוד יותר בושה ששום חבר הנהלה לא מדבר באופן רשמי ורק מצוטטים כגורמים בקבוצה .

יצחק שום מאמן ענק , הלוואי ויגיע לנתניה יום אחד . לדעתי הוא יהיה בביתר עוד העונה.

4. EL Capitan Member

שומי לא ידע, שזה יגיע למצב, ששרף יחליט על דעת עצמו להגיד, בעקבות דיון שהתגלגל, שאם שום היה יודע שזה מה שיהיה- הוא לא היה בא להפועל. אם ארצי בן יעקב אמר את מה שאמר, זה היה בתיאום עם שום, אבל בקשר לשרף- אשמתו הבלעדית של שלמה שרף. אני בכלל לא מבין מהו השורש של היחסים הלא טובים בין הצדדים, מהם הסיבות לקרע ומאיפה זה התחיל. בכל מקרה, אם שום הולך- האשמה היחידה כאן היא ההנהלה.

5. כפר סבא בנשמה! Member

כל הכבוד לאוהדי הפועל ת"א על התמיכה בשום http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx